22 Aralık ile 19 Ocak arasında mı doğdunuz? Burcunuz sorumluluk ve mükemmelliği temsil eden Oğlak burcudur. Oğlak burcunun sembolü uzun boynuzlu ve kuyruklu bir keçidir. Oğlak burcu olan insanlar, gerçek doğalarını temsil etmek için dövmeleri için bu sembolü seçerler. Oğlaklar son derece çalışkandır ve her zaman bu ekstra mili uzatmaya isteklidir. Oldukça hırslıdırlar ve işleri farklı yapmak isterler. Bu makale, gerçek bir Oğlak’ın kişiliğine ve özelliklerine uygun en iyi Oğlak dövme tasarımlarından bazılarını içermektedir.!

Oğlak Dövmeleri Anlamları ve Sembolizm:

Oğlak dövme tasarımları çok fazla anlam taşır ve bu nedenle neyi temsil ettiklerini tam olarak belirlemek zordur. Genellikle doğum günleri 22 Aralık ile 19 Ocak arasında olan kişiler tarafından giyilir. Bu, uzun boynuzları ve balık kuyruğu olan bir keçi kafası tasarımıdır. Ayrıca, çalışkan ve kendini işine ya da adım attıkları diğer taahhütlere adayan insanları temsil ederler. Bugünün trendi daha şık. Sadece keçi kafası, boynuz ve balık kuyruğu ile değil, aynı zamanda renk, desen ve duygu aşılamalarıyla gelirler. Bazıları kızgın görünmek için tasarlanırken, diğerleri renklerle daha sakin ve ilgi çekici görünecek. Neyi temsil ederlerse etsinler, sizi etkilemeyi başaramayacaklar. İlham almak için bazı iyi Oğlak dövme fikrine bir göz atın..

En İyi Yerleştirme Fikirleri ile Oğlak Dövme Tasarımları

Anlamlı Oğlak Dövmesi Görüntüleri:

İşte size büyüleyici bir görünüm kazandırmak için stillerin, desenlerin ve renk tonlarının mükemmel karışımı ile nadir Oğlak burcu dövme tasarımlarının olağanüstü koleksiyonları..

1. Renkli Oğlak Sembolü Dövmesi:

Renkli Oğlak Sembolü Dövmesi

Bu büyük, erkeksi ve enerji dolu görünüyor. Bu burç, balık kuyruğundaki renklerle modaya uygun bir burçtur. Boynuzlar sert görünüyor ve siyahla çizilmiş, mavinin demlenmesi onu ten rengiyle iyi bir kontrast oluşturuyor. Bunu yapmak biraz zaman alabilir, ancak yine de denemek için iyi bir seçimdir. Bu dövme, egzotik dünyalara duyulan gizemli ve sevginin bir işaretidir..

 • İçin en iyisi: Bu mavi Oğlak dövmesi, Aqua’yı Oğlak ile aşılamayı seven kadınlar için mükemmeldir. BT ayrıca dış dünyaya olan sevgilerini ve hayal güçlerini ifade eder..
 • Tercih edilen mürekkep: Bu dövme büyük ölçüde mavi ve yeşil mürekkeplerin tonlarında yapılır.
 • Nereye: Bu dövme için tercih edilen yerler uyluklar, bacaklar ve kollardır..
 • Boy: Vücudun yerine bağlı olarak, bu dövme orta ila büyük boyutlu tasarımlarda yapılabilir.
 • Cilt tonu: Açık ten rengine sahipseniz bu dövmeyi yaptırabilirsiniz..

2. Modern Oğlak Dövmeleri:

Modern Oğlak Dövmeleri

Bu tasarım, başka bir güzel, modern ve modaya uygun Oğlak modelidir. Tasarım, canlılığı ve enerjiyi doğru bir şekilde tasvir eden birçok renk akışına sahiptir. Aynı zamanda modern bir sanat eseri gibi görünüyor ve bunu yapmak için harcanan emek ve zaman yüksek olacak. Süslü bir şey arıyorsanız, bu sizin iyi seçiminiz! Dövmenin en iyi yanı, üretilmesi çok zor olan benzersiz suluboya efektidir..

 • İçin en iyisi: Bu muhteşem Oğlak dövmesi, her zaman coşkulu ve hayat dolu olan hem erkekler hem de kadınlar için idealdir. Bu insanların asla pes etme tavrı vardır ve her zaman zorluklara hazırdır..
 • Tercih edilen mürekkep: Onları sarı, yeşil, mavi ve pembenin güzel tonlarında mürekkeplendirebilirsiniz.
 • Nereye: Daha iyi görünürlük için bu dövme bacaklara, göğüse, sırta ve hatta pazılara yerleştirilebilir.
 • Boy: Daha büyük boyutlu bir Oğlak dövmesi, su renklerinin güzelliğini yakalamak için harika görünüyor.
 • Cilt tonu: Bu dövme, açık ten rengine sahip kişiler için idealdir..

3. Klas Boyun Oğlak Dövme Tasarımları:

Klas Boyun Oğlak Dövme Tasarımları

Bazı havalı boyun dövme tasarımları arayan siz misiniz? İşte burada! Desen basit ve harika klas. Boynunuzun arkasında olması gereken kıyafetler giyme eğilimindeyseniz, bu tasarım size çok yakışacaktır. Keçi sert görünüyor ve aşağıda bazı çiçek desenleri var. Bu dövme hayati gücü, gücü ve hatta doğurganlığı temsil eder. Keçinin iki yanında bulunan iki gül şehvet ve cinsel arzuyu gösterir..

 • İçin en iyisi: Bu dövme, karşı cinsten arzu duyan erkekler ve kadınlar için en iyisidir. Tasarım, her iki cinsiyet için de mükemmel kılan kadınlık ve erkekliğin güzel bir karışımıdır..
 • Tercih edilen mürekkep: Temel tasarım siyah renkte yapılırken, kırmızı ve yeşil tonlarını da tercih edebilirsiniz..
 • Nereye: Bu dövme, daha iyi görünürlük sağlamak için sırtta ve boyunda harika görünüyor
 • Boy: Orta ila büyük boy Oğlak dövmesi arasında seçim yapabilirsiniz.
 • Cilt tonu: Orta ila açık ten tonlarına sahipseniz bu dövmeyi seçin..

4. Tam Boy Oğlak Dövme Tasarımı:

Tam Boy Oğlak Dövme Tasarımı

İşte erkeklere çok yakışacak tam boy bir Oğlak Burcu. Daha koyu kırmızı tonlarına sahiptir ve genel dövme renginin siyah rengiyle tezat oluşturur. Yoğun ve şiddetli görünmek için ilham alıyor ve çok büyük! Desendeki öfke bariz görünüyor ve kesinlikle göz kamaştırıcı! Biraz yaratıcılık için mi? İşte deneyebileceğiniz bir şey!

 • İçin en iyisi: Bu, her zaman oyuna hazır olan ve hedeflerine ulaşılana kadar taviz vermeyen agresif erkekler ve kadınlar için en iyi dövme tasarımlarından biridir.!
 • Tercih edilen mürekkep: Bu dövme en iyi siyah ve kırmızı mürekkeple yapılır..
 • Nereye: Bu Oğlak sırt dövmesi göğüste de yapılabilir.
 • Boy: Orta ila büyük boy Oğlak dövme tasarımları harika görünüyor
 • Cilt tonu: Bu dövme orta ila açık ten tonlarında çarpıcı görünüyor.

5. Parmakta Oğlak Başı Dövmesi:

Parmağa Oğlak Başı Dövmesi

Minimalist bir şey mi arıyorsunuz? İşte parmaklarınızda deneyebileceğiniz sevimli bir Oğlak tasarımı. Bu orta parmakta yapılır ve çok çekici görünür. Dövmeyi, şiddeti tamamlamak için yüzük parmağında başka bir kalp şeklinde dövme takip eder. İş yeriniz dövme konusunda katıysa bu sizi ve şirketinizi tatmin edecek bir şeydir..

 • İçin en iyisi: Bu, tasarımlarını minimal ama sofistike tutmayı seven hem erkekler hem de kadınlar içindir. Bu yüzük tarzı tasarım oldukça benzersizdir ve en iyi tasarımlardan biridir..
 • Tercih edilen mürekkep: Bu dövme ideal olarak siyah renkli mürekkeple yapılır.
 • Nereye: Bu Oğlak tasarım dövmesi orta parmakta mükemmel
 • Boy: Küçük ila orta boy tasarımlar, parmağınızın boyutuna göre iyi çalışır
 • Cilt tonu: Bu dövme orta ila açık ten tonlarında harika görünüyor.

6. Minimalist Oğlak Parmak Tasarımı:

Minimalist Oğlak Parmak Tasarımı

Muhtemelen bundan daha küçük ve daha basit bir şey bulamazsınız. Zodyak’ın bir temsilidir ve parmakta güzelce yapılır. Kullanılan renk siyah olup herhangi bir komplikasyonu yoktur. Bu, “Az çoktur” felsefesinin bir temsilidir. Bize mutluluk veren en küçük şeylerle nasıl çevrili olduğumuzu, ancak onları görmezden gelmekle ne kadar meşgul olduğumuzu gösterir. Bu, çok yaratıcı bir şekilde yapılan küçük Oğlak dövmelerinden biridir..

 • İçin en iyisi: Bu, aksi takdirde karmaşık olan hayata basit bir bakış açısı sunan, cinsiyetten bağımsız bir tasarımdır. Bu tek vuruşlu Oğlak sembolü dövmesi, daha küçük şeylerde mutluluk bulmayı sevenler için uygundur..
 • Tercih edilen mürekkep: Bu dövme en iyi siyah renkli mürekkeple yapılır.
 • Nereye: Bu tasarım parmakların herhangi bir yerinde yapılabilir
 • Boy: Bu tasarım, göz kamaştırıcı bir an sunmak için kasıtlı olarak küçük tutulmuştur.
 • Cilt tonu: Parmakların iç kısmına yapıldığı için tüm cilt tiplerine uygun olabilir..

7. Kolda Yıldızlı Renkli Oğlak Dövmesi:

Renkli Oğlak Dövmesi

Renkli Oğlak Dövmeleri, renkleri denemekten ve dövmelerini canlı ve parlak tutmaktan gerçekten hoşlanan bu tür kalabalık için yapılmıştır. Bu dövmeler çok kadınsı olma eğilimindedir ve kadın kalabalığın arasında en çok aranan Oğlak dövmelerinden biri olarak derecelendirilmiştir. Bu dövme, hayata daha geniş bir açıdan bakmak için başka bir bakış açısı sunuyor. Evrenle nasıl birbirimize bağlı olduğumuzu ve geri kalan şeylerin ne kadar önemsiz olduğunu gösterir..

 • İçin en iyisi: Bu Oğlak burcu dövmesi, tercihen, kolay giden, eğlenceli ve eğlenceyi seven kadınlara yapılır. Gereksiz şeylere ve tartışmalara zaman harcamaktan ziyade hayatlarını takdir etmekle her zaman meşguller..
 • Tercih edilen mürekkep: Bu dövme, eğlenceli ve yaratıcı görünmesi için birçok renkte yapılabilir..
 • Nereye: Bilekler ve kollar bu dövme tasarımı için en iyi noktalar
 • Boy: Bu tasarım, daha iyi görünürlük için orta ila daha küçük boyutlarda yapılabilir
 • Cilt tonu: Bu, orta ila açık ten tonları için en uygunudur.

8. Kelt Oğlak Dövme Tasarımları:

Kelt Oğlak Dövme Tasarımları

Kendine çok etnik ve geleneksel bir görünüm vermek isteyenler gerçekten Kelt Oğlak Dövmelerini seçmeli. Renkli ve güzel görünüyorlar. Dövmeye çok şık ve akıllı bir görünüm kazandıracak çeşitli desenler ve diğer tasarımlar birleştirilebilir. Kelt desenleri genellikle karmaşıktır ve sonsuzluğu temsil eder. Kelt Oğlak dövmeleri, çok çalışmak ve merdiveni tırmanmak için mümkün olduğunca esnemek için gösterilen gayreti sembolize eder..

 • İçin en iyisi: Kelt Oğlak dövmeleri, bazı kadınlar yaptırmaktan hoşlansa da, erkeklerde en iyi şekilde durur. Bu, diğer Zodyak işaretleri ile uyumluluklarını gösteren karmaşık kalıpları içerir..
 • Tercih edilen mürekkep: Kelt dövmeleri, diğer renklerin ipuçlarıyla siyah mürekkeple yapılabilir..
 • Nereye: Bunları vücudun herhangi bir yerinde, tercihen kollarda, omuzlarda ve boyunda yaptırabilirsiniz.
 • Boy: Dövmenin yerleşimine göre küçük ve orta boyları tercih edebilirsiniz.
 • Cilt tonu: Bu, daha iyi görünürlük için hafif ve açık ten rengine uygundur

9. Korkunç Oğlak Dövme Tasarımları:

Korkunç Oğlak Dövme Tasarımları

Korkunç Oğlak Dövme Tasarımları gerçekten çok korkutucu görünüyor. Başka kombinasyonlar da kullanılmış olsa da, genellikle siyah renkte yazılırlar. Şimdiye kadar görülen en iyi ve en sevilen Oğlak dövmelerinden bazıları ve birçok kişiden değerlendirme aldı. Bu dövmeler korkusuzluğu simgeliyor ve aynı zamanda “Bana bulaşma” tavrını ortaya koyuyor. O halde, yalnız bırakılması daha iyi olan biriyseniz, bu harika sanat eserine bir göz atın..

 • İçin en iyisi: Bu dövme oldukça agresif ve dalga geçilmesinden hoşlanmayan erkekler için idealdir. Aynı zamanda, bir şeyi başarmak için bir gayreti ve asla pes etmeyen bir tavrı gösterir..
 • Tercih edilen mürekkep: Korkunç dövmeler, korku kırmızısı ve siyahla ilişkilendirilen en iyi iki renkle yapılır.!
 • Nereye: En iyi göğüs, sırt ve hatta pazı üzerinde yapılırlar.
 • Boy: Ne kadar cesur olmasını istediğinize bağlı olarak orta ila büyük boy Oğlak dövmesi arasında seçim yapabilirsiniz..
 • Cilt tonu: Bu dövme en iyi açık ve açık ten tonlarına uyar.

10. Oğlak Çiçeği Dövme Tasarımları:

Oğlak Çiçeği Dövme Tasarımları

Çiçekli Oğlak Dövmeleri, esasen kadınlar için tasarlanmıştır. Güzel, narin görünüyorlar ve aynı zamanda Oğlak burcunu belirgin ama çekici bir şekilde yansıtıyorlar. Kadınlar, onlara çok kadınsı ve çarpıcı bir görünüm kazandırdığı için bu özel dövme tasarımına gitme eğilimindedir. Oğlak şekli güzel, zarif sarmaşıkla iç içedir. Sizin gerçekçi doğanızı ve aynı zamanda yaşamda yüksek özlemlere sahip olduğunuzu gösterir..

 • İçin en iyisi: Bu, hayatta yükseklere ulaşmak isteyen ve aynı zamanda köklerini unutmayan kadınlar için en iyi Oğlak dövmelerinden biridir..
 • Tercih edilen mürekkep: Oğlak sembolü siyah mürekkeple yapılırken, sarmaşık yeşil ve hoş renkli tonlarla boyanabilir.
 • Nereye: Bu dövme kollarda, sırtta ve boyunda harika görünüyor
 • Boy: Bu dövme için ideal boyut ortadır. Ancak, minyon kadınlar biraz daha büyük bedenler için gidebilirler..
 • Cilt tonu: Bu orta, hafif ve açık ten tonları için oldukça uygundur..

11. Boyunda Oğlak Sembolik Dövmesi:

Boyunda Oğlak Sembolik Dövmesi

Sembolik Oğlak Dövmeleri, Oğlak burcunun sembolünü içerir. Bu dövmeler karmaşık ve orijinal görünüyor. Seçilebilecek farklı kombinasyon modelleri vardır ve muhtemelen bugüne kadar görülen popüler Oğlak Dövmelerinden bazılarıdır. Bir kişinin açık bir kitap olma konusundaki isteksizliğini gösterir. Bu dövme bilgeliği, becerikliliği ve sadakati temsil eder..

 • İçin en iyisi: Hem erkekler hem de kadınlar için ideal olan sembolik Oğlak dövmeleri, kişinin işleri basit ama derin tutma konusundaki ilgisini ortaya çıkarır..
 • Tercih edilen mürekkep: Bu sembolik dövme en iyi siyah renkli mürekkeple, kahverengi gölgeli vurgularla yapılır.
 • Nereye: Dövme sırt ve boyun bölgelerinde harika görünüyor
 • Boy: Daha küçük bir beden tercih edebilirsiniz, orta boy tasarım ise göğüs ve sırt gibi alanlarda iyi görünüyor
 • Cilt tonu: Bu tasarım, buğday ve açık ten tonları için oldukça uygundur..

12. Erkekler İçin Keçi Oğlak Dövme Tasarımları:

Keçi Oğlak Dövme Tasarımı

Bu çok basit bir Oğlak dövme tasarımıdır. Yunan tanrısı Zeus’un doğduğunda süt verdiği Amalthea adlı efsanevi bir keçiden oluşur. Bu keçi, tüm Oğlak burcu insanları için çok önemli bir sembol haline gelir, çünkü bu hayvan onun sembolüdür. Elbette keçiler tüm dağlara tırmanabilir ve hayatta her şeyi başarabilirler. Bu, erkekler için en iyi Oğlak dövmelerinden biridir..

 • İçin en iyisi: Bu dövme tasarımı erkeksi gücü ortaya çıkarır ve bu nedenle erkekler tarafından tercih edilir. Yolları ne kadar zor olursa olsun, hedeflerine ulaşmak için fiziksel ve zihinsel güçlerini gösterir..
 • Tercih edilen mürekkep: Bu dövme en iyi siyah ve kahverengi renkli mürekkeplerle yapılır..
 • Nereye: Ayrıntıların daha iyi görünmesi için bunu göğsünüzde ve sırtınızda yapın..
 • Boy: Bu dövme en iyi büyük bedenlerde yapılırken, daha basit tasarımlar için orta boylar seçilebilir.
 • Cilt tonu: Bu tasarım en iyi açık ve açık ten rengi tonlarda görünür.

13. Uylukta Oğlak Dövmesinin Tatlı Tasarımı:

Oğlak Dövmesinin Tatlı Tasarımı Uylukta

Bu, dövme konfigürasyonunun veya zodyak dövme planının başka bir ana düzenlemesidir, görmenin ardından mükemmel ve zahmetsiz görünüyor. Daha küçük ve daha büyük olabilir, ancak bölgeye uyması kusursuz olabilir. Kol, uyluk, sırt ve ayı üzerindeki dövmeler, yenilikçilik için yeterli alana sahip olduğundan inanılmaz derecede harika görünüyor. Keçinin yukarı konumu, yaşamda hızlandırılmış büyüme için bir gayreti gösterir.

 • İçin en iyisi: Bu dövme, vücutlarına benzersiz bir şey kazımak isteyen erkekler için uygundur. Hedeflerine ulaşmak için güçlü fiziksel ve zihinsel esnekliği gösterir..
 • Tercih edilen mürekkep: Bu dövme için en iyi renkler siyah ve kahverengi tonlarıdır.
 • Nereye: Yaşam felsefenizin daha iyi görünmesi için kolda yaptırabilirsiniz..
 • Boy: Daha büyük boyutlu dövme tasarımı, tüm ayrıntıları en iyi şekilde yakaladığı için harika görünüyor.
 • Cilt tonu: Tasarım buğday ve açık ten tonlarını en iyi şekilde tamamlar

14. Serin Oğlak Sembolü Dövme Kız Tasarımı:

Serin Oğlak Sembolü Dövme Kız Tasarımı

Oğlaklar genellikle ölçülü ve heveslidir ve bu dövmeyi vücuda yapan kişiler, kişinin bu temel özelliğe sahip olduğunu gösterir. Aynı şekilde eksikliklerin ve kalitenin hikayesini anlatıyor veya aynı şekilde özelliklerin olumlu ve olumsuz yönleriyle ilgili olarak da söyleyebilirsiniz. Ayrıca başkalarına üstün bir yaşam için çalışıyormuşsunuz gibi görünür..

 • İçin en iyisi: Bu, bireysel olan ve kendi ayakları üzerinde durmaya inanan kadınlar için ideal Oğlak dövmelerinden biridir. Aynı zamanda kendi kaderlerinin efendisidirler ve kendi kararlarını vermeyi severler..
 • Tercih edilen mürekkep: Temel bir şablon türünde bir desen istiyorsanız, siyah mürekkep harika görünüyor. Dilerseniz renk de ekleyebilirsiniz..
 • Nereye: Bu dövme için en iyi yerleştirme fikirleri kollar, göğüs ve sırttır..
 • Boy: Bu dövme, ince ve şık görünmesi için genellikle orta boy bir desende gelir.
 • Cilt tonu: Bu, adil ve orta cilt tonları için en iyisidir.

15. Satürn Oğlak Dövme Tasarımı:

Satürn Oğlak Dövme Tasarımı

Satürn gezegeni, Oğlak burcunun yönetici gezegeni olarak bilinir. Onu çevreleyen bir halka sistemi vardır. Bu halkalar, güneş ışığına karşı parladığında parlayan toz içerir. Gezegeni gerçekten çekici ve ilginç kılıyor. Birçok kişi Satürn Oğlak Dövme Tasarımını benimsemiştir çünkü dövmenin orijinalliğini sembolize etmede gerçekten yardımcı olur..

 • İçin en iyisi: Orijinalliğini korumaya inanan hem erkekler hem de kadınlar için idealdir. Aynı zamanda onları kişinin köklerine kadar takip eder ve onlara sürekli olarak temellerini hatırlatır..
 • Tercih edilen mürekkep: Satürn’ün güzelliğini yakalamak için mavi, pembe ve turuncu ideal görünürken, onları birçok renkte mürekkeplendirebilirsiniz..
 • Nereye: Bu dövme en iyi kollara, pazılara ve hatta göğse yerleştirilir.
 • Boy: Orta ila büyük boy bir Satürn, tüm renkleri cilt tonunu yansıtan, vücutta harika görünüyor.
 • Cilt tonu: Daha açık renkler kullanıldığı için açık ve açık ten tonları uygundur..

16. Top Hill Oğlak Dövme Tasarımı:

Top Hill Oğlak Dövme Tasarımı

Keçi Oğlak burcunu ve yetenekli bir maskotu sembolize eder, açık ve dış havanın olduğu tırmanış eğimini ve dağı beslerler, bu nedenle Oğlakların başarı, beğeni, nakit ve itibardan yararlanmaları gerekir. Bu tür Oğlak dövme tasarımları arasında, mümkün olan en kapsamlı duygu ve bağlantıları kapsayan konular ve görünümler ile iyi bir ürün yelpazesi vardır. Bu dövme, tırmanabileceğiniz için hayatta hiçbir engelin sizin için çok büyük olmadığını göstermek için kullanılabilir. Genellikle bu dövmeyi çeken devasa boynuzlar, yönünüze gelen her şeyle yüzleşmek için ideal silaha sahip olduğunuzu sembolize etmek için kullanılabilir..

 • İçin en iyisi: Lüks bir şekilde anlamlı ve çekici olan bu Oğlak burcu dövme tasarımları, sessiz ve dikkatli zihniyetlere sahip bireylerde en iyi şekilde görünür. Hem erkekler hem de kadınlar için uygun olabilir.
 • Tercih edilen mürekkep: Satürn’ün güzelliğini yakalamak için mavi, pembe ve turuncu ideal görünürken, onları birçok renkte mürekkeplendirebilirsiniz..
 • Nereye: Bu dövme tasarımının öne çıkan özelliği, vücudun hemen hemen her yerine yerleştirildiğinde harika görünmesidir. Keçiler tırmanmayı çok severler ve özellikle yiyecek ararken buna bayılırlar..
 • Boy: Tüm detayları iyi yakalaması gerektiğinden bu dövmeyi orta veya büyük bedenlerde yaptırabilirsiniz..
 • Cilt tonu: Bu, açık ten tonlu insanlar için en uygunudur.

17. Hayalet Oğlak Dövme Tasarımları:

Hayalet Oğlak Dövme Tasarımları

Oğlak dövmesi taslağının daha fazla önemi olan ve cildinize tonlarla veya sadece karanlıkta ve temsili ile loş mürekkeple boyanmış sayısız örneği vardır. Dövmenin altında, hayalet dövmesi olan, vücudunda koyu ve loş mürekkepli iskelet dövmesi olan bir adamın loco stilini konuşuyor. Yaşamı takdir ederler ve varoluşun her anlık görüntüsünü zevkle geçirmeleri gerekir. Erkekler için en iyi Oğlak dövmesidir..

 • İçin en iyisi: Hayalet dövmeler, bir şeyler başarmayı seven, ancak arka planda kalmayı tercih eden erkekler için uygundur. Bu insanlar hayattaki tüm detayları takdir eder ve erkekler için en iyisidir..
 • Tercih edilen mürekkep: Bu güzel tasarım siyah, mavi ve deniz yeşili tonlarında yapılmıştır..
 • Nereye: Bu cesur dövme tercihen göğüste, kollarda ve sırt bölgesinde yapılır..
 • Boy: Göğüs bölgesinde orta ila büyük boy dövme harika görünüyor.
 • Cilt tonu: Bu tercihen daha açık ve açık ten tonları içindir..

18. Kabile Oğlak Burcu:

Kabile Oğlak Burcu

Bu, Oğlak kabile dövme tasarımını çeken başka bir Oğlak dövmesi olabilir. Kabile örnekleri, dövmenin görünümünü iyileştirdiği gibi, ona daha derin bir anlam kazandırıyor. Oğlakların genellikle öğretildiği ve hevesli olduğu düşünülür, bu nedenle bu keçi kabile dövmeleri, içlerinde bu önemli özelliklere sahip olduğunu göstermek için kullanılabilir. Zodyak işaretlerinin arkasındaki hikaye, her burcun niteliklerini ve eksikliklerini veya olumlu ve olumsuz özelliklerini netleştirir ve Oğlak kontrolü ve özlemi için en iyi özelliklerinden bazılarıdır..

 • İçin en iyisi: Kabile dövmeleri, köklerine bağlı kalmayı ve doğuşlarına saygı duymayı seçen hem erkekler hem de kadınlar içindir. Ayrıca, arzularını yerine getirme konusunda oldukça saldırgandırlar..
 • Tercih edilen mürekkep: Bu yaratıcı kabile dövmesi en iyi siyah renkli mürekkeple yapılır.
 • Nereye: Bu, bilek ve kollar için en iyi Oğlak dövmelerinden biridir..
 • Boy: Daha iyi görünürlük ve zarif bir görünüm için orta boy bir dövmeyi tercih edin.
 • Cilt tonu: Bu hemen hemen tüm cilt tonları için uygundur.

19. Hibrit Oğlak Dövme Tasarımı:

Hibrit Oğlak Dövme Tasarımı

Mürekkepleme zanaatındaki yaratıcılığın sınırı yoktur ve bu dövme bu duyuruyu göstermektedir. Bu dövmede keçi, “keçi denizkızı”na benzeyen güzel balık gövdesiyle işlenmiştir. Tonlar daha sonra daha trend görünmesi için dövmede özgürce kullanılır. Birkaç dövmede balık vücuduna sahip olmanın dışında, keçi aynı şekilde yılan vücuduna da sahip olabilir..

 • İçin en iyisi: Bu dövme tercihen çoklu görev yapmayı seven kadınlar tarafından yapılır. Keçi gibi kara hayvanlarının bir karışımıdırlar ve güzel deniz kızı kadar zarif bir şekilde yüzebilirler. Bu kadınlar hayattaki herhangi bir görevi yerine getirebilir ve kadın gücünün sembolleridir.!
 • Tercih edilen mürekkep: Bu tasarım en iyi deniz yeşili, kırmızı ve siyah renkli mürekkeplerle yapılır..
 • Nereye: Göğüs, sırt ve omuzlar gibi vücutta daha geniş bir bölge tercih edebilirsiniz..
 • Boy: Tüm detayları yakalamak için daha büyük boyutlu bir dövme tasarımı seçin.
 • Cilt tonu:Buğday ve açık ten tonlarına en uygun.

20. Basit Oğlak Yıldız Dövme Tasarımları:

Basit Oğlak Yıldız Dövme Tasarımları

Star Capricorn Tattoo Design, kadınlar için yapılmış bir diğeridir. Genellikle siyah renkte yapılır ve birçok kadın tarafından beğenilmiştir. Oğlak burcunun sembolünün yazılı olduğu bir yıldızın temel şeklinden oluşur. Modaya uygun, modaya uygun ve bakması çok temiz. Kadınlar için popüler Oğlak dövme tasarımlarından biridir..

 • İçin en iyisi: Bu dövme kadınlar için popüler olsa da erkekler tarafından da yapılabilir. Bu oldukça basittir, ancak bununla ilişkili daha derin bir içsel anlama sahiptir..
 • Tercih edilen mürekkep: Siyah bu dövme için en uygun renk
 • Nereye: Küçük ve sade bir tasarım olduğu için tercih ettiğiniz vücudun herhangi bir yerine yerleştirebilirsiniz..
 • Boy: Daha küçük ila orta boy dövme tasarımı vücudunuzda sevimli görünür
 • Cilt tonu: Tdövmesi tüm cilt tonlarına uygundur, açık tenli insanları en iyi şekilde tamamlar.

21. Yıldızlı ve Kanatlı Oğlak Dövmesi:

Karartılmış Oğlak Dövme Tasarımları

Karartılmış Oğlak Dövme Tasarımları, diğer Oğlak dövmelerinden çok benzersiz ve farklıdır. Kanatlı bir keçiden oluşurlar. Kırmızı bir yıldız da gösterilir. Eteklerde sembollerle keçi dövmesini çevrelemek için bir daire yapılır. Bugüne kadar görülen en iyi Oğlak Dövme tasarımlarından biridir..

 • İçin en iyisi: Bu dövme, her şeyde mükemmelliğe ulaşmak isteyen hem erkekler hem de kadınlar arasında popülerdir. Ayrıntılar için keskin bir gözleri vardır ve hedeflerine ulaşana kadar dinlenmezler..
 • Tercih edilen mürekkep: Bu tasarım, siyah ve kırmızı renkli mürekkeplerle yapıldığında en iyisidir
 • Nereye: Daha iyi görünürlük için bileklere, göğüs ve sırt bölgelerine yerleştirebilirsiniz.
 • Boy: Ayrıntıları mükemmel bir şekilde yakalamak için orta ila daha büyük boyutlu bir dövme tasarımı idealdir.
 • Cilt tonu: Orta ila açık ten tonları bu dövmeyi çok iyi taşıyabilir.

22. 3D Oğlak Dövme Tasarımları:

3D Oğlak Dövme Tasarımları

Üzerine kazınmış ince detaylarla çok harika görünen erkekler için bu Ultra gerçekçi Oğlak göğüs dövmesine göz atın. Bu, Oğlak için bir sembol olan Keçi desenini kullanır. Uzun boynuzlu, sakallı teke sadakat, saldırganlık ve canlılığın sembolüdür. Gençliği ve canlılığı temsil eder. Bu dövme tasarımı, gençliğinin baharında olan ve hayatlarının en güzel yıllarını yaşayan erkekler için uygundur..

 • İçin en iyisi: Bu 3D Oğlak dövmesi, bu dövmeyi iyi tonlu kaslı vücutlarında sergilemeyi seven genç erkekler için en uygun olanıdır. Bu dövme, fiziksel güçlerinin ve cinselliklerinin bir temsilidir..
 • Tercih edilen mürekkep: Gerçekçi olan bu keçi, kahverengi, bej ve siyah gölgeli mürekkeplerle yapılmıştır..
 • Nereye: Bu dövme en iyi kollarda, göğüste ve vücudun arkasında yapılır.
 • Boy: Billy keçi Oğlak dövmesi, tüm detayları yakalamak için en iyi şekilde daha büyük boyutta yapılır..
 • Cilt tonu: Bu dövme orta ila açık ten tonlarına en uygun.

23. Erkekler İçin Oğlak Dövmeleri:

Erkekler İçin Oğlak Dövmeleri

Erkekler için yapılan bu Oğlak dövmesi, kaçakmış gibi görünmesi için kazınmıştır. Bu tasarım, özellikle hayatta hedeflerini sabitlemeyi ve bu hedeflere ulaşana kadar dinlenmeyi seven, yeni başlayanlar içindir. Bu dövmedeki güçlü bacaklı keçi, kullanıcının fiziksel gücünü temsil eder ve en çok genç erkekler için uygundur. Uzun boynuzlar, keskin gözleri hedeflerine sabitleyen cinsel gücün bir simgesidir..

 • İçin en iyisi: Bu, Oğlak tasarımındaki erkekler için en iyi omuz dövmelerinden biridir. Gençlik günlerinde olan kişinin fiziksel gücünü ve cesaretini temsil eder..
 • Tercih edilen mürekkep: Bu tasarım, detaylandırma için kahverengi tonlarında siyah mürekkeple en iyisidir.
 • Nereye: Bu bir omuz dövmesidir ve kaslı erkekler için en iyisidir.
 • Boy: Bu Oğlak dövmesi, izleyicilerin dikkatini çekmek için en iyi şekilde büyük boyutlarda yapılır.
 • Cilt tonu: Bu dövme açık ten rengine sahip kişiler için idealdir..

Oğlak Dövmeleri İçin Ek İpuçları:

Oğlak dövmenizin mükemmel göründüğünden ve verdiğiniz paraya değdiğinden emin olmak için bu ipuçlarına göz atın:

 • Herhangi bir Zodyak dövmesi gibi Oğlak dövmeleri, doğum günü burçla aynı hizada olduğunda en iyi şekilde yapılır..
 • Ulaşmak istediğiniz boyut ve karmaşıklığa göre tek bir tasarımda kısa listeye alabilirsiniz.
 • Kısa süreli bir dövme tasarımı arıyorsanız, daha sonra sanatçı tarafından değiştirilebilecek basit bir tasarım seçin.
 • Renkli dövmeler uzun vadede bulanıklaşabilir ve onları eski haline getirmek zor olabilir.
 • İdeolojinizin tasarımla buluşmasını sağlamak için Zodyak işaretlerini diğer sembolik unsurlarla karıştırmaya da dikkat etmelisiniz.

Daha Dövme Tasarımları:

Oğlak Dövme Tasarımları 1

Oğlak Dövme Tasarımları 2

Oğlak Dövme Tasarımları 3

Oğlak Dövme Tasarımları 4

Oğlak Dövme Tasarımları 5

Oğlak Dövme Tasarımları 6

Oğlak Dövme Tasarımları 7

Oğlak Dövme Tasarımları 8

Oğlak Dövme Tasarımları 9

Oğlak Dövme Tasarımları 10

Bu makalenin, kendi Oğlak dövmenizi yaptırmak için harika fikirler toplamanıza yardımcı olduğunu umuyoruz. Çoğu burç dövmesi, genel şablonları kullanır ve yaygın olarak bulunur. Dövmeler sonsuza kadar olduğu için, en iyi ve benzersiz tasarımdan başka bir şey istemediğinizi düğümliyoruz. Bu tasarımlar en iyi derecelendirilmiştir ve dövme severler arasında maksimum beğeni kazanmıştır. Bu dövmelerin çoğu yetenekli sanatçılar tarafından yapılır ve onları tam olarak çoğaltmak için adil miktarda uzmanlık ve deneyim gerekebilir. Millet, bu doğum gününde kendinize yaratıcı bir Oğlak dövmesi hediye edin ve şovu çalmaya hazır olun!