İç giyim ve gecelik denilince, geceye göre önlük, pijama, şort ve tişörtlerin ayrı bir önemi vardır. Kıvrımlı tarzdaki şık gecelikler bağcıklı geceliklerle muazzam görünürken, kadınlar ruh eşini baştan çıkarmak zorunda kaldıklarında giymeyi tercih ediyor. Dantel gecelikle ilgili cezbedici şey, herhangi bir bayanın modaya uygun görgü kuralları üzerinde nakavt bir etki yaratmasıdır..

Cesur bir yapıya sahip ve modaya uygun olduğundan emin olan kadınlar, dantel gecelikleri giymekten emin olabilirler. Aşk tarzlarında farklı bir dokunuşla aşk hayatlarında bir kıvılcım yaratmayı seven çiftler, dantel gecelikleri tercih edebilirler. Hatta erkekler, sevgilisine aşk duygularını hissettirmek için gösterişli bir dantel gecelik hediye edebilir. Dantel gecelik takımını giydikten sonraki keskin etki, önümüzdeki büyüleyici gecede görülebilir..

Kadınlar İçin Uzun ve Kısa Dantel Gecelikler:

Hindistan’da bayanlar ve genç yaşlı kızlar için en iyi 9 sıcak dantel gecelik listesi.

1. Streç Güzel Dantel Nighty:

Streç Güzel Dantelli Gecelik

Kısa bir uyluk uzunluğu üst derin boyun herhangi bir kadında seksi görünüyor. Gösterişli dekolte, onu tasarımcı dantel gecelikten daha seksi kılıyor. Yumuşak bir malzemedeki gri renk, gecenizin harika geçmesini sağlayabilir.

2. Siyah Beyaz Dantel Gece Elbisesi:

Siyah Beyaz Dantelli Gece Elbisesi

Beyaz dantelli bir elbise, tüm kadınların gardırobunda olması gereken bir şeydir. Tasarımcı kesim tarzında siyah dantelli beyaz elbise muhteşem görünüyor. Omuzlara kadar soyulmuş bir elbise ve uyluklardan yan kesim geceleri aerodinamik görünüyor.

3. Gençler için Kraliyet Dantel Nighty:

Gençler için Kraliyet Dantel Gecelik

Yular tasarımlı bir gece kıyafeti, üstte asılı duran romantik görünebilir, muhteşem görünüyor. Açık ten üzerinde kraliyet mavisi bir renk parlar. Siyah dantel gecelik, görünümü daha güzel hale getirir ve üst kısmı daha belirgin bir şekilde geliştirir..

4. Kızlar için Beyaz Dantel Gece Şortları:

Kız Çocuk Beyaz Dantelli Gece Şortu

Pijama ve şort birçok genç kızın tercihidir. Şortun özel hissi diğer tasarımlarda asla hissedilmez. Gece giymek için beyaz bağcıklı bir gecelik şort, yatağınızda gece geçirmek için mükemmel görünüyor..

5. Dantelli Gecelik Pijama:

Dantelli Gecelik Pijama

Beyaz bağcıklı gecelik pijamaları, özellikle pantolonunuzda yumuşaklık hissi uyandıracak şekilde bağcıklı olup, yatakta harikadır. Özellikle yaza özel bağcıklı pijamalar, yatakların içinde kaymak için birebir. Eşiniz bile, ağlı bağcıklardan vücudunuzun yumuşak dokunuşunu hissedebilir..

6. Dantel İşlemeli Gelinlik Gecelik:

Dantel Şeritli Gelinlik Gecelik

Bağcıklı gelinlik modelleri, aşk hayatınıza bir bağ getirmek için harika gelinlik takımlarıdır. Dantel transparan elbiseler ve bornozlar kadınların ilk gecelerinde çok şık duruyor. Böyle bir an için en uygun beyaz veya başka bir renk.

7. Siyah Şeffaf Dantel Gecelikler:

Siyah Transparan Dantel Gecelikler

Kadınlar için siyah bağcıklı gecelikler, geceliklerin en seksi iç çamaşırlarıdır. Transparan gecelikler genellikle bayanın içinde daha sevimli ve şehvetli görünmesini sağlayan bağcıklı malzemedendir..

8. Vintage Dantelli Gecelik Takım:

Vintage Dantelli Gecelik

Vintage bağcıklı gecelikler kadınlarda harika görünüyor. Ağlı üst ve alt kısım, vücudu dantel ağının içinden geliştirir. Streç bağcıklı bir gecelik malzemesinden yapılmış bağcıklı bir gecelik, basit bir harika. Yumuşak ağdan gelen büyüleyici his, insanı özel hissettirir.

9. Pembe Dantel Askı Seksi Nighty:

Pembe Dantel Askılı Seksi Gecelik

Pembe, kadınların en sevdiği favoridir. Pembe dantel gecelikler hem kadınlar hem de erkekler tarafından özel olarak süslenir. Omuz askıları dantel çiçekli tasarımla süslendiğinde, bayan oyuncak bebek gibi bir görünüme kavuşur..

Kadınlar kendileri için seksi gecelikler seçmek zorunda kaldıklarında, dantel gecelikler doğru seçim olduğunu kanıtlıyor. Bağcıklar, kıyafeti gerçekte olduğundan daha çekici hale getiriyor. Kadınlar ister koyu ister karmaşık, dantel dokuyu en iyi şekilde tamamlar. Son derece seksi bayanlar, gecelerini muhteşem bir aşk gecesine dönüştürebilecek şeffaf bağcıklı gecelikleri seçebilirler..