Vidutinio ilgio banguotos šukuosenos yra viena iš populiariausių ir geidžiamiausių daugelio moterų išvaizdų dėl visų akivaizdžių priežasčių – jos yra prašmatnios, nervingos ir be jokių pastangų suteikia patogų, tačiau minkštą išvaizdą. Šios šukuosenos, skirtos vidutiniškai banguotiems plaukams, yra įtaigios ir stulbinančios dėl savo universalios išvaizdos ir šiuolaikinio šiuolaikinio stiliaus.

Nuo biurų ir kolegijų lankytojų iki vakarėlių, etninės išvaizdos ir renginių mes sudarėme gražių ir moteriškų vidutinio banguotų plaukų šukuosenų sąrašą, skirtą tik jums. Taigi, jei turite beveik banguotų plaukų tekstūrą, sekite mus, kad pamatytumėte nuostabiausią išvaizdą.

Žavingos šukuosenos banguotiems vidutinio ilgio plaukams:

Šie gražūs ir puošnūs vidutinio ilgio banguoti plaukai atrodo moderniai, šiuolaikiškai ir elegantiškai. Nuo palaidų plaukų iki sluoksnių iki posūkių ir garbanų yra daug ką patikrinti. Šiandien panagrinėkime šias šukuosenas.

1. Elegantiški atviri plaukai ieškokite vidutinio ilgio plaukų:

Elegantiški atviri plaukai, skirti vidutinio ilgio plaukams

Pradėkime tyrinėdami akivaizdžią, tačiau elegantišką ir vieną iš nesenstančių šukuosenų, kokias mes kada nors matėme. Atviri plaukai yra greitas ir tinkamas pasirinkimas kelioms merginoms ir moterims, ir nėra jokių abejonių dėl jų išvaizdos. Jei turite natūralius banguotus plaukus, šis vidutinio ilgio stilius yra labai universalus, o jei turite banguotų plaukų tekstūrą, tuomet esate palaiminti. Nuo kolegijų iki įprastų biuro lankytojų tai gali būti tobula.

 • Moterys, turinčios bet kokią veido formą, gali lengvai ir nedvejodamos išbandyti šią šukuoseną.
 • Jei esate 20–40 metų amžiaus grupė, išbandykite šią šukuoseną ir jums tinka.

2. Tankios banguotos garbanos vidutinio ilgio plaukams:

Tankiai banguotos garbanos vidutinio ilgio plaukams

Jei turite plonų plaukų tekstūrą ir norite, kad plaukų makiažas būtų šiek tiek tankesnis ir storesnis, galite pasirinkti šį. Na, tai ne visai lygios ir laisvos bangos, o garbanotos bangos yra labai mielos ir mielos. Toms, kurios ieško moteriškos ir mieliausios jaunatviškos išvaizdos, šios šukuosenos vidutinio ilgio banguotiems plaukams visiškai negalima praleisti.

 • Ovalios ir apvalios veido formos moterys gali išbandyti šią lengvą šukuoseną.
 • Jei esate 20 metų amžiaus grupėje, tai gali būti gana žavus ir jaunatviškas stilius.

3. Netvarkinga šukuosena vidutinio ilgio plaukams:

Netvarkinga šukuosena vidutinio ilgio plaukams

Ar turite netvarkingą plaukų tekstūrą? Ar jums įdomu, kaip susitvarkyti garbanotus plaukus? Nesijaudinkite – mes turime priemonę. Tokiu būdu savo netvarkingą tekstūrą paverskite išmaniomis garbanomis ir plaukų perdarymu. Kai daugiasluoksniai plaukai nukirpti ir netenka garbanotų bangų, mes labai mėgstame šią unikalią ir kūrybingą pečių ilgio šukuoseną. Moterims, kurios taip pat ieško drąsios, bet atsitiktinės išvaizdos, tai gali būti tobula. Išbandykite švelnius pakraščius ir kirpčiukus su šiais vidutiniškai banguotais plaukais, galite atrodyti užburiantys.

 • Tie, kurie turi ovalo, pailgos ir deimantinės veido formas, gali išbandyti šią šukuoseną.
 • Šis plaukų perdarymas gali puikiai tikti 20–30 metų amžiaus moterims.

4. Banguota šukuosena ploniems plaukams:

Banguota šukuosena ploniems plaukams

Net jei turite plonų plaukų tankį ir jums įdomu, kaip greitai susitvarkyti plaukus, plunksnų ir sluoksniuotų kirpimų mišinys šiuose banguotuose plaukuose gali būti jūsų geriausias draugas. Sluoksniai lengvai sukurs plaukų tankio iliuziją. Ir ne tik tai, bet ir miela bei lengva prižiūrėti, kad būtų patogi kasdienė šukuosena. Ką manote apie šį?

 • Moterys, turinčios bet kokią veido formą, gali išbandyti šią gražią šukuoseną.
 • Išbandykite šią išvaizdą moterims, kurios yra 40 ir 50 metų amžiaus

5. Lobų kirpimas vidutiniais plaukais:

Kirpimas su vidutiniais plaukais

Jei girdėjote apie bobų kirpimo populiarumą, kitas garsus dalykas yra lobas. Su šiek tiek ilgesniais plaukais (tai yra vidutiniais plaukais) nei bob, ši banguota išvaizda puikiai tinka toms jaunoms šiuolaikinėms moterims, kurios mėgsta atrodyti ne mažiau kaip diva. Turėdami jaudinančią ir prašmatnią išvaizdą, žavingą išvaizdą ir madingą stilių, mes labai mėgstame šį pakeitimą. Ši banguota pečių ilgio bob yra viena geidžiamiausių šukuosenų per pastaruosius kelerius metus.

 • Moterys, turinčios ovalias, ilgas ir pailgas veido formas, turi išbandyti šią išvaizdą.
 • Šis prašmatnus šukuosenos pakeitimas gali būti idealus bet kuriai moteriai iki 40 metų amžiaus.

6. Banguota „Balayage“ šukuosena:

Banguota Balayage šukuosena

Balayage plaukai yra vieni mėgstamiausių po to, kai atrodo naujos kartos moterys ir nauji tūkstantmečiai. Papildoma drama ir patobulinta išvaizda yra gana stilinga ir unikali. Čia mes turime balayage šukuoseną tiems, kurie yra vidutinio ilgio ir su paplūdimio bangomis. Negalime nustoti gurkšnoti apie tai – tai paprasta, bet atrodo elitiška, madinga ir šiuolaikiška.

 • Išbandykite šią gražią šukuoseną pečių ilgio moterims, turinčioms bet kokią veido formą, nes ji tinka visiems.
 • Ši išvaizda gali būti nervinga ir prašmatni 20–30 metų amžiaus moterims

7. Vidutinio ilgio šviesūs banguoti plaukai:

Vidutinio ilgio šviesūs banguoti plaukai

Jei jums patinka šviesūs plaukai ir norite išbandyti kažką naujo ir nepakartojamo, ši senovinė ir klasikinė vidutinio ilgio šukuosena gali būti ideali. Dėl žavios išvaizdos ir gražaus stiliaus pareiškimo tie, kurie nori švelnios, bet putojančios išvaizdos, neturėtų praleisti šio atsitiktinio banguotų plaukų tekstūros.

 • Moterys, turinčios ovalo formos ir širdies veidą, gali išbandyti šį nuostabų stilių.
 • Jei esate 30 metų amžiaus grupė, tai jums gali atrodyti jaunatviškai ir stilingai.

8. „Retro Vibes“:

Retro vibracijos

Retro vibracijos ir su tuo susijusi gaivinanti poliruota išvaizda niekada negali būti nuobodžios. Čia mes turime šukuoseną su ryškia spalvų pop. Su banguotu vidutiniškai paprastu kirpimu ir prie jo pridedant bandaną, elegantiška ir nauja išvaizda gali būti ir atsitiktinio atspalvio stiliui. Jei rengiate vakarėlius ir susibūrimus, šios šukuosenos, skirtos banguotiems plaukams iki pečių, gali būti gana nervingos.

 • Moterys, turinčios širdį, ovalus ir pailgas veido formas, gali išbandyti šią šukuoseną
 • Ši išvaizda gali būti tinkama bet kuriai 20 -mečio amžiaus moteriai.

9. Storos garbanotos bangos vidutiniams plaukams:

Storos garbanotos bangos vidutiniams plaukams

Jei turite plaukus iki pečių ir mėgstate garbanų stilių, tuomet savo bangas galite paversti ir tankiomis garbanomis. Naudojant šviesius sluoksnius, ši vidutinio ilgio plaukų išvaizda gali akimirksniu suteikti jums vibracijos ir žavesio bei atrodyti nuostabiai. Garbanos niekada negali suklysti ir visada puikiai tinka jaunoms moterims, kurios ieško paprasto stiliaus, kad paryškintų bendrą išvaizdą. Nepraleiskite šių banguotų garbanų sluoksniuotų kirpimų, jei turite storus plaukus ir banguotų plaukų tekstūrą.

 • Tie, kurie turi ovalią, pailgą ir deimantinę veido formą, gali išbandyti šią šukuoseną.
 • Jei esate nuo 20 iki 30 metų amžiaus grupės pabaigos, ši šukuosena gali būti tobula.

10. Rožinės spalvos Ombre pečių ilgio banguoti plaukai:

Rožiniai Ombre pečių ilgio banguoti plaukai

Ar jums patinka linksma ir ryški, ryški išvaizda? Ar jums nuobodu atsitiktiniai kasdieniai stiliai? Tada kodėl gi nepabandžius gražios ombre plaukų spalvos? Šie žavingi rožiniai ombre plaukai su banguotais vidutinio ilgio plaukais yra ne mažiau nuostabūs. Tiems vakarėliams ir laukiniams naktiniams susibūrimams su draugais ši šukuosena gali pridėti nuostabų jūsų stiliaus elementą.

 • Bet kokia veido forma ir veido bruožai gali lengvai derėti prie šios šukuosenos.
 • Tos moterys iki 30-ųjų vidurio amžiaus gali rinktis šį stiliaus teiginį.

11. Bobas:Šukuosenos vidutiniškai banguotiems plaukams 1

Bobas yra klasikinis, tinka bet kokiai plaukų krypčiai. Bobas puikiai dirba su vidutinio ilgio banguotais plaukais, nes tai papildomai atmuša. Ir jūs žinote Bobų taisyklę – džiovindami smūgiu visada naudokite apvalų šepetėlį.

12. Spiralės:

Spiraliniai plaukai

„Spirals“ tikslas – padaryti jūsų plaukus apimties didesnius, ir tai daro su tokia elegancija. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai garbanojimo geležį laikyti vertikaliai, o ne horizontaliai, apvyniojant apatines plaukų dalis.

13. Bohemijos pynės:

Bohemijos pynės plaukai

Norite šį sezoną išbandyti ką nors naujo? Kodėl gi ne eiti į bohemą? Iš pradžių ištiesinkite plaukus, kad būtų lengviau dirbti. Dabar, maždaug už dviejų colių nuo galvos vidurio linijos vienoje pusėje, paimkite dvi dideles plaukų sruogas ir nuolat jas paimkite ir sukite į pynę, kol pasieksite pakaušį. Darykite tą patį kitoje pusėje. Dabar sujunkite abi pintines gumine juostele arba mažu segtuku, o jūsų išvaizda turėtų būti baigta!

14. Laisvos bangos:

Laisvų bangų šukuosena 4

Bangos niekada neturi būti tobulos, todėl jas taip lengva ištraukti aplombu! Padalinkite plaukus į dvi dalis. Užriškite išorinę dalį ir pradėkite garbanoti laisvas raukšles. Kai tai bus padaryta, atsekite plaukus. Tęskite garbanojimą. Garbanos neturi būti tobulos – kuo labiau atsipalaidavęs / netvarkingesnis, tuo geriau. Užbaikite švelniu plaukų laku ir šiek tiek paglostykite.

15. Tekstūruota:

tekstūruotos

Neišsigąskite šios šukuosenos pavadinimo. Tai tikrai nėra taip sunku! Padalinkite plaukus į santykinai mažas dalis ir suriškite. Dabar atriškite kiekvieną dalį ir pradėkite garbanoti plaukų sruogas nuo šaknų iki galiukų. Jei žinote, kad jūsų plaukai yra atsparūs tam tikram stiliui, atrišdami kiekvieną dalį, galite tepti šiek tiek stiliaus putų (labai mažai). Šiek tiek išlyginkite garbanas irklentės šepečiu, o tekstūruotos bangos turėtų būti pilnos!

16. Bangos ir kirpčiukai:

Bangos ir kirpčiukai

Norėdami tai padaryti, jei jūsų plaukai natūraliai banguoti, jums nereikės daug nuveikti! Kirpčiukus nupjaukite pakankamai ilgai, kad uždengtumėte akis, ir nusukite juos į vieną pusę. Naudokite garbanojimo geležį, kad sulenktumėte apatines plaukų dalis, o tada užbaikite švelniu plaukų laku ir apvaliu šepečiu.

17. Pūkuotas uodega:

šeši

Ponytails galima padaryti įvairiais būdais, tačiau šis yra šiek tiek ypatingas. Pirmiausia suriškite visus plaukus į kuodą. Dabar padalinkite savo arklio uodegą į dideles sruogeles ir sulenkite kiekvieną sruogą atskirai. Šukuokite visą arklio uodegą irklentės šepečiu, kad išlygintumėte bangas. Kalbant apie savo kirpčiukus, galite juos turėti tokio pat ilgio kaip ir likusius plaukus ir surišti atgal į kuodą, arba papildomai „pasipuošti“, jei norite, kad jie būtų pakankamai ilgi, kad uždengtų akis, susisuktų į sruogelius, kiekvieną sruogą išlyginkite į atskiras kreives ir nulenkite į šonus.

18. Atėnų pynės:

Atėnų pynės

Atėnų pynių kūrimo metodas labai panašus į Bohemijos pintinių. Pirmiausia ištiesinkite visus plaukus. Tada, sukdami panašiai kaip Bohemijos pynės, paimkite vienodas plaukų sruogas iš šonų ir praleiskite kiekvieną kitą sukimąsi. Galiausiai suriškite pintines pakaušyje. Dėl šio stiliaus jūsų plaukai atrodo šiek tiek panašūs į Atėnės šventyklą, tačiau daug karališkesniu būdu.

Tikimės, kad jums patiko šios gražios ir šiuolaikiškos šukuosenos vidutinio ilgio plaukams. Jie yra nuostabūs ir gražūs, gali būti idealūs visoms ten esančioms moterims. Išbandykite tai ir atrodysite ne mažiau kaip madinga ir žvaigždė. Ką manote apie šiuos?