Şemsiyeler, özellikleri, tasarımı, modası açısından dünyanın her yerinde damgasını vuruyor. Böyle daha fazlası düğün şemsiyeleri gibi gelir. Bunlar düğün amaçlı özel olarak seçilmiş olanlardır. Şimdi, çok amaçlı veya tek amaçlı olabilir. Üstelik bu şemsiyenin altına giren pek çok çeşit var. Uzun süreli de olabilir. Hedef düğün genellikle bu tür şemsiyelerden yararlanır. Bireysel veya teras olarak kullanılabilirler. Yani bunlar şemsiye kullanımını telkin etmenin yollarından bazıları..

Hint Düğün Şemsiye Tasarımları:

Hint Düğünü için en iyi 9 gelin şemsiyesinin listesi,

1. El Yapımı Düğün Şemsiyeleri:

El Yapımı Düğün Şemsiyeleri

El yapımının kendine has bir tadı ve şekli vardır. Oldukça geleneksel ve gelin şemsiyesi olabilir. Standardın çok önemli olduğu düğün şemsiyeleri için en iyi seçeneklerden biri olabilir. En iyi seçim çok renkli el yapımı şemsiyeler olabilir. Özellikler normal şemsiyeninkine benzer.

2. Şapka Şapkası Şemsiyesi:

Şapka Kap Şemsiye

Bunlar yine günümüzde en çok kullanılan düğünler için gelin şemsiyeleridir. Şapka şapkası şemsiyesinin dünya çapında kendi özü vardır. Bu her ortama uyum sağlar. Koruma için şemsiyenin üstünde olduğu gibi bir kapağı vardır ve en iyi seçim beyaz düğün şemsiyesi olabilir..

3. Şeffaf Şemsiye:

Şeffaf Şemsiye

Bunlar, gelin tarafından düğünde kullanılabilecek ve üzerine asmak için kullanılabilecek şeffaf düğün şemsiyeleridir. Şeffaf, düğün için uygun oldukça klas bir tekniktir ve en iyi seçim mavi renkli şeffaf şemsiye olabilir..

4. Rajasthan’ın Düğün Şemsiyesi:

Rajasthan'ın Düğün Şemsiyesi

Rajasthan’dan gelen çeşitlilik, oldukça geleneksel olan düğün için güzel şemsiyeler içerir. Üstelik işlemeli görünümleri hayran olunacak sevimli bir görünüm veriyor. Üstelik bunlar bireysel olarak da kullanılabilir. En iyi seçenek çok renkli şemsiye olabilir. Bunlar Hint düğün şemsiyeleri olabilir.

5. Rüzgar Karıştırıcı Şemsiye:

Rüzgar Karıştırıcı Şemsiye

Rüzgarı engelleyen şemsiyeler bile rüzgarı engellemeye odaklandığı için kullanılabilir. Büyük düğün şemsiyeleri olduğu için bir grup insan için kullanılabilir. Bunlar ayrıca bir kişinin üzerinde olması için kişiselleştirilmiş düğün şemsiyesi olabilir. En iyi seçim beyaz ve siyah şemsiye olabilir.

Gelin için 4 Oldukça Beyaz Renkli Düğün Şemsiyesi:

6. Çiçekli Düğün Şemsiyesi:

Çiçekli Düğün Şemsiyesi

Beyaz gelin şemsiyesi çiçekli şemsiyelerden bir seçim olabilir. Güzel çiçeklerin oyulması gerçekten de düğünde hayran olunacak olağanüstü bir görünüm veriyor. Yaratıcı çiçekler gerçekten bir sevgi özü verir. En iyi seçim beyaz renkli şemsiye olabilir.

7. İşlemeli Düğün Şemsiyesi:

İşlemeli Düğün Şemsiyesi

İşlemeli düğün şemsiyeleri en çok kullanılan şemsiyelerdir. İçindeki en iyi şey, ona sevimli bir görünüm veren çiçek boyalarının uluslararası ve ulusal oymacılığıdır. Bunlar çok renkli de olabilir. Bunlar düğün için süslü şemsiyeler olarak kabul edilir..

8. Genel Düğün Şemsiyesi:

Genel Düğün Şemsiyesi

Oldukça düz olan ve düğün amaçlarına uygun olabilecek yağmurluk düğün şemsiyeleridir. Düzlük, güneş ışınlarını ve üzerine düşen yağışları temizler. En iyi seçim, düğün amaçlı büyük beyaz düğün şemsiyesi olabilir..

9. Şık Dantel Şemsiye:

Şık Dantel Şemsiye

Düğün için dantel şemsiyeler, günümüzde trend olan şık şemsiyelerdir. En şık şemsiye, gelin için en uygun olan çevresinde bağcıklı olan olabilir. En iyi seçim beyaz renkli dantel şemsiye olabilir.

Düğün şemsiyelerinin özel bir moda şehri var. En iyi seçim sadece size bağlıdır. Üstelik şık dantel şemsiyeler düğün için en uygun şemsiyelerdir. Rajasthan’ın işlemeli ve el yapımı şemsiyeleri bile farklı çeşitleri ile kullanılabilir..