Pintos „Bob“ šukuosenos yra skirtos moterims, kurios visada dirba, bėga, yra užsiėmusios ir tt Jei esate žmogus, kuriam patinka būti kelyje, ši „Bob“ šukuosenos versija jums puikiai tiks. Jie yra trumpi, įžūlūs ir lengvai prižiūrimi. Tai naujas dalykas, kurio ieško moterys.

Pintos Bobo šukuosenos 2020 su vaizdais

Pintos Bobo šukuosenos:

Žemiau yra keletas geriausių pintų bobų šukuosenų.

1. Mohawk posūkiai:

pintos bobos šukuosenos - Mohawk Twists

Ši madinga šukuosena suteikia švelnią ir elegantišką išvaizdą. Naudodamas savo nervingas savybes, „Mohawk Twists“ šiais metais buvo išrinktas geriausia pinta bobų šukuosena. Jis turi afrocentrinį požiūrį, kai pynės yra šone, nukreiptos į viršų. Jis taip pat turi neblogų posūkių, kurie yra jo nuostabios išvaizdos priežastis.

2. Pocahontas nerijos:

pinti bob stiliai - Pocahontas Braids

„Pocahontas Braids“ yra egzotiška šukuosena ir pastaruoju metu įgijo didelį populiarumą. Šie elegantiški plaukai yra sukryžiuoti į vienodą ir nuoseklų modelį. Jis taip pat sudaro tris dengtas pintines, kurios yra visiškai unikalios. Be viso to, kirpimas atrodo labai natūraliai ir tuo pat metu patraukliai.

3. „Vintage Faux-Bob“:

Bobo pynės - Vintage Faux -Bob

Tai senosios mokyklos šukuosena, įkvėpta daugelio kitų pintų bobų šukuosenų. Formuojant plaukus svarbiausia yra kantrybė. Plaukai yra suskirstyti į keletą dalių ir tada sureguliuojami taip, kad susidarytų bangos. Jis idealiai tinka visiems veidams ir suteikia asmeniui klasikinę ir elegantišką išvaizdą.

4. Įvairios pintos Bobo šukuosenos:

Bobo pynimo stiliai

Ši pinta bob yra viena iš labiausiai šukuosenų iki minutės. Čia pynės formuojamos atsuktos atgal, o likusi plaukų dalis lieka atvira. Plaukai nėra per ilgi ir ne per trumpi ir sudaro idealią bobą. Idealiai tinka tinginėms moterims, ši šukuosena neužima daug laiko ir gali būti lengvai formuojama.

5. Banguota Bobo šukuosena:

Bob stiliaus pynės - Banguota Bobo šukuosena

Tai viena geriausių bobų šukuosenų. Banguotas bobas vaizduoja garbanotą scenarijų. Šonuose suformuotos pynės, kurios leidžia daugeliui plaukų likti atviriems, rodant banguotą scenarijų. Pinti bobo stiliai puikiai tinka moterims su ilgais veidais. Geriausia šių „Bob“ pintinių stilių savybė yra ta, kad ją galima lengvai formuoti ir prižiūrėti.

6. Pintas garbanotas Bobas:

pinti bob stiliai - Pinti garbanoti bobai

Pinti garbanotų bobų šukuosena yra perlas. Tai atrodo kaip vintažinė šukuosena. Verta savo pavadinimo, ši šukuosena yra su garbanotais plaukais šonuose. Atrodo, kad garbanotieji plaukai kabo nuo virš jo suformuotų pynių.

7. Trumpa istorija:

trumpų bob pintinių šukuosenos - trumpa istorija

Moterys, turinčios vidutinio ilgio bobą, gali sportuoti prie šios trumpos bob pynės šukuosenos be didelių rūpesčių. Idealiai tinka išleistuvių vakarui, ši šukuosena bus patrauklesnė, jei būsite sąžininga. Ši miela šukuosena gali būti pakeista įvairiais būdais, kad būtų sukurtos skirtingos šukuosenos.

8. Krioklio pynė:

pinti bob stiliai - Waterfall Braid

Šioje „Waterfall Braid“ šukuosenoje plaukai atrodo kaip vanduo, krintantis nuo kalno ar uolos, taigi ir pavadinimas. Jis gali būti dėvimas daugeliu atvejų ir įmonių renginiuose. Bob stiliaus pintines sportavo daugybė įžymybių. Pintinės suformuotos atsuktos atgal, iš ten plaukai toliau tęsiasi iki peties.

9. Susukta pusiau pynė:

Bob stiliaus pynės - Twisted Half Up Braid

Plaukai susukti, kad susidarytų į karūną panaši struktūra. Moterys su trumpais plaukais gali dėvėti šią išvaizdą. Šviesūs plaukai yra tinkamiausias šios išvaizdos stilius. Pintinės dedamos ant viršutinės plaukų dalies. Dauguma plaukų krinta ant šonų, todėl ši šukuosena labai patraukli trumpoms boboms.

Pintos „Bob“ šukuosenos ne tik užburia įvairiais stiliais, bet ir gali sukelti šiek tiek painiavos jas įsigyjant. Taigi šiame straipsnyje mes pateikėme 9 populiariausias šukuosenas iš „bob braids“, kurios suteiks jums idėją, kaip padaryti „bob braids“ šukuosenas.