Šiandien durys yra pagamintos iš medžio ir plastiko, tačiau dienos pabaigoje geriausia pasiekti kuo stipresnes medines duris. Mediena buvo naudojama daugelį metų ir beveik visos durys per visą pasaulio istoriją buvo pagamintos iš medžio. Nors stiklas taip pat gali būti naudojamas durims gaminti, jis nėra toks saugus, kaip turėti visiškai užbaigtas tvirtas medines duris, kad apsaugotų jūsų namus.

Medinės durys yra įvairių formų ir dydžių, o įvairios medienos, kurią galite naudoti iš tiko, visada buvo pirmasis pasirinkimas visų rūšių medinėms durims. Pasirinkti tinkamas medines duris jūsų namams gali būti nelengva užduotis, nes galima rinktis iš daugybės dizaino variantų, tačiau yra keletas mėgstamiausių, kurie suteikia puikias medines duris jūsų namams. Žemiau pateikiami keli puikūs medinių durų dizainai, kurie padės geriau pasirinkti.

Geriausi medinių durų dizainai Indijoje:

Čia mes įtraukėme 8 paprastus ir modernius medinių durų dizainus su vaizdais. Pažvelkime į juos.

1. Medžio masyvo durų dizainas:

Medinių durų dizainas 1

Tvirtos medinės durys visada yra tai, ką pirmiausia reikia pasirinkti, nes jos neturi grožio nuojautos, tačiau jos spinduliuoja jėgos jausmą, kurio negali išlaikyti kitos durys. Klasika, kaip ir bet kas kitas, visada yra tai, ką pirmiausia turėtumėte pasirinkti, ir šios neįtikėtinos durys liudija tai.

2. Teak Made Designer medinės durys:

Medinių durų dizainas 2

Tai dar vienos puikios durys, kurios neabejotinai liudija, kad tikmedžio durys iš tikrųjų yra tobuliausios rinkoje esančios medinės durys. Durys yra tvirtos, storos, svetingos, atsparios vabzdžiams ir gali išlaikyti bet kokį dizainą, kurį norite iškirpti į duris, kad padidintumėte jūsų namų mados faktorių.

3. Medžio masyvo durys:

medžio masyvo plokštės-4-4 durys

Tai taip pat klasika, tinkanti tiek tikui, tiek bet kuriai kitai medienai. Durų dailylentės yra tokios, kokios norite, ir jas galima bet kokiu būdu pakeisti. Tai yra pagrindinis dizainas, kuris iš tikrųjų yra gana populiarus ir naudojamas tiek butuose, tiek vilose. Biurų pastatai taip pat naudoja šias duris įvairiems biurų kambariams.

4. Paprastas medinių durų dizainas:

Medinių durų dizainas 4

Įleidžiamos durys yra dar vienas labai populiarus durų dizainas, kuris pamažu tapo plačiai naudojamas visame pasaulyje. Įleidžiamų durų konstrukcija atrodo paprasta, tačiau jas reikia užbaigti ir prižiūrėti. Norint visiškai imituoti šį dizainą, reikia samdyti profesionalų dailidę.

5. Stiklo medinių durų atsiradimas:

Medinių durų dizainas 5

Stiklas gali būti labai gerai naudojamas su mediena, ir šis dizainas yra šio fakto liudijimas. Tokias duris kaip šios durys taip pat galima prižiūrėti įvairiems kitiems jūsų pasirinktiems dizainams, nes dienos pabaigoje kiekvienas turi unikalų savo namų pasirinkimą.

6. Visas ekstravagantiškas medinių durų dizainas:

Medinių durų dizainas 6

Ekstravagancija nežino ribų, kai turite pakankamai išteklių, kad padarytumėte puikias duris. Nors dizainas gali būti pakeistas pagal jūsų pasirinkimą, šis durų dizainas yra labai populiarus. Durys gali būti pagamintos iš bet kokios rūšies medienos, tačiau tikas yra geriausias, kad jis būtų visiškai paruoštas ir tvirtas.

7. Dizainerio tikas: naujas medinių durų dizainas:

Medinių durų dizainas 7

Tikmedis gali būti suprojektuotas bet kokiu būdu, todėl tai puiki mediena, naudojama įvairiems durų dizainams. Daugiau nei tas tikmedis turi viso gyvenimo garantiją, todėl jis atsparus beveik viskam, išskyrus ugnį. Tikmedis taip pat yra apsaugotas nuo termitų, o tai yra labai geras būdas apsaugoti jūsų namus.

8. Naujausios drožtų medinių durų konstrukcijos:

Medinių durų dizainas 8

Paskutinė sąrašo dalis, bet ne mažiau kaip drožinėta mediena, taip pat gali būti iš tiko arba bet kokios kitos medienos ir suteikia puikių durų, puikiai tinkančių jūsų biure ar namuose.

Medinių durų dizainas