İnsanlar yağmuru sever ama o yağmurlu havalarda ıslanmak o kadar da tatmin olmaz. Tabii ki, ihtiyaçlarına uygun en iyi şemsiye tasarımını ararlar. Burada kendi imza özelliklerine ve özelliklerine sahip farklı Şemsiye türlerini bulabilirsiniz. İhtiyaçlarını seçmek tamamen kişiye bağlıdır. Bundan böyle, sizin için favoriyi seçebileceğiniz çok çeşitli şemsiyeler var. Ya da herhangi bir özel gününüzde arkadaşlarınıza veya ailenize hediye edebilirsiniz. Kanopinin malzemesinin seçiminden tutacağın şekline kadar dikkat etmelisiniz..

Bir şemsiyeye gitmeden önce şemsiyelerin iyi niteliklerine bakmalısınız. İyi şemsiye yelpazesini seçmenize yardımcı olmak için, şemsiye türleri için tartışma forumu hakkında aşağıdaki açıklama yapılmıştır..

Hindistan’daki En İyi Şemsiye Türleri:

İşte En İyi 20 Farklı Şemsiye Türü, bunlardan ihtiyacınıza göre sevdiklerinizi seçin.

1. Ekstra Büyük Golf Şemsiyeleri:

Ekstra Büyük Golf Şemsiyeleri

Bu tür şemsiyeler, 70 inç çapında ekstra büyük bir kanopiye sahiptir. Bu, uzun bir şaftı olmasına rağmen bir golf çantasında taşınabilir. Bu şemsiye tasarımının kanopisi, her panelinde siyah ve beyaz renklerin bulunduğu iki renge sahiptir. Bu büyük boy şemsiye, yağmurda ıslandığında kulüpleri ve golfçüleri kurutmak için de kullanılabilir..

2. Siyah Dantel Şemsiye:

Hindistan'da Şemsiye Türleri

Eski gül pembesi fabrikasyon kanopinin kubbe şeklindeki yeni şemsiyesidir. Şemsiyenin dörtte üçü siyah ağ ile kaplanacak şekilde tasarlanmıştır. Kenarları da kesilmiş ve bordürlerine siyah rozetler eklenerek aplikler tamamlanmıştır..

3. Pembe Bayan Şemsiyeleri:

Pembe Bayan Şemsiyeleri

Bu hanımların büyüleyici şemsiye çeşitlerine kim hayır diyebilir ki? Burada, beyaz şeritlerle çevrelenmiş lotus girdaplı desenli yepyeni tasarlanmış şemsiyeyi bulacaksınız. Bu pembe şemsiye size benzersiz şekillere sahip gölgelik verir. Kanopinin çapı yaklaşık 32 inçtir.

4. Kalın Harfler Baskılı Şemsiyeler:

Kalın Harf Baskılı Şemsiyeler

Şemsiyenin bu özel modeli yaklaşık 9 ½ inç uzunluğunda ve 35 inç çapındadır. Kalın logo alfabelerinin baskılarına sahip olan kanopi, polyester malzemeden yapılmıştır. Ve kaburgalı çerçeve metaldir. Harfler, benzersiz ve şık bir görünüm veren yağmur damlaları gibi düşer.

5. Düz Otomatik Açılan Şemsiye:

Düz Otomatik Açık Şemsiye

Bu piyano tasarımlı şemsiye, kuvvetli rüzgarlara ve şiddetli yağmurlara karşı garantili dayanıklılık sağlamak için yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Bu en iyi şemsiye markasının çerçevesi düzdür ve gölgelik kumaşı polyester kullanılarak yapılmıştır. Bu, açıldığında 43 ila 45 inç arasında değişen kanopi ile büyük bir tasarım şemsiyesidir..

6. Uzun ve Katlanamayan Şemsiye:

Uzun ve Katlanmayan Şemsiye

Bu tür iyi şemsiyelerden birini alarak duyularınızı sallayın. Bu, bakire ABS’den yapılmış etkileyici buzlu kaplama saplı, uzun ve katlanamayan şemsiyedir. Kanopi için kullanılan kumaş, bazı Hint Desi tasarımları ile basılmış yüksek kaliteli naylondur. Koruyucu şeffaf kapak ile birlikte gelir.

7. Deniz Kızı Çocuk Şemsiyeleri:

Deniz Kızı Çocuk Şemsiyeleri

30 inç kanopi boyutuna sahip havalı şemsiyeler arasında yer alan koleksiyonlardan biridir. Deniz kızı şemsiyesi, ara yaştaki çocuklar için idealdir. Açık mavi kanopinin taban renginde deniz kızı baskısı vardır. Kanopinin üzerine tutturulmuş bir tür çıkıntıya sahiptir. Sap, deniz atı tasarımında fiberglas kullanılarak yapılmıştır..

8. Düz Şemsiyeler:

Düz Şemsiyeler

Burada deniz yeşili gölgesindeki bu harika düz şemsiyeye bir göz atın. Bu yeni şemsiye tasarımının kanopisi, yağışlı mevsimler için daha uygun olan %100 naylondan yapılmıştır. Krem rengi tonundaki tutamak, tutuşu daha kolay hale getirmek ve aynı zamanda modaya uygun görünmek için kıvrımlarla zarif bir şekilde tasarlanmıştır..

9. Katlanır Golf Şemsiyeleri:

Katlanır Golf Şemsiyeleri

Golf şemsiyesi modelleri arasında yer alan farklı şemsiye türlerinden biridir. Bu golf şemsiyesi, 56 inç genişliğinde siyah ve yeşil panellerin gölgeliğine ve rüzgar geçirmez çerçeve tasarımına sahiptir. Aynı zamanda, renk eşleştirme eki olan bir kauçuk püskürtme sapı da taşır. Kasayı kaplayan file ile birlikte verilmektedir..

10. Üç Katlı Baskı Şemsiyesi:

Üç Katlı Baskı Şemsiyesi

Kadınlar ve kız çocukları için ara sıra yürüyüş yapmak için idealdir. Bu yüksek kaliteli şemsiye otomatik açılma özelliğine sahiptir ve kanopinin boyutu yaklaşık 21 inçtir. Bu şemsiyenin toplam ağırlığı 350 gramdır. Üç bölüme katlanabilir ve bu nedenle her tür küçük bayan çantasına uyar..

11. Damalı Mavi Şemsiyeler:

Damalı Mavi Şemsiye

Bu, sorunsuz bir açma mekanizmasına sahip kaliteli bir şemsiyedir. Naylon taftadan yapılmıştır. Mavi tabanlı ovada güzel bir kareli tasarıma sahiptir. Şaftlar çelikten imal edilmiştir ve sap tipi düzdür..

12. Baskılı Polyester Mavi Şemsiyeler:

Baskılı Polyester Mavi Şemsiye

Bu en iyi şemsiye markası size çok renkli baskılı tasarımlı mavi şemsiye sunar. Paslanmaz çelikten yapılmış şaft malzemesi ile üç katlı bir şemsiyeye sahip oluyorsunuz. Kanopi için kullanılan kumaş polyester olup, sapı düz bir model ile fiberglas malzeme kullanılarak yapılmıştır..

13. Rabari İşlemeli Şemsiyeler:

Rabari İşlemeli Şemsiyeler

Rabari olarak adlandırılan Hint nakış tasarımı türlerinden biridir ve bu tasarım, bu yeni şemsiye tasarımının üretiminde kullanılmıştır. Hindistan’da yaşayan kabile insanlarının kültür ve mirasını andıran renkli bir şemsiyedir. Bu nadide koleksiyonları sokaklarda kullanıp yıpratmaktan çok dekor amaçlı kullanılıyorlar. Hindistan’ı ziyaret eden birçok yabancı ile birlikte Hintliler tarafından tercih ediliyorlar..

14. Kırmızı ve Beyaz Şemsiyeler:

Kırmızı ve Beyaz Şemsiyeler

Burada kırmızı ve beyaz olmak üzere iki ton kombinasyonuyla gelen en iyi şemsiye tasarımını deneme şansınız var. Her panele alternatif olarak gölgelenirler. Şaft, sonsuza kadar sürebilen şemsiyenin kalitesini koruyacak kadar güçlüdür. Kanopi kumaşı hem naylon hem de polyester karışımıdır..

15. Kabarcık Şemsiyeleri:

Kabarcık Şemsiyeleri

Bu tür şemsiyeler, küresel olan şekliyle kolayca tanınır. Bu tür şemsiyelerin kanopisi normal olanlardan çok daha uzundur. Kanopileri için şeffaf plastik malzemeler kullanırlar. Burada, gölgelik üzerine basılmış mavi balıklara sahiptir ve onu en son şemsiye tasarımı yapmak için uygun bir mavi plastik tutamağa sahiptir..

16. Bebek Pembe Şemsiyeleri:

Bebek Pembe Şemsiyeler

Bebek pembesinin harika bir tonuyla tasarlanmış en sevdiğiniz yeni şemsiye tasarımı koleksiyonunu buradan alın. Naylon taftadan oluşan kanopi çok kaliteli ve her yerinde puantiyeli beyaz noktalar var. Şemsiyenin bordür kısmında da dantel malzeme ve fiyonk baskıları ile süslenmiştir. Şaft demirden olup 4 katlı şemsiyedir..

17. Chhota Bheem Çocuk Şemsiyeleri:

Chhota Bheem Çocuk Şemsiyeleri

İşte yetişkinlere yönelik tasarımlardan memnun olmayan çocuklar için harika şemsiye koleksiyonu. En sevdikleri çizgi film karakteri Chhota Bheem’in kanopinin her tarafına basılmış. Hafif tasarımın taşınması kolaydır ve çocuklar tarafından kullanımı güvenli tutacaklara sahiptir. Kolay açılır şemsiye özelliği de bulunan kolay kavranabilen kulplara sahiptir..

18. C Şeklinde Saplı Tip Şemsiyeler:

C Şeklinde Saplı Tip Şemsiyeler

Bu özel koleksiyonun benzersiz şemsiye tasarımları olduğu söylenebilirse, şaşmamalı. Bu şemsiye, kolunuzun üzerinden geçebileceğiniz ve bebeğinizi veya cep telefonunuzu tutmak için elinizi kullanabileceğiniz C-şekilli tutamağa sahiptir. Kanopinin iç tarafı çiçek baskılı olduğu için çift kat korumaya sahiptir. Aynı zamanda güneşten koruma kalitesine sahiptir ve zarif tasarımlı buton ile tek dokunuşta açma imkanı sunar..

19. Taraklı Puantiyeli Şemsiyeler:

Taraklı Puantiyeli Şemsiyeler

Bu gerçekten de puantiyeli şemsiye serisindeki güzel koleksiyon. Bu sevimli ve çarpıcı tasarımlı en iyi şemsiyeler bayanlar içindir. UV kesim, su geçirmezlik ve hafiflik özelliklerine sahiptir. Sap sert plastikten yapılmıştır ve U şeklindedir. Taşıması kolaydır ve ayrıca ara sıra giydiğiniz tüm kıyafetlerinize çok yakışır..

20. Manuel Açık Şemsiyeler:

Manuel Açık Şemsiyeler

Naylondan yapılmış çok renkli çiçek baskılı kanopiye sahip üç katlı şemsiyelerdir. Bu serin şemsiye, su geçirmez, güneşten korunma ve ayrıca taşıması kolay ağırlıktadır. Kolaylıkla manuel açma ve manuel kapama özelliğine sahiptir. Sap, kanopiye çok iyi uyan ateşli silah tipindedir..

En iyi tasarlanmış farklı şemsiye türleri de burada bir göz atmak ve daha sonra satın almak için hazır hale getirildi. %100 polyester, naylon ve ayrıca karışık kumaş kombinasyonlu kanopiler vardır. Kullanılan mil malzemesi de imalatçının tercihine bağlıdır. Çerçevelerin ve şaftın uzunluğu da değişir. Kanopiler farklı boyutlarda da mevcuttur.

Renk seçenekleri de oldukça geniştir. Şemsiyeler yerine en iyi seçim teorisini kullanmak ve en iyisine gitmek bize kalmış. Bu nedenle, birçok durumda hava değişikliği olursa olsun, gün boyunca eğlenin. Hem güneşten korunmak için hem de yağmurdan korunmak için kullanılabilecek şemsiye adı verilen koruma silahına sahipsiniz..