Garnier, cilt bakımı ve saç bakım ürünleri üreten L’Oreal grubunun evinden bir kozmetik markasıdır. L’Oreal grubunun en büyük ikinci markasıdır. Şirket 1904 yılında kuruldu. Zamanla marka şampuanlar, saç kremleri, yağlar, yüz kremleri, el kremleri, göz kremleri ve daha fazlasını içeren farklı ürünler üretmeye başladı..

Tüm bu cilt bakımı, saç bakımı ve kozmetik ürünleri Garnier tarafından iddia edildiği gibi doğal malzemelerle üretilmiştir. Dünyanın birçok ülkesinde adını duyuran marka, Japonya, Çin ve Hindistan gibi Asya ülkelerinde kullanılan başlıca lüks markadır. Garnier’in şu anki Hint marka elçisi genç sansasyon Alia Bhatt’tan başkası değil. Burada Garnier tarafından oluşturulan göz kremleri listelenmiştir. Onlara kısaca bir göz atalım.

En İyi Garnier Göz Kremleri:

1. Garnier Ultra-Lift Kırışıklık Karşıtı Sıkılaştırıcı Göz Kremi:

Garnier Ultra-Lift Kırışıklık Karşıtı Sıkılaştırıcı Göz Kremi

Garnier’in Ultra-lift serisinden kırışıklık önleyici sıkılaştırıcı göz kremi ürünü, cilt için diğer faydalı besinlerin yanı sıra doğadan gelen Pro-retinol ile birleştirilmiştir. Yaşla birlikte cildimiz temel besinlerini kaybeder ve bu da kırışıklıklara ve sıkılık kaybına neden olur. Bu nedenle, bu mükemmel nazik göz kremi kaz ayaklarını ve göz çevresinde oluşan diğer kırışıklıkları kaldırır. Garnier’in bu göz bakım ürününün kullanımı kolaydır ve cilde uygulandığında kolayca emilen krem ​​formunda gelir..

2. Garnier Ulta-Lift Mucize Uyku Göz Kremi:

GarnierUlta-Lift Mucize Uyku Göz Kremi

Garnier’in mucizevi uyku göz kremi, uykusuzluk, stres ve yoğun yaşam tarzı nedeniyle daha yaşlı ve yorgun görünenler için mükemmel bir çözümdür. Krem jel kıvamında gelir ve uçucu yağlar, kafein, nadir bitki özleri, adenosin ve hyaluronik asit gibi besinlerle birleştirilir. Gözleri nemlendirmeye, yaşlanma ve kırışıklık belirtilerini azaltmaya yardımcı olur. Bu göz kremi yatmadan önce uygulanabilir ve sabah uyandığınızda gözleriniz tazelenir ve taze görünür. Bu göz ürünü jel formunda olduğu için cilt üzerinde sorunsuz bir uygulama sağlar..

3. Garnier Işık Aydınlatıcı Göz Roll-On:

garnier göz kremleri

Garnier’s Light serisinin aydınlatıcı göz merceği, koyu halkaları olan sarkık gözler için en çok ihtiyaç duyulan çözümdür. Kullanışlı bir masaj roll-on’unda gelen ürün, kafein gibi bileşenler ve mikro sirkülasyon üzerindeki uyarıcı özellikleri ile birleştirilmiş bir masajın boşaltıcı etkisi ile koyu halkaları azaltır ve göz çevresini gençleştirir. Göz altındaki cilt tonunu gözle görülür şekilde eşitlerken, düzenli kullanımla gözlerin daha taze ve parlak görünmesini sağlar. Roll on göz ürünü olduğu için tek başına veya makyaj altına da kullanılabilir. Göz altında kapatıcı görevi görerek şişliği azaltır..

4. Garnier Anti-Dark Circles Renkli Göz Rulosu:

Garnier Anti-Dark Circles Tinted Eye Roll-on

Garnier’in evindeki koyu halkalara karşı renkli göz merceği, koyu halkalar ve koyu göz çevresi olanlar içindir. Ürün, sarı alt tonlu açık ve kapatıcı görevi gören pembe alt tonlu orta gibi farklı tonlarda gelir. Torbaları ve koyu halkaları azaltmaya yardımcı olan kafein ve limon meyve özleri gibi besinlerle birleştirilir. Gözleri anında aydınlatır ve taze, parlak bir görünüm ortaya çıkarır. Garnier’in bu göz bakım ürünü aynı zamanda bir roll-on göz kremidir, yani aynı şekilde göz çevresi çevresinde kullanılabilir veya makyaj üzerine de kapatılabilir..