Yepyeni yüksek ve dar saç kesimleri, yakışıklı ve benzersiz olmaktan başka bir şey değil. Eşsiz ve hoş ama farklı olanı tercih eden tüm modern erkekler için, bu saç stillerinden daha iyi olan nedir? Çok yönlü olabilirler, klasik görünümler ve parti etkinlikleri arasında uygun bir şekilde uyum sağlayabilirler ve her yaş grubu ve tercihe göre erkeklere uygun olabilirler..

En yeni yüksek ve dar saç kesimlerini kontrol etmek için heyecanlı mısınız, tıpkı bizim gibi? İşte başlıyoruz!

Görüntülerle 9 Modern Erkek Yüksek ve Dar Saç Kesimi:

Aşağıda, saç kesimlerinin en iyisini veren benzersiz ve harika ilk 9 erkek yüksek ve dar saç modeli bulunmaktadır.,

1. Siyah Sivri Yüksek ve Sıkı Saç Kesimi:

askeri yüksek ve dar saç kesimi

Her gün taze görünen, terden sırılsıklam zaman geçirmeyeceğiniz bir kesim. Bu saç modeli diğer tüm askeri kesimlere benziyor. Bu saç kesiminin üst kısmı orta boydan daha küçük olacak şekilde kesilmiştir..

2. Koyu Yüksek ve Sıkı Saç Kesimi:

erkek yüksek ve dar saç kesimi

Bu, soluk deseni gösteren oldukça gurur verici bir saç kesimi türüdür. Bu solmaz saç modeli, askeri tarzlara uygun en kısa Mohawk uçurumuna sahiptir. Bu saç modeli daha çok fitness modelleri veya vücut geliştiriciler tarafından da tercih edilmektedir..

3. Yüksek ve Sıkı Saç Kesimini Soldurun:

yüksek ve sıkı solma

Yüksek ve dar erkek saç kesimlerinde en çok aranan ve popüler olan modelleri inceliyorsunuz. Yüz kesimlerinizin yan kısmı boyunca daha keskin kenarları vardır. Bu türler ayrıca, bir geçişe ihtiyaç duyduğunuzda en düşük bakıma ihtiyaç duyar..

4. Dalga Saçak Yüksek ve Sıkı Saç Kesimi:

yüksek ve sıkı uzun üst saç kesimi

Bu tür yüksek-düşük saç kesimi harika görünmek için en kısa ve yakın kesime sahiptir. Yanlarda temizlenen ancak çıplaklık için tamamen kesilmemiş yan süpürmelere sahip dalga saçakları vardır. Üst kısım ön tarafta dalgalıdır. Havalı bir sakal şekli verirsen güzel görünür.

5. Kıvırcık Saç Yüksek ve Sıkı Saç Kesimi:

yüksek ve sıkı solmaya kıvırcık saç

Bu çok sıkı saç kesimi yalnızca kıvırcık saçlar içindir ve modern ve modaya uygun bir görünüme sahiptir. Üst kısım biraz daha uzundur ve bu yüksek kesim, yanlarda tayt vermek için kalır. Bu da saç dokusunun korunmasına yardımcı olur.

6. Yan Kısım Yüksek ve Dar Saç Kesimi:

yüksek ve dar yan kısım saç kesimi

Bu kesim, yüksek ve dar saç kesimi solma deseninize biraz çekicilik katar. Serin tıraşlı bir yan kısma doğru çekilir ve üst kısmının kesme makinesi uzunluğu biraz daha uzundur. Kişiliğinizi benzersiz bir şekilde sergilemenize yardımcı olur.

7. Cliff Magic Saç Kesimi:

sakallı yüksek ve sıkı saç kesimi

Bu, üç katmanlı desenlere sahip ve moda trendlerinde erkekler arasında popüler olan bir uçurum büyüsü tarzıdır. Kenarları neredeyse çok net tıraş olan yüksek n sıkı saç kesimidir. Hafif bir düzeltme ile şık ve yüksek kalırlar.

8. Buzz Fade Saç Kesimini Şekillendirin:

yüksek ve sıkı vızıltı kesim

Sert ve sert erkekler için en popüler ve çarpıcı görünümü elde etmek için bu tür saç kesimi numaralarından birini seçmeniz gerekir. Uçurum tarzı kesimlere benzer vızıltı solması ile bir desen şekillendirdiler.

9. Şık Klasik Yüksek ve Sıkı Saç Kesimi:

yüksek ve sıkı saç kesimi resimleri

Bu yeni şık ve klasik saç modeli, en yakın kesime sahip. Ayrıca alt kısımda en yakın tıraşı alırlar. Bu muhteşem kesim aynı zamanda yüksek solmuş saç kesimine de benziyor..

Gereksiz veya en az bakım maliyeti olan yüksek ve dar saç modelleri arasından seçim yapabileceğiniz sayısız seçeneğiniz var. Örneğin, daha az bir saç üst kısmına ihtiyacınız olduğunda siyah sivri uçlar, koyu stil veya solma deseni tercih edebilirsiniz. Ayrıca, görünümün özel ve olağanüstü olması için yan kısım, uçurumun tepesi ve şekillendirici vızıltı seçeneklerine de sahipsiniz..