Kırlangıçlar, dünyanın en küçük ve en güzel kuşlarından biridir. Boyutları, en büyük şeylerin bile en küçük paketlerde bulunabileceğini sembolize eder. Kırlangıç ​​dövmesi yaptırmak, ne kadar özel olduğunuzu göstermek istediğinizi gösterir. Günlük yaşamınızda bir kırlangıçla karşılaşırsanız, kuşun gerçekten tatlı ve sakin olduğunu fark edeceksiniz ve sizinle arkadaş olmaktan çekinmeyeceksiniz. Kırlangıç ​​dövmesi yaptırmanın ana kısmı budur. Bu harika kuşun özelliklerine sahip olduğunuzu, sevecen, sevecen ve arkadaş canlısı olduğunuzu gösterir..

Anlamları ile Kırlangıç ​​Dövme Tasarımları

Resimlerle En İyi Kırlangıç ​​Dövme Tasarımları:

Bugün, kırlangıç ​​dövmesi, bu modern zamanlarda erkekler ve kadınlar için daha popüler bir tasarım olarak ortaya çıkmıştır. Aşağıda, kendiniz için seçebileceğiniz resimler ve anlamlar içeren en ünlü kırlangıç ​​dövme tasarımlarından bazıları verilmiştir, dövmeler kalıcıdır, bu yüzden akıllıca seçin.

1. Karahindiba ile Yutmak:

karahindiba ile yutmak

Kırlangıç ​​dövmesi zengin bir anlam veren kadınlar için tasarlanmıştır. Kızlar, hem geleneksel hem de sevimli tasarımları olabileceği için kırlangıç ​​dövmelerini severler. Bu tasarımda karahindiba ve kırlangıç ​​kuşları değişimi ve özgürlüğü simgelediği için genellikle birbirleriyle bağlantılıdır. Karahindiba çiçeğinden uçan kırlangıç ​​kuşları özgürlüğü ifade eder ve bu dövmeyi yaptıranlar sorunlarına karşı ilham kaynağı olacak, bu da onlara huzur verecektir. Siyah ve karahindiba yaprakları ile kırlangıçlarla birlikte saçılan ve uçan ile renklendirilebilir. Bu, kadınlar için kırlangıç ​​dövmesi tasarımlarından biridir..

2. Kafatası Kırlangıç ​​Dövmesi:

Kafatası Kırlangıç ​​Dövmesi

Bunda, kırlangıç ​​dövme tasarımına sahip Kafatası, erkeğin hiçbir şeyden korkmadığını temsil eder. Bu tasarım kırlangıçta floş ve tüy yoktur. Bu tür dövmeleri seçerek dövmenizi diğerlerinden farklı yapın. Kırlangıç ​​dövmeleri niteliklerle ilişkilendirilebilir ve kafatası tasarımıyla zarif ve zarif bir şekilde ilişkilendirilebilir. Bu, adamın zorlu bir dövüşçü olduğunu kanıtlıyor. Bu tür göğüs Kırlangıç ​​dövmesi tasarımları, yelkenin en erken aşamasında İngiliz kökenlidir. Kırlangıç ​​kuşları, yelken deneyimlerini sergileyen ve evlerine güvenli bir şekilde dönme umutlarını ifade eden popüler kuşlardan biriydi. Erkekler için popüler kırlangıç ​​dövmelerinden biridir..

3. Alıntılarla Yut:

Alıntılar ile Yutmak

Bu dövmede iki kırlangıç ​​kuşu uçuyor ve koyu siyah renkle mürekkeplenebilen tırnaklara sahip. Bunun gibi her türlü alıntıyı seçebilir ve vücudunuza dövme yapabilirsiniz. Erkek göğsündeki bu kırlangıç ​​dövmeleri, halklar için ilham verici bir duyguyu gösterecektir. Görüntülü kırlangıç ​​dövmesi tasarımları farklı çeşitlerde mevcuttur. Kendi tasarımınızı seçebilir ve o muhteşem kırlangıç ​​kuşu resimlerini kullanarak dövme yaptırabilirsiniz. Erkekler için kırlangıç ​​dövme tasarımları göğüslerine dövülebilir, ancak şimdi sırt, boyun, kulak arkası ile mürekkeplenen dövmelerin yerleşimi ve bunu gösterecek. erkeğin gücü ve gücü.

4. Bacaklarda Mavi Kırlangıç ​​Tasarımı:

Bacaklarda Mavi Kırlangıç ​​Tasarımı

Bu dövme tasarımında kırlangıç ​​kuşu lacivert ve gök mavisi mürekkeple renklendirilmiş ve o kişiye şirinlik veren güzel kanatlarla tasarlanmıştır. Hayatımızda olan olumlu şeyleri gösteren mavi kırlangıç, şimdiye kadarkilerin en iyisi olacak. Bu yüzden, bununla dövme yaptıran insanların pozitif düşünürler olacağına dair bir umut var. Sadece bu nedenle, birçok kişi yaşam durumlarını sembolize etmek için bu tür kırlangıç ​​dövmelerini tercih ediyor..

5. Çapalı Yutmak:

Çapalı Yutmak

Bu dövme tasarımında, çapalı kırlangıç, denizciler tarafından onları eve geri getirebileceğine inandıkları için uğurlu bir tılsım olarak giyilecek. Çapa denizi simgeliyor, ip ve çiçekler ise denizcilere umut veriyor. İpin kırlangıç ​​tarafından alınacağı iple bağlanmış bu renkli dövme çapa, denizcilerin herhangi bir çatışmadan etkilenirse kırlangıç ​​tarafından kurtarılabileceğini gösterir. Denizci denize boğulursa kırlangıç ​​taşırdı. onların ruhu cennete gitti. Bu sayede kırlangıç ​​dövmesi denizciler için büyük ve sembolik bir anlam taşır..

6. Boyunda Mavi Ve Cıvıl cıvıl Kırlangıç:

Boyunda Mavi Ve Cıvıl cıvıl Kırlangıç

Bu dövme eğlenceyi ve mutluluğu simgeliyor. Bu yüzden adı mavi ve cıvıl cıvıl. Bu kırlangıç ​​dövme tasarımı, bugün mevcut olan en ünlü dövme tasarımlarından biridir ve hemen hemen her dövme sanatçısı tarafından yapılabilir, ancak bu dövme renkli bir dövme olduğundan ve orta ila orta derecede açık ten gerektirdiğinden dikkatli olun. Koyu ten renkleri desteklemeyi zorlaştırır ve rengin zamanla solmasına neden olur. Ancak dövmeciniz bunu bilecektir, bu nedenle gerekli ayarlamalar yapılacaktır..

7. Komik Kırlangıç ​​Dövmeleri:

Komik Kırlangıç ​​Dövmeleri

Komik kırlangıç, daha yeni bir okul dövmesidir ve karmaşık renkler ve derin tasarım nedeniyle tamamlanması uzun bir oturma gerektirir. Dövme sanatçısı, işinin güçlü bir duygusuyla deneyimli olmalıdır. Hassas bir parçadır ve çok dikkat gerektirir..

8. Rüya Yakalayıcı Kırlangıç ​​Dövmesi:

Rüya Yakalayıcı Kırlangıç ​​Dövmesi

Bu dövme size hayatınızın geri kalanında iyi şanslar vermek için. Bir çeşit iyi şans tılsımı gibi. Dünyaca ünlüdür ve daha da iyisi, iki kırlangıçın mutluluğunuza tutunması. Güçlü bir irade ile sorunlarınızla başa çıkmak için moralinizi her zaman yüksek tutun.

9. Melek Kırlangıç ​​Dövmesi:

Melek Kırlangıç ​​Dövmesi

Melek kırlangıcı, kırlangıçların başının etrafındaki belirgin hale nedeniyle de dünyaca ünlüdür. Masumiyet ve aydınlanma gösterir ve oldukça sanat eseridir. Bu tür dövmeler çoğunlukla genç kızlar ve orta yaşlı kadınlar tarafından tercih edilir..

10. Lovelorn Kırlangıç:

aşık kırlangıç

Bu dövmenin iki farklı anlamı vardır. Bir anlam, geçmiş kedere aşık olan ve hayatının aşkıyla yeni tanışmış bir kişi tarafından yapılmış bir kırlangıç ​​olabilir veya diğer anlam, incinmiş ve bir kişi tarafından elde edilebilecek duygusal bir yutkunma olabilir. herhangi bir şekilde duygusal olarak incinmiş olan. Bunu kendi yolunuzla ayırt etmek size kalmış. Kırlangıçlı dövme sanatın güzelliğidir. Bu kızlar için iyi bir kırlangıç ​​dövmesi.

11. Kızlar İçin Bacak Kırlangıç ​​​​Gülü Dövmesi:

Kızlar için Bacak Kırlangıç ​​​​Gül Dövmesi

Kırlangıç ​​ve gül, unisex bir dövmedir ve harika sanat eserleriyle ünlüdür. Dövmeler o zamanlar çok sosyal kabul edilmese de, kırlangıç ​​ve gül 1980’lerin sonlarında ortaya çıktı. Barış ve aydınlanmanın bir işaretidir ve muhteşem bir sanat eseridir. Bu bacaklarda çok güzel bir kırlangıç ​​dövmesi tasarımı.

12. Omuz Kırlangıç ​​Dövmesi:

Omuz Kırlangıç ​​Dövmesi

Antik dönemden beri kırlangıç ​​dövmeleri geleneksel bir tasarım olarak kabul edilir ve güzel ve unisex bir seçim olarak kalır. Bu tür dövmelerin, arkasındaki anlamı ve tarihi anlayan önemli bir stil olması bekleniyor. Bu sadece moda ve güzellik yönü kırlangıç ​​dövmelerini aşağıdaki kadar derinden alın. Yukarıdaki resimde, sevimli kırlangıç ​​kuşu omzuna mükemmel bir şekilde dövme yaptırmıştır..

13. Bağcıklı Kırlangıç:

bağcıklı kırlangıç

Daha çok kabile dövmesi olan bu sanat eseri, çoğunlukla tüm dövme sanatçıları tarafından makul bir oranda gerçekleştirilebilir, bu nedenle, kırlangıç ​​​​tasarımınıza savurmak için bir ton paranız yoksa, ancak yine de bir tane istiyorsanız, o zaman bu dövmedir. O, beklemeye değer. Bu erkekler için en iyi kırlangıç ​​dövmesi.

14. Aşık Yutmak:

aşk içinde yutmak

Aşk dövmesindeki bir kırlangıç, yeni bulduğunuz aşkı veya meslektaşınıza olan derin aşkınızı gösterir veya sembolize eder. Temel renk pembedir, ancak isterseniz dövme sanatçınızdan renklerle biraz deneme yapmasını isteyebilirsiniz. Bu tasarımın güzelliğini artıracak.

15. Çift Kırlangıç ​​Dövmesi:

Çift Kırlangıç ​​Dövmesi

Yeni evli bir gelin için bu, kocanıza birliğin sizin için ne kadar önemli olduğunu göstermek için mükemmel bir dövme. Hala dünyaca ünlü olmasına rağmen bu fikrin kökenleri bilinmemektedir. İki kırlangıç, iki sevgili arasındaki bağı ve onları bu bağda birbirine bağlayan kilit ve anahtarı gösterir. Aşk çiftlerinin çoğu bu tür kırlangıç ​​dövmeleri yaptı..

Kırlangıç ​​dövmeleri, vücut sanatı hayranları için inanılmaz derecede popüler bir seçim olmuştur, çünkü doğal olarak kırlangıç ​​dövmesi anlamının sizin için geçerli olabileceği sorusuna cevap verir. Binlerce kuş türünden en iyisini seçebilir ve yaptırmadan önce doğru dövmeyi yaptırdığınızdan emin olun, çünkü bazen kırlangıç ​​kuşu mavi kuşla karıştırılır. Her zaman, bir dövme yapıyormuş gibi yapmadan önce, siz veya dövme sanatçılarınız, doğru ve çekici kırlangıç ​​dövme tasarımlarını mürekkeplemek için gereken doğru renkleri ve desenleri bilmelidir..