Bugün hiç kimse evinden çantası olmadan dışarı çıkmıyor. İster büyük valizler, ister küçük kese cüzdanlar olsun, çantalar herkesin gardırobunda önemli bir yer tutmuştur. Günümüzde birçok marka, dayanıklı ve dinamik bir etki için hem erkekler hem de kadınlar için çeşitli tasarım çantalar üretmektedir. Tüm markalar arasında Samsonite çantalar, deri malzemesi ve şaşırtıcı sevimli tasarımları ile oldukça popülerdir..

samsonit torbaları

Samsonite çantaları 1910 yılında Jesse Shwayder tarafından Denver, Colorado’da kuruldu. Küçük cüzdanlar ve kese çantalardan başlayarak, artık insanlara işlerini kolaylaştırmak ve yolculuğu konforlu hale getirmek için farklı çantalar veriyor. Şirketin size sunduğu birkaç çanta ürünü aşağıdadır..

Hindistan’da Farklı Samsonite Çanta Çeşitleri:

Erkekler ve kadınlar için farklı boyut ve modellerde en iyi samsonite çantalara bakalım..

1. Samsonite Ofis Çantası:

Samsonite Ofis Çantası

Sırt çantaları öğrenciler ve ofis çalışanları arasında oldukça popülerdir. Samsonite dizüstü bilgisayar çantası, dizüstü bilgisayarlarınızı güvenle taşımak için kolejlerde, ofislerde ve seyahatlerde kolayca taşınabilir. Ayrıca çalışma amacıyla ve öğrenciler tarafından bir veya iki günlüğüne bir yere seyahat etmek için kullanılırlar. Çanta deriden yapılmıştır ve dizüstü bilgisayarı ve ilgili aksesuarlarını saklamak için ekstra cepler verilmiştir. Sırt çantalarının sürüklenmesi için tekerlekler veya taşırken sırtınızı desteklemek için bir bel kemeri verildiği yeni bir tasarım tanıttılar..

Devamını oku: En Son ve Trendy Laptop Çantaları

2. Samsonite Laptop Çantası Omuz:

Samsonite Laptop Çantası Omuz

Samsonite laptop çantaları oldukça trend, ancak tüm işadamları ofislere çanta taşımayı tercih etmiyor. Onlar için omuzda veya evrak çantası olarak taşınabilen bir omuz Samsonite dizüstü bilgisayar çantası mevcuttur. Dizüstü bilgisayara zarar vermemek için yüksek kaliteli pamuk ve kanvas malzemeden üretilmiştir. Ayrıca yanında taşınması gereken evraklar için ekstra bir yer bulunmaktadır..

3. Tekerlekli Çanta Üzerindeki Bavul:

Tekerlekli Çanta Üzerinde Bavul

Taşımak için ağır bir çanta ile uzun bir yolculuk planlayın! Samsonite, ağır yükler hakkında endişelenmeden seyahat etmenizi kolaylaştırdı. Samsonite seyahat çantası, sahip olabileceğiniz en iyisidir. Ağır büyük valizleri tekerleklere sabitlemişler, böylece onları sürüklemeniz gerekiyor. Deri, kanvas ve ince pamuklu kumaştan üretilen bu ürün, gardırobunuzu düzgün bir şekilde saklamanız için size geniş bir alan sağlar. Eşyalarınızı içlerine sığdırmak için çeşitli boyutlarda mevcutturlar..

4. Samsonite Deri Bagaj Çantası:

Samsonite Deri Bagaj Çantası

Mini bir tatilde birkaç günlüğüne seyahat etmek! İşte size en uygun çanta tasarımı ile karşınızdayız. Yuvarlak şekilli bir Samsonite seyahat çantası, gezginler için oldukça çekici. Deriden yapılmış olup, tercihinize göre çeşitli renk, tasarım ve şekillerde mevcuttur. Yetişkinlerin rahatlıkla seyahat edebilmesi için tekerlekli olarak da sabitlenebilir. Dolayısıyla üç niteliğe sahip bir çantadır. Bir el çantası olarak, omuzlarda ve sürüklenecek tekerleklerle taşınabilir..

5. Çocuklar için Samsonite Arabası Çantası:

Çocuklar için Samsonite Arabası Çantası

Ve erkeklerin ve kadınların seyahat çantaları için ayrı seçenekleri var. Benzer şekilde, çocukların da aynı şekilde kendi seçimleri vardır. Onlar için Samsonite tekerlekli çanta, en sevdikleri çizgi film veya çizgi roman karakteriyle tanıtıldı. Araba çantaları, çocukları seyahat ederken onlara sahip olmaya çeken yenilikçi bir şekilde renk ve tasarımlara sahiptir. Ayrıca yüksekliklerine göre ayarlanabilen tekerlekler ve kulplar verilir..

6. Fiber Kabin Samsonite Arabası Çantası:

Fiber Kabin Samsonite Arabası Çantası

Yaygın olarak satın alınan bir tekerlekli çanta tasarımı, elyaftan yapılan bir tasarımdır. Samsonite tekerlekli çanta, eşyalarınızı güvende tutmak için çantanın içinde pamuk ve kanvas cepler ile dayanıklı sert elyaf malzemeden yapılmıştır. Çantalar, onları farklı kılmak için çeşitli akılda kalıcı renklerde ve kabartmalı tasarımlarda mevcuttur. Kişiselleştirilmiş bir çanta için en sevdiğiniz resmi bu tür tekerlekli çantalara da yazdırabilirsiniz. Uzak yerlere seyahat eden hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılır..

7. El Bagajı Spor Çantası:

El Bagajı Spor Çantası

Hiç şüphesiz tramvay çantaları popülerdir, ancak insanlar daha az yük ile seyahat ederken spor çantaları satın almayı tercih ederler. Yine de çantaların tasarımlarında görülen farklılıklar var. Polistirenden yapılmış bir Samsonite spor çantasına, alıcılar için daha çekici hale getirmek için bir el çantası şekli verildi. Çantalara, taşınacak eşyalarınızı ayırmak için çeşitli cepler ile daha koruyucu olmaları için malzeme kılıfları da verilir. Spor ayakkabı, popüler olarak tote, hobo, dikdörtgen, kare vb. olarak bilinen çeşitli şekillerde de mevcuttur..

8. Birincil Spor Seyahat Çantası:

Birincil Spor Seyahat Çantası

Samsonite spor çantasının ilk tasarımı, şekli nedeniyle de oldukça popülerdir. Çanta deri ve kanvastan yapılmış olup, çantada karışıklık yaratmadan kıyafetleri saklamaya uygun dikdörtgen bir şekil verilmiştir. Ayrıca yanlarda iki, ön tarafta ise küçük ekstra eşyaların taşınması için iki yan cep vardır. Her iki kemeri de içerdiği için hem el çantası hem de omuzlu olarak taşınabilir. Basit tasarım, gereksinimlerinize bağlı olarak birçok cepli başka tasarımlarda da mevcuttur. Yaşlı vatandaşlar, yanlarında daha az bagaj taşıdıkları için bunu yaygın olarak kabul ediyorlar..

9. Klasik Bagaj Çantası:

Klasik Bagaj Çantası

Klasik eşyaları veya çanta tasarımlarını yanınızda taşımayı seviyorum! Samsonite’in bu kategoride sizin için deri ve polistirenden yapılmış çantaları da var. Samsonite valiz çantası, valizinizin boyutuna ve ağırlığına göre çeşitli ebatlarda mevcuttur. Bunun için çeşitli tasarımlar ve renkler bulacaksınız. Büyük bir çantaya ayrıca küçük şeyler için üstte birkaç küçük cep verilir. Tekerlekleri yoktur, ancak yine de geniş çapta seçilmiştir. Aynı anda birçok şeyi depolayabilen eski çanta tasarımlarından ilham almıştır. Tasarım esnekliği ve alanı ile popülerdir.

10. Klasör Çantaları:

Klasör Çantaları

Samsonite sadece büyük seyahat çantalarıyla değil, aynı zamanda küçük belge klasör çantalarıyla da ilgileniyor. Samsonite ofis çantası kategorisi, tüm belgelerinizi, kartvizitlerinizi, klasörlerinizi, kırtasiye malzemelerinizi ve çok daha fazlasını saklamak için bu çantaları içerir. İnsanlar, profesyonel bir yaklaşım için bir röportaj için ve herhangi bir toplantı için tüm rapor ve kağıtları taşımak için çalışanlar için klasör samsonite çantalarını yaygın olarak kullanırlar. Ayrıca, sonuçlarını ve ilerlemelerini potansiyelleri için depolamak için önemli sertifikaları depolamak için satın alınırlar..

11. İş Tur Çantaları:

İş Turu Çantaları

Bugün işadamları da farklı şehirlere ve ülkelere iş gezilerine gidiyor. O zaman, tüm kişisel ve mesleki mallar tek bir çantada tutulursa, herhangi bir şeyi çıkarmak telaşlı hale gelirdi. Buna bir çözüm, tramvay görünümündeki Samsonite ofis çantasıdır. Çantada dosyalar, klasörler, belgeler, kırtasiye malzemeleri, dizüstü bilgisayarlar ve çok daha fazlası gibi ofis eşyalarını ikiye ayırabilen birkaç büyük ve küçük cep bulunur. Tek bir gün için seyahat ediyorsanız, kişisel eşyalarınız için başka bir çantadan kaçınmak için bir çift kıyafetinizi ayrı bir cepte saklayabilirsiniz..

12. Samsonite Deri Çanta:

Samsonite Deri Çanta

Kadınlar, kıyafetlerine uygun farklı renk ve tasarımlarda çantalara sahip olmak konusunda oldukça tutkulu. Samsonite çantalar, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda tasarım sunar. Deri çantalar, aralarından seçim yapabileceğiniz düz, baskılı ve korkak bir tarzda mevcuttur. Kollarınızda veya omuzlarınızda taşındığında görünümünüze birleşik bir görünüm kazandırır. Düzenli kullanım, ofisler, işlev vb. için taşınırlar..

13. Samsonite’den Uzun Çantalar:

Samsonite Uzun Çantalar

Seyahat ederken yanınızda çok fazla eşya taşıyor musunuz? Sizin için mükemmel bir çantamız var. Polistiren veya kanvastan yapılan Samsonite el çantası, aynı anda birkaç çeşit eşya ile seyahat eden kadınların ilk tercihi. Kollarda ve ayrıca ellerde taşınabilirler. Ayrıca cep telefonunuzu veya paranızı ayrı ayrı saklamak için küçük bir cep sağlar. Bu çantalar ayrıca piknikler ve düzenli kullanım için kamera ve tabletleri saklamak için de kullanılır..

14. Samsonite’den Mini Omuz Çantası:

Samsonite Mini Omuz Çantası

Kot kıyafetiniz için korkak bir şey almak istiyorsunuz! Mini bir Samsonite omuz çantası alın. Çanta omuzlarda taşınabilir ve vücudunuzun yan tarafından da geçebilir. Mini çanta, herhangi bir pikniğe veya düzenli gezilere katılırken cep telefonu, cüzdan, gözlük, kamera vb. gibi küçük eşyaları saklayabilir. Ellerinizi çanta ve cüzdan tutmaktan kurtarmanıza ve özgürce keyfini çıkarmanıza yardımcı olur..

15. Kadınlar için Samsonite Omuz Çantası:

Kadınlar için Samsonite Omuz Çantası

Kadınlar piyasada çeşitli omuz çantası çeşitlerine sahiptir. Bunlar arasında, kısa bir ilham kaynağı olan Samsonite omuz çantası, tek bir çantada dosya, klasör ve diğer kişisel eşyalarla seyahat eden çalışan kadınlar için oldukça popülerdir. Ayrıca seyahat ederken ve pikniklerde ihtiyaç duyulan birkaç eşyayı tek bir çantada saklamak için kullanılır. Cömert bir görünüm için baskılı, sade tasarımlı, el yapımı charm formlu, kürk, boncuk, ayna vb. ile süslenmiş çantalara sahip olabilirsiniz..

Bu nedenle, markalı çantalara sahip olmak isteyen birçok kişinin ilk tercihi Samsonite’dir. Kaliteli çanta hizmeti ile müşterilerini memnun eden Samsonite Red, American Tourister, Hartmann Luggage, High Sierra, Speck Products, Tumi Inc. gibi birçok çanta markasını piyasaya sunmuştur. Çantaların yanı sıra Samsonite, oyuncaklar, kart masaları, mobilyalar ve çok daha fazlası gibi diğer ürünlere de düşkündür..