Gecelikler, uzun bir günün ardından kendinizi rahat ve rahat hissetmenizi sağladığı için her kadının önemli bir parçasıdır. Tüm işlerinizi bitirip bir gecelik giydiğinizde rahatlama hissi harika. Hem gösterişli hem de rahat ve amaca hizmet eden bir gecelik seçin. Tam boy veya kısa gecelikler her mevsim için mükemmeldir. Kolsuz gecelikler, sıcak ve nemli geceler için mükemmeldir, bu nedenle yazlar için mükemmeldir. Bu listeden kolsuz gecelik çeşitlerinizi seçin ve kendinizi rahat bırakın.

Bayanlar İçin En Yeni ve En İyi Kolsuz Gecelik Tasarımları:

Kolsuz gecelikler bakmalıyız.

1. Pamuklu Kolsuz Gecelik:

Pamuklu Kolsuz Gecelik

Bu gündelik pamuklu kolsuz gecelik, sıcak gecelerde giymek için çok rahattır. Malzeme yumuşak ve rahattır. Geceliğin ön kısmındaki detay çok sade ama şık. Boyun bölgesindeki çizgili etki çarpıcıdır. Rahat hissetmek için günlük giyiminizde bunu seçin.

2. Saten Kolsuz Gecelik:

Saten Kolsuz Gecelik

Kolsuz gecelikler çok seksi ve yeni evli bayanlar için harika. Bu geceliklerin saten malzemesi çok parlaktır ve gece elbisesine zengin bir görünüm kazandırır. Boyun bölgesine takılan dantel onu çok zarif kılıyor. Göz alıcı bir his için bu diz boyu geceliği seçin.

3. Kayık Yaka Kolsuz Gecelik:

Kayık Yaka Kolsuz Gecelik

Uyumak için bu gece elbisesini seçin, çünkü bu size mükemmel rahatlık sağlar ve yazlar için de harikadır. Bu günlük kullanım gece elbisesi tam boydur ve korsajı büzgü işi ile harika bir kayık yakaya sahiptir. Baskılar zarif ve güzel ve her yaş için mükemmel.

4. Yuvarlak Yaka Kolsuz Gecelik:

Yuvarlak Yaka Kolsuz Gecelik

Çok basit ama seksi olan bu iç çamaşırı tarzı yumuşak kumaş kolsuz gecelikleri alın. Geceliğin çok yönlü yuvarlak yakası sade ve zariftir. Geceliğin kesimi çok net ve harika bir açıklama yapıyor. Bunu düz renklerde seçin ve rahat hissedin.

5. Dantel Kolsuz Gecelik:

Dantel Kolsuz Gecelik

Dantel dolgulu kolsuz gecelikle göz kamaştırın. Korse, geniş omuz askılarında görünen muhteşem bir dantel kenar ile dantelden tamamlandı. Geceliğin geri kalanı, basılmış yumuşak parlayan malzemeden yapılmıştır. Renkler pastel ve geceyi bir rüya gibi gösteriyor.

6. Çorap Kolsuz Gecelik:

Çorap Kolsuz Gecelik

Çorap malzemesi, iç giyim ve dış giyim için en çok kullanılanlardan biridir. Bu malzemeden yapılan gecelikler çok dayanıklı ve rahattır. Önünde ilginç bir baskı ve kontrast oluşturan korsaj malzemesi olan bu korkak kolsuz geceliği seçin. Korsajdaki fırfırlar bu harika geceye biraz kıvılcım katıyor..

7. Pantolon Tarzı Kolsuz Gecelik:

Pantolon Tarzı Kolsuz Gecelik

Bu aynı zamanda gecelikler için en çok seçilen stillerden biridir. Gecelik aslında pamuklu malzemeden yapılmış bir üst ve kısa bir pantolon. Üst kısım dantel yaka ile vurgulanmıştır ve kolsuz gecelik bu nedenle çok rahattır. Pantolonlar kısadır ve bu nedenle yaz aylarında giymek çok kolaydır..

8. Bohem Tarzı Kolsuz Gecelik:

Bohem Stil Kolsuz Gecelik

Yaz ayları için canlı, renkli ve harika bir bohem tarzı gecelik seçin. Geniş omuz askıları, diz boyu geniş bir gövde ile donatılmıştır. Göğüs bölgesi, geceliğin parlak rengini ve baskısını dengelemek için oldukça beyaz dantelle tezat oluşturuyor.

9. Kısa Kolsuz Gecelik:

Kısa Kolsuz Gecelik

Boyu kısa ve V yakalı bu pamuklu kolsuz geceliği alın. Geceliğin kareli tarzı baskısı çok yaygındır ancak tam görünüm zarif ve şıktır. Günlük kullanım için bunu seçin ve bu dayanıklı gecelik uzun süre sizin bir parçanız olacak..

Kolsuz gecelikler, yaz mevsiminin sıcak ve nemli gecelerinde mümkün olan en iyi konforu sunar. Geceliğin kısa boyu rahatlık seviyesini artırıyor. Kısa ve pamuklu veya çoraptan yapılmış gecelikleri seçin.