Kartlarda bir düğün var ve bu sefer en iyi arkadaşın evleniyor. Şimdi hepiniz endişelisiniz, onun bu günü hayatlarının en güzel günü yapmasına yardım etmek için etrafta koşuyorsunuz, ama sizi en çok endişelendiren hediye. Paranın satın alabileceği her şeye sahipler, öyleyse onlara vermek isteyeceğiniz şey nedir ki, gelecek yıllar için diğerlerinden daha değerli olacaklardır. Burada gerçekten bir yakalama yirmi iki durum var. Onlara gerçekten özel bir şey almak istiyorsun, ama sadece ne olduğunu bilmiyorsun.

unutulmaz hediyeler

Düğün İçin En İyi Unutulmaz Hediyeler:

D.I.Y gitmenin yoludur:

Büyükannenin eski gizli günlüğünü karıştıralım; orada bazı fikirler olabilir.

1. Peki ya eski bir şey, yeni bir şey, mavi bir şey ödünç alındı. İşte bu, eski bir şey, iyi çerçevelenmiş ve çifte sunulan unutulmaz bir resim olabilir. Yeni bir şey, altın veya gümüşle süslenmiş çerçeve ve eğer karşılayabilirseniz platin olurdu. Ödünç alınmış bir şey, bu komik olacak, ama gardırobunuzu kontrol edin ve uzun zaman önce arkadaşınızdan ödünç alınmış bir şey bulursunuz, toplayın ve hediye edin. Son olarak, mavi bir şey, maviye kağıt sarmaktan daha iyi bir seçenek olabilir mi? İşte, onları gülümsetecek ve güldürecek unutulmaz bir hediyeniz var, her zaman güzel olduğunuzu hatırlayacaksınız..

2. Ayrıca kendi çikolata sepetinizi ya da balayında paylaşabilecekleri ya da yiyebilecekleri bir sepet hediye yapabilirsiniz. Düğünden sonra çiftler yemek yemeye acıkırlar ve bu onların zihinlerini, bedenlerini ve ruhlarını doyurabilecek bir hediye olacaktır. Krakerler, çikolatalar ve bir şişe en iyi şarap, peçeteler, kağıt havlular, peynirler, meyveler, biraz pastırma şeritleri ve sevdiğiniz diğer şeyler gibi bir sürü hediyeyi paketleyin. Hasır sepetin tabanı temiz saman veya pamukla doldurulmalıdır. Eşyaları istediğiniz gibi yerleştirin ve tüm sepeti kaplayın, sapı sarın ve sonunda güzel bir fiyonk ile bantlayın. Sarma kağıdını mavi ve fiyonk lüleleri veya akışları ile inci beyazı tutun.

3. Çiftin çocukluktan evliliğe kadar olan yolculuklarının bir video albümünü yapın. Her ikisi de ilk kez tanışana kadar, çocukken tek tek eski fotoğraflarını veya videolarını getirin. İkisinin bir partide veya bir dansta birlikte çekilmiş fotoğrafları için Facebook profillerine bakın. Böyle unutulmaz fotoğrafları toplayın ve birlikte bir video yapın. Çift, birlikteliklerini ne kadar takdir ettiğinizi ve takdir ettiğinizi göstermek için ayırdığınız zamanı takdir edecektir..

4. Düğün fotoğrafçısı veya düğün planlayıcısı olun. Düğün için doğru şeyleri planlamak, organize etmek ve almak neredeyse yarım yıl sürer. Bunun için aile üzerinde çok fazla baskı var ve gelin ve damadın ne kadar stresli olacağını tahmin edebilirsiniz. Sevgili ol ve omuzlarından yükü al. Damat ve gelinin düğün kıyafetleri için alışveriş yapmasına yardımcı olun, mekanı düzenleyin, bütçe çizgileri üzerinde çalışın, düğünün MC’si olun, bekarlığa veda partileri düzenleyin.

5. Gelinler ve damatlar düğünden önce bir endişe aşamasından geçerler. Bir arkadaş olarak onlar için en iyi hediye olabilirsin, sana en çok ihtiyaç duydukları anda orada ol. Ağlamaları gereken omuz, ihtiyaç duydukları yardım eli olun ya da sadece orada olun ve her şeyin yoluna gireceğini bilmelerini sağlayın..

Daha fazla fikir:

Son olarak, bundan gerçekten eminseniz, devam edin ve kendi ellerinizle üç katlı düğün pastasını pişirin. Onları bununla şaşırtın, size hayatları boyunca tonlarca teşekkür ederler..