Çantalar bugünlerde birçok insan için seyahat ederken her yerde bulunur. Kanvas Çantalar, plastik torbalardan kaçınarak eko sisteme yardımcı olur. Kanvas pamuk ve ketenden oluşur. Günümüzde farklı standart markaların yanı sıra yerel olarak da farklı çanta türleri kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu çantalar için çok çeşitli çeşitlilikler mevcuttur. Gardırop, yeni bir görünüm için farklı bir tarza sahip bu çantalarla doldurulabilir..

Büyük ve Küçük Boy Kanvas Çantalar ve Kullanım Alanları

Resimli Kanvas Çanta Çeşitleri:

Aşağıda listelenen birçok kanvas çantadan birkaçı.

1. Alışveriş Çantası:

Alışveriş çantası

Bu alışveriş çantası, rutinin optimal bir parçası olabilir. Bir dizi çantadan kaçınabileceğinden alışveriş için faydalıdır. Kanvas çanta olarak taşınabilir. Kalabalık içinde çarşıya, fırına veya alışveriş merkezine taşınması kolaydır. Sosyal mesajı ileten diğer çeşitli baskılı çantalar da bu materyali satın almaya değer. Hızlı almak için kullanışlı tutulabilir.

2. Sırt Çantaları:

Sırt çantaları

Spor malzemeleri için hafif ağırlıklı sporcular için spor çantası ve tüm öğrenciler için kanvas sırt çantaları, dünyanızı gittiğiniz her yere yanınızda taşımanıza izin verebilecek çalışanlar, sizin için. İçinde bir günlük gezi eşyaları bile elde edilebilir. Su geçirmez, bu nedenle yağmurlu günlerde endişelenmeyin. Fermuarla kapatılabilir, bu nedenle iç kısımlar korumalı ve güvenlidir.

3. Kanvas Askılı Çanta:

Kanvas Askılı Çanta

Bu voguish çanta, kolej festivali filmi veya akşam yemeği randevusu için genç kızlar için idealdir. İşgal sadece benim eşyalarımı taşır. Punjabi kızlar için takım elbisede bile mücadeleden kaçınabilen askılı çanta. Ellerinde kolayca taşınabilecek daha fazla şey taşıyabilir. Çıtçıt ile kapatılabilir

4. Nakış Çanta:

Nakış Çanta

Bu nakışlı çanta, kalabalığın içindeki yüzlerce kişinin arasından öne çıkan etnik bir elbise boyunca taşınabilir. Herhangi bir geleneksel vesileyle zarif olabilecek bu küçük çantanın sanatını geliştiren güzel bir iplik işi var..

5. Kanvas Bez Çantalar:

Kanvas Bez Çantalar

Bu kabile baskılı kanvas tote çanta, ülkenin kabile kültürünü yansıtıyor. Her yaş grubundan güzel bayanların taşıyabileceği, işyeri ve mekânlar için gerekli eşyaların yerleştirilebileceği bir bölmesi olan, kabile baskılı güzel bir çanta..

6. Bakkal için Kanvas Çantalar:

Bakkal için Kanvas Çantalar

Çanta market alışverişi için idealdir. Meyveler, sebzeler, süt ürünleri, içinde rahatlıkla taşınabilir. Yaşlı gruptan orta yaş grubuna kadar herkes bu çantayı market alışverişlerinde kullanabilir, market alışverişi yaparken plastik poşet kullanmaktan kaçınarak eko sistemi destekleyecektir..

7. Kanvas Postacı Çantası:

Kanvas Postacı Çantası

Bu kanvas omuz çantası, büyük sırt çantalarını kaldırmaktan kaçınan erkekler için tatmin edicidir. İçine küçük bir şişe ve kimlik doğrulaması gereken cep telefonları sürüklenebilir. Bisikletle uzun mesafe seyahat eden erkekler için en avantajlı.

8. Plaj Çantası:

Plaj çantası

Bu kanvas plaj çantası, muhteşem bayanlar için plaj makyaj seti plaj eşyalarını barındırabilen plaja taşınabilen basit, iyi bir baskıdır. Çok sayıda mevcut rengini ve fiyatına değer stilini deneyebilir. Basit ama nezih.

9. Kanvas Hediye Çantası:

Kanvas Hediye Çantası

Bu küçük kanvas çantalar, minik kanvas koleksiyonu arasında yer alıyor. Yeni doğan bebeklere mücevher hediye etmek için kusursuz, madeni para ve deniz kabuğu koleksiyonu, saat hediyeleri. Zahmetsizce her yere taşınabilir ve bir çanta, alışveriş veya sırt çantası içinde saklanabilir.

Bu kanvas çantaları çevrimiçi olarak veya mağazalarda almak kolaydır. Bu çantaların evde dikilmesi de denenebilir. Görünümü denemeyi sevenler için benzersiz bir çanta kullanarak rutini değiştirmek için bu çantalarla karıştırabilirsiniz. Gelin ve damat doğum günü hediyeleri için düğün hediyelerinde ağır miktarda el çantaları da geliştirilebilir veya karşılığında hediyeler için küçük hediye çantaları da geliştirilebilir..