Ön cep cüzdanları, erkeklerin taşıdığı geleneksel cüzdanlara çok iyi eklemelerdir. Eşyalara hızlı erişim amacına hizmet ederler ve pantolon ceplerinin yanı sıra gömlek ceplerinde de saklanabilirler..

Trenddeki Beyler İçin Şık ve Şık Ön Cep Cüzdan Tasarımları:

İlk 9 ön cüzdan tasarımına bakalım.

1. İnce Ön Cep Cüzdanı:

İnce Ön Cep Cüzdanı

Bu, ince bir hisse sahip bir erkek için çok minimalist bir cüzdan. Cüzdanın kartlar için tek bir cebi vardır. Diğer cep, faturalar veya diğer kağıtlar için cüzdanın ön tarafındadır. Çok düzgün bir model ve herhangi bir pantolon veya pantolon cebine hatta gömlek ceplerine bile kolayca sığacak bir şey..

2. İki Yuvalı Ön Cep Cüzdanı:

ön cep cüzdanları

İşte ince ön cep cüzdanının başka bir versiyonu. Bu cüzdanın önünde, sahip olabileceğiniz daha fazla kartı tutmak için iki kart yuvası vardır. Cüzdanın ten rengi çok çekici. Fatura bölmesi, cüzdanın ortasındaki ile birlikte ön tarafta da mevcuttur..

3. Kimlik Ön Cep Cüzdanı:

Kimlik Ön Cep Cüzdanı

Bu, kimlik kartınızı saklamak için bir ön yuva cebine sahip, sırt sırtlı bir deri cüzdandır. Kimlik kartınızı cüzdandan çıkarmanıza gerek kalmadan ihtiyaç duyduğunuz her yerde göstermenize yardımcı olan şeffaf bir plastik astara sahiptir. Bu onu çok kullanışlı ve kullanışlı hale getirir.

4. Para Klipsi Ön Cep Cüzdanı:

Para Klipsi Ön Cep Cüzdanı

Kartlar için ön cebi olan hakiki deriden yapılmış bu harika ürünü alın. Bu cüzdanın ek avantajı, katlanmış faturaları tutmanıza izin veren ön taraftaki para klipsidir. Para klipsi, faturaları yerinde tutmak için güçlü mıknatıslara sahiptir.

5. Askı Ön Cep Cüzdanı:

Askılı Ön Cep Cüzdanı

Ön cep cüzdanı, eşyalarınıza hızlı erişim için her zaman uygundur. Burada gösterilen ön cep cüzdanı, klips yerine faturaları tutan bir kayışa sahiptir. Kayış, katlanmış banknotları harika bir şekilde tutacak kadar geniştir. Bu ince bir cüzdandır ve gömlek cebine bile çok iyi sığar.

6. Kapak Kapatma Ön Cep Cüzdanı:

Kapaklı Ön Cep Cüzdanı

Bu harika erkeksi cüzdan, ön cep cüzdanlarında son noktadır. Üstün deriden yapılan cüzdan, pürüzlü bir yüzeye sahip ve çok erkeksi görünüyor. Bu cüzdanın ön cepleri, öndeki bir kayışa takılan bir kapakla kapatılmıştır. Kredi kartlarınızı tutmak için ön tarafta iki kart yuvası vardır..

7. Dikdörtgen Ön Cep Cüzdanı:

Dikdörtgen Ön Cep Cüzdanı

İşte ön cep cüzdanlarının havalı bir versiyonu. Bu cüzdan dikdörtgen şeklindedir ve önünde üç kart yuvası vardır. Cüzdan kaliteli deriden yapılmıştır ve kenarlarındaki dikişler çok sofistikedir. Cüzdan incedir ve orta bölmede faturaları tutar. Bu, eşyalarınızı tutmak ve gömlek cebinizde de kullanışlı tutmak için harika bir eklenti.

8. Tasarımcı Ön Cep Cüzdanı:

Tasarımcı Ön Cep Cüzdanı

Bu, yuva için harika bir eğri şekilli açıklığa sahip havalı bir tasarımcı ön cep cüzdanıdır. Logo, ön cebin iç tarafında basılmıştır ve kavisli açıklıktan görülebilir. Cep, kartları ve faturaları aynı şekilde tutabilir. Modaya uygun yönünüzü göstermek için bu tasarımcı cüzdanını seçin.

9. Metal Ön Cep Cüzdanı:

Metal Ön Cep Cüzdanı

İşte geleneksel cüzdana modern bir bakış. Metal cüzdan, bir disk tutucu gibi tasarlanmıştır. Metal ön cep cüzdanı kredi kartlarını ve faturaları tutar. Bu harika, modaya uygun tarzdaki ön cep cüzdanı, teknoloji moduna çok fazla giren günümüz nesli çocukları için en iyisidir..

Ön cep cüzdanları siyahtan ten rengine ve kahverengiye kadar değişen renklerde gelir. Burada kullanılan deri yüksek kalitededir ve detaylandırma minimalisttir. Kullanım kolaylığı için bu cüzdanı seçin.