Dizüstü bilgisayar çantaları! Hepimizin dizüstü bilgisayarlarımıza sığacak ve onları fiziksel hasarlardan koruyacak bir çanta veya sırt çantası aradığımız günler geride kaldı. Günümüzde bu çantalar ya da sırt çantaları erkekler ve kadınlar için de bir trend haline geldi. Göz alıcı, şık, güzel ve sanatsal olan farklı kollar, kılıflar ve şık çantalarımız var. Her gün etrafınızda büyüleyici bir şeyler olmasını seviyorsanız ve sık sık yanınızda taşıdığınız dizüstü bilgisayar hakkında iyi hissediyorsanız, dizüstü bilgisayar çantaları, çantaları ve sırt çantaları hakkındaki bu kılavuz hem erkekler hem de kadınlar için mükemmel bir aksesuardır..

En İyi Markalı Laptop Çantaları

Laptop Çantası Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Dizüstü bilgisayarlar ve bunlarla ilişkili işler, her gün etrafında döndüğümüz bir şeydir. Bu durumda doğru olanı seçmek son derece önemlidir. İşte dizüstü bilgisayarınız için bir çanta satın alırken unutmamanız ve aklınızda bulundurmanız gereken bazı önemli şeyler..

  • Dizüstü bilgisayarınızı ne sıklıkla alıp seyahat ediyorsunuz? Bir dizüstü bilgisayar dışında işe giderken neye ihtiyacınız var? Yardımcı programı düşünün. Bu sayede uygun bir laptop sırt çantası mı yoksa kılıf mı yoksa kılıf mı tercih ettiğinize karar verebilirsiniz. Kollar veya kılıflar bunun yerine gadget’ınızın çevresinde ekstra koruma sağlar. Bunlar, zaten bir sırt çantanız ve dizüstü bilgisayarınızı çantanın içine koyabileceğiniz bir alanınız varsa kullanışlıdır..
  • Çantaların veya kolların birlikte geldiği fermuar sayısını düşünün. Bir şarj manşonunuz olsa bile her zaman faydalıdır.
  • Dizüstü bilgisayarınızın boyutu ne olacak? 13 inç mi yoksa 14 inç mi yoksa 15.6 inç mi? Dizüstü bilgisayarınızın ağırlığına ve boyutuna bağlı olarak mükemmel olanı seçin.
  • Son olarak, çanta veya kılıfla sahip olduğunuz rahatlığa bakın. Yumuşak ve sıcak mı? Su geçirmez mi? Kasa dayanıklı mı? Hafif mi? Bunlar, mükemmel bir dizüstü bilgisayar kılıfı veya çantası seçmeden önce araştırmak isteyebileceğiniz bazı sorulardır..

Hindistan’da Erkekler ve Bayanlar İçin Modern Laptop Çantaları:

Resimlerle birlikte belirtilen en iyi 40 dizüstü bilgisayar çantasını burada bulalım.

1. Dizüstü Bilgisayar İçin Asus ROG Nomad Sırt Çantası:

Asus ROG Nomad Sırt Çantası Laptop İçin

Bu, hafta sonu ağ geçidi çantanız olabilir. Sadece laptop çantanıza değil aynı zamanda laptop aksesuarlarınıza da uyacak. Fareniz, şarj cihazınız, sabit diskiniz olsun ve eşyalarınızı sırt çantanıza koyabilirsiniz. Bununla birlikte kıyafetlerinizi ve içeceklerinizi de taşıyabilirsiniz. Hem erkekler hem de kadınlar için tasarlanmış 17 inçlik bir dizüstü bilgisayar çantasıdır. Yanlarında iki cep bulunan üç büyük raf ile birlikte gelir ve bu nedenle ideal günlük ofis çantanız olabilir.

2. Ogio Renegade RSS Dizüstü Bilgisayar Sırt Çantası:

Ogio Renegade RSS Laptop Sırt Çantası

ŞİMDİ AL

Cepler ve bölmeler açısından en iyi çantadır. Bununla cep ve bölme sıkıntısı yok. Dizüstü bilgisayar bölmeleri, anahtar cebi, şişe cebi ve hatta güneş gözlüğü bölmesi elde edersiniz. 15 inçlik bir dizüstü bilgisayar çantası ve daha ince bir 17 inçlik dizüstü bilgisayara da sığacak. Çanta hem kadınlar hem de erkekler için idealdir. Ofis çantası olarak kullanılabilir ve yanlarda küçük bir kulaklık yuvası ve bir su şişesi yuvası olan dört rafa sahiptir..

3. Brenthaven Collins Sınırlı Sayıda Sırt Çantası:

Brenthaven Collins Sınırlı Üretim Sırt Çantası

ŞİMDİ AL

Bu, performans dizüstü bilgisayar çantasında düşük profilli ancak yüksek olanlardan biridir. Başka bir 15 inçlik dizüstü bilgisayar çantası. Karanlık dış kısım sofistike bir görünüm katıyor. İyi yapılmış çanta, dayanıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlar. Bu, hem erkekler hem de kadınlar için yeni şık dizüstü bilgisayar çantalarından biridir. Tipik olarak ne kadar taşıdığınıza bağlı olarak günlük kolej veya ofis çantanız olabilir. Önde iki küçük olan büyük bir rafı var.

4. Buz Kırmızısı AVA Dizüstü Bilgisayar Sırt Çantası:

Buz Kırmızısı AVA Laptop Sırt Çantası

Bu çanta ilk görüş çantası olarak sevilir. Akılda stil ile hazırlanmış. Uzun ömürlü naylon, birinci sınıf bir görünümle kaliteyi garanti eder. Farklı büyüklükteki cep, farklı ürünlere oldukça kolay bir şekilde sığmanızı sağlar. 15 inçlik bir dizüstü bilgisayardır ve renklidir. Modaya uygun ve büyük bir rafla birlikte gelen kolej kullanımı dizüstü bilgisayar çantanız olabilir. Çanta, dizüstü bilgisayarınızı taşımak için idealdir ve çoğunlukla kadınlar tarafından kullanılır..

5. Amazon Temel Dizüstü Bilgisayar ve Tablet Çantası:

Amazon Temel Dizüstü Bilgisayar Ve Tablet Çantası

ŞİMDİ AL

Bu, en temel ve yetersiz çantalardan biridir. Ancak bu kolayca çok amaçlı çanta olabilir. Mükemmel görünümüyle şeklini koruyan ve taşıması kolay ve rahat olan dolgulu bir iç kısma sahiptir. Farklı ebatlarda mevcuttur, böylece istediğiniz bedeni alabilirsiniz. 15,6 inçlik bir dizüstü bilgisayar çantasıdır, ancak başka boyut çeşitleri ve tasarımları da sunarlar. Hem erkekler hem de kadınlar kullanabilir. Bu çantanın iki büyük rafı ve önünde küçük bir rafı var. Kalite uzun ömürlüdür ve güvenilir bir seçimdir. Tipik bir ofis kullanım çantasıdır..

6. Tylt Energi Sırt Çantaları:

Tylt Energi Sırt Çantaları

Bu, dizüstü bilgisayarınızı, pilinizi ve USB’nizi ve benzerlerini taşıyabileceğiniz iyi tasarlanmış bir alet çantasıdır. Bu çok şık ve çok amaçlı bir çanta. Ancak bu çantayla ilgili tek sorun pahalı olmasıdır. Yani, cebinizdeki deliği yönetebilirseniz, bununla devam edin. Her iki kadın tarafından da kullanılır ve önde üç küçük raf olmak üzere iki büyük rafa sahiptir. Bu bir ofis ve kolej kullanım çantasıdır..

7. Yüksek Sierra Döngü Dizüstü Bilgisayar Çantaları:

Yüksek Sierra Döngü Dizüstü Bilgisayar Çantaları

Bu modaya uygun ve genç şık bir çanta. Dizüstü bilgisayar çantanızı onunla birlikte taşıyabilir ve stil, zarafet ve çekicilikle taşıyabilirsiniz. Ayrıca, kulaklığınızı sabitleyecek bir kulaklık bağlantı noktasına sahiptir. Mükemmel bir kolej dizüstü bilgisayarıdır ve iki küçük rafa ve su şişeleri ve benzerleri için ek yan ceplere sahip iki büyük rafa sahiptir. Bu çanta 17 inçlik bir dizüstü bilgisayar çantasıdır ve genellikle hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılır..

8. Dizüstü Bilgisayar İçin Incase Reform Kısa Çanta:

Dizüstü Bilgisayar İçin Incase Reform Kısa Çanta

13 inçlik bir dizüstü bilgisayar çantasıdır ve mac kitabınız için mükemmel bir çantadır. Öndeki bir fermuar, dizüstü bilgisayarlarınızı içinde sabitleyecektir. Dizüstü bilgisayarınızı güvenli ve yerinde tutacak bir suni kürk astar vardır. Böylece seyahat ederken dizüstü bilgisayarınız yerinde ve güvende olacaktır. Hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılabilir ve ofis tipi çanta olması amaçlanmıştır..

9. Kadınlar için Waterfield Design Cosmo 2.0 Laptop Çantaları:

Waterfield Design Cosmo 2.0 Bayan Laptop Çantaları

Dizüstü bilgisayar çantanıza birinci sınıf bir dokunuş vermek istiyorsanız, onunla gidin. İçinde siyah veya çikolata kahvesi gibi renkler var. Fermuar kaplama ve tek kulp, mükemmel bir görünüm sağlar. Geziler sırasında kızlar için mükemmel. Bu 15 inçlik bir laptop çantası ve kadınlar için tipik bir laptop çantası. Bunun bir ana rafı vardı ve dayanıklılık sundu.

10. Sena Miras Banliyö Çantası:

Sena Miras Banliyö Çantası

Yumuşak ve eskitme deriden yapılmıştır. Bu çantanın malzemesi onu daha dayanıklı ve uzun ömürlü hale getirir. Dizüstü bilgisayar çantası ayrıca iPad için de özel bir yere sahiptir. 15 inçlik bir laptop çantasıdır ve kadınlar ve ofis ihtiyaçları için idealdir. Sadece bir büyük raf ile sadece dizüstü bilgisayarı barındırabilir.

11. Bayanlar için Kensington Jacqueline LM650 Dizüstü Bilgisayar Çantası:

Kensington Jacqueline LM650 Bayan Laptop Çantası

ŞİMDİ AL

Bez çantanın küçük siyah elbisesidir. Şık çanta, durumlar, özellikle partiler için mükemmeldir. Mat siyah kaplama son derece şık ve minimal görünüyor. Suni deri çantayı taşımayı kolaylaştırır. 15.6 laptop çantasıdır ve bu şık çanta kadınlara yöneliktir. Bir açıklık ve içinde bir bölücü ile küçüktür.

12. Solo Kentsel Hibrit Evrak Çantası:

Solo Urban Hybrid Evrak Çantası

ŞİMDİ AL

Bu çanta, dizüstü bilgisayarları taşımanın modaya uygun ve çok resmi yollarından biridir. Bir evrak çantasından daha profesyonel ne olabilir? Çalışmak için evrak çantası taşıyan asırlık insanları hatırlayın. Ofise giden daha cilalı yol buydu. Bu evrak çantası, çantanızın konumunu kolayca ayarlamanızı sağlayan ayarlanabilir askılara sahiptir. 15,6 inçlik laptop çantası ve ofis kullanım çantasıdır ve hem erkek hem de kadınlar için idealdir..

13. Berchirly Vintage Askeri Erkekler Kanvas Postacı Çantası:

Berchirly Vintage Askeri Erkek Kanvas Postacı Çantası

Erkekler için maço olan bir şey varsa, o zaman bu askeri tarzdır. Sportif şeylerden hoşlanan kızlar için de askerlik onlar içindir. Yani, bu türden herhangi biri kesinlikle bu çantayı sevecektir. Bu çok şık ve havalı görünen oldukça kahverengi bir askeri renge sahiptir. Haberci genellikle içinde çok fazla alan bulunan hacimlidir. Yani, dizüstü bilgisayarınızla birlikte burada birçok şeyi barındırabilirsiniz. Bu, erkekler için ve 13 inç boyutunda bir dizüstü bilgisayar çantası. Varyantları 17 inç’e kadar barındırabilir. Bu bir ofis boşalmak kolej çantası.

14. Erkekler için Thule Crossover 25l Laptop Çantası:

Thule Crossover 25l Erkek Laptop Çantası

ŞİMDİ AL

Bu, erkekler için süper dayanıklı dizüstü bilgisayar çantalarından biridir. Bu çok uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Ama yine de mavi bordürlü siyah renk onu çok şık bir seçenek haline getiriyor. Ve onu daha çekici kılan şey, bütçe fiyatlandırmasıdır. Çeşitleri, iki büyük raf ve iki küçük raf ile 17 inç ve büyük bir dizüstü bilgisayarı bile barındırabilir. Yan cepler fermuarla kapatılmıştır.

15. Wenger Scansmart SA1900 Dizüstü Bilgisayar Çantası:

Wenger Scansmart SA1900 Dizüstü Bilgisayar Çantası

ŞİMDİ AL

İnce, hafif dizüstü bilgisayar kılıfı ile bu benim tarafımdan denenmesi gereken bir dizüstü bilgisayar çantası. Bu, içinde çok sayıda malzeme tutabilen bir sırt çantasına benzer. Dizüstü bilgisayar çantası ayrıca diğer eşyalarınızı saklamak için farklı boyutlarda birkaç cep veya bölmeye sahiptir. Fermuar ve kumaş, bu 17 inçlik dizüstü bilgisayar çantasının son uzun kısmıdır. Hem erkekler hem de kadınlar için kolej cum ofis çantaları için idealdir..

16. Kadınlar için Tasarımcı Laptop Çantası:

Kadınlar için Tasarımcı Laptop Çantası

Artık her birimiz işyerine dizüstü bilgisayar taşımamız gerekiyor, o halde neden ayrıcalıklı ve çekici görünen bir çanta almıyorsunuz? Bu nedenle, tasarım dizüstü bilgisayar çantaları, taşınırken çok akıllı göründüğü için en iyi seçim olacaktır. Çantanın güzel bir çam ağacı baskısı ve güzel bir renk kombinasyonu var, bu da laptop çantasının harika görünmesini sağlıyor. Çantanın omuzda taşımak için bir sapı vardır, böylece ellerinizi serbest bırakmanıza izin verir. Kadınlar için bir laptop çantasıdır ve laptopu taşımak için uygun bir rafı vardır..

17. Suya Dayanıklı Dizüstü Bilgisayar Çantası:

Suya Dayanıklı Dizüstü Bilgisayar Çantası

Dizüstü bilgisayarlar günümüzün olmazsa olmazları olduğundan, her köşe ve açı için güvenliklerini sağlamalısınız. Bu laptop çantası, su geçirmez çantasını etkilemeyen ve böylece çantanızı sudan koruyan bir malzemeden yapılmıştır. Çantanın bir yan cebi ve arkada dolgulu iki kayışı var; omuzlarında taşıyabilmen için; böylece ellerinizi serbest tutabilirsiniz. Hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılan tipik bir çantadır ve 15 inçlik bir dizüstü bilgisayar çantasıdır..

18. İnce Dizüstü Bilgisayar Çantası:

İnce Dizüstü Bilgisayar Çantası

Bazı erkekler ve kadınlar, taşınırken hafif ve şık olan laptop çantalarını tercih ederler. Bu tip ince dizüstü bilgisayar çantası, bu çantalarda olduğu gibi kullanıcılar için mükemmeldir, sadece dizüstü bilgisayarınızı tutabilir ve çanta, çantayı kilitlemek için yüksek kaliteli fermuarlara sahiptir. Çanta, tutma amaçlı küçük ve çeltik kulplarına sahiptir. Bu çantalar çeşitli renk ve kumaşlarda mevcuttur ve ihtiyacınıza ve cep boyutunuza göre birini seçebilirsiniz. Zifiri karanlık laptop çantası modaya uygun bir şekilde tasarlanmıştır ve ofis ihtiyaçları için hem erkekler hem de kadınlar için idealdir..

19. Yaprak Tasarım Laptop Çantası:

Yaprak Tasarım Laptop Çantası

Kolej erkekleri ve kızları, çekici görünen ve aynı noktada taşıması çok kolay olan dizüstü bilgisayarları tercih ediyor. Böylece, bu çanta bir genç grup için mükemmeldir, çünkü çantanın önünde, sanatsal yaprak hazırlanmıştır. Çantanın bir ön kapağı var ve bir dizüstü bilgisayar için yeterli alana sahip. Çanta, çantayı güvenli bir şekilde taşımanıza yardımcı olan geniş, ayarlanabilir uzun bir kayışa sahiptir. Bu şık laptop çantası, ince olanlar için ideal ve 13 inçlik bir laptop çantası. Şık tasarımı, zahmetsiz taşıma sağlar ve çeşitli renklerde gelir. Hem erkekler hem de kadınlar bu çantayı kullanabilir.

20. Markalı Dizüstü Bilgisayar Çantası:

Markalı Laptop Çantası

Bazı insanlar marka bilincine sahiptir ve dizüstü bilgisayar çantalarının markalı olmasını ister. Markalı laptop çantaları, yüksek kaliteli suni deriden üretilmiştir ve normal laptop çantalarından farklı bir görünüme sahiptir. Bu çantaların içinde dosyalarınızı, şarj cihazlarınızı ve hatta cep telefonlarınızı saklamanıza yardımcı olan ekstra cepler bulunur. Çanta, toplantı veya konferans odasında taşındığında özel görünüyor, böylece başkalarını etkiliyor. Bu, kadınlar için bir laptop çantasıdır ve ideal ofis çantanız olabilir. Büyük bir rafı olan 14 inçlik bir dizüstü bilgisayar çantasıdır..

21. Kumaş Laptop Çantası:

Kumaş Laptop Çantası

Sofistike dizüstü bilgisayar çantaları cebinizi yukarı doğru sıkıştırırken, tasarımcı dizüstü bilgisayar çantalarını kumaştan uyarladı. Bu çantaya kişisel bir dokunuş yapabilir, tercihinize ve ihtiyacınıza göre çantayı alabilirsiniz. Kumaştan yapılmış olmasına rağmen oldukça dayanıklıdır ve dizüstü bilgisayar çantasını ihtiyaçlarınıza göre uyarlayabilirsiniz. Kumaş dokusu, kolay bir yolculuk için tasarlanmıştır ve genellikle dizüstü bilgisayarı yerleştirmek için büyük bir raf kullanır..

22. Kızlar için Akıllı Laptop Çantası:

Kızlar için Akıllı Laptop Çantası

Genç kızlar, akıllı ve çekici görünmelerini sağlayan dizüstü bilgisayar çantalarına sahip olmayı tercih ediyor. Bu tip şık ve ince laptop çantası, her yere taşındığında şık görünür. Dizüstü bilgisayarın önü gazete görünümündedir, böylece dizüstü bilgisayar çantasını özel ve şaşırtıcı kılar. İşte bir rafı olan ve tasarımı şık ve zarif olan kadınlar için başka bir laptop çantası. Bunu iş yerinize veya kolejinize bile taşıyabilirsiniz. Çeşitli tasarımlara dikkat edin.

23. Bayanlar İki Katlı Laptop Çantası:

Bayan İki Katlı Laptop Çantası

İşte kullanımda çok işlevli bir dizüstü bilgisayar çantası. Değerli elektronik cihazınızı en üst katmanda saklayabilirsiniz ve en alt katmanda şarj cihazı, kalem sürücü, mendil ve fareyi saklayabilirsiniz. Kilitlemek için bir mandalı vardır ve çanta taşınırken harika görünür. İki raf vardır ve ikincisi küçük bir kemer kilidi ile korunmaktadır. Hem erkekler hem de kadınlar ofis işleri için kullanabilir.

24. Polyester Dizüstü Bilgisayar Çantaları:

Polyester Dizüstü Bilgisayar Çantaları

ŞİMDİ AL

Bu polyester dizüstü bilgisayar çantası, kullanımı ve taşıması çok kolay ve ağırlığı çok hafif olduğu için her cinsiyet arasında çok popülerdir. Bu dizüstü bilgisayar çantası, bisikletçiler veya gezginler için omuzlarına asabilecekleri için mükemmeldir ve çantanın içinde başka şeyleri saklamak için yeterli bölme vardır. Çantanın yan cepleri ve dolgulu askıları, taşımayı rahat hale getirir. Hem erkekler hem de kadınlar bu çantayı kullanabilir.

25. Basit Dizüstü Bilgisayar Çantaları:

Basit Dizüstü Bilgisayar Çantaları

Birçok insan, basit görünen bir dizüstü bilgisayar çantasına sahip olmayı tercih eder. Bu tür dizüstü bilgisayar çantaları onlar için mükemmeldir. Bunlar, çantanızı güvenli bir şekilde saklamanız gereken ve dosyalarınızı saklamak için arkada ekstra bir kabine sahip olmanız gereken basit dizüstü bilgisayar çantalarıdır. Çantalar farklı renklerde de mevcuttur ve beğeninize göre bir tane alabilirsiniz. Bunlar amacı karşılamak için tasarlanmıştır ve hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılabilir. 15.6 inçlik bir dizüstü bilgisayar çantasıdır..

26. Kadınlar için Çiçek Baskılı Laptop Çantası:

Kadınlar için Çiçek Desenli Laptop Çantası

Bu, ofise veya herhangi bir resmi toplantıya götürebilecek kadınlar için bir dizüstü bilgisayar çantası. Bu dizüstü bilgisayar çantası, çantanın ön tarafında çiçek baskısına sahiptir ve bu sayede çantaya olağanüstü bir görünüm kazandırır. Çantanın içinde, dizüstü bilgisayarla birlikte başka şeyleri saklamanıza yardımcı olan çoklu cepler bulunur. Bu modaya uygun çantanın büyük bir rafı vardır ve fazladan bir örtü ile kaplanmıştır..

27. Erkekler için Çok Katmanlı Deri Laptop Çantası:

Erkekler için Çok Katmanlı Deri Laptop Çantası

Bu laptop çantası, saklamak için çeşitli dolaplara sahip olduğu için erkekler arasında çok popüler. Dizüstü bilgisayarla birlikte, önemli dosyalarınızı, şarj cihazını ve diğer gerekli öğelerinizi en uçta saklamak için alanınız var. Çanta tam oturacak şekilde tasarlanmıştır ve bir toplantı veya toplantı odası için taşındığında çok çekici görünür. Hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılabilir ve diğer birçok şeyi saklamak için birçok rafa sahiptir. Deri laptop çantası bir moda ifadesidir!

28. Denim Dizüstü Bilgisayar Çantası:

Denim Laptop Çantası

Denimden yapılan her şey herkes tarafından geniş çapta kabul görmekte ve beğenilmektedir. Bu kot dizüstü bilgisayar çantası, taşındığında özel görünüyor. Çanta, dizüstü bilgisayarı koymak için yeterli alana sahiptir ve dosyalarınızı, şarj cihazınızı, kalem sürücünüzü vb. saklamak için küçük ceplere sahiptir. Çantanın ön tarafında kilitleme için bir mandal ve taşımak için ayarlanabilir bir kayış vardır. Denim dizüstü bilgisayar taşındığında çok moda görünüyor ve hem erkekler hem de kadınlar tarafından ofisleri için kullanılabilir. Denim modern bir moda ikonudur!

29. Siyah Beyaz Dizüstü Bilgisayar Çantası:

Siyah Beyaz Laptop Çantası

Siyah ve beyaz laptop çantalarının kombinasyonu, herhangi bir kadın tarafından taşındığında özel ve sıra dışı görünüyor. Bir kişinin kişiliğini geliştirir ve şık görünmenizi sağlar. Çanta, dizüstü bilgisayar için yeterli alana sahiptir ve hafif malzemeden yapılmıştır, bu da onu kadınlar için bir dizüstü bilgisayar çantası haline getirir. Bu şık olanın büyük bir rafı var ve 17 inçlik bir dizüstü bilgisayar çantası..

30. Kova Şeklinde Dizüstü Bilgisayar Çantası:

Kova Şeklinde Laptop Çantası

Adından da anlaşılacağı gibi, dizüstü bilgisayar çantası, saklamak için birkaç dolap ve poşet yapan bir kova içinde tasarlanmıştır. Çanta, birbirine kenetlenmek için yüksek kaliteli fermuara sahiptir ve kaliteli deriden yapılmıştır. Çantanın kenarları ve köşesi pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Çantanın güçlü, geniş yastıklı bir kayışı vardır, bu da taşımanızı kolaylaştırır. Seyahat ederken ve erkekler için kolej amaçları için mükemmel bir çanta..

31. Kadınlar için Vintage Deri Dizüstü Taşıma Çantası:

Kadınlar için Vintage Deri Laptop Taşıma Çantası

ŞİMDİ AL

Bu, onunla seyahat etmeyi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Dizüstü bilgisayar çantası pürüzsüz ve deriden yapılmıştır. Taşındığında etkileyici görünüyor. Çanta yalnızca elle taşınacak şekilde tutulmuştur ve içinde değerli dizüstü bilgisayarınızı saklamak için yeterli alana sahiptir. Çivili küçük altın düğmeler, çantaya ekstra bir görünüm kazandırır. Kadınlar genellikle ofis veya herhangi bir resmi toplantı için taşırlar..

32. Gençler için Sevimli Laptop Çantası:

Gençler için Sevimli Laptop Çantası

Bu tür dizüstü bilgisayar çantası, çantanın her tarafında yeterli bölmeye ve cebe sahip olacak şekilde özelleştirilmiştir. Bu tür çantalar, taşıması ve tutması oldukça kolay olduğu için sürekli hareket halinde olan insanlar için mükemmeldir. Dizüstü bilgisayarınızla birlikte bazı dosyaları saklamak için kullanabileceğiniz 15 inçlik bir dizüstü bilgisayar çantasıdır. Çanta, taşıma amacıyla güçlü iki yan kayışa sahiptir. Taşındığında çok sevimli ve şık görünüyor. Erkekler ve kadınlar üniversite amaçlı kullanabilir.

33. 14 İnç Dizüstü Bilgisayar Çantası:

14 inç Laptop Çantası

Çanta, 14 inçlik bir dizüstü bilgisayar çantasının güvenle saklanması için mükemmeldir. Çantanın her köşesi yastıklıdır, böylece dizüstü bilgisayarı her türlü hasardan korur. Dosyalarınızı ve ekstra eşyalarınızı tek bir çantada saklamanız için yeterli dolaplara sahiptir, bu sayede seyahat ederken rahatlık sağlar. Bu dizüstü bilgisayar çantaları, ofis kullanımı için mükemmeldir ve toplantıya katılmanız için eksiksiz bir çantadır..

34. Saf Beyaz Dizüstü Bilgisayar Çantası:

Saf Beyaz Laptop Çantası

İşte kadınlar için muhteşem ve şık görünümlü laptop çantaları. Cızırtılı beyaz renkli dizüstü bilgisayar, ofislere veya herhangi bir toplantıya taşındığında başkalarının vizyonunu çekiyor. Çanta, birbirine kenetlenme amacıyla güçlü fermuarlı iki bölmeye sahiptir. Ayarlanabilir kayışlara sahip şık kayışlara sahiptir, böylece taşımayı kolaylaştırır. Bu çanta şık bir dizüstü bilgisayar çantasıdır ve dizüstü bilgisayar çantasına genel bir statü artışı sağlar. Üstte bir büyük, altta daha küçük bir rafı var. Dizüstü bilgisayarınızı ve bazı kalem sürücülerinizi ve farenizi yanınızda taşıyın.

35. Evrak Çantası Tipi Laptop Çantası:

Evrak Tipi Laptop Çantası

Bu dizüstü bilgisayar evrak çantası tipindedir ve sırt çantası görünümünden daha profesyonel bir görünüme sahiptir. Deriden veya herhangi bir tür vinilden yapılmıştır ve güçlü, şık kulplara sahiptir, böylece kolayca taşınabilir. Çıkarılabilir uzun askıları vardır; istenirse, onları bağlayabilirsiniz. Bu tür dizüstü bilgisayar çantaları doğaları gereği şıktır ve taşındıklarında modaya uygun görünürler. Kadınların ofis ihtiyaçları için laptop çantasıdır..

36. Erkekler için Şık Laptop Çantası:

Erkekler için Şık Laptop Çantası

Canlı erkekler için bu dizüstü bilgisayar çantalarına göz atın! Bu tip çanta, ofise veya herhangi bir toplantı odasına taşındığında mükemmeldir. Açık ve koyu gri renk kombinasyonu, çantanın diğerlerinden farklı ve özel görünmesini sağlar. Çantanın fermuar yerine kilitlemek için bir mandalı vardır, böylece bir dizüstü bilgisayar çantasının görünümünü geliştirir. İdeal ofis dizüstü bilgisayar çantanız olabilir.

37. Kontrast Şeritli Dizüstü Bilgisayar Çantaları:

Kontrast Şeritli Laptop Çantaları

Dizüstü bilgisayar çantası öndeki gibi özel görünüyor; kontrast renk kombinasyonlarına sahip şeritlere sahiptir. Çanta, dizüstü bilgisayarlarınızı ve diğer değerli eşyalarınızı da koyabileceğiniz iki bölmeye sahiptir. Bu laptop çantaları farklı renk ve çeşitlerde mevcuttur ve ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Ofise en uygun erkek ve kadınlar için bu en iyi dizüstü bilgisayar çantalarını deneyin.

38. Kadınlar için Harika Dizüstü Bilgisayar Çantaları:

Kadınlar için Havalı Dizüstü Bilgisayar Çantaları

Kadınlar taşındığında havalı görünen bir laptop çantasını tercih ederler ve çantanın da sıra dışı bir görünüme sahip olması gerekir. Çanta slim fit olup elde de rahatlıkla taşınabilir. Renkli kumaştan yapılmıştır ve renk kombinasyonu çantanın harika görünmesini sağlar ve ofisiniz veya kolej kıyafetiniz olabilir. Kadınlara yönelik bu dizüstü bilgisayar çantaları, büyük bir rafla sunacakları sıcak renklere sahiptir..

39. Erkekler için Haki Laptop Çantaları:

Erkekler için Haki Laptop Çantaları

Haki çanta gençler arasında popülerdir ve bakımı ve kullanımı çok kolaydır. Dizüstü bilgisayar çantası, şarj cihazınızı ve hatta mobil cihazınızı tutmak için bir çeltik dolabına ve bir ön cebe sahiptir. Böylece erkekler için kolajlarda taşınacak mükemmel bir çanta! 13 inçlik bir dizüstü bilgisayar çantası yapan büyük bir rafı var. Yan cep, öndeki raf gibi, sadece şarj aleti taşımanız için uygundur..

40. Kızlar için Şık Dizüstü Bilgisayar Çantaları:

Kızlar için Şık Dizüstü Bilgisayar Çantaları

Pek çok kız, şık görünmek için dizüstü bilgisayar dırdırlarını bile tercih eder. Bu nedenle, bu tür dizüstü bilgisayar çantası onlar için mükemmeldir, çünkü çantanın üzerinde en son tasarım basılıdır. Tutmak için şık bir kayışı bile var ve taşındığında harika görünüyor. İki rafı vardır ve kadınlar için bir laptop çantasıdır..

Dizüstü bilgisayar çantaları, artık herkesin bir dizüstü bilgisayarla hayatı hayal etmesi zor olduğundan, her birimiz için bir stil ifadesi olmaktan çok bir zorunluluk haline geldi. Dizüstü bilgisayar çantaları, dizüstü bilgisayarı herhangi bir hasar veya bozulmadan korumaz, aynı zamanda kullanımı ve taşınması da uygundur. Bu günlerde dizüstü bilgisayar çantalarının birkaç cebi var, bu da dosyalarınızı ve belgelerinizi tek bir yerde saklamanızı kolaylaştırıyor..