Nuo vaikystės savo knygose skaitome, kad sveikata yra turtas, o liga – prakeiksmas. Pirmas dalykas, būtinas sveikai sveikatai, yra reguliarus fizinis krūvis. Tai padeda virškinti, suteikia energijos ir taip palaiko kūną ir protą. Taigi jūs galite atlikti savo darbus- fizinius ir psichinius, nejausdami jokios įtampos. Smegenys negali dirbti, jei kūnas netinkamai funkcionuoja. Tiesą sakant, sveikos smegenys gali gyventi tik sveikame kūne. Be to, kokia bus knygų žinojimo nauda, ​​jei mūsų sveikata bus sutrikusi ir negalėsime savęs daryti?

Fitneso pratimai, kad jūsų kūnas būtų tinkamas

Esant natūraliam šio jauno amžiaus gyvybingumui, mes galime nejausti fizinių pratimų nepaisymo pasekmių. Tačiau anksčiau ar vėliau pažeidimas bus parvežtas pas mus, ir tada turėsime gailėtis dėl dabartinio aplaidumo.

Yra daug įrašų, rodančių, kad 60 ir daugiau suaugusiųjų, turinčių gerą aerobinę formą, gyveno ilgiau nei to paties amžiaus netinkami žmonės, nesvarbu, kiek jie turi kūno riebalų. Fizinis pasirengimas ne tik sumažina aukšto cholesterolio kiekį, bet ir sumažina aukšto kraujospūdžio ir osteoporozės riziką. Mūsų kūno palaikymas taip pat sumažina riziką susirgti širdies ir kraujagyslių bei širdies ligomis. Asmuo, turintis žemą kūno rengybos lygį, taip pat yra susijęs su ilgesniu buvimu ligoninėse po operacijų, taip pat padidina kitų ligų, tokių kaip diabetas, tikimybę.

Geriausia žinia yra ta, kad mes galime pakeisti fitneso laikrodį. Metai gali nukristi, jei padidinsime treniruočių dažnumą ir intensyvumą. Mokslininkai žino, kad tas, kuris treniruojasi kelis kartus per savaitę ir vis labiau stengiasi, gali žymiai sumažinti greitį, kuriuo natūraliai mažėja jų fizinis pasirengimas su amžiumi. Taigi jūs galite turėti daug jaunesnio asmens kūno rengybos lygį ir pusės jūsų amžiaus žmonių sveikatos perspektyvas. Taigi mes turime reguliariai atlikti fizinius pratimus. Dėl mums tinkamų pratimų mes taip pat turime pasikonsultuoti su savo kūno rengybos specialistu ir laikytis jų nurodymų.

Daugelis iš mūsų dažnai suklysta, kad valgydami mažiau, esame sveiki. Taigi mes laikomės griežtos dietos arba daug tik lapinių daržovių. Turime suprasti, kad mūsų organizmui taip pat reikia visų vitaminų, kalcio, geležies ir kitų elementų, kad būtume sveiki. Į kiekvieną valgį ir užkandį turėtų būti įtraukta gerai subalansuota dieta, kurioje yra baltymų ir sudėtingų angliavandenių. Tai apsaugo mus nuo insulino pertekliaus. Vištienos, kalakutienos ir neriebaus graikiško jogurto sudėtyje yra aukštos kokybės baltymų ir amino rūgščių, kurios padeda raumenims atsigauti po treniruočių. Laikykitės subalansuotos mitybos režimo, kad visas svarbias maistines medžiagas gautumėte vienodai.

dieta

Valgykite penkis kartus per dieną, įskaitant tris valgius ir du užkandžius kiekvieną dieną. Pridėjus, kad penki kasdieniai šėrimai stabilizuoja cukraus kiekį kraujyje, todėl neturime beprotiškų nuotaikų svyravimų ar alkio. Venkite rafinuotų angliavandenių iš savo dietos, nes jie padidina mūsų cukraus kiekį kraujyje ir gamina insulino perteklių (hormoną, kuris gali būti atsakingas už riebalų kaupimąsi). Taigi nereikėtų vengti duonos, sausainių, šokolado, baltųjų ryžių ir nieko, kas būtų su kukurūzų sirupu ar cukrumi.

Gerkite vandenį, kai esate ištroškęs. Norėdami stimuliuoti, gerkite juodą kavą ir, jei norite atsikratyti, rinkitės degtinę martini ar panašų nesumaišytą paprastą gėrimą. Venkite sulčių, vanilės lattes, mojito ir kitų gazuotų gėrimų, nes juose yra nereikalingo cukraus ir kalorijų.

Pradėkite atlikti bent pagrindinius pratimus. Net ir dirbant reikia šiek tiek patempti, nes jie netrukdo jūsų darbo grafikui ir sugeba mus apsaugoti nuo kelių problemų. Galbūt nesuvoksite tempimo svarbos, kol nepradėsite skaudėti nugaros dėl ilgo sėdėjimo biure. Žemiau pateikiami keli pratimai, kaip priderinti kūną?

• Kaklo judėjimas:

Tiesiog pakelkite kaklą aukštyn ir žemyn, po to pasukite į kairę ir į dešinę.

• Rankos tempimas:

Ištieskite rankas į priekį delnais į išorę ir ištempkite.

• Ištempimas atgal:

Abi rankas ant nugaros, kol sėdite ant kėdės, ir ištempkite.

• Pečių gūžtelėjimas pečiais:

Tai atpalaiduos mūsų pečius.

• Akies mirksėjimas:

Idealiu atveju, jei sėdite prieš kompiuterį ilgiau nei pusvalandį, turėtumėte uždaryti akis 20 sekundžių ir žiūrėti nuo ekrano.

• Kojų tempimas:

Sėdėdami ant kėdės, pakelkite kojas lygiagrečiai grindims.

Ir lipkite laiptais, užuot naudojęsi keltuvais, bent jau eidami žemyn, jei ne lipdami aukštyn.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.