Kalıcı dövme yaptırmak bu günlerde Haydarabad’da çok popüler hale geliyor. Uygunluğunuza göre özel olarak hazırlanmış bir şey almak istiyorsanız, ekstra harcama yapmanız gerekecek, ancak rahatlığınıza ve stil katsayınıza uygun bir şey alabilirsiniz. Bir kişinin bunlara gitmeden önce akılda tutması gereken birçok başka husus da vardır. Bu nedenle, size rehberlik edebilecek ve tasarımınızı uygun şekilde renklendirebilecek profesyonel bir salona gitmelisiniz..

Haydarabad’daki En İyi Dövme Sanatçıları:

Aşağıda Haydarabad’daki en iyi 10 dövme salonu ve tasarımınızı mürekkeplendirebileceğiniz yerler bulunmaktadır..

1. Haydarabad’da Melek Dövme Stüdyosu:

Dövme tasarımları Haydarabad'daki yerler1

Bu, tasarımınızı yapabileceğiniz çok profesyonel bir salon. Bu Haydarabad’daki en iyi dövme stüdyosu. http://www.angeltattooz.com/ adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz..

2. Amrutha Dövme ve Salon Stüdyosu:

Amrutha Dövme Ve Salon Stüdyosu

Bu insanlar, çeşitli 3D ve büyük ölçekli dövme tasarımları üzerinde uzmanlaşmıştır. Bu nedenle, detaylandırma ile çok sanatsal bir şey istiyorsanız, o zaman bu salona gidip bunu yapabilirsiniz. Adres Arsa No 23, Dükkan No 1, Seshadri Heights, ICICI Bank Karşısı, Prashanth Nagar Colony. Daha fazla bilgiyi www.amruthasalon.com adresinden edinebilirsiniz..

3. Haydarabad’daki Joysen Dövme Stüdyosu:

Haydarabad'da Joysen Dövme Stüdyosu

Bunlar, sizin için özel tasarımlar yapabilen profesyonel olarak eğitilmiş sanatçılardır. Ayrıca tasarımınız için renkler konusunda da uygun rehberlik alabilirsiniz. http://www.joysentattoostudio.com/tattoo-parlours-hyderabad.html adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz..

4. Hakim’in Aalim Dövme Salonu:

Hakim's Aalim Dövme Salonu

Uygun renklerle ve aynı zamanda sevimli bir ortamda kalıcı bir tasarım yaptırmak istiyorsanız, gitmeniz gereken yer burasıdır. Haydarabad’daki en iyi dövme salonlarından biridir. http://www.hakimsaalim.com/ adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz..

5. Sana’nın Dövme Stüdyosu:

Sana'nın Dövme Stüdyosu

Bunlar profesyonel ve yaratıcı insanlar. Onlara istediğiniz tasarımı düzgün bir şekilde söyleyebilirseniz, o zaman sizin için daha rahat spor yapabilmeniz için bunu sizin için özel olarak çizebilirler. Adres 2. Kat, Parsel No 41, DV Colony, DV Evi 2 Karşısı, Arzoo Terziler mağazasının yukarısında.

6. Vikram’ın Haydarabad’daki Dövme Stüdyosu:

Vikram'ın Haydarabad'daki Dövme Stüdyosu

Bu isim oldukça iyi bilinmektedir ve bu tasarımları yapan profesyonel sanatçı Vikram’dır. Bu çok iyi eğitimli bir sanatçı ve o ve yardımcıları, aradığınız uygun tasarımı elde etmenize yardımcı olabilir. Haydarabad’daki en iyi dövme sanatçısıdır. Sanatçının yapmış olduğu tasarımlar ve ücretler hakkında daha fazla bilgiyi web sitesinden edinebilirsiniz. http://tattoos-in-hyderabad.blogspot.in/ .

7. Sabby veya Saurabh Pardeshi’nin Dövme Stüdyosu:

Sabby veya Saurabh Pardeshi'nin Dövme Stüdyosu

Bu, tasarımlarınızı yapabileceğiniz çok profesyonel bir stüdyo. Bu, Saurabh Pardeshi veya Sabby’ye aittir ve ona aittir. Bu, Haydarabad’daki en iyi dövme salonlarından biridir. http://www.sabbystattoostudio.com/ adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz..

8. Dow Dövme Stüdyosu:

Dow Dövme Stüdyosu

Bu çok profesyonel bir stüdyo. Daha fazla bilgiyi http://dowtattoo.blogspot.in/ adresinden edinebilirsiniz. Buradaki tasarımları yapan insanlar çok eğitimli ve istediğiniz herhangi bir tasarımı yapabilir ve ayrıca onlar için bakım sonrası rehberlik ve prosedürü size verebilirler..

9. Kıskançlık Dövmeleri Stüdyosu:

Kıskançlık Dövme Stüdyosu

Bu, kalıcı tasarımlar ve hatta piercing olsun, her tür vücut sanatı için çok popüler bir stüdyo. Adresi Jawahar Nagar Kolonisi. Yani yaratıcı ve profesyonel insanların tasarımınızı yapmasını istiyorsanız bu mağazadan yaptırabilirsiniz..

10. Lloyd Dövme Stüdyosu:

Lloyd Dövme Stüdyosu

Çok şık görünen renkli tasarımlar istiyorsanız, o zaman bu mağazadan almalısınız. Bu dükkanın adresi Gautam Enclave, Sikh Village, Road No 12.