Eski eşyaları yeniden kullanmak her zaman iyi bir işçilik tekniğidir. Gözlük el işleri, vakaya yaratıcı yönünüzü göstermenin mükemmel bir yoludur. İşte birkaç cam el işi, en iyi 9 cam el işi arasından seçim yapın. Bu cam el sanatları size sıradan bir bardağı nasıl alıp harika bir şeye dönüştürebileceğinizi gösteriyor. Bu el sanatları basittir ve biraz yardımla kolayca yapılabilir..

Eviniz İçin En İyi Cam Şişe El Sanatları Fikirleri:

Çocuklarınız için bu en iyi 9 cam el sanatını alın,

1. Cam Mumluklar Cam El Sanatları:

Cam Mumluklar Cam El Sanatları

Bu, evde kolayca yapılabilecek harika bir cam zanaat. Cam devrilir ve üst kısmı mumluk olarak kullanılır. Altını renkli kumla doldurun ve süslemek için biraz kabuk ekleyin..

2. Vitray Boya Cam El Sanatları:

Vitray Boya Cam El Sanatları

Bu vitray zanaat ile teneke kutular ve şişe muhteşem görünsün. Burada şişeler kurutulur ve ardından vitray renkleriyle boyanır. Güzel bir Akdeniz hissi için okyanus hissi veren renkleri kullanın.

3. Cam Zil Cam El Sanatları:

Cam Zil Cam El Sanatları

Bu egzotik görünümlü cam zili oluşturmak karmaşık olabilir, ancak sonuç sadece çarpıcı. Bu cam şişe el sanatları, tel ile birbirine bağlanan ve daha sonra bir halka üzerine yerleştirilen kesilmiş şişe parçalarını kullanır. Zilin uçları sarkan renkli cam parçalarıdır..

4. Deniz Cam El Sanatları:

Deniz Cam El Sanatları

İşte tamamen cam parçalarından yapılmış harika bir cam tekne. Yelken, tıpkı bir yelkenin kendisine benzeyen mükemmel bir parçadır. Tüm parçalar çarpıcı görünmek için gümüş tel ile birleştirilmiştir. Bu deniz cam zanaat çok benzersiz.

5. Cam Parça Kaseler Cam El Sanatları:

Cam Parça Kaseler Cam El Sanatları

Bu çarpıcı cam parça kaseyi bir hatıra veya birine hediye olarak yapın. Bu cam şişe zanaat fikirleri, renkli ve güzel görünen cam parçaları kullanmak için mükemmeldir. Şeklini korumak için onları güçlü bir yapıştırıcı ile yapıştırmanız gerekir..

6. Deniz Cam Fener El Sanatları:

Deniz Cam Fener El Sanatları

Bu deniz cam feneri, sahilden toplanan deniz camını kullanmanın eşsiz bir yoludur. Deniz camı gerçekten renkli olduğu için burada cam için herhangi bir zanaat boyası kullanmanıza gerek yoktur. Koleksiyon bir fenerin içinde harika görünüyor ve aydınlatıldığında odayı aydınlatıyor.

7. El Boyalı Cam El Sanatları:

El Boyalı Cam El Sanatları

Bu harika bardaklar elle boyanıyor ve güzel bir mutfak takımı oluşturuyor. Doğru araçlara sahip olduğunuzda plastik cam zanaat herkes için eğlenceli olabilir. Gözlükleri yapmak için güzel renkler ve harika bir desen kullanın. Eğer resimde iyiysen, bu kesinlikle iyi bir fikir olacaktır..

8. Bir Zanaat Olarak Cam Süsler:

Bir Zanaat Olarak Cam Süsler

Bu muhteşem cam süslemelerle Noel’i parlak ve neşeli hale getirin. Bu plaj camı el sanatları, Noel ağacı süsleri yapmak için bulunan plaj camını kullanır. Yaratıcı olabilir ve başka türde süslemeler yapabilirsiniz. Kız çocuklar zanaat döneminde bu cam zanaat fikirlerini okullarında deneyebilirler..

9. Doku Kağıt Cam El Sanatları:

Doku Kağıt Cam El Sanatları

Bu vitray kağıt mendil çaprazı, renkli kağıt mendilleri şeffaf kağıda yapıştırarak yapılır. Sonuç, pencereye yerleştirildiğinde iyi görünen kağıt cam zanaattır. Işık geçtiğinde vitray pencere efekti verir. Basit zanaat yapmak istiyorsanız, o zaman bu her zaman iyi bir seçim olacaktır..

Cam el sanatları, sıradan camı fantastik nesnelere dönüştürür. Plaj bardağı, şarap kadehi vb. ile pek çok şey yapabilirsiniz. İyi bir el işi yapmak için bardakların hammaddesini yapabilirsiniz; bu cam sanatına iş açısından da bakabiliriz. El yapımı cam el sanatları artık bir gün talep görüyor, kişiselleştirilmiş cam el sanatlarınızı online mağazada da satabilirsiniz. Fikrinizi eyleme geçirmenize yardımcı olur.

Görüntüler Kaynağı: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.