Žiūrime daugybę su fitnesu susijusių TV laidų ar DVD, kad gautume trumpų žinių ar patarimų apie kūno rengybą. Norint sėdėti ir skaityti knygas, susijusias su kūno rengyba ir su sveikata susijusiomis temomis, reikia laiko ir kantrybės. Sportas geriausiai apibrėžiamas kaip tai, kas mums labiausiai tinka. Taip pat entuziastas išlieka tinkamas ir įkvepia mus išlaikyti sveiką gyvenimo būdą. Norėdami išlaikyti savo sveikatą, turėtume laikytis žingsnis po žingsnio procedūros, kuri supažindina mus su pagrindinėmis sveikatos sąvokomis ir vidiniais aspektais. Taigi turime įtraukti pratimų režimus, meditacijos seansus, dietas, motyvacinius kursus ir pan.

Paprasti kūno fitneso patarimai

Sporto patarimai daugiausia susiję su sveikata, mankšta, svorio metimu ir mityba. Tai gali apimti įvairias sporto traumas ir jų prevencijos būdus, keletą įprastų pratimų metodų, kultūrizmo, dietos, įtampos ir streso įveikimo metodų. Sporto patarimai, be bendros sveikatos informacijos, taip pat sutelkiami į privalumus ir trūkumus, kuriuos turėtume turėti omenyje, kad išsaugotume sveiką rutiną.

Kartais nepatikimi kūno rengybos patarimai sukelia sveikatos pasekmes, todėl prieš laikydamiesi bet kokio kūno rengybos režimo turite būti labai atsargūs. Prieš priimdami bet kokį patarimą, geriau pasinaudoti eksperto patarimu.

Kūno fitneso patarimai:

Toliau pateikiami keli pagrindiniai kūno fitneso patarimai, kurių kiekvienas gali lengvai laikytis.

Valgyk teisingai:

kūno fitneso patarimai

Laikykitės subalansuoto, kad visas maistines medžiagas gautumėte vienodai. Venkite rafinuotų angliavandenių, nes jie padidina cukraus kiekį kraujyje ir galiausiai gamina insulino perteklių mūsų organizme, todėl jie yra atsakingi už riebalų kaupimąsi, todėl mums sunkiau juos prarasti.

Atlikite pagrindinius tempimo pratimus:

Galbūt nesuvoksite tempimo svarbos, kol nepradėsite skaudėti nugaros dėl ilgo sėdėjimo biure. Yra šeši pagrindiniai tempimo pratimai, į kuriuos įeina kaklo judesiai, rankos tempimas, nugaros tempimas, pečių gūžtelėjimas, akių mirksėjimas ir kojų tempimas.

Treniruokitės linksmam bėgimui:

Išlaikyti ilgalaikę veikimo programą be konkretaus tikslo yra sunku. Kartais daugelis žmonių jaučiasi nuobodūs, kai daro tą patį vienas ir baigia sulėtinti veikiančią programą. Šios programos sprendimas yra pridėti programoje linksmybių, pavyzdžiui, bėgti savo vietovėje vienas arba su draugais arba įrašyti dainas bėgimo metu. Norint visiškai treniruotis ir laikytis griežtos ir nuoseklios programos, reikia mažiausiai aštuonių savaičių.

Peršokimas/šokinėjimas virve:

Jis sudegina 600–900 kalorijų per valandą. Praleisti yra sunkus darbas, tačiau per valandą sudeginama 600–900 kalorijų. Galite pabandyti pratęsti praleidimo trukmę, pridėdami keletą paprastų pratimų, pavyzdžiui, šokinėdami žemai (leiskite virvei praeiti po kojomis). Daugeliui žmonių sunku praleisti vieną valandą nuolat, todėl pakeiskite praleidimą įtraukdami keletą kitų paprastų pratimų.

Sodininkystė:

Sodininkystė dažnai laikoma laisvalaikiu, tačiau ji sudegina 250–300 kalorijų per valandą. Taigi sodininkystė ne tik daro jūsų sodą gražų, bet ir ramina bei atsipalaiduoja.

Parodykite savo kūnui meilę:

Lepinimasis yra labai geras būdas atsipalaiduoti ir palengvinti mūsų kūną. Skiriant pakankamai laiko sau palepinti, skatinami įtempti ar skaudantys raumenys nuo treniruočių. Lepindami save reguliariai masažuodami, lankydamiesi SPA ar užsiimdami joga apdovanosite savo kūną už sunkų darbą. Tai suteikia atsipalaidavimą ir išlaisvina didžiulį energijos kiekį, kuris suteikia jums visą gyvenimą visą dieną.

Dirbkite su savo esme:

Beveik kiekvienas pratimas, nuo pritūpimų iki atsispaudimų, turi pagrindinį komponentą. Taigi pridėkite keletą konkrečių judesių, pvz., Lentų ir laipiojimo treniruočių režimu, ir pamatysite rezultatus.

Daryk twists:

Nesinaudokite tik treniruokliais. Venkite mašinų, kad galėtumėte sveikai pasikeisti, ir pakeiskite jas naudodami kelis laisvus svorius ir pridėję kelis posūkius, kaip treniruojate savo kūną taip, kaip naudojate savo kūną realiame gyvenime. Kontroliuojamas posūkis puikiai tinka jūsų šerdžiai ir įstrižai. Kontroliuodami atlikite šiuos posūkius ir nedelsdami venkite jų, jei patiriate nugaros skausmą.

Subalansuokite treniruotes:

Turėkite tinkamą treniruočių režimą. Nedirbkite tik su tam tikromis kūno dalimis, nepaisydami kitų dalių. Nepalankiai vertinkite viršutinę ar apatinę kūno dalis. Stenkitės vienodai dirbti abiejose srityse, kitaip jūs atrodysite kaip vitaminų trūkumo žmogus, kurio figūra nevienoda.