İspanyolcanın güzel bir dil olduğunu biliyoruz. Çoğumuzun öğrenmeye bile teşebbüs ettiği eski ve büyüleyici bir dildir. İspanyol bebek isimleri benzersiz bir stil ve çekicilik duygusu taşır. Bebeğinize İspanyolca bir isim koymayı düşündünüz mü? Merak ediyorsanız, aklınıza gelebilecek benzersiz İspanyol bebek isimlerinin bir listesi burada..

80+ Eşsiz İspanyol Erkek Bebek Ve Kız İsimleri Listesi

Kız ve Erkek Çocuklar İçin En İyi İspanyol Bebek İsimleri:

Tamamen şaşırtıcı bir isim arıyorsanız, bunlar bebeğiniz için doğru isimler olabilir –

Kızlar için İspanyolca Bebek İsimleri:

1. Aliyah:

Bu harika ismin anlamı “yüce” dir. Muhtemelen İspanyol kız bebekleri için en iyi isimlerden biri. Kız bu ismin anlamını anlayacak kadar büyüdüğünde, ona bu isimle isim verdiği için ailesiyle gurur duyacaktır..

2. Manastır:

Manastır isminin anlamı güzeldir. Küçük bebeğiniz için güzel bir isme ihtiyacınız varsa, onu zaten buldunuz..

3. Abi:

Abi ismi “babanın sevinci”ni çağrıştırıyor. Yani bir kıza bu şekilde isim verilirse, o zaman açıkça onun babasının zevki olduğu anlaşılır. Bundan daha tatlı bir şey olamaz. Bir kız kendinden emin bir şekilde adını söylediğinde her erkek etkilenir..

4. Abha:

Abha isminin anlamı “parlaklık”tır. En iyilerinden biri olarak kabul edilir ve bir kızla eşleşir. Bu, harika bir kişilik oluşturmanıza yardımcı olacak isimlerden biridir..

5. Abiya:

Abijah “Tanrı benim babamdır” anlamına gelir. Tüm zamanların İspanyol kızları için en iyi isimlerden biri olarak kabul edilir. Anlamı, süslü telaffuzdan bile daha güzel ve tüm kızlar bu ismi sevecek ve doğru anlamı bulmak için büyüyecek..

6. Abarran:

Abarrane isminin anlamı “çokluğun anası”dır. İsim gerçekten harika ve kendine güvenen ve kültüre ait olan tüm kızlar için uygun olacak. Bu güzel İspanyol ismi çok nadirdir.

7.

Adah isminin anlamı “güzel manzaradan”dır. İsim oldukça havalı ve İspanyol kızlar için en iyi isimlerden biri olarak kabul ediliyor..

8. Addison:

Addison, “Adem’in çocuğu” anlamına gelir. İsim muhtemelen tüm İspanyol kadın kızları için en güzel isimlerden biridir. Uzun süredir kullanılmaktadır ve halen uygulanmaktadır. Ad, muhtemelen etkileyici görünmesi için gereken tüm iyi özelliklere sahiptir..

9. Ada:

İsminin anlamı “zarif”tir. İsmin başka bir anlamı da var, “soylu”. Bunun kız bebekler için en iyi isimlerden biri olduğu söylenebilir..

10. Agata:

Bu oldukça eski bir İspanyol adıdır. Bebeğinize bu şekilde isim verebilirsiniz ve çocuk büyüyünce erkek olunca ismin değerini anlayacaktır. Agata isminin anlamı “iyi kalpli”dir..

11. Alma:

Alma “bakmak” anlamına gelir. Bunun gibi tatlı bir isim hiçbir yerde bulunamaz. Akılda kalıcı bir havası var ve insanlar bu ismi tekrar tekrar çağırmayı sevecekler..

12. Balbina:

İtalyan kökenlidir ve İspanyollar arasında da kullanılmaktadır. Balbina, genellikle utangaç çocuklar için İspanyolca bir bebek takma adıdır. ‘Küçük kekeme’ veya ‘kekeme’ anlamına gelir. Bu iyi bir kız ismi olacak.

13. Bazia:

Basia ismi ‘egzotik’ veya ‘yabancı’ biri anlamına gelir. Basia’nın sadece iki heceli Çek ve Polonya kökenli olması, bebeğin hecelemesini de kolaylaştırıyor. Basia, kız bebeğiniz için iyi bir isim.

14. Cadha:

Cadha, İskoç kökenlidir, ancak en yaygın olarak İspanyol halkı tarafından benimsenmiştir. ‘Dik yerden’ anlamına gelir ve kızınız için güzel bir isimdir..

15. Kalandra:

Calandra ‘güzel olan’ anlamına gelir ve aynı zamanda güzel tarla kuşuna verilen bir isimdir. İspanyol kökenlidir ve eşsiz bir kız bebek ismidir..

16. Kakao:

Coco ismi her zaman şık ve trend olan bir kişidir. Coco bugün bir isim olarak moda efsanesi Coco Chanel ile daha çok ilişkilidir. İspanyol kökenli ve şirin bir bebek ismidir. Bu, özellikle bir isimde modaya uygun bir şey arıyorsanız, düşünebileceğiniz bir şey..

17. Carla:

Carla adı ‘güçlü’ anlamına gelir ve Carolyn’in tanıdık bir çeşididir. Carla, genellikle hem erkek hem de kız bebeklere verilen İspanyol bir çocuk adıdır..

18. Damita:

Damita ‘küçük asil bir kadın’. Genellikle ‘egzotik’ ile eş anlamlıdır ve geleneksel bir isimdir. İspanyol kökenlidir ve geleneksel bir isim düşünüyorsanız düşünmeniz gereken bir şeydir..

19. Don:

Dona, İspanyol kökenlidir. ‘Bayan’ anlamına gelir ve bu nedenle daraltmanız gereken şık bir kız bebek ismidir..

20. Deniz:

Denisa ‘benzersiz’ anlamına gelir ve çok popüler bir İspanyol adıdır. İsim, birçok küçük bebek için, bazen takma ad olarak da tercih edilen bir seçimdir..

21. Elvira:

Elvira ismi İspanyol kökenlidir ve ‘gerçek’ veya ‘güzel’ anlamına gelir. Elvira, kız bebeğiniz için çok basit bir isim. Ayrıca bebeğinizin hecelemesini veya yazmasını kolaylaştırır..

22. Erendira:

Erendira, ‘gülümseyen’ anlamına gelen İspanyolca bir isimdir. Bu kız ismi senin kabarcıklı küçük kızına çok yakışacak..

23. Gustava:

Gustava İspanyol kökenlidir. “Gothların asası” anlamına gelir. Bu çok benzersiz ve bunu isme göre daraltmaya çalışmalısınız..

24. İmelda:

Imelda ‘güçlü savaşçı’ anlamına gelir. İspanyol kökenlidir. Aynı zamanda bir on dördüncü yüzyıl İspanyol azizinin adıdır. Bu, kız bebeğiniz için başka bir iyi benzersiz isim olacak.

25. İlya:

Iliana, kız bebeğiniz için güzel ve modaya uygun bir bebek ismidir. Adı İspanyolca ve ayrıca Yunanca kökenlidir. ‘ışık’ anlamına gelir.

26. Lalia:

Lalia, özellikle konuşmayı seviyorsa, kız bebeğiniz için tipik bir isimdir. Adı ‘geveze’ veya ‘konuşkan’ anlamına gelir. İspanyol kökenlidir ve sevimli bir isim de olabilir..

27. Medya:

Madia ‘Maddala’dan bir kadın’ anlamına gelir. İsim İspanyol kökenlidir ve kız bebeğiniz için oldukça çekici bir isim olabilir..

28. Maitea:

Maitea başka bir klas kız bebek ismidir. ‘Aşk’ anlamına gelir ve İspanyol kökenlidir. Güzel kızınız için isim çok güzel bir fikir olacak..

29. Malia:

Malia, birçok ebeveyn arasında mevcut bir favori. Bebek ismi İspanyolca kökenlidir. ‘Mary’nin İspanyolca versiyonudur..

30. Natalya:

Natalia klasik bir geleneksel isimdir. Hem İspanyol hem de Latin kökenlidir ve genellikle Tassa ve Tashia olarak yazıldığından varyasyonları vardır..

31. Patricia:

Patricia ‘kadınsı’, ‘asil’ anlamına gelir ve birçok ebeveyn tarafından tercih edilen bir seçimdir. İspanyol ve Latin kökenlidir..

32. Regina:

Regina adı ‘kraliçe’ anlamına gelir. Regina’nın aynı zamanda hem modaya uygun hem de klas olarak kabul edilen bir isim olan Latin ve İspanyol kökenli bir adı vardır..

33. Sancı:

Sancia, ‘kutsal’ anlamına gelen Latince ve İspanyol kökenlidir. Bu isim en sevilen kız ismidir ve hecelemesi de kolaydır..

34. Topaz:

Kasım ayı bebeğinize kendi taşından isim koymayı düşündünüz mü? Topaz sadece bu. Topaz İspanyol kökenlidir ve bebeğinizin nadir ve değerli olduğunu ima eder..

İspanyol Erkek Bebek İsimleri:

35. Alfredo:

Alfredo adı “elfler ordusu” anlamına gelir. İspanyol bebekler için başka bir harika isim. İsim o kadar güzel ki, muhtemelen herkes bu ismin telaffuzuna aşık olacak..

36. Ambroso:

Bu ismin anlamı “ebedi”dir ve bu nedenle etkileyici bir doğadır. Asla eskimez ve hala İspanyol çocuklar için en büyüleyici isimlerden biri olduğu söylenebilir..

37. Adolfo:

İşte bebekler için başka bir büyüleyici isim. Adolfo isminin anlamı “hayranlık”tır. İsmi de anlamı kadar güzel ve akılda kalıcı tonunun yanı sıra İspanyol bebekler için gelmiş geçmiş en iyi isimlerden biri olduğu söylenebilir..

38. Adolfo:

Bu isim, adı verilen kişiye farklı bir kimlik kazandırır ve çocuğun farklı görünmesini sağlar. Bütün bunlar, ismin özel bir anlamı olduğu ve “güçlü kurt” olduğu için..

39. Alba:

İspanyol erkek isimleri mi arıyorsunuz? Alba ismi “adil veya beyaz” anlamına gelir. Çocuk oldukça adil ve beyazsa, bu kesinlikle çocuk için en iyi isimlerden biri olacaktır. İsim karşı cins tarafından da beğenilecek.

40. Alberto:

Bu, oradaki tüm çocuklar için en güzel isimlerden biri. İsim bir erkek çocuk için uygundur. Yani güzel bir İspanyol erkek ismi arıyorsanız, o zaman bu muhtemelen sizin için en iyi olanlardan biridir ve anlamı “parlak”tır..

41. Alejandro:

Muhtemelen bu ismi daha önce duymuşsunuzdur. Şimdiye kadar en çok kullanılan İspanyol isimlerinden biridir ve bu isimde kullanılan tüm akılda kalıcı alfabelere rağmen, tüm zamanların en iyi sesli isimlerinden biri olduğu söylenebilir..

42. Abelardo:

Bu İspanyol erkek bebeklerine verilen bir isimdir. Abelardois isminin anlamı “Cömert ve sağlam” Oldukça klas ve akılda kalıcı bir tonu var. Herkes bir çocuğa bu isimle hitap etmeyi tercih eder. İspanyol olan tüm çocuklar için kesinlikle en iyi isimlerden biri..

43. Abilene:

Bu da A harfi ile başlayan bir başka güzel isim ve spor yapması anlamındaki güzel anlamı için en iyilerden biri olduğu söylenebilir. Çocuğunuzun güzelliğine uyacak iyi bir İspanyolca isim arıyorsanız, bunun en iyilerinden biri olduğu söylenebilir..

44. Bartolo:

Bu eşsiz bir İspanyol çocuğun adı. ‘Sabancı’ anlamına gelir ve kökeni İspanyolca’dır. Bu isim, çocuklarına isim vermek için benzersiz bir şey arayan çocuklara ve ebeveynlere kendini adamış herkes içindir..

45. Benyamin:

İncil’e göre sıkça karşılaşacağınız bir başka yaygın isim. Benjamin, Yakup’un en küçük oğlu ve aynı zamanda İsrail’in on iki kabilesinin kurucularından biridir. Bu nedenle bu isim, Mukaddes Kitap bağlantısı arayan ebeveynler içindir..

46.

Diego yavaş yavaş birçok ebeveyn için favori bir isim olmaya başladı. Çoğunlukla İspanyolca İngilizce bebek ismi olarak kullanılır ve ‘yerine koyan’ anlamına gelir. İsmin İspanyol kökenli olması.

47. Dinozor:

Dino, erkek bebeklerin bir başka ünlü İspanyol ismidir. Eşsiz bir İspanyol Amerikan bebek ismi için bunu deneyin.

48. Eduardo:

Bebeğiniz için çok egzotik bir erkek ismi. ‘Müreffeh bir koruyucu’ anlamına gelir ve İspanyolca, İtalyanca ve Portekizce kökenlidir..

49. Fabio:

Name Fabio, İspanyol isimlerine yol açan bir başka şaşırtıcı ve çekici İtalyan kökenli isimdir. Fabio, romantik romanlarda sıkça rastlanan bir isimdir. Bu çekici erkek bebeğiniz için harika bir isim olabilir..

50. Humberto:

Humberto ünlü bir savaşçıdır ve Eski Alman ülkesi için geleneksel bir İspanyol adıdır. İsim İspanyol kökenlidir ve çocuğunuz için iyi bir benzersiz bebek ismi olabilir..

51. İsmail:

İsmail’in İncil’den bir referansı var. Ishamael’in İspanyolca versiyonudur. Ishamael, İncil’e göre İbrahim’in ilk oğluydu. İsim İspanyol kökenlidir ve çocuklarına dini bir bağlantıdan sonra isim vermek isteyen ebeveynler için iyi bir seçim olacaktır..

52. Kamen:

Kamen İspanyol kökenlidir ve duyulması oldukça nadirdir. İsim Baskça ve İspanyolca’da ‘güçlü’ anlamına gelir..

53. Manolya:

Manolito, Emmauel ve Manuel’in birleşimidir. İspanyol kökenlidir ve ‘Tanrı bizimle’ anlamına gelir. Bu şirin İspanyol bebek ismi kesinlikle çocuğunuzun okulunda çok beğenilecek.!

54. Leon:

Leon, hepimizin bildiği gibi, ‘aslan’ anlamına gelir. Kelimenin Fransızca ve İspanyolca bağlantısı vardır ve anlamı nedeniyle genellikle çok şiddetli bir isim olarak kabul edilir. Aslan aynı zamanda sanat ve dinde de bir figürdür, bu da onu birçok alanda önemli bir figür haline getirir..

55.

Leonardo, ‘aslan’ ve ‘cesur’un birleşimidir ve onu daha da güzel bir bebek ismi önerisi haline getirir. İsim çağlardan beri tercih edilen bir isimdir ve ünü bugün bile ölmemiştir..

56. Pablo:

Pablo, İspanyol ve Şili kökenli çok ünlü bir isimdir. Edebiyatı takip edenler için Pablo’nun çok ünlü bir şair olduğunu biliyor olabilirsiniz. Popüler bir İspanyol bebek ismi arıyorsanız, tercihiniz Pablo olabilir..

57. Raul:

Raul, düşünülmesi gereken güzel bir erkek bebek ismi. İspanyol kökenlidir ve modaya uygun bir isim arayan ebeveynler arasında sıklıkla tercih edilen bir seçimdir..

58. Saul:

Saul, İsrail’in ilk kralının adıdır. Hem İbranice hem de İspanyolca bağlantısı var. Saul, çocuklarına dini bir bağlantıdan sonra isim vermek isteyen ebeveynler için önerimizdir..

59. Teo:

Teo şirin bir İspanyol bebek ismidir. İspanyol bağlantısı ve kökeni vardır. Bu sevimli isim, daha somut bir isim düşünmeden önce çocuğunuz için bir başlangıç ​​ismi olabilir..

Erkek ve Kız Çocukları İçin Hispanik Bebek İsimleri:

80+ Eşsiz İspanyol Erkek Bebek Ve Kız İsimleri Listesi

Hispanikler, esasen İspanyol olan, ancak Latin Amerika kökenli olan insanlardır. Bunlar çoğunlukla ABD’de yaşayan insanlar. İspanyollarla herhangi bir tarihsel bağlantısı olan herhangi bir ulus, insan veya kültüre Hispanikler denir..

İşte Hispanikler için bazı benzersiz İspanyol erkek bebek isimleri

60. Yüzgeç:

Hispanik İspanyol bir erkek bebek ismidir. İskoç kökenlidir. ‘Fionn’, ‘beyaz’ veya ‘yakışıklı’ anlamına gelir ve ‘laogh’, ‘savaşçı’ anlamına gelir. Fin, Galce ‘Fionnlagh’ adından türetilmiştir..

61. Amos:

Amos erkek adı ‘güçlü’ anlamına gelir ve İbranice ve İspanyolca kökenlidir..

62. Jaques:

Jaques Fransızca kökenli olup bir erkek bebek ismidir. ‘Uygulayan’ anlamına gelir ve Jacob’ın Fransız bir çeşididir..

63. Ömeran:

Bu Hint kökenlidir. Bu Hispanik bebek adı ‘dönem’ anlamına gelir ve genellikle bebekler için modaya uygun bir isim olarak kabul edilir..

64. Sandro:

Bu gerçekten bir İspanyol kökenli. ‘Koruyucu’ veya ‘koruyucu’ anlamına gelir. Bu erkek bebeğiniz için klas bir isim olabilir..

65. Sanço:

Sancho ‘Aziz’ anlamına gelir. İspanyol kökenli olup erkek bebeğiniz için güzel bir öneridir..

66. Fernanda:

Fernanda ‘gezgin’ anlamına gelir ve geleneksel bir İspanyol adıdır. İsim yaygındır ve Latince kökenlidir..

67. Alberto:

Alberto ‘asil’, ‘ünlü’, ‘parlak’ anlamına gelir. İtalyan kökenlidir ve genellikle İspanyol halkı arasında kullanılır..

68. Prospero:

Prospero ‘başarılı’ anlamına gelir. Shakespeare’in “Tempest” romanından sonra popüler oldu.

69. Placido:

Placido ‘sakin’ veya ‘başarılı’ anlamına gelir. İspanyol kökenlidir.

Kız bebeğinize ne isim koyacağınızı merak ediyorsanız, işte size daraltmak için bazı İspanyol kız isimleri.

70. Sierra:

Bu, aklınıza gelebilecek klasik bir kız bebek ismi. Kökeni İspanyolcadır ve üç hecelidir. ‘Testere dişli’ anlamına gelir.

71. Alicia:

Bir sonraki favori İspanyol kız ismimiz Alicia. ‘Asil’ anlamına gelir ve Alice adının bir çeşididir..

72. Raquel:

Raquel, Rachel adının bir çeşididir ve ‘koyun’ anlamına gelir. İspanyol kökenlidir ve sadece iki hecelidir. Bu nedenle, hecelemesi de daha kolaydır.

73. Mateo:

Mateo İspanyol kökenlidir. Bu İspanyol bayan ismi kesinlikle ‘Tanrı’nın hediyesi’ anlamına gelecek..

74. Marisol:

Bu ilginç, benzersiz isme ne dersiniz? İspanyol kökenlidir ve Mary ile Sol’un karışımı anlamına gelir..

75. Orlando:

Bu ismi daha önce duymadık mı? Evet, Shakespeare oyunundan! Orlando, ülkede tanınan ve aynı zamanda Roland’ın bir çeşidi olan biri anlamına gelir. kelime ispanyolca kökenlidir.

76. Ramona:

Bir İspanyol kadın adı olan Ramona adı, ‘bilge savunucu’ anlamına gelir ve İspanyol kökenlidir. Ramona, Ramon’un kadınsı halidir..

77. Paco:

Başka bir klas isim Paco. ‘Özgür olan’ anlamına gelir. İspanyol kökenlidir ve popüler İspanyol formunun bir türevidir, Francis.

78. Estella:

Estella, senin gibi, ‘yıldız’ anlamına gelirdi. Bu İspanyol bebek ismi, kız bebeğiniz için gerçekten güzel bir isim..

79. Paloma:

Paloma ‘güvercin’ anlamına gelir ve İspanyol kökenlidir. Sessiz çocuğunuz için iyi bir isim olacak.

80. Reina:

Reina Çek kökenlidir ve İspanyolca’da ‘kraliçe’ anlamına gelir. Bu eşsiz Hispanik isim, düşünmek için iyi bir isim..

81. Susana:

Susana, kız bebeğiniz için harika bir isim. Kelime ‘zambak’ anlamına gelir ve İbranice ‘Susannah’ adının bir çeşididir. İspanyol kökenlidir.

82. Fernando:

Fernando Latin kökenlidir ve İspanyolca’da ‘maceracı’, ‘gezgin’ anlamına gelir. Bu, kız bebeğiniz için geleneksel bir isimdir..

83 Juana:

Juana, kız bebeğiniz için güzel bir İspanyol ismidir. İspanyol kökenlidir ve ‘Tanrı’nın armağanı’ anlamına gelir..

84. Mireya:

Mireya güzel bir eski İspanyol adıdır. Latin kökenlidir ve İspanyolca anlamı ‘harika’ anlamına gelir. Mireya aynı zamanda Miranda’nın bir çeşididir..

İspanyol erkek ve kız isimleri listemiz, aradığınız bir şeyi bulmanıza yardımcı olacaktır. Bazıları geleneksel, bazıları ise sadece romanlar ve sanatçılar sayesinde popülerlik kazandı. Eleyin ve bebeğinize kız veya erkek bebeğinize muhtemelen hangi ismi verebileceğinizi görün..