Ar pamiršote palinkėti artimiesiems gimtadienio proga? Jaučiate siaubingai gėdą? Kartu su kaltės jausmu jūs taip pat galite susidurti su jų pykčio rūstybe. Taigi, kaip išvengti bėdų? Linkėdami jiems pavėluoto gimtadienio savo stiliumi! Pasakykite garsiai ir aiškiai, kad tai nebuvo apgalvota ir jūs vis dar jais rūpinatės.

Nors šie pranešimai siunčiami po tikrosios gimtadienio datos, jie tikrai sužavės asmenį ir makiažą dėl vėlavimo. Atminkite, kad geriau vėliau nei niekada! Kad galėtume geriau išreikšti savo emocijas, mes surinkome šiuos trumpus ir malonius pavėluotus gimtadienio linkėjimus, atsiprašome citatų ir teksto pranešimų. Tiesiog naudokite šias eilutes, pridėkite savo vardą ir asmeninį prisilietimą, kad vėl sustiprintumėte savo santykius!

pavėluoti gimtadienio linkėjimai

Pavėluoti sveikinimai su gimtadieniu visiems:

Šiuos paprastus pavėluotus gimtadienio linkėjimus galite panaudoti savo draugams, kolegoms ar kitiems santykiams. Jie sudaryti bendrai, kad tiktų visiems apskritai:

 • Nors ši žinia jums ateina šiek tiek pavėluotai, bet jos laimės palinkėjimas yra geras bet kurią dieną. Štai aš linkiu jums pavėluoto gimtadienio!
 • Labai apgailestauju, kad pamiršau jūsų ypatingą dieną, todėl prašome priimti šį pavėluotą gimtadienio palinkėjimą pagal jo duotą dvasią. Tikiuosi, kad tavo gimtadienis buvo neįtikėtinas … kaip ir tu.
 • Nors aš tavo gimtadienį praleidau mylią, tikiuosi, kad tu ją atšventėte su šypsena. Linkiu jums labai pavėluoto gimtadienio.
 • Nors mano gimtadienio palinkėjimas yra per vėlai, linkiu jums sveikatos ir laimės 365 dienas per metus. Tikimės, kad gimtadienis buvo laimingas.
 • Gimtadieniai yra ypatingos dienos, bet jūs esate ypatingi kiekvieną dieną. Su pavėluotu gimtadieniu. Tikiuosi, kad tavo gimtadienis buvo nuostabus!

Juokingi pavėluoti gimtadienio posakiai:

Gerai vėluoti ir gerai tai priimti smagiai! Pasinaudokite didele humoro doze, kad jie vėl nusišypsotų ir atleiskite, kad praleidote savo gimtadienį. Taigi, pašviesinkime jų nuotaiką šiais šmaikščiais žodžiais pavėluotiems gimtadienio linkėjimams:

 • Atsiprašau, aš pamiršau tavo gimtadienį! Kažkaip kai sensti, aš vis labiau užsimirštu. Prašau priimti mano geriausius gimtadienio linkėjimus!
 • Jūs negirdėjote apie mane per savo gimtadienį dėl techninės problemos. Mano smegenys sutriko. Su gimtadieniu – tikiuosi buvo puiku!
 • Pamiršote man priminti, kad nepamirščiau savo gimtadienio. Bet nesijaudink, aš tau atleidžiu. Bet jei rimtai, su gimtadieniu!
 • Jei turėtum priimti kyšį, kad kam nors atleistum, koks tai būtų? Pasakyk man greitai, nes noriu palinkėti tau vėlyvo gimtadienio.
 • Oi, aš vėluoju. Bent jau aš to visai nepamiršau. Su praėjusiu gimtadieniu!

Geriausi linkėjimai pavėluotam gimtadieniui – pagal asmeninius, asmeninius ir profesinius santykius:

Nesvarbu, ar tai būtų romantiškas atsiprašymo pranešimas savo meilužiui, ar pavėluota gimtadienio citata jūsų artimam giminaičiui, mes aprėpėme visus jūsų santykius. Kartu su šiltų linkėjimų siuntimu kai kurios iš šių eilučių gali sukelti malonius prisiminimus ir gimtadienio nuotaikas. Taigi, jei jums trūksta žodžių, visiškai nereikia laužyti smegenų! Tiesiog peržiūrėkite šį pavėluotų gimtadienio posakių sąrašą ir nusiųskite jį kartu su dovana ir laukite jų reakcijos:

Labai vėlyvos gimtadienio žinutės:

1. Šis gimtadienio palinkėjimas taip vėlai, aš taip pat galėčiau palinkėti jums ankstyvo gimtadienio kitam.

 • Kam galite siųsti: draugai, pusbroliai, artimi pažįstami
 • Amžiaus grupė: 15-70 metų

2. Žinau, kad šiek tiek per vėlai atsiųsiu jums savo gimtadienio palinkėjimus, bet nenoriu praleisti progos palinkėti jums gero gyvenimo ateityje!

 • Kam galite atsiųsti: draugai, artimieji
 • Amžiaus grupė: 15-60 metų

3. Galbūt neteko palinkėti jums gimtadienio proga, bet, patikėkite, tai pasitaiko ne dažniau kaip kartą per metus. Su nuostabiu pavėluotu gimtadieniu!

 • Kam galite atsiųsti: draugai, broliai ir seserys, tolimi giminaičiai
 • Amžiaus grupė: 15-60 metų

A. Pavėluotas gimtadienio linkėjimas draugui ir geriausiam draugui:

4. Neskubama tau palinkėti; Bet kokiu atveju aš esu tavo tikras draugas. Pavėluotai, su gimtadieniu, bičiuli. Tikiuosi sunkiai vakarėliavote.

 • Amžiaus grupė: 15-50 metų (draugas vyras)
 • Dovanų parinktys: alaus puodelis, rungtynių bilietai, atminimo dovanos ir kt.,

5. Kaip niekada nebuvome laiku į koledžą, netvarką, projektus, kaip galite tikėtis, kad aš čia laiku? Pavėluotas gimtadienis tau, mano brangus drauge.

 • Amžiaus grupė: 20-50 metų (draugė)
 • Dovanų pasirinkimai: stacionarūs, maži niekučiai, gėlės

6. O brangioji, aš tai padariau dar kartą. Praėjo tavo gimtadienis ir aš jo praleidau, mano drauge! Su pavėluotu gimtadieniu!

 • Amžiaus grupė: 20-45 metai

7. Kai tik pajutau, kad mano gyvenimas sutvarkytas, visiškai praleidau tavo gimtadienį! Tu esi puikus draugas ir man baisu dėl savo užmaršumo. Prašau atleisti ir apsvarstyti pavėluotus gimtadienio linkėjimus!

 • Amžiaus grupė: 25-75 metų

8. Su pavėluotu gimtadieniu mano brangus draugas. Žemėje nėra jokio pasiteisinimo, kad praleidau tavo gimtadienį. Aš labai atsiprašau. Tikiuosi, kad galite man atleisti.

 • Amžiaus grupė: 20-40 metų

B. vėlyvieji gimtadienio pranešimai meilužiui, draugui berniukui, merginai, vyrui ir žmonai:

9. Aš taip užsiėmęs svajojau apie tave, kad pamiršau tavo gimtadienį. Prašau atleisti šią romantišką klaidą. Su praėjusiu gimtadieniu.

10. Jūs turite man pasakyti, kaip blogai jautėtės, kai praleidau jūsų gimtadienį, nes dabar jums duosiu tiek bučinių. Su praėjusiu gimtadieniu.

11. Pamiršau savo vaikino/merginos/vyro/žmonos gimtadienį – diena, kuri man yra ypatingesnė nei mano pačios gimtadienis. Tokia mano gyvenimo ironija. Su pavėluotu gimtadieniu.

12. Aš pamiršau tavo gimtadienį, bet niekada nepamiršau pasakyti, kad myliu tave. Dabar pasakyk man, kas svarbiau? Su pavėluotu gimtadieniu mano vaikinui/merginai/vyrui/žmonai.

13. Atrodai karšta, kai esi laiminga, karščiau, kai esi pikta, ir karščiausia, kai esi atlaidi. Aš supykau tave, bet noriu, kad tu man atleistum, kad galėtum būti pats karščiausias. Su praėjusiu gimtadieniu.

C. Kaip atsiprašyti už pavėluotus norus motinai, tėvui ir artimiems santykiams:

Motina:

14. Ačiū, mama! už tai, kad esu to žmogaus, kuris esu šiandien, stuburas. Nors ir praleidau, visada laukiau jūsų ypatingos dienos. Su pavėluotu gimtadieniu, miela mama!

15. Norėjau būti pirmasis žmogus šioje žemėje, kuris palinkėjo jums laimingo gimtadienio, bet, deja, to visiškai praleidau. Prašau priimti mano atsiprašymą, mama. Tikiuosi, kad jūsų šventė buvo smagi.

Tėvas:

16. Jūs žinote, kad turite blogą įprotį visada pamiršti žmonių gimtadienius. Na, kaip tėvas, kaip vaikas! Su pavėluotu gimtadieniu, tėti!

17. Tėti, aš niekada nepamiršiu tavo gimtadienio, nors pamiršau tau laiku išsiųsti palinkėjimą. Tikiuosi, kad jums patiko visa jūsų ypatinga diena. Linkiu jums geriausių metų.

Dėdė, teta:

18. Brangioji dėdė, negaliu patikėti, kad pamiršau palinkėti tau 40 -mečio! Bet suprantu, kad tau jau 40! Tikiuosi, kad diena buvo puiki!

19. Miela teta, kaip tu maloningai praleidi kiekvieną dieną, aš maniau, kad išsaugosiu savo gimtadienio linkėjimus, kad tavo jaunystė išliktų amžinai. Ne mano užmaršumas, o besąlygiška meilė tau privertė mane praleisti tavo dieną.

20. Kaip galėjau pamiršti tavo gimtadienį? Taip turi būti, nes atrodai, kad nuo paskutinio nepasenai nė dienos! Pavėluotas gimtadienis, dėdė/teta!

D. Brolis, sesuo, svainis, svainis (Bhabhi):

21. Žinau, kad pavėlauju palinkėti tau laimingo gimtadienio, bet mano netrukus ateis, o kerštas yra saldus. Aš neprieštarausiu, pažadėk! Su gimtadieniu, broli!

22. Dabar, kai visų kitų gimtadienio linkėjimai nusidėvėjo, štai puikus didelis iš manęs! Su pavėluotu gimtadieniu sesuo/brolis!

23. Kaip galėjau pamiršti savo svainio/brolio/sesers gimtadienį? Negali būti! Techniškai aš tai prisimenu, bet ne tą dieną! Tikiuosi, kad tu puikus!

24. Atsiprašau Bhabhi, kad palinkėjai vėlai per gimtadienį! Aš tikrai paprašysiu savo brolio tai kompensuoti mano vardu!

25. Tikrai ne taip vėlai noriu palinkėti jums laimingo gimtadienio, tiesiog nenorėjau būti pirmas, kuris jums primins, kad jūs senstate. Su gimtadieniu, sesuo/broli!

E. Seneliai:

26. Niekas negali paprašyti, kad jo gyvenime būtų geresnis žmogus nei tu. Su pavėluotu gimtadieniu, nekantrauju vėl susitikti, senelis/seneli.

 • Dovanų idėjos: nuotraukų rėmeliai, gėlės

27. Senelis/močiutė, tu per metus tiek daug dėl manęs padarei, todėl tikiuosi, kad tau buvo geras gimtadienis. Kai pamatysiu tave, aš tave labiausiai apkabinsiu ir padarysiu makiažą dėl vėlyvų norų!

 • Dovanų idėjos: paveikslai, individualūs sveikinimai, rankų darbo atvirukai

F. Sūnus, dukra, didžioji dukra, didysis sūnus, sūnėnas, Niece:

28. Atrodo, kad amžius mane pasivijo, mano brangioji! Prašau atleisti mano užmaršumą ir priimti mano šiltus linkėjimus kartu su ypatinga dovana.

 • Dovanų idėjos: laikrodis, piniginė, suknelė ir kt.,

29. Mes buvome per daug užsiėmę skaičiuodami dienų skaičių nuo jūsų gimimo. Atsiprašau, kad pamiršau palinkėti tau chaoso metu! Laukite palaiminto ir palaimingo gyvenimo!

30. Žinau, kad šiek tiek atsilikau švęsti jūsų ypatingą dieną. Galbūt priežastis yra ta, kad jūs gyvenate labai greitai, o mano – šiek tiek lėčiau.

G. Laimingi pavėluoti linkėjimai mokytojui, komandos draugui, personalui ir tt:

Mokytojai:

31. Atsiprašau, pone/ponia! Aš nežinojau, kad vakar tavo gimtadienis! Man pasisekė, kad esi mano mokytoja ir tikiuosi, kad puikiai praleidai laiką!

32. Gerbiamasis Pone/Ponia, jūs išmokėte mus priimti savo klaidas ir prašyti atleidimo. Pamiršau tavo gimtadienį ir prašau tavo atleidimo. Prašau atsiprašyti kartu su šiltais pavėluotais gimtadienio linkėjimais!

33. Su gimtadieniu-nuostabiausias kolega! Dėkojame už jūsų indėlį ir puikių ateinančių metų!

34. Nors pavėluotai linkiu jums labai laimingo gimtadienio, noriu skirti šiek tiek laiko, kad įvertinčiau jūsų bendradarbiavimą ir paramą, kad mūsų projektas būtų labai sėkmingas!

H. Vėlyvas gimtadienio linkėjimas vaikams ir kūdikiams:

35. Žinau, kad per gimtadienį laukėte mano dovanos! Bet aš turėjau tau išsirinkti tobulą, ir tai užtruko! Čia yra kažkas ypatingo nuostabiam vaikui!

 • Amžiaus grupė: 3-13 metų
 • Dovanų parinktys: žaislai, prikimštos lėlės, veiklos žaidimų rinkiniai

36. Mano žavinga mažoji Munchkin! Kaip aš galėjau praleisti jūsų 1 -ojo gimtadienio vakarėlį? Linkiu jums džiaugsmingiausio gyvenimo ateityje, o labas, viduje yra kažkas mažo jums …

 • Dovanų parinktys: kūdikių žaislai

37. Bičiuli! Atsiprašau, praleidau tavo gimtadienį! Patikėk manimi, aš tai padarysiu ir leisiu tau dar kelias dienas tęsti savo neklaužadą! Pavėluotai, laimingas 2/3/4/5/6/7/7/10 gimtadienis!

38. Mano vaikas jau ne toks mažas! Aš žinau, kad su tavimi senstu, todėl prašau priimti mano pavėluotus 13 -ojo gimtadienio linkėjimus, miela paaugle!

39. Dabar, kai tau 18, tu nebe vaikas! Taigi, aš maniau, kad palauksiu, kol vaikystėje džiaugsitės paskutinėmis akimirkomis, kol vaikystė ims viršų. Pavėluotai su gimtadieniu!

40. Kadangi jums buvo sunku apsispręsti, ar esate vaikas, ar suaugęs, aš nusprendžiau pristabdyti savo norus, kol susitvarkysite. Su 20/23/25 gimtadieniu

Tai yra keletas šmaikščių ir emocingų frazių, kurios tikrai atneš jums atleidimą praleidus gimtadienį! Na, gyvenimas nesuteikia jums antros galimybės! Taigi nepadarykite to įpročiu ir nustatykite priminimus savo telefone. Jūs netgi galite juos pridėti prie „Facebook“, kuriame primenami gimtadieniai. Galbūt neturime puikios atminties, tačiau tikrai turime „protingą“ išeitį!