Mados žurnalas suteiks jums daugybę pasirinkimų, todėl gana lengva save sugadinti. Tačiau pastaruoju metu tendencijos labiau sutelktos į vidutinio dydžio plaukus, kur priežiūra ir stilius neatsiejami. Dabar naujausi mados bėgimai nuolatos sutelkia dėmesį į garbanas, ir būtent tai įkvėpė šį straipsnį šiandien. Dažnai paplitusi nuomonė sako, kad garbanos tiesiog netinka lanksčiai miniai, todėl šiame straipsnyje matome įvairias vidutinio garbanojimo šukuosenas, kurias galite sportuoti.

Pagrindinės vidutinio garbanos šukuosenos

Galite lengvai pasiklysti dėl daugybės mados žurnalo pasirinkimų; tačiau vidutinio dydžio šukuosenos yra populiariausių tendencijų sąraše! Norint veiksmingai paveikti žiūrovus, reikia tinkamai prižiūrėti vidutinio dydžio kirpimą. Naujausiuose mados atnaujinimuose daug kalbama apie garbanas, todėl šis straipsnis įkvėpė šiandienos. Yra žinoma, kad garbanotieji plaukai išsiskiria ir turi unikalų patrauklumą, kurį galima lengvai pastebėti minioje, todėl ir sportuojantys išsiskiria! Pažvelkime į įvairių rūšių garbanotus plaukus, kuriuos galite sportuoti!

Naujausios garbanotos šukuosenos moterims iki pečių ilgio su vaizdais:

Čia yra 9 geriausios vidutinio garbanos šukuosenos moterims su paveikslėliais. Tai madingos ir naujausios vidutinio garbanos šukuosenos moterims.

1. Masyvi garbanė:

Vidutinės garbanotos šukuosenos 1

Klasikinės garbanos visada buvo pirmenybė storų žmonių grožiui. Šių šukuosenų garbanos yra standžios, nes jos dažniausiai būna šiurkščios ir storos, dažniausiai išlaiko savo formą ar tekstūrą. Kita vertus, šios garbanos būtų tiesiog tobulas duetas su beveik bet kokia išvaizda, nesvarbu, ar tai būtų suknelė prie kūno, ar kai kurie atsitiktiniai džinsai.

 • Tinkama proga: Atsitiktinės išvykos, neoficialūs susitikimai, susitikimai ir kt.
 • Idealus amžius: Gerai atrodo jaunoms moterims ir paaugliams.
 • Geriausias sezonas dėvėti: Visus sezonus.
 • Tinkama suknelė: Kasdieniai drabužiai, džinsai ir viršutinė dalis ir kt.

2. Minkštos garbanos:

Vidutinio garbanoto šukuosenos 2

Šios išvaizdos garbanos yra daug formalesnės ir sušvelnintos, kad susidarytų minkštos paplūdimio bangos. Tai gali būti ne pagrindinės karštos garbanos, tačiau sportuojant kai kurias bangos jūsų kirpyklose visada atrodo geriausiai. Tai ne tik suteikia jūsų plaukams asmenybės, bet ir užtikrina, kad jūsų stiliaus koeficientas išliktų nepakitęs.

 • Tinkamos šalys: Oficialūs susibūrimai, verslo susitikimai, šeimos funkcijos ir kt.
 • Ideali amžiaus grupė: Šio stiliaus gali reikalauti bet kuri amžiaus grupė, bet ypač vidutinio amžiaus verslininkės.
 • Geriausias sezonas dėvėti: Visus sezonus.
 • Tinkama suknelė: Oficialūs, etniniai drabužiai ir gali būti sportuojami atsitiktinai!

3. Ponis:

Vidutinės garbanotos šukuosenos 3

Ponis su garbanotomis spynomis yra tik šukuosena užimtiems rytui. Žongliravimas tarp failų ir kavos puodelio yra greičiausias ir madingiausias būdas formuoti plaukus, surenkant juos gale ir paprastu kaklaraiščiu atrišant manevrą. Galima paslėpti plaukų kaklaraištį naudojant ponių apvyniojimo triuką.

 • Tinkamos šalys: Darbas, biuras ir taip pat galima sportuoti atsitiktinai.
 • Ideali amžiaus grupė: Dirbančios moterys ir kolegijos merginos.
 • Tobulas sezonas: Nėra konkretaus sezono.
 • Tinkama suknelė: Gerai atrodys prie darbo ir laisvalaikio drabužių.

4. Pusė bandelė:

Pusė bandelė

Bandelės amžinai buvo populiariausių šukuosenų pasirinkimas. Nuo ypatingo raudonojo kilimo iki paprasčiausių kvailų spynų pašalinimo iš kaktos, tačiau jis yra visų mėgstamiausias, ir čia mes turime klasikinę jo modifikaciją. Padalindami plaukus per pusę, suriškite priekinę pusę į kasą ir palikite likusią. Jei paliksite keletą laisvų garbanų priekyje, tai papildys išvaizdą.

 • Tinkamos šalys: Savaitgalio vakarėliai, atsitiktiniai susitikimai, išvykos ​​ir kt.
 • Ideali amžiaus grupė: Paauglės, kolegijos merginos ir moterys.
 • Geriausias sezonas: Bet kuriuo sezonu.
 • Tinkama suknelė: Kasdieniai drabužiai ir sarees.

5. Paplūdimio išvaizda:

Paplūdimio išvaizda

Ši vidutiniškai garbanota šukuosena visada yra geriausia, kai ji yra šokinėjanti ir pūkuota, todėl, nors šios šukuosenos metu garbanos yra labiau išplitusios ir nelygios, jei turite slenkančių plaukų problemą, galbūt norėsite pasirinkti vėjas. Sujunkite šią šukuoseną su aptemptomis kūno suknelėmis, kad padidintumėte plaukų purumą.

 • Tinkamos šalys: Paplūdimio vakarėliai, atsitiktiniai susitikimai ir vakarėliai ir kt.
 • Idealios amžiaus grupės: Bet kokios amžiaus grupės, ypač moterys.
 • Geriausias sezonas: Plaukai yra būtinas vasaros vaizdas, tačiau gali būti dėvimas bet kuriuo metų laiku.
 • Tinkamos suknelės: Tai tinka su aptemptomis kūno suknelėmis, tokiomis kaip maudymosi kostiumėliai ir kt.

6. Bandelė:

Bandelė

Aukšto lygio mazgas yra visų vasaros problemų pabaiga. Norėdami įveikti karštį madoje, turėjote būti surinktas aplink karūną ir supakuotas bei surištas į karštą viršutinį mazgą. Lankas ar puošni juostelė gale maždaug tuo metu darytų stebuklus.

 • Tinkamos šalys: Išėjimas, atsitiktinės išvykos, vakarėliai ir kt.
 • Idealus amžius: Paauglės, kolegijos merginos ir jaunos moterys.
 • Geriausias sezonas: Tai ypatingas vasaros stilius.
 • Tinkama suknelė: Kasdieniai drabužiai, marškinėliai ir kt.

7. Pinti juosta:

„Braid Band“

Pintinės visada buvo linksmos ir jaudinančios, atgaivinančios bet kokią šukuoseną. Norėdami gauti tokią paprastą išvaizdą, pirmiausia padalinkite vieną spynos dalį iš šono ir apjuoskite ją iki kito galo, pritvirtindami ją vietoje.

 • Tinkamos šalys: Atsitiktinai sportuojate koledže ar vakarėliuose ir pan.
 • Idealus amžius: Paauglės ir jaunos moterys.
 • Tobulas sezonas: Nėra konkretaus sezono.
 • Tinkama suknelė: Įprastinis apsirengimas.

8. Žemas bandelė:

Žema bandelė

Žemos bandelės paprastai puikiai dera su rafinuotumu, todėl vestuvių dieną suimkite plaukus į žemai kabančią bandelę ir įsitikinkite, kad pakankamai įstrigusios spynos jūsų išvaizdai papildyti. Bandelę galima prisegti prie vietos Bobby smeigtukais, o įmantrus segtukas kažkur įkištas niekam nepakenktų.

 • Tinkamos šalys: Vestuvių vakarėliai, verslo susitikimai ir kt.
 • Idealios amžiaus grupės: Visos amžiaus grupės, ypač jaunos moterys.
 • Geriausias sezonas: Nėra konkretaus sezono.
 • Tinkama suknelė: Elegantiškos suknelės, vakarėlių suknelės ir kt.

9. Minkštas krioklys:

Minkštas krioklys

Tai princesės garbanos, kurių visi laukėme. Tai sąmoningai pagamintos minkštos garbanos, besisukančios nuo jūsų galvos, o klasikinė krioklio pynė per visą galvos plotą yra tiesiog puikus jos palydovas.

 • Tinkamos šalys: Oficialūs susitikimai, konferencijos ir kt.
 • Idealios amžiaus grupės: Tinka jaunoms moterims.
 • Geriausias sezonas: Galima nešioti bet kuriuo sezonu.
 • Tinkama suknelė: Oficialūs drabužiai, ilgio suknelės ir kt.

Papildomi patarimai:

 1. Sausiems ir pažeistiems plaukams tepkite migdolų aliejų.
 2. Reguliariai plaukite plaukus po 2-3 dienų, kad tinkamai sureguliuotumėte natūralius plaukų aliejus.
 3. Praleiskite karšto vandens dušus, nes karštas vanduo padarys jūsų plaukus sausus ir trapius, nes nuo jų pašalinami apsauginiai aliejai.
 4. Po paskutinio skalavimo naudokite vieną šaukštą citrinos sulčių ant savo plaukų. Tiesiog išdžiovinkite plaukus rankšluosčiu ir tada, kaip įprasta, suformuokite juos, kad atsikratytumėte sausų plaukų.
 5. Tinkamai kirpkite plaukus bent kas šešias savaites, kad pašalintumėte sausus, suskilusius galiukus.
 6. Šlapi plaukai tariamai yra tris kartus silpnesni už įprastus plaukus, todėl dažniau lūžta. Tinkamai išdžiovinkite plaukus rankšluosčiu. Dabar švelniai nuplėškite plaukus naudodami plačias dantų šukas.

Trumpai tariant, vidutinės garbanos atrodo nuostabiai kaip šukuosena ir yra visiškai tendencijos. Daugelis moterų nori garbanos, nes jos suteikia plaukams unikalų stilių ir palieka didelį poveikį bendraamžiams. Yra daug šukuosenų, iš kurių galite rinktis, bet mes nusprendėme garbanos, nes jos labai greitai supyks (jos jau yra). Ponios, tobula spiralė daro stebuklus visais jūsų asmenybės ir išvaizdos aspektais, todėl įsigykite plaukų atsargas arba skubėkite į artimiausią saloną, kad vidutiniai plaukai būtų sulenkti!

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai:

Q1. Kaip padaryti, kad garbanotieji plaukai gerai atrodytų po jų išdžiūvimo?

Ans: Kad jūsų plaukai atrodytų taip pat gerai, kaip ir prieš džiovinimą, įsitikinkite, kad laikotės tinkamos tvarkos ir naudojate tinkamus produktus. Jei išbandėte visus puikius garbanotų pasaulio produktus, tačiau niekada nesugebate, kad jūsų plaukai atrodytų gerai, jūsų rutina nėra teisinga. Tačiau jei jūsų metodas yra gana geras, tačiau nematote rezultatų, gali būti laikas pakeisti savo produktus į naujus.

Q2. Garbanotų plaukų priežiūra užima daug laiko?

Ans: Visai ne! Jūs galite būti garbanoti net ir atlikdami kitus svarbius dalykus. Plauti plaukus ir tepti priemones paprastai užtrunka mažiausiai 10–15 minučių. Dabar galite įdėti jį į šlamštą arba leisti jam išdžiūti, kai darote kitus paprastus dalykus!

Q3. Ką daryti, jei po džiovinimo garbanos tampa garbanotos?

Ans: Yra dvi situacijos: arba naudojate per daug savo produkto, arba naudojate per mažai. Abi sukelia garbanotas garbanas. Naudokite tik tinkamą kiekį, nurodytą produkto etiketėje arba kaip rekomenduoja specialistas.

Q4. Ką daryti su riebiomis, riebiomis ir plokščiomis garbanomis?

Ans: Na, jūs galite susidurti su šia problema dėl bet kurios iš toliau nurodytų priežasčių-naudojate per daug aliejaus, naudojate aliejų stiliui, o ne garbanoms ant plaukų, o gal naudojate per daug bet kokio produkto. Taip pat gali atsitikti, jei per dažnai skalbiate ir nenaudojate šampūno, kad išsiaiškintumėte produkto susidarymą. Būkite atsargūs tik naudodamiesi tinkamais kiekiais.