Juodoji našlė Scarlett Johansson yra viena populiariausių aktorių visame pasaulyje. Ši amerikiečių aktorė taip pat yra modelis ir dainininkė. Pastaruosius kelerius metus Scarlett Johansson labai stengėsi kurti savo palikimą kino industrijoje ir atrodo, kad ji pakankamai greitai pasieks savo tikslą.

Scarlett Johansson be makiažo

Kadangi ji didžiąją metų dalį turi praleisti filmuodamasi filmuose, todėl turėjo gyventi gana įtemptą gyvenimą, dėl kurio Scarlett taip pat turi atlikti daugybę makiažo ir grožio procedūrų. Tačiau ne ekrane esanti Scarlett yra labai paprasta mergina, kuri neskubėdama brangina smulkmenas gyvenime.

Naujausios Scarlett Johansson išvaizdos be makiažo:

Makiažas Scarlett tikrai nėra problema. Greičiau ji stengiasi vengti grožio produktų ir kuo natūraliau elgtis.

1. Nėra makiažo? Jokiu problemu:

Scarlett Johansson be makiažo 1

Tai Scarlett nuotrauka, kurioje ji neneša makiažo. Akivaizdu, kad jos natūraliai gražiam veidui nereikia jokio pagrindo ar kremo nuo senėjimo. Ji gali atrodyti nuostabiai be jokio makiažo. Šioje nuotraukoje Scarlett Johansson taip pat demonstruoja savo gražius šviesius plaukus ir milijono dolerių šypseną.

2. Prancūzijoje:

Scarlett sugauta fotoaparate be makiažo 2

Ši Scarlett nuotrauka buvo padaryta, kai ji atvyko į Prancūzijos oro uostą. Žmonės ją gana lengvai atpažino, nors ji norėjo išlaikyti žemą profilį, pasirinkdama apsieiti be makiažo ir apsirengusi laisvalaikio aprangą.

3. Iš arti:

Scarlett Johansson be makiažo 3

Tai dar viena Scarlett Johansson nuotrauka be makiažo. Nors „Marvel“ žvaigždė beveik visą dieną turi būti geros formos ir kuo puikiausiai save parodyti, ji mėgsta neskubėti ir mėgautis paprastu gyvenimu už ekranų.

4. Scarlett sugauta kameroje sporto salėje be jokio makiažo:

Scarlett Johansson be makiažo 4

Ši Scarlett Johansson nuotrauka buvo spustelėta jai einant į sporto salę. Ji tiesiog sukrėtė sportišką išvaizdą su nerdy specifikacijomis ir atrodė gana viliojanti, kad padarytų įspūdį aplinkiniams žmonėms ir sėdintiems namuose, žiūrintiems šį jos įvaizdį.

5. Paplūdimio išvaizda:

Scarlett Johansson be makiažo 5

Scarlett Johansson paplūdimyje buvo pastebėta kaip bikinis ir be makiažo. Čia ji atrodė gana nuostabiai, nenaudodama jokių grožio priemonių. Ši nuotrauka aiškiai parodo, kad šiai moteriai vargu ar reikia jokio makiažo, kad atrodytų ir išliktų patraukli.

6. Filmavimo aikštelėje:

Scarlett Johansson be makiažo 6

Dar viena nuotrauka be makiažo-Scarlett Johansson atrodė pavargusi, tačiau vis tiek sugebėjo parodyti savo pasitikėjimą ir išlipti iš savo furgono, prašydama peruko. Scarlett retai tepasi makiažo ir stengiasi kiek įmanoma vengti grožio produktų.

7. Apsipirkimas Paryžiuje:

Scarlett Johansson be makiažo 7

Scarlett Johansson buvo pastebėta apsipirkusi Paryžiuje, kur jai atrodė patogu demonstruoti savo neįprastą eglę ir veidą be makiažo. MTV kino apdovanojimų nugalėtojas vargu ar gali atrodyti viliojančiai, tiesiog apsivilkęs pilką viršutinę rankovių viršūnę ant liepų suknelės su tamsių spalvų džinsais.

8. Nuotraukoms paruoštas vaizdas:

Scarlett Johansson be makiažo 8

Šioje nuotraukoje Scarlett Johansson atrodo visiškai nuostabiai, nes tvirtai suriša plaukus nugaroje. Šioje nuotraukoje atsiskleidžia natūralus Scarlett grožis. Ji gali tiesiog atrodyti patraukliai vilkėdama pilkus termo marškinėlius, demonstruodama veidą be makiažo.

9. Paslėpimas nuo kameros:

Scarlett Johansson be makiažo 9

Scarlett Johansson buvo pastebėta valganti jos pietus. Ji stengėsi išvengti paparacų, tačiau operatorius ją pastebėjo ir palankia kampu spustelėjo kai kurias nuotraukas be makiažo.