Saten ipeksi bir kumaştır, cilt üzerinde kolayca uyur. Kimsenin vücudunun derisi için sert değildir. Pürüzsüz ve parlak parlak kumaştır. Başlangıçta, Satin İpekten yapılır ve biraz pahalıdır. Hafiftir ve gecelik koleksiyonuyla ünlüdür. Saten gecelik bugünlerde çok talep görüyor. Saten gecelik tasarımlarında büyük çeşitlilik vardır..

Saten Gecelikler

Piyasaya çıkan birçok Saten türü var. Saten dayanıklı bir kumaştır, bu nedenle birkaç yıl boyunca istediğiniz şekilde giyebilirsiniz. Daha öncekilerden farklı olarak saten kumaş ile birçok yenilik yapılabilmektedir. Bu kumaşı dilediğiniz şekilde kalıplayabilirsiniz. Saten kumaş üzerinde birçok deney yapılmaktadır..

Kısa ve Uzun Saten Kumaştan Kadın Gecelik:

İşte kızlar için 9 Pürüzsüz ve İpeksi bayan günlük giyim saten gecelik çeşitleri.

1. Bayan Saten Gecelik:

Bayan Saten Gecelik

Bayanlar için güzel bir renk saten geceliktir. Kısa kollu ve diz altıdır. Boyunda yapılan güzel dantel işi var. Bayanlara fiziksel kolaylık sağlar. Bu renk bayanlara gerçekten çok yakışıyor. Bayanlar bunu uzun yıllar kullanabilir.

2. Kısaca Mavi Saten Gecelik:

Kısa Mavi Saten Gecelik

Bir bayan tarafından giyilen mavi renkli şık saten gece elbisesidir. Mavi dantelli çok güzel ve derin boyun kalıbı vardır. Bu gecelik vücuda iyi oturur. Boyu kısadır ve kızlara iyi bir görünüm verir. Boyun kalıbı göğüslere sıcak bir görünüm verir.

3. Siyah Saten Gelinlik:

Siyah Saten Gelinlik

Pembe dantel işlemeli kısa boy siyah saten geceliktir. Düğün geceniz için mükemmeldir. Çarpıcı ve inanılmaz derecede harika bir model. Bir kız için şehvetli ve çekici. Seksi bir gece için sıcak arzuyu davet ediyor.

4. Mor Uzun Saten Gecelik:

Mor Uzun Saten Gecelik

Bir bayanın giydiği bu mor renkli uzun saten gecelik iyi görünüyor. İçinde siyah renk file işi ile kolsuz uzun gecelik. İç gecelik, çekici görünen mor renkli bir sargı ile kaplıdır. Çok çekici ve ilginç.

5. Kızlar için Beyaz Saten Gecelik:

Kız Çocuk Beyaz Saten Gecelik

Beyaz iki parça saten uzun geceliktir. Bu gecelik bir bornoz ile birlikte gelir. Beyaz bornozun üzerinde çiçek baskısı var. Beyaz saten gecelik kızlarda sevimli ve harika görünüyor. Açık saçları ve sevimli gülümsemesi ile prenses görünümü verir..

6. Sade Kırmızı Saten Gecelik:

Sade Kırmızı Saten Gecelik

Bu bayanlar için kırmızı renkli saten gecelik. Kırmızı Kaşkorse ve Pijama rengine sahiptir. Gece giymek çok rahat hissettiriyor. Hoş ve görkemli bir parçadır. Son derece mükemmel ve etkileyici. Arkada derin dekolte vardır.

7. Uzun Saten Gecelik Takım:

Uzun Saten Gecelik

Bu saten gecelik boyu uzun ve harika bir parça. Yaka, yan tip ve geceliğin alt kısmında beyaz renk dantel işlemesi vardır. Kolsuz ve şehvetli bir izlenim veriyor. Dantel işi geceliğin güzelliğini arttırıyor.

8. Tasarımcı Pembe Saten Gecelikler:

Pembe Tasarımcı Saten Gecelikler

Pembe saten gecelikte eşsiz bir modeldir. Bir omzu kaftan kol diğer omzu kolsuzdur. Normal geceliklerden farklı bir şey. Bayanlara lüks bir görünüm kazandırır. Göz kamaştırıcı etkisi olan olağanüstü bir tasarımdır..

9. Kızlar için Saten Gecelikler:

Kız Çocuk Saten Gecelikler

Bu üst ve pijama ile bir kız saten gecelik. Üst kolsuzdur. Kızlar düzenli olarak giyebilir. Büyüleyici ve güzel görünüyor. Model sade ve güzel. Genç kızların ilk tercihidir. Kızlar bu gecelikle muhteşem görünüyor.

Saten gecelik kadın vücudunun temiz şeklini gösterir. Saten gecelik sayesinde vücudun gerçek şekli görülebilir. Geceliğin tasarımı ve kalıbı insanların kalbini fethedecek. Büyüleyici ve hoş bir kumaştır. Saten gecelik geceleri bozulmadan huzur verecek niteliktedir. Saten kumaş pürüzsüz ve yumuşak olduğu için malzemenin inceliğini yansıtır. Desen kişilik dolu ve büyüleyici. Saten gecelik cilde yumuşaklık hissi verir.