Kai žmonės pasirenka sveiką gyvenimo būdą, tai dažnai būna dėl priežasčių, kurių tikitės. Seksualesnis kūnas, geresnė sveikata ir ilgesnis gyvenimas yra visi bendri tikslai, kurių žmonės siekia. Tai akivaizdžiausia nauda, ​​kurią gaunate aukodami mitybą, mankštą ir asmeninius įpročius.

Tačiau nors tai yra akivaizdžiausios privilegijos, tai dar ne viskas, ką gaunate. Žemiau išvardysime keletą papildomų privalumų, kuriuos galite gauti vadovaudamiesi sveiku gyvenimo būdu, ir aptarsime keletą būdų, kaip juos panaudoti savo naudai.

Jūs tapote kitų žmonių pavyzdžiu:

Niekada nenuvertinkite įtakos, kurią galite turėti kažkieno gyvenimui, ir to, kaip jūsų veiksmai gali įkvėpti kitų veiksmus.

A Elgesio įžvalgų grupės tyrimas įrodė, kiek gali turėti pavyzdys. Jie studijavo 11 000 mažas pajamas gaunančių ir mažiau privilegijuotų gimnazistų, artėjančių universitetiniam amžiui, kurie greičiausiai nelankys universiteto. Jie išsiuntė du skatinamuosius laiškus iš universiteto studentų, atėjusių iš tos pačios aplinkos, į dalį tų 11 000. Tris kartus daugiau studentų iš grupės, gavusių laiškus, pateikė paraiškas universitetams nei grupė, kuri to nepadarė.

Vadovaudamiesi sveiku gyvenimo būdu, galite būti gyvas testamentas, įkvepiantis kitus sveikti. Tai ypač pasakytina apie jūsų vaikus, kurie, pasak „Psychology Today“, modeliavo savo elgesį po tėvų 63% atvejų, kai jie prisipažino turintys pavyzdį..

Tai gali lemti naują karjerą:

Laikydamiesi sveikos gyvensenos, be abejo, gavote daug puikių patarimų apie mankštą, dietą ir psichinio atsparumo ugdymą, kurie leido jums sėkmingai. Kodėl nepanaudojus šios patirties kitiems ir neuždirbant pinigų tuo pačiu?

Yra daug karjeros variantų, iš kurių galite rinktis. Minq.com pranešė, kad geriausi sveikatos priežiūros specialistų darbai yra šie:

  • Dietologas arba dietologas
  • Jogos instruktorius
  • Slaugytoja
  • Masažo terapeutas
  • Chiropraktikas
  • Asmeninis kūno rengybos treneris

Jei įprastas biuro darbas nėra jūsų reikalas, taip pat galite apsvarstyti galimybę užsiimti privačiomis konsultacijomis ar tinklaraščių rašymu, kad pasidalytumėte savo patirtimi sveikatos srityje. Bet kuri iš šių parinkčių atneš jums neblogą atlyginimą ir pradėti nėra sunku. Jums tereikia nustatyti domeną, sukurti svetainę, įkelti savo kredencialus ir esate pasiruošę pradėti daryti skirtumą.

Pagerinta atmintis:

Mes gyvename pasaulyje, kuris nuolat kelyje, ir kai jūsų pragyvenimo šaltinis priklauso nuo jūsų sugebėjimo greitai prisiminti informaciją, negalite sau leisti paslysti. Nesvarbu, ar tai suvokėte, ar ne, jūsų sveikas gyvenimo būdas iš tikrųjų gali pagerinti jūsų ilgalaikę ir trumpalaikę atmintį.

Kodėl taip yra?

Harvardo medicinos mokykla aiškina, kad atmintis grindžiama trimis atskirais procesais: kodavimu, įrašymu ir paieška. Jūs gaunate informaciją kodavimo fazėje, saugote ją įrašymo fazėje ir ištraukite iš savo atminties bankų gavimo fazės metu.

Dauguma atminties praradimo yra dėl cheminio disbalanso, atsirandančio sulaukus 50 -ies. Šis disbalansas įvairiais laipsniais trukdo trims procesams. Sveika mityba ir mankšta gali padėti sulėtinti ir užkirsti kelią šiam cheminiam disbalansui ir pagerinti mūsų pažinimo funkciją.

Galite greičiau atsigauti po traumų ir ligų

Nors galbūt to nežinojote, sveikas gyvenimo būdas iš tikrųjų skatina greitesnį gijimą nei nesveikas gyvenimo būdas. Tam yra kelios priežastys.

Kaulų ir raumenų tankis

Kai mankštinatės net 180 minučių per savaitę, galite labai paveikti kaulų ir raumenų atsinaujinimo greitį po traumos. Amerikos medicinos asociacijos žurnale paskelbtame tyrime nustatyta, kad moterų tyrimo grupėje dvi pasipriešinimo jėgos treniruotės per savaitę ne tik užkirto kelią kaulų nykimui, bet iš tikrųjų padėjo pagerinti kaulų tankį.

Mažina patinimą ir uždegimą

Sveikos gyvensenos palaikymas taip pat gali padėti greičiau pasveikti, nes sumažėja patinimas. Anot daktaro Marko Hymano, „UltraWellness“ centro direktoriaus, uždegimas yra pagrindinė beveik visų ilgalaikių negalavimų priežastis..

Uždegimą galima išmatuoti kaupiantis C reaktyviems baltymams (CRP). Kai jūsų kūnas reaguoja į sužalojimą, jis pradeda generuoti didesnį CRP, kad įveiktų tokias savybes kaip netinkama mityba ir judėjimo stoka.

Žmonės, kurie palaiko aktyvų, sveiką gyvenimo būdą, paprastai patiria mažesnį CRP kaupimąsi. Dėl to sumažėja patinimas, greitesnis gijimas ir dar mažiau skausmo.

Tai visada teisingas sprendimas

Tai tik keli paslėptų sveikos gyvensenos privalumų pavyzdžiai. Galėčiau pavadinti daugiau, bet supratote. Svarbiausias dalykas, kurį suprantate, yra tai, kad vadovauti sveikam gyvenimo būdui visada yra teisingas sprendimas dėl visų šių priežasčių ir dar daugiau.

Dėl galimybės įkvėpti kitus, išugdyti parduodamų įgūdžių rinkinį ir greitai atsigauti po traumų, mitybos ir mankštos režimas visada vertas aukos. Negalite įkainoti sveikatos, ją galite pakeisti pinigais, gražiu namu ar puikia santuoka. Tai tikrai saugiausia investicija, kurią galite padaryti.