En iyi arkadaşının doğum günü mü? Eşsiz ve yine de özel olan en iyi arkadaşınıza atmak için harika ve eğlenceli alıntılar ve dilekler mi arıyorsunuz? İşte en iyi arkadaşım için komik doğum günü dilekleri ile başlıyoruz. Ömür boyu dostlarımızın özel gün için vakur ve gelişigüzel bir dileklere ihtiyacı yoktur; hepimiz ona biraz mizah ve kişisel sevgi ekleyerek unutulmaz kılmak istiyoruz. Bu yüzden, en iyi arkadaşımız için komik olan en iyi ve çılgın doğum günü dileklerini derlemeye devam ettik..

Onlara bir göz atın ve bahse gireriz bu komik doğum günü dilekleriyle siz ve en iyi arkadaşınız çok güleceksiniz..

En İyi Arkadaş için En Popüler 50 Komik Mutlu Doğum Günü Dileği:

İşte başlıyoruz, en iyi ve en çılgın ama aynı zamanda sevimli ve komik olan ve en iyi arkadaşınız için farklı dileklere uyabilecek en iyi doğum günü ile çalıştık..

En İyi Arkadaşa Önceden Komik Doğum Günü Dilekleri:

En iyi arkadaşının doğum günü yaklaşıyor mu? Doğum günü haftasını daha özel kılmak için gelişmiş Doğum Günü dilekleriyle bile başlayabilirsiniz. Peki ya derlediğimiz bunlar? Onlar da komik ve sevimliler. Bunlar, en iyi arkadaş kadın ve erkek için hem komik doğum günü dileklerini içerir.

1. Merhaba en iyi arkadaşım, bu yıl yaşın için üzgün olduğunu biliyorum ama merak etme- Yeniden gerçek bir çocuk gibi hissedebilmen için her zaman senin için mumlarını söndürmek için buradayım! Şimdiden harika bir doğum günü diliyorum!

2. Saç boyanız ve maskaranız hiç akmasın! Gelişmiş Mutlu Yıllar, yaşlı bayan!

3. Doğum Günün Kutlu Olsun, sevgili büyük dostum. Sana uzun bir ömür diliyorum ve bu dileği seveceğine eminim. Ama sizi uyarayım; Yaşlanma karşıtı krem ​​almaya başladığınız gün, uzun bir yaşam sürmenin tek yolu yaşlanmak olduğundan, uzun yaşam dileğini durdurabilirsiniz.!

4. Tebrikler – artık o kadar yaşlısınız ki, eğer bir çanta olsaydınız vintage olarak kabul edilirdiniz, ancak bir klasik sayılmazdınız. Peşin mutlu yıllar canım!

5. Doğum gününüzün gelmek üzere olduğunu ve bir yaş daha yaşlanacağınızı söylüyorlar. İşte darbeyi azaltmak için biraz şarap. Önceden dileklerimle, en iyi arkadaş!

En İyi Arkadaş için Çılgın Doğum Günü Dilekleri ve Alıntılar:

Bu, en iyi arkadaşınızın doğum gününün kutlu olsun ve ona bazı güzel ama korkak dilekler atmaya ne dersiniz??

6. Kendin gibi yaşlı olmak nasıl bir duygu? Senden iki yaş küçük olduğum için bilemem. Doğum günün kutlu olsun!

7. Bu yıl, yaşınıza uygun mum sayısına uyması için daha büyük bir pastaya ihtiyacımız olacak. Doğum günün kutlu olsun, sevgili kankam; Bol yemekli ve bol yağlı bir yıl dilerim!

8. Hey, iyi tarafından bak. Gelecek yıl olacağınızdan bir yaş daha gençsiniz. En iyi arkadaşıma iyi eğlenceler ve doğum günü dileklerimle.

9. Bir yaş büyüksün. Sizi bununla teselli edeyim – yaş sadece bir sayı ve yıldan yıla yaşlanacaksınız. Doğum günün kutlu olsun!

10. Dedikleri gibi, yaşla birlikte bilgelik gelir. Bu yüzden etrafımızdaki en bilge kişi olduğunu varsayıyorum. Bu mu?! Doğum günün kutlu olsun, kanka.

11. Şarabın ve peynirin yaşlandıkça daha iyi hale geldiğini bir yerde duymuştum. Bu kadar mutlu olmayın – kesinlikle ikisi de değilsiniz. geçen yıldan daha yaşlı görünüyorsun.

12. Zaten yaşlı hissediyorsan, seni teselli etmeye çalışabilirim. Bundan on yıl sonra nasıl görüneceğinizi hayal edin. Bahse girerim daha iyisindir. Doğum günün kutlu olsun!

13. Mumlarınızın pastadan daha pahalı olduğunu fark ettiğinizde çok yaşlandığınızı anlarsınız. Bu arada kaç ton mum alayım bu sefer canım?!

14. Sen, en iyi arkadaşım ve bir milyon dolar arasında bir seçim yapmak zorunda kalsam, her zaman doları seçeceğimi biliyor musun? Zaten parasızsın, neden seni seçeyim ki?! Doğum günün kutlu olsun canım kanka şaka yapıyorum!

15. Bu yıl sana doğum günü pastası almamaya karar verdim. Kilonuzu azaltmak için yemin ettim. Doğum günün kutlu olsun tatlı kankam!

En İyi Arkadaşa Kısa Komik Doğum Günü Dilekleri ve Alıntılar:

Bunlar, zaman zaman en iyi arkadaşınıza çok kısa ama sevimli ve komik güzel dilekler. İster mesaj olarak ister doğrudan dilek olarak göndermek isteyin, en iyi arkadaşın doğum günü için bu kısa komik alıntılar gerçekten daha yüksek ve güzel.

16. Hayatının en kavrayışlı ve çılgın arkadaşına en mutlu yıllar. Tanrı tüm paranı bana versin de en azından kendime büyük bir parti verebileyim..

17. Arkadaşlığımın senin için en önemli doğum günü hediyesi olduğunu düşünmüyor musun? Benim aracılığımla bir parti olmadan hediye beklemeye bile cüret etme. Doğum günün kutlu olsun!

18. Arkadaşlık her şeyin ötesindedir. Yani, hepimiz senin çirkin ve aptal olduğunu biliyoruz, yine de benim arkadaşımsın. Doğum günün kutlu olsun!

19. Her zaman kaçış şoförüm olmasını isteyeceğim tek kişiye Mutlu Yıllar!! Birlikte daha nice güzel günlerimiz ve unutulmaz maceralarımız olsun.

20. Her geçen Doğum Günü ile yaşlı bir vatandaş olmaya yaklaşıyorsunuz. Ne kadar kızsan da, gerçek bu! Kıdemli vatandaş adayına mutlu yıllar diliyorum.

21. Doğum gününde sana dişlerinin ve saçlarının döküldüğünü görecek kadar uzun bir ömür vermek için dua ediyorum. Doğum günün kutlu olsun!

22. Sevgili en iyi arkadaşımın doğum günü kutlu olsun. Yaşlandıkça en iyi yüz bakımı ve makyaj, sonuna kadar gülümsemektir..

23. Büyük ve büyük torunlarınızı büyük kırışıklıklarla korkutacak kadar uzun yaşayasınız. Doğum günün kutlu olsun!

24. Yaşlı Bir Arkadaş İçin Komik Doğum Günü Dilekleri

25. Yaşlılık, tam olarak yüzünüze çarpana kadar büyük bir şakadan ibarettir. Doğum günün kutlu olsun.

En İyi Arkadaş İçin Alaycı ve Çok Aşağılayıcı Dilekler:

Hey, sonuçta onlar senin hayatın boyunca en iyi arkadaşların. Doğum günü dilekleri nasıl bu kadar onurlu olabilir, değil mi? Çok esprili ve alaycı, sınırda, aşağılayıcı mutlu yıllar sözleri ve en iyi arkadaşa dileklerimiz var..

26. Doğum günün güzel vesilesiyle, en iyi arkadaş tanımını yeniden tanımlayıp seni hayatımdan atmak istiyorum. Doğum günün kutlu olsun!

27. Sinir bozucu yüzünüze her zaman tahammül etmemin tek nedeni, çok güzel bir doğum günü partisi düzenlemeniz. Doğum günün kutlu olsun oğlum!

28. Yaşlanma şeklinize göre çok yakında bacaklarınız mezara asılacak. Doğum günün kutlu olsun aptal arkadaşım!

29. Seni ne zaman görsem, bu adamın nasıl bu zamana kadar hayatta kaldığını merak ediyorum. İyi ki doğdun kanka!

30. Doğum gününde sana harika bir hediye alabilseydim, bu kesinlikle benim sorunum olurdu. Mutlu Yıllar arkadaşım!

31. Sana her zaman kaba davransam da, söz veriyorum Doğum Günü’nde kaba davranmayacağım. Dayanılmaz olacak. Mutlu Yıllar canım!

32. Tanrı, para, şöhret ve Lamborghini dışında hayatta istediğiniz her şeyi yağdırsın. Yani yarısını senden alayım. sana mutlu bir doğum günü diliyorum!

33. Doğum günün kutlu olsun sevgili en iyi arkadaşım! Her geçen gün daha zengin, daha akıllı ve daha güzel olmanı dilerim ama hey- tabii ki benden daha fazla değil.

34. Dişlerinizin düştüğünü ve başkalarının doğum günü pastanızı yediğini görmek için daha uzun süre hayatta kalabilirsiniz. Doğum günün kutlu olsun!

35. Yaş, bilgelikle doğru orantılıdır. Senin durumunda, ters orantılıdır. Sen ne şerefsizsin! Her neyse, doğum günün kutlu olsun aptal jumbo.

Bir Arkadaşa Komik Gecikmiş Doğum Günü Dilekleri:

Pekala, en iyi arkadaşına gecikmiş doğum günü dileklerini uzatmaya veya vermene ve yine de alaycı, komik ve esprili olmaya ne dersin! Harika bir fikir değil mi? bazı fikirlerimiz var.

36. Doğum günün aklımdan çıktı. Ama asla yapmazsın. Seni seviyorum, en iyi arkadaşım ve gecikmiş Doğum günün kutlu olsun

37. Takvimimde tarihi yanlış daire içine aldım. Ama geç olması hiç olmamasından iyidir. Gecikmiş doğum günü dilekleri, en iyi arkadaşım. Umarım yaşlanmayı kutlamak için tonlarca şarap ve eğlence yaşamışsınızdır..

38. Doğum gününü kaçırdığımı biliyorum, ama benim için bir parça kek gönder – gecikmiş dileklerimle, en iyi arkadaşım.

39. Modaya uygun bir şekilde geç kalmak istiyorum ve sen benim tarzımı biliyorsun. Gecikmiş Doğum günün kutlu olsun dostum! Şimdi bana bol yiyecek ve şarapla bir parti ver.

40. Doğum gününü kaçırdığım için kızgın olduğunu biliyorum. Ama ne yapmalı, bir palyaço olduğun için doğum gününü kaçırmak benim için gülünç bir konu ve komik! Gecikmiş doğum günü dilekleri!

41. Geç doğum günü dilekleri, elbette hiç dilememekten daha iyidir! Şimdi, sadece hatırladığım için şükret! Gecikmiş doğum günün kutlu olsun dostum!

42. Bir şeylere tutunan biri değilim. Ama son doğum günüme geri dönmeyi hatırlıyorsan, bana iyi dileklerini sunmakta geç kaldın ve bu yüzden iyiliğini geri alıyorum! Geçmiş doğum günün kutlu olsun!

43. Doğum gününü unuttuğum için üzgün olabileceğini biliyorum. Ama senin için en iyi arkadaş olduğumu biliyorum, bu yüzden en iyisini sona sakladım – gecikmiş Doğum günün kutlu olsun, sevgili en iyi arkadaşım.

44. Beklediğinizde iyi şeyler gelir. Aynı fikirde olmasanız bile, hayattaki iyi şey olduğumu biliyorum. Seni sinirlendirmek ve hayal kırıklığına uğratmak için her zaman yanındayım ve asla durmayacağım – gecikmiş doğum günün kutlu olsun, kanka.

45. Gecikmiş Mutlu Yıllar, dostum. Şimdi bir yaş büyüksün ve dünden bir gün daha büyüksün!

46. ​​Takvimde tarihi ve hepsini yuvarlak içine aldım, bu sefer Doğum gününüzü unutmak için bir bahanem yok! Ama yine de oldu! Doğum günün kutlu olsun dostum, doğum günün kutlu olsun mesajlarımı gelecek yıl zamanında almaya çalışacağım.

47. Daha yaşlı görünseydiniz, özel gününüzü hatırlamak biraz daha kolay olurdu. Geç doğum günün kutlu olsun, hayatımın en iyi arkadaşına!

48. Doğum gününü özlediğimi biliyorum ama kutlamaları bana pasta ve yemek yedirmeden nasıl tamamlayabilirsin?! Özel günün ardından seni daha mutlu edecek yeni sürprizlerin var – gecikmiş bir doğum günü dostum.

49. Doğum günün kutlu olsun mesajların arasında birinci olma şansını kaçırmak suçtur – beni suçlu say! İşin iyi tarafı, gecikmiş tek doğum günü mesajlarından biri olman, beni tüm yıl boyunca suçlu olarak geç kalmış, sevimli en iyi arkadaşın olarak hatırlayacağın anlamına geliyor..

50. Doğum gününü unuttuğumu düşünüyorsan, hayır! ben kaçırmadım; Her dileği aynı günde almamanın harika olacağını düşündüm – unutkan en iyi arkadaşından gecikmiş bir doğum günü.

Umarız en iyi arkadaşınıza vereceğiniz bu çılgın ve sevimli komik mutlu yıllar dileklerini beğenmişsinizdir. Bunlar, sevdiklerinizin gününü aydınlatabilecek basit, hafif ve sıcak kalpli dileklerdir..