İnce saçlı insanlar, özellikle parti söz konusu olduğunda, genellikle saç şekillendirme probleminden muzdariptir. İnce saçlarınız nedeniyle, güzel görünen bir saç stilini çekemeyeceğiniz korkusuyla çoğu zaman dışarı çıkmak istemeyebilirsiniz. Bunu sana kim söylediyse, onların yanıldığını kanıtlamanın zamanı geldi..

Androgenetik saç dökülmesi hem erkeklerde hem de kadınlarda yaygındır ve bu günlerde artan bir endişe kaynağıdır. Diğer nedenler arasında tiroid, anemi, protein eksikliği, kemoterapi ve düşük vitamin seviyeleri sayılabilir. Saç seyrelmesi çoğunlukla genetiktir. Erkek tipi kellik veya kadın tipi kellik olarak adlandırılan kalıtsal bir durum öngörülemeyen şekillerde ortaya çıkar ve bu durum genellikle hem erkeklerde saç çizgisinin ve kel noktalarının azalmasına hem de kadınlarda saçların incelmesine neden olur..

Hint düğün gelin saç modelleri genellikle basit bir saçtan güzel örgülere kadar çeşitlilik gösterir ve bir dizi çekici aksesuarla birleşir. Yüzünüze, kıyafetinize ve saçınızın uzunluğuna uygun sayısız saç modeli arasından seçim yapabilirsiniz..

Uzun örgü, geleneksel tutmak için en çok tercih edilen stildir. Ancak, bazıları dini topluluk gereksinimlerine göre gider. Hristiyanlar, beyaz ya da kirli beyaz elbise ya da saree yakışacak topuz ya da güzel kıvrılmış gevşek saçları benimserler. Güney Hindistan stili, çiçekler ve diğer saç aksesuarlarıyla görkemli olmak için ilham almıştır..

İşte deneyebileceğiniz bazı klas saç modellerinin bir listesi.

1. Klas Çörek:

ince saçlar için düğün saç modelleri

Bu, ince saçlar için bir düğün saç modeli olarak büyük bir alaylı topuz. Dalgalı topuz saçınızın hacimli görünmesini sağlar. Daha büyük bir topuz oluşturmak için, arkadan taranmış kilitlerinizin altında bir topuz yapıcı kullanın. Şık bir topuz, saç stiline her zaman acele eder. Güne uygun bazı saç aksesuarlarıyla daha çekici hale getirin.

2. Yarı yukarı-Yarı Aşağı:

ince uzun saçlar için gelin saç modeli

İnce saçlar için tipik düğün kabarıklığı, ‘çapraz kesen yarı yukarı saç modeli’dir. Zahmetsiz ve yapması kolaydır. Saçınızın küçük ön kısımlarını çapraz bir düzende geriye doğru çekin ve kısımları yerinde tutmak için sabitleyin. Gevşek saçları iyice tarayın. Çekici ve şık görünmesi için saçınıza biraz renk de deneyebilirsiniz..

3. Bob Saç Modeli:

ince saçlar için düğün saçı

Bob saç modelleri ince telli saçlar için en havalı gelin saç modelidir. Dalgalı saçlarınız olsa bile gerçekten endişelenmenize gerek yok. Dalgalı veya düz kısa saçlarınızda iyi görünecekler. Dilerseniz uçlarını biraz kıvırın ve saçınızı düzleştirin. Ya da yerinde tutmak için biraz serum ve saç modeli ile dalgalı bırakın. Görünümü tamamlamak için gereken tek şey bir gülümseme.

4. Örgüler:

ince saç gelinlik modelleri

Örgüler, günün herhangi bir noktasında veya herhangi bir fırsat için gidip vuran saç modelidir. Uzun örgüler geleneksel bir görünüm katacaktır. Ve evet! İnce bir saça kalın bir örgü de yaptırmak mümkündür. Saç spreyi hacim katacak ve kalın görünmesi için fön çekecektir. Dağınık bir örgü deneyin veya istediğiniz gibi tutun. Birçok farklı örgü türüyle deney yapın.

5. Kabarıklıklar:

ince saçlar için düğün saç modelleri

Bu sabitlenmiş uçlu yumuşak bir saç modeli. Kıvrılmış dalgalı ve gevşek şekilde sabitlenmiş bölümleri olan bir kabarık saç modeli denediğinizde, saçınızı daha kalın ve daha hacimli görünmeye zorlayacaktır. Çok ince saçlar için düğün saç modeli yapmak hızlı ve kolaydır..

Kilitler ve kilitler ve saçınız ne kadar kısa ve düşünceli olursa olsun mükemmel bir saç modeline sahip olursunuz. Saçın her bir bölümüne kilitler uygulamanız gerekiyor ve ardından bu basit ama zarif görünümü elde ediyorsunuz. Bu basit ve yapması kolay saç modeli, sade, zarif ve muhteşem görünmenizi sağlar..

https://www.youtube.com/watch?v=uWVCi1XuPqA

İnce ve orta uzunlukta saçlarınız varsa, bu saç kabarıklığını deneyin. Bu, sadece daha kalın bir görünüm için dokunuzu nasıl artıracağınız konusunda size rehberlik etmeyecek, aynı zamanda düğümlerin kullanımı da size mükemmel bir gelin saç modeli verecektir. Düğümler çok mükemmel bir şekilde yapılmış ve bu nedenle, inceliği elde etmek için evde denemek yerine (bir profesyonel değilseniz!) bunun için bir stiliste gitmelisiniz. Bu tarz yuvarlak yüzlere olduğu kadar uzun yüzlere de çok yakışacak..

Saçınızın kalın, canlı ve güzel görünmesini sağlamak için bazı basit püf noktalarına bir göz atın. İnce telli saçlarınızı bağlamak için fazla seçeneğiniz olmadığını düşünüyorsanız, biraz uzatma veya at kuyruğu kullanmayı tercih edebilirsiniz. Belirli bir uzunluk, renk vb. gibi görünmesini istediğiniz gibi kullanabilirsiniz..

Uzantıları veya at kuyruğunu kullanmanın en iyi yanı, en iyi fiyatlarla kolayca bulunabilmeleri ve bunları yeniden kullanabilmenizdir..

Saçınızı doğru taç ve çiçeklerle süsleyin. Daha çekici bir görünüm verirler ve genel görünümü yükseltirler..

İnce ama uzun saçlarınız varsa, bu bükümlü çapraz kıvırcık saç modeli, düğün gününüzde saçınızı sergilemek için mükemmeldir. Basit, kolay ve hızlı.

  1. Saçınızı düzleştirmek için önce kuru şampuan kullanmanız gerekir..
  2. Şimdi tepe bölgesinden saçın yarısını alın ve bir tel toka ile bağlayın. Ardından, yanlardan bölümleri alın ve diğer uca ulaşmak için bükün ve sabitleyin.
  3. Aynı şekilde karşı uca ulaşmak için diğer uçtan da aynısını yapın.
  4. Şimdi orta kısmı bağla.
  5. Saçın uçlarında birkaç ince bukle varsa, bu mükemmel bir stil olacaktır. Saçınızı bir broş veya saç bandı ile de süsleyebilirsiniz..

https://www.youtube.com/watch?v=rpBl5kJKXlc

Orta uzunlukta saçlarınız varsa, bu kıvırcık saç kabarıklığı çok zarif ve kolay yönetilebilir bir saç modeli olacaktır. Zarafet ve güzellik için onu iyi bir şekilde süslemelisiniz..

İnce, kısa ve kıvırcık saçlarınız varsa, işte gelinlik için kolay ve hızlı bir topuz.

İnce saçlar için biraz örgü hizmetçi saç modeline ne dersiniz??

Birçoğumuz için D gününde saç şeklimiz gelinlik kadar önemlidir. Muazzam bir sabır ve özenle, güzel saç modelleri ile rampada yürüyebilirsiniz. Bu kurtarıcıları deneyin.

1. Çiçek Kafa Bandı:

Örgülü çiçekli saç bandı saç tasarımı, bir bahar düğünü için mükemmel görünecek. Yapması kolay ve basittir.

  • Yapmanız gereken tek şey saçınızı toplayıp başınıza ince bir çiçekli saç bandı yerleştirmek. Saç bandının renginin saçınızın rengiyle mükemmel bir şekilde uyumlu olduğundan emin olun. B
  • Sarışınlar uçuk pembe veya sarıyı deneyebilir ve saçınızın koyu olması durumunda mor ve kırmızıları deneyin..

2. Kısa ve Dağınık:

Saçınız orta uzunluktaysa, deneyebilirsiniz. Bu saçınıza hacim katacak ve gerçekten gelin gibi görünmesini sağlayacaktır.!

  • Saçınıza hacim veren köpük ekleyin ve daha fazla hacim ve kalınlık elde etmek için saçınızı önden toplayın.
  • Bir topuz olarak bağlayın veya sadece at kuyruğu olarak bırakın.
  • Bu size büyük gününüz için mükemmel, şık, dolgun görünümlü bir saç modeli verecektir. Orta ince saçlar için bu düğün saç stilini deneyin.

3. Baş Yüzük:

Bu sizi kısa ince saçlar için bir düğün saç modeli olarak kurtarabilir. Gelinler için bu harika seçenek, başlarına zarif çiçekler veya boncuklarla süslenmiş bir yüzük takmaktır. Eklenen aksesuar saçınıza stil katmanızı sağlayacak ve büyük gününüzde size farklı bir görünüm kazandıracaktır. Bu aksesuar en iyi dalgalı, kıvırcık saçlarda işe yarar ancak tüm saç tiplerine de uygulanabilir..

İnce saçlar için en iyi düğün saç stillerinden bazıları, tüm saç boyutlarına ve ince saçlar için nedime saç stilini içeren diğerlerine uyması için yapılmıştır. Gerçekten endişelenmemeniz gereken bir dizi stil var. Deneyin ve sadece onları şık bir şekilde taşımak için cesur olun. İnce saçlar bugün büyük bir endişe kaynağı değildir ve onları büyük gününüzde gizleme ve güvenle gezme imkanıdır. Aksesuar yapın ve cesur olun!