El işi söz konusu olduğunda, her şeyi yapabilirsiniz. Kolayca uygulanabilecek birçok fikir var. Tabaklarla da el işleri yapabilirsiniz, şimdi tabaklarla neler yapabileceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. Kağıt tabak el işleri, seramik tabak el işleri, ahşap tabak el işleri vb. gibi yapılabilecek pek çok tabak işi seçeneği var..

Resimlerle Farklı ve Yaratıcı Tabak El Sanatları:

En iyi 15 kağıt tabak zanaat fikrine bakalım.

1. DIY Karikatür Plaka El Sanatları:

DIY Karikatür Plaka El Sanatları

Çocuklar için bir şeyler hazırlamak basittir ve daha az zaman alır. Önce beğendikleri bu tür eşyalar yapılmalıdır. Pekala, burada yapması kolay tabak el sanatlarından bahsediyorum. Bu tabak zanaat fikri çok kolay yapılabilir. Yapmanız gereken tek şey çocuğunuzun seveceği bir çizgi film karakteri yapmak..

2. Doğum Günü Plaka El Sanatları:

Doğum Günü Plaka El Sanatları

Kağıt tabak el sanatları yapmaya gelince, bu yapılabilecek en kolay zanaattır. Bu zanaat temalı partilerde kullanılabilir, tek yapmanız gereken tabaklara istediğinizi yapıştırmak veya boyamak. Mesela bir minyon temalı parti veriyorsanız, sarı tabaklar düzenleyebilir ve onları minyonlara dönüştürebilirsiniz..

3. Çocuklar için Hayvan Tabağı El Sanatları:

Çocuklar için Hayvan Tabağı El Sanatları

Yapılabilecek bir diğer zanaat da hayvan levhası zanaatıdır. Kağıt tabakları kullanarak hayvanlar, karakterler vb. yapabilirsiniz. Bu el sanatlarını yapmak çok basit ve kolaydır. Bu tür kağıt tabak balık işleri okulda da yapılabilir..

4. Kişiselleştirilmiş Plaka El Sanatları:

Kişiselleştirilmiş Plaka El Sanatları

Bu, yapılabilecek en yaygın levha zanaat türüdür. Kişiye özel tabak yapımı da bunlardan biri. Bu, sevdiğiniz herkes için olabilir, kardeş, anne, arkadaş, sevgili vb. olabilir. Bu tabak zanaatı özel biri için bir anma hareketi olsun..

5. Mozaik Plaka El Sanatları:

Mozaik Plaka El Sanatları

Bunun gibi kırık tabak parçalarından yapılabilecek pek çok nesne var, benzersiz, keskin ve eskimiş gibi görünüyor. Bu, birine verilebilecek mükemmel bir antika hediye olabilir. El yapımı olsaydı onu daha özel yapan ne olurdu?!

6. Tasarımcı Plaka El Sanatları:

Tasarımcı Plaka El Sanatları

Bu, benzersiz plaka el sanatları yapmak için kullanılan gerçek plaka zanaattır. Bu zanaattan bir tasarımcı hediyesi yapabilirsiniz. Tabağı eski tabaklardan küçük parçalarla süslemeyi deneyin, tabağı yeni bir şeye dönüştürecektir. Bu süslü tabak, sanat koleksiyonunuzda bir sanat eseri olarak kullanılabilir..

7. Tasarımcı Plaka Boyun Parçası:

Tasarımcı Plaka Boyun parçası

Yapılabilecek bir diğer tabak sanatı da tabak takılarıdır. Antika bir tabak kırılırsa endişelenmeyin, her zaman takı yapımında kullanabilirsiniz. Evet, aynı zamanda basit ve zarif. Kırık parçayı bir boyun parçasına oyabilir veya bir bileziğe takabilirsiniz..

8. Mozaik Duvar El Sanatları:

Mozaik Duvar El Sanatları

Mozaik zanaatını başka bir seviyeye uzatmak istiyorsanız, bunu kesinlikle yapabilirsiniz, boş duvar alanını kırık tabak parçalarıyla süsleyin. Ondan yeni bir şey, yaratıcı bir şey, yeni bir şey ve taze bir şey çıkarabilirsiniz..

9. Kağıt Tabak Noel El Sanatları:

Kağıt Tabak Noel El Sanatları

Bu şimdiye kadar yapılmış en yaygın kağıt tabak işidir. Okullardaki herkes bu tür el sanatlarını yapmış olmalı. Noel ağaçları, çobanpüskülü, çan vb. Yapabilirsiniz. Bu tür el işleri, okuldaki el sanatları etkinlikleri için yaygındır; bu, evinizde yapamayacağınız anlamına gelmez..

10. Kağıt Tabak Askıları:

Kağıt Tabak Askıları

Yaratıcı bir şeyler yapmaya çalışırken, bu zanaat fikrini göz önünde bulunduracaksınız. Evet kağıt tabak askıları yapıp istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Bunlar çocuklar için harika el sanatları olabilir. Çocuklar bu el sanatlarını yaparken çok eğlenecek, yeşil renkli tabak el sanatlarına çok yakışacak..

11. Alıntılanan Plaka El Sanatları:

Alıntı Plaka El Sanatları

Bu, tabağın süslendiği ve üzerine bir alıntının yazıldığı basit bir tabak sanatıdır. Bu, evde dekoratif bir öğe olarak kullanılabilir. Bir tabak oluşturmak daha az çaba gerektirir ve aynı zamanda birisi için iyi bir hediye olabilir. Bu zanaatı annenize sunabilirsiniz ve o kesinlikle bu zanaatı mutfağına koyacaktır ve alıntılar bir motivasyon olarak zihnin içsel gücünü geliştirmeye yardımcı olur, böylece anneniz bu tür alıntı el sanatları fikrini kaybeder.

12. Kağıt Tabak Hayvanlar:

Kağıt Tabak Hayvanlar

Kağıt tabaklarla başka neler yapılabilir? Tabii ki, ondan hayvanlar yapmak için kullanılabilir. Kağıt tabakları katlamak ve ondan hayvan yapmak hiç kolay olmadı değil mi? Kesinlikle öyle! Ve bunlarla 2 yaşındakiler için de kağıt tabak el işleri yapabilirsiniz. Bu tür hayvan tabağı el sanatlarının yardımıyla çocuklarınıza öğretin, çocuklar da eğlenceli bir şekilde ders çalışmaktan hoşlanır.

13. Hazırlanmış Kağıt Tabaklar:

Hazırlanmış Kağıt Tabaklar

Tasarım yapmak istiyorsanız, kesinlikle bunu yapabilirsiniz. Kağıt tabaklar üzerinde yaratıcı tasarımlar yapmak, basit tabakları yaratıcı bir şeye dönüştürür. Bunlar, birileri için kişiselleştirilmiş hediyeler olarak kullanılabilir veya küçük çocuklara bunun gibi bazı fikirleri öğretebilir..

14. Kağıt Tabak Maskeleri:

Kağıt Tabak Maskeleri

Evet, kağıt tabaklardan yüz maskesi yapmanın en etkili yolu bu. Kesinlikle harika yüz maskeleri yapabilir ve bunları bir çocuk partisi için de kullanabilirsiniz..

15. Not Tutacağı:

Not Tutucu

Son fakat en az değil, kağıt tutucu değil. Notları veya mesajları tutan çok basit bir zanaattır. Hafiftir ve duvara asılarak da kullanılabilir, tüm önemli konuşmaların katılımı için evde bir not tutucu olması güzel olurdu..

Bunlar evde, okulda vb. kolayca yapılabilecek birkaç tabak el işi fikridir. Bu el işleri çocuklar ve yetişkinler için de geçerlidir. Bazıları yapmak kolaydır ve bazıları sanatsaldır ve mükemmel bir şekilde yapılır..