Viena iš nuostabiausių Indijos sąjungos teritorijų yra ant Bengalijos įlankos ir Andamanų jūros, Andamanų ir Nikobarų salų. Abi salos kartu sudaro aikštelę. Nors Andamanų sala yra šiaurinėje pusėje, Nikobaras užima pietinę dalį, kur Bengalijos įlanka teka daugiausia į vakarus nuo salų. Šiaurinį pusrutulį prižiūri Andamanų jūra, skirianti Birmą ir Tailandą nuo šių salų.

Nors jie yra palaiminti gausios floros ir faunos, pagrindinis dėmesys šalia vaizdingo grožio yra vietinių gyventojų kultūra, jų skonis, gyvenimo būdas ir šventės.

Andamanų ir Nikobaro salų šventės

Gražūs Andamanų ir Nikobaro salų festivaliai.

Andamanas ir Nikolaras priglaudžia daugybę skirtingų žmonių, skirtingų pagal kastą, rasę ar spalvą, tačiau tai netrukdo šiems vietiniams gyventojams dalyvauti bet kurioje norimoje šventėje. Kadangi šie vietiniai gyventojai ir kultūros yra didelis ekonominis šaltinis kaip turistų lankoma vieta, jie taip pat yra draugiški ir ne vietiniams festivaliams, ir galbūt todėl Naujieji metai ir Kalėdos yra plačiai švenčiami linksmai ir linksmai. Tačiau kalbant apie tradicines šventes, jų kultūros atspindi visų Indijos festivalių masę, o pirmoji – durga pooja..

Visoje Indijoje žmonės yra susipažinę su šiuo tam tikru festivaliu, šio įvykio pompastika ar didybė yra nuostabu. Kaip ir bet kuris kitas Indijos miestas, Andaman Nicobar vietiniai gyventojai puošiasi ir švenčia Durga Pooja.

Kitas eilė yra janmashtami, kur švenčiamas Viešpaties Krišnos gimimas. Namai dekoruoti; Moterys liaudies prakaito, užsiėmusios burnoje tirpstančių patiekalų ruošimu, o maža drama ar panašus renginys vyksta kaip pramoga, nors pagrindinė procedūra yra viešpaties Krišnos siūloma Puja. Paprastai tai vyksta rugpjūčio arba rugsėjo mėnesiais.

Kita švenčiama šventė yra subhash mela. Tai yra mūsų didžiojo kankinio Netaji Subhash Chandra Bose gimtadienis ir švenčiamas tą patį mėnesį kaip ir jo gimtadienis, sausis. Tai reikalauja progos suburti visas vietines gentis ir jų kultūrą, susimaišyti ir susilieti. Turistai visada yra pasirengę dalyvauti bet kurioje iš jų.

Dėl ypatingos turizmo sektoriaus pramogų šių salų turizmo skyrius kartkartėmis rengia tam tikrus festivalius. Kai kurie iš jų yra salų turizmo festivalis, kuris yra kasmetinis kultūrinis renginys, kurį organizuoja kelionių komitetas dėl ypatingos priežasties linksminti turistus. Tai turbūt vienas svarbiausių visų laikų įvykių, nes vietinis menas gauna platformą parodyti savo talentus per šiuos kultūrinius renginius. Tada yra musonų magijos festivalis, kuris yra dėkingumas už naują derlių. Netgi tai yra labai lauktas įvykis, kuriame vietiniai gyventojai gauna platų etapą savo kultūrai ir individualiems talentams atskleisti.

Kas yra Andamanas Nikobaras be saulės nubučiuotų paplūdimių? Vienas iš pagrindinių turistų ir ekonomiką skatinančių atrakcionų yra liūdnai pagarsėję šių salų paplūdimiai, o tai, kad tai būtų smagu, yra neseniai sukurta paplūdimio šventė, kurioje paplūdimio mėgėjams tenka organizuoti įvairias paplūdimio sporto šakas, pvz. tinklinio kamuoliai, virvės traukimas ir kt.

Šie vietiniai gyventojai dėl kelių genčių labiau mėgsta genčių šventes. Kai kurios gentys švenčia Pongal, kuri yra derliaus šventė, kitos švenčia Panguni Uthiram, kuris patenkina tamilų poreikius. Tada yra tradicinės bengalų šventės, tokios kaip holi, ramanavami, eid, diwali, shivratri.

Būdami visų religijų centru, kai kurie švenčia „Vivekananda“ ir „block mela“, kiti švenčia Didįjį penktadienį. Apskritai visoje saloje yra ištisus metus vykstančių festivalių tvarkaraštis, tenkinantis skirtingus poreikius, ir visi jie yra savaip populiarūs.