Ofis, iş seyahati veya herhangi bir hafta sonu için mükemmel bir çanta seçerken birçok seçenek var. Duffle deri çantalar bu geziler için en iyi seçenek. Esneklik ve hareketlilik sunarlar ve kişiliğinizi kaybetmeden bagajınızı havalimanına kolayca taşımanıza yardımcı olurlar. Spor çantalar, fazla ağırlık göstermeden birçok eşyayı taşıyabilecek şekilde tasarlanmıştır. Küçük kalırlar ve gerektiğinde sırtta veya ellerde verimli bir şekilde taşınabilirler..

Erkekler ve Kadınlar İçin Şık ve Modern Spor Çanta Tasarımları:

İşte kadınlar ve erkekler için en iyi 15 seyahat ve spor salonu spor çantasının resim ve markalarla birlikte bir listesi..

1. Gezi için Deri Spor Çantası:

Gezi için Deri Spor Çantası

Deri Spor Çantalar PU deri kumaştan üretilmiştir ve polyester astarlardan oluşur. Saf siyah renkte gelirler. Bu el çantasının ağırlığı, dayanıklı deri astarı nedeniyle 2,5 pound’dur ve bu nedenle kullanımı yumuşak hale getirir. Kısa bir yolculuk veya gecelik bir gezi planlıyorsanız, deri bir spor çantası esnektir..

2. Leaper Canvas tarafından Seyahat Spor Çantası:

Leaper Canvas'tan Seyahat Spor Çantası

Leaper Canvas Duffle çanta, taşıdığında askeri bir görünüm veren tercih edilen bir modeldir. Fazla ağırlık olmadan yüksek hacimli eşyaları taşımak için tasarlanmıştır. Bu el çantası, ağır ancak hakiki deri kayışlara sahiptir ve dayanıklılık sağlamak için perçinler eklenmiştir. Bir seyahat spor çantası, normal bir spor çantasından biraz daha büyüktür. Çeşitli renklerde gelir ve deri kaplama ile mevcuttur, bu nedenle maliyeti biraz daha yüksektir.

3. Üstten Fermuarlı Deri Spor Çanta:

Üstten Fermuarlı Deri Spor Çanta

New York Deri Spor çantası, iş seyahatleri için en iyi taşıma çantasıdır. Şık bir tasarıma sahiptir ve geniş bir bölmeyle çevrili iki fermuarlı cepten oluşur. Tamamen dana derisi ile kaplanmış siyah veya kahverengi renkte gelir. Dikişli deri kulpları her yere rahatlıkla taşınabilir.

4. Bayanlar için Deri Spor Çantası:

Bayan Deri Spor Çantası

Deri Duffle çanta, benzersiz ve göz alıcı bir retro tasarıma sahiptir. İş gezileri veya hafta sonu gezileri için kaliteli bir çanta isteyenler için muhteşem bir seçim. Deriden oluşur ve gövde üzerinde camsı bir yüzey sunar. Bu spor çantasının boyutu, uluslararası çantaların boyutundan biraz daha büyüktür ve yaklaşık 5,2 pound ağırlığındadır. Bu çanta, hakiki deriden yapılmış omuz askıları ile dayanıklılık sunar..

5. Fossil Estate Çerçeveli Kadınlar için Spor Çantası:

Fossil Estate Çerçeveli Kadın Spor Çanta

Estate Framed Duffle el çantaları, yüksek kaliteli yumuşak deri çantalar isteyen hafta sonları için en iyi çantalar. Ayarlanabilir ve çıkarılabilir Webber kayışı ve yuvarlatılmış üst tutamakları vardır. Bu spor çantası, iç yüzeyinde polyester bulunan %100 saf deriden yapılmıştır. Tasarım miras görünümüne odaklanır.

6. Uzun Baskılı Spor Çantası:

Uzun Baskılı Spor Çanta

Baskılı spor çantalar, seyahat eden kızlar için mükemmeldir. Giysiler ve spor malzemeleri için en iyi olan geniş bir iç mekana sahiptirler. Baskılı Pembe Duffle çantaları her boyutta mevcuttur ve büyük bir bölmeye ve 2 yan cebe ve ek saklama için 2 ön cebe sahiptir. Bu spor çantası, hareketli bir omuz askısı ve taşıma amacı için çift tutamağa sahiptir..

7. Rolling Club Spor Çantası:

Rolling Club Spor Çantası

Bu yuvarlanan spor çanta ile tutku ve stil ile seyahat edin. Kaykay bilyalı tekerlekleri, yuvarlanmak için teleskopik bir tutacağı ve her yere taşımak için üst tutacakları vardır. Polyesterden yapılmıştır ve tamamen astarlı bir iç kısımdır. Rolling Club Spor çantası, havayollarının baş üstü bölmelerine sığacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır..

8. Spor Salonu için Women’s Squad III Spor Çantası:

Spor Salonu için Women's Squad III Spor Çantası

Squad III, spor salonuna gitmeyi seven kadınlar için mükemmel bir çanta. Spor kıyafetlerini ve ayakkabılarını ve diğer eşyaları saklamak için yan cepleri saklamak için yeterince geniştir. Spor çantası polyester kumaştan yapılmıştır ve kolaylıkla taşımak için ayarlanabilir omuz askısına sahiptir..

9. Patagonya Çardak Spor Çantası:

Patagonya Çardak Spor Çantası

Patagonya çantaları, dış kısımları dayanıklı ve su geçirmez kumaştan yapıldığı ve geri dönüştürülmüş bir astara sahip olduğu için en iyi spor çantalardır. Bu çanta, eşyaların düzgün ve güvenli bir şekilde saklanmasına yardımcı olan ikincil bir dış keseye sahip küçük iç ceplere sahiptir..

10. Navigatör Spor Çantası:

Navigatör Spor Çantası

Timbuk2 Navigator Duffle çantalar ekstra cep isteyenler için uygundur. Naylondan yapılmıştır ve sırt çantası askıları dahil üç farklı taşıma seçeneğine sahiptir, böylece hem iç hem de dış taraf için çok çeşitli saklama seçenekleri sunar..

11. B.A.D Spor Çantası:

B.A.D Spor Çantası

Best American duffle millet bu çantayı metal donanım ve evrak çantaları, taşıma askısı ve omuz askısı için emniyet kemerleri ile yarattı. Bu çanta naylondan yapılmıştır ve çeşitli renklerde uygun bir fiyata gelir..

12. Fırtınaya Dayanıklı İletken Spor Çantası:

Fırtınaya Dayanıklı İletken Spor Çantası

Fırtınaya dayanıklı iletken çanta, su geçirmez işlevsellik sunan elmas elyaftan yapılmıştır. Çantanın fermuarlı yan cepleri vardır. Cepler telefon, anahtar veya kitap taşımak için kullanılabilir. Bu spor çantası, temiz bir stil ile birlikte dayanıklılık sunar.

13. Telemetre Spor Çantası:

Telemetre Spor Çantası

Bu dış mekan araştırma çantası, iki bavul sapı, bir tek yan kulp, ana bölme ve küçük eşyalara erişmek için tek bir dış kese ile basit ve anlaşılır, tarz bir çantadır. Bu çanta hem su geçirmez hem de hafif olduğu için yağmurlu mevsimlerde seyahat etmeyi sevenler için uygundur..

14. La Victoire Vernon Spor Çantasını dökün:

La Victoire Vernon Spor Çantasını dökün

Bu deri spor çantası, ön tarafında bir fermuarlı cebi ve yan yırtmaçlı bir kumaş astarı ve çift cepleri ile sizi kesinlikle insanlar arasında ünlü yapacaktır. Çift kontrastı, kadınların onu her yere taşımasını uygun hale getirir..

15. Klasik Spor Çantası:

Klasik Spor Çantası

42 litrelik bu klasik çanta, kalite ve renk seçeneklerinin mükemmel bir kombinasyonunu sunuyor. Dayanıklı kumaştan yapılmıştır ve temel eşyalarınızı düzenli tutmak için deri kayışlar, fermuar, metal donanım ve bir iç cepten oluşur..

İster yuvarlanan bir spor çantası, ister deri bir spor çantası veya küçük bir spor çantası olsun, hepsi hareket kolaylığı sunar ve bazı iş sunumları için yatırımcılarla buluşurken veya kısa bir hafta sonu gezisine çıkarken bile görünümü korumanıza yardımcı olur. Spor çantalar, özellikle kısa süreli seyahatler için tasarlandıkları için hafif ağırlıklı çantalardır..