Miesto betoninės džiunglės palei pietines Indijos pakrantes, kurios kadaise galbūt buvo klestintis romėnų prekybos centras arba galbūt prancūzų apgyvendinta teritorija, dabar yra turistų traukos centras. Taip, mes kalbame apie Pondicherry arba Puducherry. Tačiau Pondicherry ne tik pritraukia turistus į savo egzotiškus paplūdimius ir svajingus kraštovaizdžius, bet ir garsėja savo išskirtinėmis šventyklomis, botanikos sodais ir maistu. Ore vyrauja Indijos ir Prancūzijos pojūčių derinys, todėl tai puiki vieta laisvalaikio atostogoms.

pondicherry festivaliai

Populiariausi Pondicherry festivaliai:

Pagrindinė Pondicherry atrakcija yra garsūs festivaliai.

1. Pongal festivalis:

Viena iš pagrindinių čia švenčiamų švenčių yra „Pongal festivalis“. Jis yra plačiai paplitęs maždaug tris ar keturias dienas visuose pietiniuose regionuose dėl derliaus ir jo pardavimo. Sausio pradžioje, nuo 13 iki 15 dienos, ši šventė žydi visiškai. Šis festivalis, pavadintas patiekalų iš virtų ryžių su pienu ir jiggery, vardu, taip pat švenčia žiemos saulėgrįžos ženklinimą. Saulės dievas yra garbinamas ir jam dėkojama už didžiulį

Pagalba derliaus nuėmimo metu. Pirmąją dieną, Bhogi pongal, švenčiama visko, kas sena, pabaiga, kai žmonės stato laužą ir baigia savo seną turtą, nekantriai laukdami naujo, kurį žada derlius. Antroji diena, žinoma kaip perum pongal, švenčia pongalio patiekalo virimą su naujo derliaus ryžiais. Naujas skonis. Nauji nekantrūs veidai laukia ant verdančio puodo, burnos burna- bene svarbiausia diena. Trečioji ir paskutinė diena, kuri yra mattu pongal, yra padėka gyvūnams už sunkias dienas lauke. Ketvirtą dieną kaanum pongal miršta, o šeimos susitinka ir sveikinasi. Visa tai 4 dienų festivalis apima visus pietus.

2. „Masi Magam“ festivalis:

Iškart po sausio ateina vasaris, o kartu ir festivalis „Masi Magam“. Tai daug religinė šventė, vaizduojanti vietinių gyventojų jaudulį ir įsitikinimus maudantis

šventyklos dievybės netoliese esančiame tvenkinyje, upėje ar jūroje. Šią palankią dieną visi stabai iš įvairių šventyklų išvedami į atvirą vietą netoli vandens telkinio, kur jie maudosi. Būdami religingas miestas, vietiniai gyventojai parodo savo dievišką pagarbą savo stabams. Nors ilgos procesijos vyksta kartu su savo dievybėmis, žmonės, lydimi daugybės turistų, šurmuliuoja visą dieną. Šią dieną festivalis užbaigia savo dieną kartu su grįžimo procesija atgal į atitinkamas šventyklas.

3. Puthandu:

Balandį ateina Puthandu arba nauji tamilų metai. Ši proga daugiausia švenčiama balandžio viduryje, tiksliau, 14 d. Žmonės, apsirengę gražia apranga, šią dieną švenčia sveikindami vienas kitą puthandu vazthukal, o tai tamilų kalba reiškia laimingus Naujuosius metus. Kaip ir bet kuri kita Naujųjų metų šventė, tai seka žmones, puošiančius namus su motinomis ir močiutėmis, kurios didžiąją dalį praleidžia virtuvės grindyse, ir kaip ir visi nauji metai, viskas baigiasi per dieną.

Gegužės mėnesį atėjo laikas „villianur“ šventyklos automobilių festivaliui. Senovinė tradicija, kai bhaktai į vietines vietoves rankiniu būdu traukia karietą garsiąją dievybę Thirukameswar Kokilambal, po kurios vyksta didžiulė kitų bhaktų eisena. Tada ateina „Puducherry De Jure“ perkėlimo diena, kuri rugpjūtį švenčiama kaip nepriklausomybės šventė.

„Pondicherry“ yra vieta, apimta švenčių ir žvalių ištaigingų vietinių gyventojų, kurie visa tai priima širdimi. Be šių pagrindinių festivalių, yra tam tikrų festivalių, tokių kaip „Bastilijos diena“, „Veerampattinam“ automobilių festivalis, „Fete de Puducherry“, prancūzų maisto festivalis iki gruodžio, kuris baigiasi tų metų festivaliui su prekybos festivaliu.

Dėl daugybės festivalių ir žavingo vaizdingo Pondicherry yra vieta, kurią verta ištirti.