Cilt bakımı ve saç bakım ürünleri için ünlü bir isim olan Olay markasının kendine özgü çeşitli göz kremleri vardır. 9 tanesine bir göz atalım.

Hindistan’daki Popüler Olay Göz Kremleri:

1. Olay Regenerist Aydınlık Koyu Çember Düzeltici Hydraswirl Göz Kremi:

olay göz kremleri

Olay’ın Regenerist serisinden Luminous Dark Circle Correcting Hydraswirl göz kremi, hidrat bazlı jel olan çift girdap formülünden yapılmıştır ve kremsi dokusu koyu halkaların görünümünü azaltır. Göz kremi, gliserin, mika, vitamin B3 ve E ve pro-vitamin B5 formülü ile zenginleştirilmiştir. Bu jel bazlı krem, gözleri anında aydınlatır, koyu halkaları azaltır ve daha genç bir görünüm için göz çevresindeki cildi sıkılaştırır..

2. Olay Yaşına Meydan Okuyan Kırışıklık Karşıtı Göz Kremi:

Olay Yaşlanmaya Karşı Kırışıklık Karşıtı Göz Kremi

Olay’ın Age Defying Kırışıklık Karşıtı Göz Kremi, B3 Vitamini, Pro-Retinol ve Beta Hidroksi gibi besinlerle birleştirilmiştir, bu da kırışıklıkların görünümünü gözle görülür şekilde azaltmaya yardımcı olur ve ayrıca hassas göz çevresinde yaşla birlikte ortaya çıkan ince çizgileri azaltır. Daha genç görünen, taze ve parlak bir cilt için gözenekleri tıkamaz ve cildi nemlendirir..

3. Olay Parlak Programlı Göz Uyandırıcı Krem:

Olay Parlak Programlı Göz Uyandırıcı Krem

Bu Göz Uyandırıcı krem, sabahları şişmiş gözler için harika bir çözümdür. Göz altındaki cildi serinleten üç silindirli bir bilye içinde gelir ve hafif kremsi dokusu, koyu halkaların yanı sıra ince çizgilerin, kırışıklıkların ve şişkinliğin görünümünü azaltır. Ayrıca yağsızdır ve gözenekleri tıkamaz. Hanımeli, salatalık ve beyaz özlerin yanı sıra çiçek özleri ile zenginleştirilmiş göz uyarıcı krem, cildinize gün boyu parlak bir görünüm kazandırır..

4. Olay Regenerist Mikro Şekillendirici Göz Kremi ve Kirpik Serumu İkilisi:

Olay Regenerist Mikro Şekillendirici Göz Kremi ve Kirpik Serumu İkili

Bu mikro şekillendirici göz kremi, kirpik serumunun ikili iyiliği ile birlikte gelir. Kirpik serumu özellikleri, daha kalın kirpikler, daha pürüzsüz kapaklar verir ve ince çizgileri yumuşatır ve sadece bir hafta içinde göz çevresindeki kırışıklıkların görünümünü gözle görülür şekilde azaltır. Gliserin formülü tabandan uca beslerken, göz çevresini şekillendiren ve kaldıran amino peptit ve hidra sıkılaştırıcı kompleks ile birleştirilmiştir..

5. Olay Professional ProX Göz Restorasyon Kompleksi:

Olay Professional ProX Göz Restorasyon Kompleksi

Olay Professional ProX Göz Restorasyon Kompleksi, kaz ayaklarının görünümünü iyileştiren ve sürekli kullanımda koyu halka ve kırışıklık belirtilerini gözle görülür şekilde azaltan yaşlanma karşıtı kompleks ile zenginleştirilmiştir. Gliserin, kafein, laktik asit ve sitrik asit ile birleşerek şişkinliği ve ince çizgileri azaltır, gözlere yenilenmiş ve parlak bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur..

6. Olay Regenerist Göz Kaldırma Serumu:

Olay Regenerist Göz Kaldırma Serumu

Olay’ın Regenerist Eye lifting serumu, kaz ayaklarının görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Cildin yüzey katmanlarını yenileyen gelişmiş amino peptid kompleksinin kadifemsi formülü ile zenginleştirilmiştir. Ayrıca ince çizgilerin, kırışıklıkların görünümünü gözle görülür şekilde yumuşatır ve cilde daha iyi bir görünüm kazandırır. Ayrıca göz çevresindeki cildi nemlendirir ve yumuşatır. Gözenekleri de tıkamaz.

7. Olay Regenerist Yaşlanma Karşıtı Göz Silindiri:

Olay Regenerist Yaşlanma Karşıtı Göz Silindiri

Olay’ın Regenerist serisinden bir rulo şeklindeki bu yaşlanma karşıtı krem, göz çevresindeki cilt için yaşlanma karşıtı bir mucizedir. Zamanla tutarlı kullanımda şişkinlik, ince çizgiler ve kırışıklıkların görünümünü nazikçe azaltır. Cildi nemlendirmenin ve daha pürüzsüz ve parlak hale getirmenin yanı sıra koyu halkaları azaltmaya yardımcı olan kafein ile zenginleştirilmiştir..

8. Olay Toplam Etkileri Yaşlanma Karşıtı Göz Tedavisi:

Olay Total Etkileri Yaşlanma Karşıtı Göz Tedavisi

Olay Total Effects Yaşlanma Karşıtı Göz tedavisi, göz çevresindeki yedi yaşlanma belirtisiyle savaşan, vitamin açısından zengin kompleks ile zenginleştirilmiş hepsi bir arada bir kremdir. İnce çizgilerin, kırışıklıkların, kaz ayaklarının ve koyu halkaların görünümünü azaltır. Ayrıca donukluğu azaltır, göz çevresini aydınlatır ve şişkinliği azaltır. Cilt tonunu eşitler ve cilt dokusunu pürüzsüzleştirir. Ayrıca göz çevresindeki cildi nemlendirir ve nemlendirir..

9. Olay Toplam Etkileri Göz Aydınlatıcı CC Krem:

Olay Total Effects Göz Aydınlatıcı CC Krem

Olay Total Effects Eye Brightening CC kremi, cilt tonunu eşitlemek ve gerekli olanı düzeltmek için yedi fayda ile birleştirilmiştir. Ayrıca kırışıklıkları, koyu halkaları, ince çizgileri ve kaz ayaklarını azaltmaya yardımcı olur. Göz çevresindeki cildi nemlendirmenin yanı sıra şişlik görünümünü de gözle görülür şekilde azaltır..