Çantalar, herhangi bir erkek veya kadın aksesuarlarının önemli bir parçası haline geldi. Seyahat etmek, işe gitmek, piknik yapmak, etkinlikler vb., gerekli tüm eşyaları kolaylıkla taşımaya yardımcı oldukları için kimse yanlarında çantası olmadan dışarı çıkmaz. El çantaları, cüzdanlar, sırt çantaları, kol çantaları, yan vücut çantaları vb. gibi çeşitli çantalar piyasada çok çeşitlidir ve seçim yapmak için çıldırır. Tüm bunlar arasında, yaygın olarak seçilen popüler bir çanta tarzı, antrenör çantalarıdır..

Bayanlar İçin En İyi 15 Eski ve Yeni Antrenör Çantası Modeli

Hindistan’da Farklı Koç Çantaları Modası Türleri:

Otobüs çantaları 1941 yılında Manhattan’da cüzdan ve kese yapan Miles Chan tarafından insanlara tanıtıldı. Piyasada toplanan popüler otobüs çanta tasarımlarından bazıları aşağıdaki gibidir:

1. Tekne Şekilli Antrenör Çantaları:

Tekne Şekilli Antrenör Çantaları

Kadınlar tarafından yaygın olarak taşınan yeni bir otobüs çantası tasarımı, tekne şeklindeki çantadır. Yaygın olarak otobüs çantası olarak bilinen bu çantalar, bir tekne şeklinde yapılır. Şık bir görünüm için düzenli kullanımlar için taşınırlar. Yanınızda taşımak için çok sayıda cebiniz olmasını istemeniz durumunda birçok farklı tasarımda da bulunurlar..

2. Yaprak Baskı Antrenör Çantaları:

Yaprak Baskı Antrenör Çantaları

Doğadan ilham alan bir diğer çanta tasarımı ise antrenör hobo çanta tasarımıdır. Deri çanta, daha geniş açıklıklara sahip U şeklinde bir tasarımda tasarlanmıştır. Deriye, benzersiz bir görünüm için çift renkli yapraklı bir baskı verilmiştir. Çeşitli şeyleri taşımak zorunda olmadığınız bir günlük gezi için yaygın olarak taşınır..

3. Antrenör Bagaj Çantaları:

Antrenör Bagaj Çantaları

Otobüs bagaj çantaları artık eski pis bagaj çantalarının yerini alıyor. Deriden yapılmıştır, yolcuların kısa bir yolculuk için eşyalarını taşıması için dayanıklıdır. Ayrıca piknikler için yaygın olarak taşınırlar. Birçok renkte mevcuttur, erkekler tarafından da taşınırlar..

4. Bavul Koç Çantaları:

Bavul Antrenör Çantaları

Bavul tasarımlarından esinlenilen otobüs bagaj çantaları, tatil, evlilik vb. amaçlarla uzak yerlere seyahat etmek için yaygın olarak taşınmaktadır. Taşımak istediğiniz bagaj miktarına uygun çeşitli ebatlarda mevcuttur. Seyahatinizi daha konforlu hale getirmek için, çantanın trollenebilmesi için tekerlekler aşağıda verilmiştir..

5. Deri Sırt Çantaları:

Deri Sırt Çantası

Sadece kadınlar değil, erkekler de otobüs çantalarına ilgi duyuyor. Deriden yapılmış sırt antrenörü erkek çantası, okul günlerinin görünümünü verir. İş, kolej, geziler ve çok daha fazlası için taşınır. Eşyalarınızı düzgün bir şekilde ikiye ayırabilmeniz için birkaç cep vardır..

6. Süslü Antrenör Çantası:

Süslü Antrenör Çantası

Herhangi bir parti veya işlev için şık bir görünüme sahip olmak istersiniz! İşte böyle durumlar için mükemmel olan süslü küçük otobüs çantaları ile karşınızdayız. Deriden yapılmıştır ancak farklı bir görünüm için ayna, yay, boncuk vb. gibi diğer süslü eşyalarla da kaplanmıştır. Sadece para ve telefon taşımak için yeterince küçükler.

7. Çift Antrenör Çantası:

Çift Antrenör Çantası

Çalışan kadınlar, yaygın olarak çift özellikli siyah bir otobüs çantası kullanıyor. İsteğe göre elde ve omuzda da taşınabilir. Deriden yapılmış olup belgelerinizin bükülmesine veya katlanmasına izin veren sıkı bir kaplamaya sahiptir. Eşyalarınıza uygun farklı ebatlarda da mevcuttur..

8. Yan Antrenör Çantası:

Yan Antrenör Çantası

Harika baskılara ve yan tasarıma sahip deri bir çanta, düzenli ve düzenli piknikler için birincil seçimdir. Aynı zamanda erkekler için bir tür otobüs çantasıdır ve erkekler de bir günlük gezi için gerekli küçük eşyalarını taşımak için kullanırlar. Kolejlerde ve ofislerde yaygın olarak görülür..

9. Funky Antrenör Çantası:

Funky Antrenör Çantası

Bir pisi partisi veya herhangi bir küçük durum için şık ve korkak bir aksesuar mı arıyorsunuz! Baskılarla süslenmiş yeni çanta tasarımı ve korkak ve kız gibi bir görünüm için mükemmel olan bir fiyonk alın. Deriden yapılmıştır, ayrıca kollarınızda taşımanız için bantlı kulplara sahiptir..

10. Çiçekli Antrenör Çantası:

Çiçekli Antrenör Çantası

Çiçek desenli deriden yapılmış siyah bir araba çantası, taşınmasından çok memnun. El çantası koçu, renkli ipler ve düğmeler kullanılarak çiçek desenleriyle süslenmiştir. Partiler, etkinlikler, piknikler vb. için omuzlarda taşınabilir..

11. Mini Antrenör Çantası:

Mini Antrenör Çantası

Sadece büyük çantalar değil, mini boy çantalar da var. Düzenli olarak, parti giyiminde veya resmi kullanımda taşınabilen yeni bir otobüs çantası tasarımı, omuzlarda taşınabilen mini bir görünüm kazandırılıyor. Kişiliklerine şık bir görünüm verirler. Sap, daha çekici hale getirmek için altın renkli bir zincirle yapılmıştır..

12. Ayarlanabilir Antrenör Çantası:

Ayarlanabilir Antrenör Çantası

Oldukça popüler hale gelen kullanışlı ve ayarlanabilir bir çanta koç tasarımı, çantayı çeşitli şekillerde taşımanıza izin veren tasarımdır. Deri çantaya, kollarda ve omuzlarda tutmak için esneyebilen ayarlanabilir bir deri sap ile elde taşınabilen sabit bir sap verilmiştir. Bu tür çantalar, işlevlerde, ofislerde, gezilerde vb..

13. Yuvarlak Antrenör Çantaları:

Yuvarlak Antrenör Çantaları

Yarım daire biçimli bir antrenör deri çanta, kolej kızları veya gençler için oldukça trend. Kot pantolonunuza düzenli olarak taşındığında yeni bir görünüm kazandırır. Birçok renk ve baskılı formda mevcuttur, bu da onu kızlar için daha sevimli kılar..

14. Kese Antrenör Çantası:

Kılıf Koç Çantası

Otobüs çantaları kategorisinde yer alan çeşitli tasarımlar arasında kese tasarımlı çanta, seyahatlerde küçük aksesuarlar için taşınması popüler hale geliyor. Deri çanta, çekici hale getirmek için üzerinde baskı bulunan kadife malzeme ile kaplanmıştır. Bilekte katlanmış olarak taşımak için tek bir küçük tutamağa sahiptir..

15. Resmi Antrenör Çantası:

Resmi Antrenör Çantası

Ofis dosyalarınız ve klasörleriniz için ne alacağınızı merak ediyorsunuz! Resmi kullanım için özel olarak yapılmış bir antrenör erkek çantası tasarımına sahip olun. Çantalara, tüm önemli resmi belgelerinizi güvenle taşımak için birkaç küçük ve büyük cepli bir evrak çantası tezgahı verilir. Ellerde olduğu gibi omuzlarda da taşınabilir.

Antrenör çantaları, topluma çeşitli durumlar için taşımak için yeni bir çanta trendi verdi. Deri ile birlikte, mukavemet kazandırmak için elyaf kulplu kumaş malzemede de mevcutturlar. Coach çantaları, seyahatinizi kolay, esnek ve konforlu hale getirmek için size çeşitli stiller sunar..