Bilezik, kadınların bileğine takılan ve eski çağlardan beri kullanılan bir süs eşyasıdır. Zaman geçtikçe bileklik tasarımları ve deseni değişti. Bileziklerden gelen müzikal ses, rahatlamanıza bile yardımcı olur ve istediğiniz her yerde ve herhangi bir kıyafetle giyilebilir..

Yeşil renk bilezikler, yeşil renk sizi rahatlattığı ve hatta göze hoş geldiği için kişiye rahatlatıcı bir görünüm de verir. Yeşil renk aynı zamanda doğayı, yaşamı, enerjiyi andırır ve büyümeyi de ilişkilendirir. İşte bu gömülü nitelikler nedeniyle kadınlar yeşil bilezikleri tercih ederler ve kendi tarzlarını yaratmak isterler..

Yeşil Renk Bilezik Çeşitleri:

Hindistan’daki kadınlar için en iyi 9 yeşil bilezik tasarımına bir göz atalım:

1. Yeşil Renkli Amerikan Pırlanta Bilezikler:

Yeşil Renkli Amerikan Pırlanta Bilezik

Elmaslar, direnilmesi zor olanlardır ve bir taneye sahip olmayı çok istersiniz. Bu bileklik, sarı metal üzerinde parlak yeşil Amerikan pırlantalarından yapılmıştır ve görünümü birçok kat daha iyi hale getirir. Bu tür bir bileklik, herhangi bir partide ve her durumda mükemmeldir..

2. Altın Noktalı Yeşil Bilezikler:

Altın Noktalı Yeşil Bilezik

Bileklik “lac” adı verilen bir malzemeden yapılmıştır ve oldukça dayanıklıdır. Bileklik, kullanıcıya hem bileğe hem de kullanıcıya geleneksel ve etnik bir görünüm kazandırır. Bu bilezikler, her türlü giysiyle iyi gittiği için günlük kullanım için de iyi bir ofis giyimidir..

3. Yeşil Taş Bilezikler:

Yeşil Taşlı Bilezikler

Bilekliğin her tarafı ipek iplikle dokunmuştur ve küçük taşlar inanılmaz bir desenle süslenmiştir, bu da çok güzel ve göz alıcı görünmesini sağlar. Bilezikler her durum için mükemmeldir ve hem resmi hem de gayri resmi kullanımlı jeller.

4. Açık Yeşil Cam Bilezikler:

Açık Yeşil Cam Bilezik

Cam bilezikler, kişiye muhteşem bir görünüm kazandırdığı ve diğerlerinden farklı olduğu için çok talep görmektedir. Bu açık yeşil cam bilezikler parlak ve çekici bir görünüme sahiptir ve ten renginden bağımsız olarak her yaş grubundaki kadınlarda harika görünür..

5. Kumaş ve Kundan ile El Yapımı Yeşil Bilezikler:

Kumaş ve Kundan ile El Yapımı Yeşil Bilezik

Bu tür bileklik, oval bir metal üzerine kumaş sarılı ve dikilmiş el yapımı bilekliktir. Bileklik çiçek deseni tasarımının yanlarında kabartma yapılmıştır, böylece çok muhteşem görünmesini sağlar. Yeşil kumaşın aksine kırmızı büyük taş, görünümü kilometrelerce geliştirir ve bileziklere yeni bir görünüm kazandırır..

6. İncili Etnik Yeşil Bileklik:

İncili Etnik Yeşil Bileklik

Bu tür bilezikler, kraliyet sembolü olarak kraliçeler tarafından giyildiği için çağlardan beri var. Bilekliğin üzerine inci veya çivili ve üstüne parıldayan kundanlar yerleştirilmiştir, böylece bilekliğe klas bir dokunuş verir ve bu eşsiz yeşil bilekliği takarak kendi modanıza damga vurabilirsiniz..

7. Geleneksel Gelin Yeşili Bilezik Seti:

Geleneksel Gelin Yeşili Bilezik Seti

Düğün gününde gelin her zaman özel görünmek ve o muhteşem ve etkileyici görünüme sahip olmak ister. Bu tür göz kamaştırıcı yeşil bileklik, düğün kıyafeti ile eşleştirildiğinde geline muhteşem, geleneksel bir görünüm kazandırır ve kalabalığın içinde olağanüstü görünmesini sağlar..

8. Kızlar İçin Şık Yeşil Bilezikler:

Kızlar İçin Şık Yeşil Bilezikler

Kızların şık bileklikler takarak kendi tarzlarını yaratabilecekleri ve kendi tarz ifadelerini oluşturabilecekleri bir bileklik söylendi. Bu şık yeşil bileklik, göz kamaştırıcı görünümü ve açık ve koyu yeşil renk kombinasyonu size benzersiz ve şık bir görünüm kazandırdığı için ifade üzerinde mükemmel duruyor..

9. Modada Basit Metal Yeşil Bilezikler:

Modada Basit Metal Yeşil Bilezikler

Metal yeşil bileklik sizi akıllı ve güzel gösterir ve etnik giyimde de her tür batı kıyafeti ile kombinlenebilir. Bu yeşil bilezikler, herhangi bir aksamadan ve aynı zamanda “Güzellik Sadelikte Yatar” dendiği gibi, herhangi bir vesileyle süslenebilir. Yani bu basit yeşil metal bilezikler onun üzerinde doğru duruyor.

Yeşil bilezikler zamansızdır ve asla modası geçmez, bu nedenle bir kez satın alındığında yıllarca kullanılabilir. Yeşil bilezikler, bir kadını doğaya ve yeşilliklere yakın hissettirir. Bilezikler birçok metal türü, kazançlı renk, tasarım ve desende mevcuttur ve stil ifadenize göre birini seçip seçebilirsiniz..