Hobo çanta genellikle iri ve hilal şeklinde, kambur bir duruşa sahip, hatta omuza takılabilen uzun askısı olan bir el çantası tarzıdır. Çantanın stiline hobo denir, çünkü hoboların çizim veya karikatürlerde omzunda taşımak için kullandıkları bir çubuktaki bağın şeklini andırır..

En İyi Tasarımcı Hobo Çantaları

Hindistan’da Şık ve Farklı Hobo Çanta Çeşitleri:

Hobo çantalar taşındığında çok şık görünüyor. Çanta, kıyafetle eşleşmek için herhangi bir özel durum gerektirmez. İşte kadınlar ve kızlar için en yeni 9 kanvas hobo çanta tasarımının bir listesi.

1. Kadınlar için İşlemeli Hobo Çantalar:

Kadınlar için İşlemeli Hobo Çantalar

Hobo işlemeli çantalar, diğer çanta türlerinden çok farklı. Çantanın üzerine muhteşem renklerle işlenmiş güzel çiçekler var. Çantanın omuzda kolayca taşınabilmesi için uzun askısı vardır. Elle tutulduğunda bir kadının görünüşünü tamamen değiştirir..

2. Kahverengi Deri Hobo Çanta:

Kahverengi Deri Hobo Çanta

Çanta çok yumuşak bir malzemeden yapılmış ve çantanın badem rengi, taşındığında çantanın çok trend ve şık görünmesini sağlıyor. Çanta, kayışla birlikte asılı sevimli saçaklara sahiptir, böylece çantaya daha fazla görünüm katar. Çanta günlük kullanım için mükemmel olmasının yanı sıra ofislere taşımak için de akıllı bir çantadır..

3. Gençler için Kanvas Siyah Hobo Çantaları:

Gençler için Kanvas Siyah Hobo Çantaları

Siyah her zaman şık ve klas göründüğü için bu hobo çanta da benzer görünüyor. Çantanın ön yüzünde şık pileler var ve aynısı askılara da taşınarak çantanın taşınırken çok havalı görünmesini sağlıyor. Çanta, akşam partileri veya arkadaşlarınızla veya ailenizle herhangi bir mekân için harika bir seçimdir..

4. Deri Omuz Askıları Hobo Çanta:

Deri Omuz Askılı Hobo Çanta

Çanta, yüksek kaliteli suni deri ile tasarlanmıştır ve ön kısmında gösterişli metalik kapaklara sahiptir. Çanta muhteşem örgülü kayışa sahiptir, böylece taşınırken çantanın görünümünü geliştirir. Çanta, temel eşyalarınızın güvenli bir şekilde saklanabilmesi için yeterli alana sahiptir..

5. Kızlar için Şık Hobo Çantaları:

Kızlar için Şık Hobo Çantaları

Bu tip hobo çantaların desenleri genellikle uzundur ve temel eşyalarınızı taşımak için yeterli alana sahiptir. Çantanın önünde şık, güçlü bir fermuarlı şık uzun renkli şerit deseni vardır, böylece çantaya daha fazla stil katar. Kolej kızlarının her türlü kıyafetle jel olarak taşıyabilecekleri ideal bir çanta.

6. Kadınlar için Tasarımcı Markalı Hobo Çantaları:

Kadınlar için Tasarımcı Markalı Hobo Çantalar

Bazı kadınlar marka bilincine sahiptir ve bir markanın tasarladığı çantayı tutmak ister. Bu serseri çanta onlar için mükemmel duruyor. Markalı çanta, çantanın işlevselliği göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır, bu da onu rahat ve kullanımı kolay hale getirir..

7. Şık Kanvas Hobo Çanta:

Modaya Uygun Kanvas Hobo Çanta

Çantanın renk kombinasyonu harika olduğu için bu çanta çok sevimli görünüyor. Önde kabartmalı sevimli şeritler, çantanın görünümünü güzelleştirir. Çantanın askısı oldukça şık ve farklı bir şekilde tasarlanmış olup çantayı daha çekici kılmaktadır..

8. Küçük Boy Deri Hobo Çantalar:

Küçük Boy Deri Hobo Çantalar

Adından da anlaşılacağı gibi çanta küçük ama genç kızlar tarafından omuzlarında taşındığında harika görünüyor. Çantanın ayarlanabilir uzun askısı vardır ve pembe rengi çantaya daha cıvıl cıvıl bir görünüm katmaktadır. Küçük hobo çanta birçok renkte mevcuttur ve ihtiyaçlarınıza göre birini seçebilirsiniz..

9. Yün Hobo Çantaları:

Yün Hobo Çantalar

Bu çanta, çantaya estetik bir görünüm kazandıran yün ile tasarlanmıştır. Bej renkli çanta, yünle örülmüştür ve çantayı güçlü kılmak ve gerekli eşyaların saklanması için alan sağlamak için iç kısımda pürüzsüz astara sahiptir. Çanta, herhangi bir vesileyle taşındığında çok akıllı görünüyor.

Hobo çantalar, moda ve pratik ihtiyaçlarınıza uygun birçok çeşit, renk, boyut ve desende bulunur. Çanta, çantayı hala işlevsel olarak kullanmanıza ve bir moda ifadesini işaretlemenize izin verir. Hobo çantalar yumuşak, esnek malzemelerden yapılmıştır ve genellikle yere koyduğunuzda çökme eğilimindedir. Hobo çanta, kadınların en popüler ve en çok talep edilen aksesuarlarından biridir..