Sportas yra labai svarbi mūsų gyvenimo dalis. Iš visų tendencijų populiari tapo „Zumba“. Tai puiki šokių treniruotė, kupina naudos sveikatai.

Šokių pratimai

Leisk sau atsipalaiduoti:

Zumba yra labai smagi pramoga. Tai šokių treniruotė, todėl jums nereikia būti kietiems ar rimtiems. Turite atsipalaiduoti ir mėgautis visa procedūra. Taip sudeginsite daugiau kalorijų ir lieknėsite greičiau, nei manėte. Darydami „Zumba“ negalvokite per daug. Kuo daugiau linksminatės, tuo geriau jums.

Judinkite rankas:

Kitas svarbus „Zumba“ patarimas yra tas, kad jums reikia kuo daugiau dirbti su šiomis rankomis. Taip įtrauksite raumenis ir sudeginsite daug kalorijų. Tai padaryti visai nesunku. Tiesiog ištieskite, pailginkite ir kiek įmanoma pakelkite rankas.

Judėti aukštyn ir žemyn:

Trečias svarbus dalykas, kurį turėtumėte atsiminti atlikdami „Zumba“ – judėti aukštyn ir žemyn. Dėl to jūsų sėdmenys, juosmuo ir šlaunys užsidegs. Sulenkite kelius ir leiskite žemyn tiek, kiek galite. Šis lygio pakeitimas sudegins daug kalorijų ir padės greičiau pasiekti savo tikslus.

Dirbk užpakalį:

Kad Zumba treniruotė būtų efektyvi, turite dėti visas pastangas. Tiesiog purtykite, kiek galite. Tai mankštins jūsų užpakalį ir tonizuos. Visada pabrėžkite jums patogiausius judesius ir įsitikinkite, kad jaučiatės užtikrintai.

„Rock the Moves“:

Kitas dalykas, kurį turėtumėte padaryti, yra judėti. Galbūt jūs įvaldėte savo šokių pamokas, bet visada galite padaryti viską, ką galite, sukdami kiekvieną judesį. Pabrėžkite, paryškinkite ir padarykite žavingą. Kiekvieną žingsnį atlikite taip, kaip tai darytų šokanti diva.

Atiduok savo šimtą procentų:

Suteikti tik 70% treniruotės niekada nepakaks. Jei norite padaryti Zumbą teisingai, turite atiduoti visas jėgas. Kai tai padarysite, pastebėsite, kad jaučiatės daug entuziastingesni ir energingesni. Jūs ne tik daug prakaituosite, bet ir sudeginsite daug kalorijų.

Atlikite apšilimą:

Prieš įeidami į „Zumba“ pamokas, nepamirškite atlikti apšilimo. Tai neturėtų trukti ilgiau nei dvi minutes. Apšilimas padės išvengti bet kokios traumos treniruotės metu.

Valgykite mažus patiekalus:

Kad jūsų Zumba treniruotė būtų daug efektyvesnė, visą dieną turite valgyti šešis mažus patiekalus. Turime omenyje tai, kad turėtumėte valgyti mažais kiekiais kas dvi valandas. Į savo racioną įtraukite daug vaisių, daržovių ir virtos vištienos ar žuvies.

Gerk daug vandens:

Visą dieną turite gerti daug vandens. Tai ne tik padės išlikti žvaliems, bet ir hidratuotiems. Zumba reikalauja daug sunkaus darbo ir pastangų, o norint jį tęsti, kiekvieną dieną turėsite išgerti tris litrus vandens.

Turėkite sveikų užkandžių:

Kitas dalykas, kurį reikia nepamiršti, yra tai, kad turite vartoti daug sveikų užkandžių. O tai reiškia vaisius, virtas daržoves, greipfrutus, migdolus ar krekerius su sausainiu. Jei valgysite nesveiką ar per daug riebaus maisto, jausitės mieguistas ir netinkamas.

Venkite nesveikų įpročių:

Norėdami kuo geriau išnaudoti Zumba treniruotę, turite atsikratyti tokių įpročių kaip rūkymas, alkoholis ar narkotikai.

Venkite perdirbto maisto:

Kitas dalykas, kurį reikia padaryti, yra vengti perdirbto maisto. Tai sumažina medžiagų apykaitą.

Turėkite salotų:

Kuo sveikiau valgysite, tuo geriau treniruokitės. Visą dieną valgykite salotas ir sriubas.

Venkite transriebalų:

Venkite nesveikų aliejų, sviesto ir kitų transriebalų, kad Zumba veiktų geriausiai.

Sveika oda:

Zumba yra puiki treniruotė, padedanti išgauti sveiką ir gražią odą. Jis sunaudoja daug energijos ir laiko, taip pat sukelia prakaitą. Geriamasis vanduo iš organizmo pašalina visus toksinus, taip pat pašalina spuogus ir raukšles.

Padidina imunitetą:

Zumba padeda pagerinti bendrą kūno būklę ir stiprina imunitetą. Tai ne tik smagu daryti, bet ir skatina kraujotaką, kuri yra naudinga organizmui.

Supakuokite maistą:

Užuot valgę lauke, turėtumėte susikrauti maistą. Tai neleidžia jums nusiminti.

Lankstumas:

Zumba suteikia lankstumo. Dėl to jūsų kūnas labai ištempiamas, todėl lengva atlikti sunkius pratimus.

Endorfinai:

Endorfinai yra hormonai, kurie leidžia jaustis laimingam. Zumba yra vienas pratimas, kuris padidina jūsų energiją, išskiria laimės hormonus ir daro jūsų treniruotę smagią.

Sumažina stresą:

Zumba yra puiki mankštos forma, padedanti sumažinti stresą ir geriau treniruotis. Tai pagerina jūsų miegą ir atveria kelią ilgesniam ir laimingesniam gyvenimui.

Svorio metimas:

Geriausias „Zumba“ pranašumas yra tai, kad jis padeda numesti daug svorio ir deginti riebalus.

Padidina medžiagų apykaitą:

Kitas puikus Zumba dalykas yra tai, kad jis padidina medžiagų apykaitą. Per valandą sudeginsite apie 600–1000 kalorijų.

Skulptūrinis kūnas:

Zumba padeda suteikti kūnui labai dailų ir dailų kūną. Tai padarysite tik per kelis mėnesius.

Greitas bėgikas:

Zumba daro jus greitu bėgiku. Tai ugdo ištvermę ir greitį, o ne sutelkia dėmesį į bet kokį dėmių mažinimą.

Greitesni refleksai:

Zumba taip pat padeda plėtoti greitus apšvietimo refleksus.