Ar ieškote jam sužadėtuvių dovanos? Dauguma moterų iš susižavėjimo nori įteikti sužadėtinei dovaną. Rinkoje yra keletas dovanų, tačiau merginai labai sunku išsirinkti geriausią vaikinui, su kuriuo ji bus susižadėjusi. Įprasta dovanai nusipirkti ilgaamžius drabužius ar daugybę kitų pasirinkimų! Nesijaudinkite, šiame rašinyje aš ištyriau jam svarbiausių sužadėtuvių dovanų sąrašą, kuris yra naudingas jums išsirinkti geriausią.

Geriausia sužadėtuvių dovana jam:-

1. Piniginė:

sužadėtuvių dovana jam1

Graži odinė piniginė yra viena iš labiausiai paplitusių ir labai gerai paplitusių dovanų vyrams. Jūs vis dar galite juos sugauti antspaudu, kitaip išgraviruotu. Rinkoje yra platus asortimentas ir įvairovė, ir jūs galite pasirinkti geresnį savo būsimam sutuoktiniui.

2. Juodos dirbtinės odos nuotraukų albumo dėžutė su baltu susiuvimu:

sužadėtuvių dovana jam2

Taip pat galite išsirinkti išskirtinę nuotraukų albumo dovaną su įspūdinga juodos dirbtinės odos funkcija, ši novatoriška nuotraukų albumų koncepcija, be užsegimo, turi dekoratyvių siūlių apie dėžutės dangtį. Parduotuvių paveikslėlių dėžutėje taip pat yra nuotraukų rėmelis, paruoštas tiesiai į dangtelį, suteikiant jam papildomo skirtumo. Suasmeninkite šį dovanų dėžutės dizainą, kad gautumėte tikrai nepamirštamą dovaną. Ši balta dygsniuota dirbtinės odos nuotraukų albumo dėžutė yra 7-5/8 “x 5-3/4” x 6-1/4 dydžio ir talpina 144 4 “X 6” nuotraukas. Dangtelis užfiksuoja vieną 4 x 6 colių nuotrauką.

3. Laikrodis:

sužadėtuvių dovana jam3

Malonus laikrodis tapo standartine ir standartine vyrų sužadėtuvių dovana. Laikrodžių kainų diapazonas yra labai platus, todėl jūs galite lanksčiai naudoti tiek, kiek norite, kiek norite. Galite padovanoti „Rolex“ arba ieškoti, kas yra jo pasirinkimas.

4. Kostiumas:

sužadėtuvių dovanos jam

Maža to, tačiau kostiumas yra nuostabus, kurį daugelis vyrų dėvi įvairiais gyvenimo taškais, kurie trunka ilgai. Esant tokiai būklei, jūsų jaunikis nori būti pasipuošęs kostiumu, gali būti labai vertinga nusipirkti vieną komplektą visoms šioms kostiumo progoms..

5. Dekanteris:

sužadėtuvių dovana jam5

Geras butelis škoto, kitaip geras butelis vyno? Bet nusipirkite gražią kolbą. Jei norite, kristalų dekanteris gali būti sužavėtas. Kita vertus, galite gauti vardinę lentelę, kuri būtų pakabinta ant indo kaklo. Jei stengiatės išgerti puodelį, įdėkite ką nors, kas patektų į vidų!

6. 9ct geltono aukso užpildyta vyrų raštuota pažabota apyrankė:

sužadėtuvių dovana jam6

Tai taip pat yra vienas iš aukso pripildytų papuošalų, kuris įvardijamas kaip „valcuotas auksas“, ir tai yra nauja XXI amžiaus dengimo technika, kurią sudaro plonas aukso sluoksnis, kuris automatiškai sujungiamas su šiluma ir slėgiu. papildomas.

7. Graviruotos sąsagos:

sužadėtuvių dovana jam7

Sąsagos yra gana įprasta dovana jaunikiui; kitaip galbūt jūsų sutuoktinis anksčiau turėjo monograminę porą. Mano partneris nupirko fiksuotas sidabro sąsagas vestuvių vakarėlio nariui iš „Etsy“ pardavėjo „Random Jewels“. Pirmosios klasės sąsagos yra nuostabios, kurios gali trukti visą gyvenimą.

8. Rašiklis:

sužadėtuvių dovana jam8

Paprastai baigimo dovana, labai geras rašiklis yra neįtikėtinas, kuris gali būti naudojamas santuokai, kaip ir rankogalių sąsagų atveju. Jūs turite sugebėti jį išsirinkti pas vietinį juvelyrą. Taip pat galite pridėti raižytus rašiklius.

9. Paveldas ar kvepalai:

sužadėtuvių dovana jam9

Paveldo daikto naudojimas kaip sužadėtuvių dovana yra svarbus būdas pasveikinti savo sutuoktinį kaip nuolatinę šeimos dalį. Priešingu atveju taip pat galite padovanoti jam kvepalų su maloniu aromatu.