Yüzyıllardan beri dövmeler, fikirleri ve düşüncelerinizi bir görüntü şeklinde tasvir etmenin zahmetsiz bir şekli olarak kabul edildi. Çeşitli dövme tasarımları arasında, gurur dövmeleri benzerlik kazanıyor çünkü bu dövmeler sizi gururlu hissettiriyor ve hatta varlıkları için mücadele etmesi gereken bazı insan grupları için önemli..

Ancak son yıllarda, bu LGBTQ topluluğu kimliğini gizlemek zorunda değil ve vücudun herhangi bir yerine gurur dövmeleri yapabilir ve hayatı kendi kurallarına ve ilkelerine göre yaşayabilir..

En İyi ve Şık Gurur Dövme Tasarımları:

En iyi 9 farklı gurur dövmesi türüne hızlıca bir göz atalım.

1. Sanatsal Gurur Dövme Tasarımları:

Sanatsal Gurur Dövme Tasarımları

Bir insanın hayatındaki en önemli şeylerden biri, yaşamın tüm alanlarında bir özgürlük eylemidir. Bu topluluk, hatta diğerlerinden bunu istiyor ve dövme görüntüsünde çizilen şey de aynı. Burada kuşlar, herhangi bir sınırlama ve kimse tarafından belirlenen sınırlar olmaksızın gökyüzünde uçmaktadır. Benzer şekilde, eşcinsel topluluğu da bu hakları istiyor.

2. Etkileyici Gökkuşağı Gururu Dövme Tasarımları:

Etkileyici Gurur Dövme Tasarımları

Gösterilen dövme çok parlak, renkli göründüğü ve başkalarının dikkatini kolayca çektiği için gökkuşağının her zaman bu toplulukla analog olması uzun sürüyor. Gökkuşağının ışıltılı farklı renkleri, topluluk içindeki insanların farklı karışımını ve eşit haklar için seslerini yükseltmek için havalı bir gurur geçici dövme tasarımı yansıtıyor..

3. Çarpıcı Meksika Gururu Dövme Tasarımları:

Meksika Gurur Dövme Tasarımları

Bu, ülkesine olan sevginin tasvir edildiği ve kişinin gurur duyduğu bu ülkenin vatandaşı olmaktan gurur duyduğu harika bir dövme tasarımıdır. Duygu, ülke için muazzam ve vatansever bir his veren Meksika bayrağının kollarda özetlendiği biçimde ifade edilir..

4. Kalp Dokunaklı Aslan Gururu Dövme Tasarımları:

Kalp Dokunaklı Aslan Gurur Dövme Tasarımları

Bu, ilk bakışta bir kişinin kalbini öne çıkarabilecek bir dövme tasarımıdır. Bu görüntünün ardındaki ana ideoloji, zihinde korku yaratmak değil, aileyi herkes için insan veya hayvan olsun, bir gurur meselesi olarak tasvir etmektir..

5. İnanılmaz Gurur Dövme Tasarımları:

İnanılmaz Gurur Dövme Tasarımları

Bazı dövme tasarımları küçüktür, ancak son derece sansasyoneldir ve kullanıcının kişiliğine göz kamaştırıcı bir görünüm kazandırır. Burada, evrende hüküm süren gizemi ve varlığının gururunu gösteren gök cisimleri önkolda işlenmiştir..

6. Sansasyonel Beyaz Gurur Dövme Tasarımları:

Sansasyonel Beyaz Gurur Dövme Tasarımları

Bu tür dövmeler genellikle ırkçılığı tasvir eder; burada dövme, insanlar tarafından “Beyaz Avrupalıların” zengin mirasına ait olmaktan gurur duymak ve kutlamak için tasvir edilir. Bu dövmeler herhangi bir erkek veya kadın tarafından herhangi bir ayrım gözetilmeksizin tasarlanabilir..

7. Siyah Gurur Dövmeleri Tasarımı:

Siyah Gurur Dövmeleri Tasarımı

Onlarca yıldan beri insanlar ten rengiyle ayrımcılığa uğruyor ve siyah ten üzerine yapılan dövmenin güzel görünmeyeceğini düşünüyorlardı. Bu inancı ortadan kaldırmak ve bu önyargıyı durdurmak için şaşırtıcı ve harika benzersiz tasarımlar icat edildi ve insanlar bunu yapmaktan gurur duydular..

8. Amerikan Gurur Dövmeleri Tasarımı:

Amerikan Gurur Dövmeleri Tasarımı

Amerika olan en güçlü ülkenin vatandaşı olmak bir gurur ve prestijdir. Aynısı kişinin koluna işleniyor ve ülkeye olan sevginizi göstermenin harika bir yolu..

9. Köpüklü Kahverengi Gurur Dövmeleri Tasarımı:

Köpüklü Kahverengi Gurur Dövmeleri Tasarımı

Bu, kişinin arkasına mürekkeplenmiş şaşırtıcı bir dövme tasarımıdır; kahverengi ten topluluğuna ait olmanın gururu hakkında dünyaya bir mesaj iletmek. Görüntü, çarmıhta oturan Rab İsa’nın görüntüsünü tasvir ediyor. Senaryo arkaya göz kamaştırıcı bir görünüm kazandırıyor.

Daha Dövme Tasarımları:

Gurur Dövme Tasarımları 1

Gurur Dövme Tasarımları 2

Gurur Dövme Tasarımları 3

Gurur Dövme Tasarımları 4

Gurur Dövme Tasarımları 5

Gurur Dövme Tasarımları 6

Gurur Dövme Tasarımları 7

Gurur Dövme Tasarımları 8

Gurur Dövme Tasarımları 9

Gurur Dövme Tasarımları 10

Gurur dövmeleri, vücudun istediğiniz herhangi bir yerine tasarlanabilir ve istediğiniz herhangi bir renk ve formda yapılabilir. Bu dövme tasarımları cinsiyete özgü değildir, bu nedenle hayran olan ve bununla gurur duyan herkes tarafından özetlenebilir. Bu dövme de çok sembolik; betimlediğiniz resimler aracılığıyla, duygularınızı ifade edebilir ve iletmek istediğiniz mesajı, içinde hiçbir kelime veya lehçe olmadan dünyaya iletebilirsiniz..