Katlanır şemsiyelerin en iyi koleksiyonlarını arıyorsanız, aşağıdaki tartışmaya bir göz atabilirsiniz. Burada her tür katlanır şemsiye hakkında kısa açıklama alma seçeneğine sahip olacaksınız. Çok çeşitli ve aynı zamanda sağlam özelliklere sahiptirler. Piyasada bulunan yüzlerce ürün arasından size en uygun olanı satın almak için özelliklerini ve niteliklerini iyi bilmelisiniz..

En İyi Katlanır Şemsiyeler:

İşte kesinlikle herkesin ilgisini çeken en iyi katlanabilir şemsiyelerin 15 modeli.

1. Pongee Üretilmiş Katlanır Şemsiyeler:

Katlanır Şemsiyeler

Açıldığında açıklığı 100 cm olan katlanır bayan şemsiyesidir. Dış gövdesi sade, iç yüzü baskılı kanopiye sahiptir. 8 sert fiber cam kaburga ve mükemmel tutuş için kauçuk sap ile birlikte gelir.

2. Ters Katlanır Şemsiyeler:

Ters Katlanır Şemsiyeler

Bu, ters açık teknolojiye sahip ters katlanır şemsiyelerin benzersiz ve yenilikçi tasarımıdır. Şemsiyelerin her iki tarafı da gerektiğinde kullanılabilir. Bize bileğin üzerinde tutma seçeneği sunan C şeklinde bir tutamağa sahiptir. Bu ters katlanır şemsiye, su geçirmez sünger kumaştan ve nefes alabilen çift katmanlı kanopiye sahiptir..

3. Üç Katlı Baskı Şemsiyeleri:

Üç Katlı Baskı Şemsiyeleri

Üç katlı bu bayan şemsiyesi krom kaplama küvete sahiptir ve kaburgaları çinko kaplamadır. Bu şemsiye 39 inç açıklığa sahip polyester kanopiye sahiptir ve açma manuel yöntemle yapılır. Kumaş, yüksek kaliteli malzemeyle UV kaplıdır ve 8 saniyelik su itici özelliği de vardır..

4. Süper Mini Katlanır Şemsiyeler:

Süper Mini Katlanır Şemsiyeler

Yeterli UV koruma kumaşına sahip süper mini bir tür olan bu 5 katlı şemsiyeye bir vay ile bakın. Kauçuk kumaş tentesi ile otomatik olmayan beşli katlanır şemsiyedir. Bu şemsiyenin toplam ağırlığı sadece 195 gramdır. Ve bu nedenle, bayanların küçük yazlık çantalarına kolayca sığabilecek daha küçük bir çantaya katlanabilir..

5. Güneş ve Yağmur Katlanır Şemsiyeler:

Güneş ve Yağmur Katlanır Şemsiyeler

Plastik şeffaf kanopi kullanılarak yapılan benzersiz 3 katlı şemsiye koleksiyonunu kapın. Bu tasarım hem yağmurlu hem de güneşli günlerde kullanılabilir. Her yere taşınmasını dayanıklı hale getiren üç kat halinde katlanabilir. Yüksek kalitede yapılmış güçlü çelik kaburgalara sahiptir..

6. UV Korumalı Katlanır Şemsiyeler:

UV Korumalı Katlanır Şemsiyeler

Aksesuar koleksiyonunuzda şimdiye kadarki en iyi seçim olabilecek bu en iyi katlanır şemsiye ile alışverişinizi keyifli ve heyecanlı hale getirin. Normal boyuttan daha büyük olan kanopi ölçüsü ile yapılır. İdeal tutuş için sağlam fiberglas saplı polyester malzemeden yapılmıştır. Kanopi ayrıca UV korumalı yapılmıştır.

7. 58 İnç Golf Katlanır Şemsiyeler:

58 İnç Golf Katlanır Şemsiye

Bu fantastik model, katlanır şemsiyelerin nitelikleri ile elementlerden cömert miktarda koruma sunar. Bu katlanır golf şemsiyesi, 58 inç yaya sahip bir gölgelik ile yapılmıştır. Örgülü bilek kayışına sahip otomatik açma mekanizması ile çalışır. Taşımayı kolaylaştıran omuz askılı taşıma çantası ile birlikte gelir..

8. Siyah Katlanır Şemsiyeler:

Siyah Katlanır Şemsiye

Burada erkeklere çok yakışan düz tanımlı siyah bir kanopiye sahip otomatik açılan erkek katlanır şemsiyeye sahip oluyorsunuz. Basmalı düğmeli, sağlam, siyah Virgin plastik bir tutamağa sahiptir. Güçlü ve dayanıklı karakterlerin uzun süre var olması için toplam 8 kaburga vardır..

9. Taze Çiçek Küçük Katlanabilir Şemsiye:

Taze Çiçek Küçük Katlanabilir Şemsiye

Güzel krem ​​rengi gölgelik üzerine taze çiçek baskılı yepyeni tasarımdır. Kanopinin malzemesi UV korumalıdır ve ayrıca %100 naylondan yapılmıştır. Bu küçük katlanır şemsiyenin çerçeveleri, uzun süreli dayanıklılık için yapılandırılmıştır. Kadınların arzularını yerine getirmek için çeşitli tonlarda gelir..

10. Unisex Katlanır Şemsiyeler:

Taze Çiçek Küçük Katlanabilir Şemsiye

Kanopisi sünger malzemeden yapılmış ve yeterli kapsama alanına sahip iki kişiyi kapsayacak kadar büyük olan bu büyük katlanır şemsiyeyi deneyin. Paslanmaz çelik 10 nervür ve 110 cm çapında kanopi ile birlikte gelir. Otomatik açılan üç katlanır şemsiyedir. Hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılabilir. Bu şarap kırmızısı gölge.

11. İngiliz Tarzı Bayan Katlanır Şemsiyeler:

İngiliz Tarzı Kadın Katlanır Şemsiye

İngiliz tarzında tasarlanmış en iyinin koleksiyonundan en iyisine sahip olun. Bu kadın otomatik katlanır şemsiye, fiber moleküler malzemeden yapılmıştır ve iyi UV koruması sağlar. Üç katlıdır ve kadın çantalarına kolayca sığar. Bu tasarım şemsiye hem yağmurlu hem de güneşli günlerde kullanılabilir..

12. 3 Katlı Yağmur Katlanır Şemsiyeler:

3 Katlı Yağmur Katlanır Şemsiye

Bu benzersiz desen Baskılı kanopi, iyi kalitede UV korumasına sahip kalınlaştırılmış malzemeden yapılmıştır. Kendi kendini temizleme özelliğine sahip özel bir özelliği ile mükemmel güneş koruyucu koruması sağlar. Şemsiye asıldıktan sonra dakikalar içinde kendi kendine kurumasını sağlar. Bu rüzgar geçirmez katlanır şemsiye, sapında mikrometre teknolojisini kullanır. Şemsiye kalitesi standarttır ve rüzgara karşı iyi koruma sağlar.

13. Mor Baskılı Katlanır Şemsiyeler:

Mor Baskılı Katlanır Şemsiye

Sokaklarda bir kez alındığında size süper çarpıcı bir görünüm veren bu özgün 4 katlı şemsiye koleksiyonunu edinin. Güçlü ve kalın plastik kulplar ile otomatik açılma özelliğine sahiptir. Nervürler ve çerçeveler paslanmaz çelik malzeme kullanılarak yapılmıştır. Kanopi, ortasında bir çiçek bulunan güzel mor baskılarda olan yaklaşık 33 inç ölçüsündedir..

14. Anti UV Rüzgar Geçirmez Katlanır Şemsiyeler:

Anti UV Rüzgar Geçirmez Katlanır Şemsiyeler

Burada, güneşten koruma faktörüne sahip olmak ve şiddetli rüzgara dayanmak gibi iki özel özelliğe sahip muhteşem rüzgar geçirmez katlanır şemsiye koleksiyonuna göz kulak oluyorsunuz. Çift katlı tenteden oluşmaktadır. Üç kat yapılabilen siyah kaplama 8k Şemsiye ile birlikte gelir..

15. Ters Katlanır Şemsiyeler:

Ters Katlanır Şemsiyeler

Üç kez katlanabilen bu tür ters çevrilebilir katlanır şemsiyelerin uygun koleksiyonuyla kıyafetlerinizi eşleştirin. Çift katlı tentesi ile size ekstra koruma sağlayan en iyi katlanır şemsiyedir. Ayrıca tentesinin güneş kremi ve ışık geçirgenliği ile güneşten UV koruması sağlar. Herhangi bir Sixes kadın çantasında saklanması ve taşınması kolaydır..

Ailenizi ve arkadaşlarınızı her mevsim bu temel ihtiyaçlarla donatın. Ailemizin tüm üyeleri tarafından kullanılan her zaman ihtiyaç duyulan bu katlanır şemsiye çeşitleri. Bu nedenle, ihtiyaçlarınıza en uygun olan bu katlanır şemsiyelerin en iyi ve muhteşem koleksiyonunu seçmelisiniz. 3 katlanır, 4 katlanır ve ayrıca 5 katlanır şemsiye vardır. Kanopiler de mükemmel ve geniş aralıklara sahiptir. Şemsiyelerin boyutları özelliklerine göre seçilebilir..