Vidaus stiklo durų dizainas tapo populiariausiu jūsų namų modernizavimo būdu. Stiklas yra labai elegantiška ir rafinuota medžiaga, iš kurios galima rinktis iš labai plataus dizaino pasirinkimo. Tai suteikia erdvei sklandumo, tuo pačiu leisdama natūraliai šviesai prasiskverbti pro šalį ir sukuria didesnės erdvės iliuziją. Stiklinės durys gali visiškai paversti nuobodžią ir nuobodžią zoną į nuostabią eterinio grožio vietą. Šiame straipsnyje mes parodėme 20 pavyzdžių, kurie parodo, kaip stiklo durys padidina kambario žavesį ir eleganciją.

Naujausi stiklo durų dizainai

Geriausi stiklo durų dizainai Indijoje:

Kambario stilių ir charakterį galima patobulinti įdiegus stiklines duris, kurios praleidžia daugybę tonų šviesos. Stiklo durys yra įvairių dizainų, kurios gali būti derinamos su bet kokio tipo namų dekoru. Čia yra 20 modernių stiklinių durų dizaino jūsų namams.

1. Pagrindinių durų stiklo dizainas:

Pagrindinių durų stiklo dizainas

Tai gražios stiklinės pagrindinės durys su tvirtu mediniu rėmu. Matinis stiklas turi paprastą geometrinį raštą. Dizainą paryškina virš durų rėmo esanti stiklo plokštė, ant kurios išgraviruotas atitinkamas raštas. Pasirinkite šį stiklo durų dizainą, jei norite, kad prie įėjimo būtų išlaikytas tvirtas ir madingas balansas.

2. Stiklo durys „Pooja“ kambariui:

„Pooja“ kambario durų dizainas su stiklu

Šios durys yra klasikinis durų funkcinių aspektų sujungimo su stiliumi pavyzdys. Šios kambario durys sujungia matinį ir permatomą stiklą deimanto formos raštais. Tai daro madingą pareiškimą prie įėjimo į pooja kambarį. Šis dizainas kartu su tradiciniu modeliu ant medinio rėmo suteikia menišką prisilietimą prie mandiro įėjimo. Pasirinkite šį dizainą, kad galėtumėte atrodyti elegantiškai, nesenstančiai, kai kitą kartą atnaujinsite savo kambarį.

3. Stiklo durų dizainas svetainei:

Stiklo durų dizainas svetainei

Šios stiklinės durys yra tikrai ikoniškas stilius, spalvingas ir meniškas. Dideli įrėminti langai yra suprojektuoti, o bendradarbiaujantys dizainai yra pagaminti naudojant rožinę spalvą išoriniame rėme ir geometrinį lango modelį. Tai puikus būdas nudžiuginti moteris namuose, pritraukiant jų moteriškąją pusę per šį nuostabų stiklo durų dizainą.

4. Stiklo durys miegamajam:

Stiklo durų dizainas miegamajam

Šis madingas ir sumanus sulankstomų stiklo durų dizainas taip pat tarnauja kaip miegamojo ir jungiamojo kambario pertvara. Baltas durų rėmas puikiai papildo kambario spalvą ir suteikia kambariui elegantiškumo, atrodydamas madingai ir moderniai. Šis dizainas gali pasiekti naujų stiliaus aukštumų, pritaikydamas jį pagal kambario dekorą arba išryškindamas. Kad ir kaip bebūtų, niekas negali atsispirti auksiniam stumdomų stiklinių durų žavesiui.

5. Virtuvės stiklo durų dizainas:

Virtuvės durų stiklo dizainas

Šios dizainerio stiklo durys yra mėlynos spalvos matinio stiklo su gražiu gėlių raštu, išraižytu įvairiais mėlynos spalvos atspalviais, suteikiančiomis dizainui turtingą šiuolaikišką išvaizdą. Baltas rėmas turi mozaikinį raštą, kuris prisideda prie stiklinių durų dizaino malonės. Dizainas labai skiriasi nuo likusio interjero ir sukuria funkcionalų madingą vaizdą. Jei norite padaryti drąsų pareiškimą savo namų interjere, žinote, kokį stiklo durų dizainą pasirinkti.

6. Stumdomų stiklo durų dizainas:

Stumdomų stiklo durų dizainas

Tai puikus tamsus stilius, vedantis į aptakų ir prašmatnų poilsio zoną. Rėmo spalva dera prie svetainės baldų ir sukuria natūralų stiliaus srautą iš vieno kambario į kitą. Stilingas stumdomų durų modelis padidina vietos estetiką, kartu papildydamas dekorą, puikiai tinkantį visiškam įvaizdžiui. Tai suteikia erdvei atvirą ir erdvų pojūtį, tuo pačiu siūlo asmeninį atsitraukimą į kambarį.

7. PVC stiklo durų dizainas:

Pvc stiklo durų dizainas

PVC stiklinės durys puikiai dera prie bet kokios šiuolaikinės aplinkos. Stilingas medinis rėmas su nuostabiu spalvingu peizažu ant matinio stiklo suteikia bet kokiai nuobodžiai erdvei keistumo ir linksmumo. Pusiau medinis rėmas yra vientisas stilius, leidžiantis iš dalies pamatyti kambarį, tuo pačiu suteikiant keleiviui tam tikrą privatumą. Tamsi rėmo spalva bet kokiam dekorui suteikia spalvų popo ir prideda savo kaimiško žavesio kambario interjerui. Puikiai tiktų vaiko miegamajame ar vaikų darželyje, į durų dekorą įtraukiant žaismingą elementą.

8. Įleidžiamų durų dizainas su stiklu:

Įleidžiamos durys su stiklu

Šios aukso spalvos durys su naujausia stiklo durų konstrukcija suteikia erdvei gaivos gylio. Aukso rudos spalvos užuominos suteikia kambariui šilumos ir jaukumo, tuo pačiu puikiai derindamos su likusiu interjeru. Mažos vientisos stiklo plokštės yra pritaikytos dideliems įvairaus dydžio mediniams rėmams, kad būtų sukurtas šis dizainas. Jis įtraukia modernų stilių į prašmatnią aplinką. Dizainas yra paprastas, tačiau kalba daug mados prasme. Kitą kartą, kai norite namui suteikti medinę apdailą, žinote, kuriuo keliu eiti į stiklo duris.

9. Biuro priekinės stiklo durys:

Biuro priekinių stiklo durų dizainas

Šios dailios stiklinės durys yra vaizdingos ir nepriekaištingo prašmatnaus dizaino. Metalinis rėmas prideda spalvingą duris, tuo pačiu išskirdamas jas iš kitų stiklo sienų. Pusiau matinis stiklas apšviečia kambarį natūralia šviesa, tuo pačiu suteikdamas keleiviui šiek tiek privatumo. Elegantiška apdaila puikiai apšviečia kambarį. Jis yra būtinas elegantiškiems įmonių biurams ir taip pat gali būti montuojamas namuose, kad būtų sukurtas keistas mados jausmas.

10. Matinio stiklo dizainas durims:

Matinio stiklo dizainas durims

Šios nuostabios stiklo durys turi tradicinę medinę aliuminio lydinio apdailą su matiniu grūdintu stiklu. Gėlių raštas, išgraviruotas ant stiklo, suteikia durims patrauklų patrauklumą ir yra puikus pora prie namų. Tai modernus ir gaivus stilius bei suteikia tobulą gylį bet kokiai sąrankai. Stiklas apšviečia kambarį, tuo pačiu užtikrindamas tinkamą privatumą ir yra nuostabiai modernus bet kurio kambario prisilietimas.

11. Dvigubos durys su stiklu:

Dvigubų durų dizainas su stiklu

Šis modernus dvigubų durų dizainas yra elegantiškas ir kviečiantis dėl giliai rudos spalvos ir stilingo stiklo dizaino. Išgraviruotas raštas ant matinio stiklo durims suteikia rafinuotumo. Natūralaus medžio apdaila su retro elementais yra sumanus būdas išreikšti stilių. Šis dizainas puikiai tinka kitą kartą, kai norite atnaujinti savo duris į funkcionalias, tačiau madingas stiklo duris.

12. Dizainerio stiklo durys:

Dizainerio stiklo durys

Tai dar vienas stiklo durų dizainas, prie kurio stiklo pridedama daugybė spalvų. Šios spalvingos ir aštrios stiklo durys suteikia stulbinantį vaizdą į visą erdvę ir apšviečia visą teritoriją. Jis taip pat yra unikalus ir patvarus. Mieli gėlėti vijokliai su spalvingomis gėlėmis yra vaizdingi ir suteikia kambariui romantikos bei žavesio. Jei norite savo durims suteikti spalvingą, tačiau prašmatnų atnaujinimą, rinkitės šį kūrybingą stiklo durų dizainą.

13. „Tuffen“ stiklo durų dizainas:

„Tuffen“ stiklo durų dizainas

Šios elegantiškos stiklinės durys turi graviruotą dizainą ir puikiai tinka interjerui, nes stiklas praleidžia šviesą, bet nėra permatomas ir užtikrina tinkamą privatumą. Išskirtinis graviruotas dizainas kalba apie modernizavimą ir grožį. Jis prideda šiuolaikišką jausmą ir puikiai dera su elegantišku likusio namo dekoru. Gėlių dizainas yra paprastas, tačiau aplink jį yra rafinuotumo.

14. Aliuminio stiklo durų dizainas:

Aliuminio stiklo durų dizainas

Šios stiklinės durys buvo įkvėptos šiuolaikinių pojūčių ir į didžiulį juodą rėmą įtrauktos stiklo plokštės. Tamsus aliuminio rėmas prideda prašmatnumo prie supančio stiklo ir tuo pačiu suteikia blyškiam interjerui kontrastą. Dizainas yra paprastas, tačiau modernus ir išsiskiria elegancija. Puikus stilius, leidžiantis natūralią šviesą, tuo pačiu suteikiant pertvarą, kad būtų sukurta funkcinė išvaizda.

15. Faneros durų dizainas su stiklu:

Faneros durų dizainas su stiklu

Elegantiškas faneros stiklo durų dizainas, išskirtinai traukiantis akį dėl sodrios tamsios spalvos ir madingo dizaino. Tai suteikia kambariui rafinuotumo, tuo pačiu išlaikant jaukią namų atmosferą. Iš plono stiklo plokštės atsiveria vientisas kambario vaizdas, išlaikant tinkamą privatumą. Šios stiklinės durys turi nesenstančią išvaizdą ir suteikia erdvei retro stiliaus. Kitą kartą, kai norite į savo interjerą įnešti spalvų, rinkitės šį šiuolaikišką ir gražų dizainą.

16. Stiklo durys parduotuvėje:

Stiklo durų dizainas parduotuvėje

Šios pasukamos stiklinės durys parduotuvėje yra paprastos ir funkcionalios, tačiau tuo pat metu modernios ir prašmatnios. Metalinis rėmas suteikia stiklui gylį ir grožį, tuo pačiu palaikydamas stiklo duris. Durys atsiveria į abi puses ir puikiai tinka skubėti piko metu. Šis elegantiškas stiklo dizainas gali būti naudojamas tiek komerciniams, tiek gyvenamiesiems tikslams. Iš permatomų durų atsiveria vientisas vaizdas į spalvingą parduotuvės interjerą ir jos puikiai papildo bet kurią šiuolaikišką erdvę.

17. 3D stiklo durų dizainas:

3D stiklo durų dizainas

Nuostabi stiklo durų patirtis žengė dar vieną žingsnį į priekį su 3D dizainu, kuris kambariui suteikia eterinio žavesio. Šie 3D stiklo durų dizainai yra puikus paprastumo, autentiškumo ir elegancijos derinys. Tai tvirtas kambario papildymas, paprastas ir patraukiantis akį tuo pačiu metu. Metalinis pilkas rėmas gražiai įsilieja į likusį interjerą, o nuostabus gėlių raštas, išgraviruotas ant matinio stiklo, suteikia durims nerimą. Investuokite į šį dizainą, jei domitės trimačiais modeliais ir itin moderniais sudėtingais dizainais.

18. Stiklo durys gyvenamajam kambariui:

Stiklo durų dizainas gyvenamajam kambariui

Šios stiklinės durys turi retro išvaizdą su ruda mediena ir permatomu stiklu. Paprastas, bet patrauklus dizainas puikiai dera prie likusio dekoro ir suteikia kaimiškumo jausmą apylinkėms. Rafinuotas medžio dizainas ant durų prideda dizaino elegancijos, išlaikant paprastumą.

19. Spalvoto stiklo durų dizainas:

Spalvoto stiklo durų dizainas

Šios stulbinančios spalvingos stiklinės durys pagamintos į plokščią stiklą įterpiant į formą kontroliuojamoje aplinkoje. Tai sukuria spalvų maištą, o to paties dizaino šoniniai langai pabrėžia stilių ir suteikia elegantišką užbaigtą išvaizdą. Tai suteikia kambariui patrauklų patrauklumą ir gali priversti jūsų kambarį pasiekti naujų aukštumų modernistiniu stiliumi ir elegancija. Nuostabus dizainas bet kokį kambarį ir bet kokio tipo dekorą pavers menine linksmybe.

20. Arkinių stiklo durų dizainas:

„Arch“ stiklo durų dizainas

Šis arkinių durų dizainas su dailiu įrėminimu ir gražiai paauksuotu stiklu suteikia dalinį kambario vaizdą, išlaikant tinkamą privatumą. Tai yra stiklinių durų dizaino modernizavimo pavyzdys su dailiu mediniu rėmu ir suteikia akiai patrauklumo kambariui. Paprastas dizainas, sumaišytas su dizainerio genialumu, yra labai rekomenduojamas madingam namui.

Pasirinkus modernų stiklo durų dizainą, akimirksniu atnaujinamas jūsų namų stilius ir erdvė tampa ryškesnė. Individualiai pritaikytos stiklinės durys, derančios prie jūsų namų dekoro, prisideda prie jūsų asmeninio interjero stiliaus. Elegantiškos stiklinės durys išreiškia pakeltą malonę ir sukuria savo stilingą žavesį namuose. Taigi išsirinkite mėgstamiausius iš aukščiau pateikto geriausių stiklo durų dizaino pasirinkimo ir mėgaukitės komplimentais.