Akių makiažui gali būti naudojami įvairūs produktai. Tai prasideda nuo gero pagrindo kūrimo iki baigimo geru tušu. Žemiau yra 15 geriausių produktų, kuriuos galite naudoti savo akių makiažui.

Geriausi akių produktai su vaizdais:

Čia suraskime paminėtus 15 geriausių akių produktų po vieną su vaizdais.

1. Glow Minerals gruntas:

akių produktai

Tai padeda sutraukti poras ir padaryti jas tvirtesnes, kad pagrindas priliptų prie viršutinio sluoksnio. Tai gerai žinomas variantas ir galite pabandyti jį nusipirkti už kainą nuo 1600 INR iki 2000 INR maždaug už 3,5 gramo. Tai yra vidutinis tokio tipo daiktų kainų intervalas. Tai suteikia ilgalaikį efektą, o jūsų pudra ar panašūs skaistalai, kuriuos nešiojate po to, lengvai nenusiims. Tai taip pat kontroliuos aliejaus ir prakaito išsiskyrimą. Taigi, jei turite riebų paviršių, tai būtina naudoti. Tai taip pat gerai, jei dėvite tai per musoną. Tai taip pat padeda apsaugoti paviršiaus sluoksnius. Tiems, kurie nemėgsta dažno prisilietimo, jiems tai yra privalomas pirkinys.

2. „Maybelline Dream Lumi“ korektorius:

„Maybelline Dream Lumi“ korektorius

Tai yra esminis dalykas, kurį reikia naudoti, kad būtų pašalintos bet kokios dėmės ar dėmės. Juos siūlo įvairios įmonės, ir jūs galite nusipirkti tai, kas tinka jūsų kišenei ir reikalavimams. Jei vis dėlto norite nusipirkti šį konkretų daiktą, turėsite sumokėti nuo 500 INR iki 600 INR maždaug už 6 gramus. Yra ir kitų spalvų, kurios tinka jūsų veido spalvai. Tai tinka visam veidui ir ypač gerai, kai reikia uždengti visas melsvas venas, sunkius maišus ar net varnų kojas. Tai rašiklis ir padeda nubrėžti vietas, kuriose norite pritaikyti savo spalvą.

3. „Lakme“ Absoliutus „Mattreal Natural Mousse“:

„Lakme Absolute Mattreal Natural Mousse“

Tai gerai žinomas produktas, naudojamas reguliariai, kad būtų sukurtas matinis pagrindas. Jis gali būti naudojamas visam veidui, įskaitant dangčius, taip pat aplinkui, kad būtų išvengta dėmių ar dėmių. Tai siūloma įvairių spalvų ir galite sumaišyti kai kuriuos atspalvius, kad gautumėte pasirinktą spalvą. Naudoti tai yra būtina. Galite naudoti kitus pasirinktus kitų žinomų pardavėjų variantus, tačiau jei norite tai nusipirkti, tai kainuoja nuo 750 INR iki 800 INR maždaug už 30 ml. Tai tinka reguliariai dėvėti.

4. „Almay Pure Blends“ birūs milteliai:

„Almay Pure Blends“ puri pudra

Pagrindui būtini birūs milteliai. Tai brangus dalykas, kurį galite nusipirkti. Tačiau tai daroma naudojant labai minkštus šerių šepetėlius, kurie gali užbaigti pagrindą. Tai tinka visam veidui. Tai kainuoja apie 600 INR už 7,9 gramo.

5. „Eyeconic Kajal“:

Eyeconic Kajal

Šis asortimentas yra mėgstamiausias tarp kelių moterų. Tiems laikams, kai vakarėliui norite kitokios spalvos, galite naudoti įvairius šios spalvos atspalvius. Yra žalių, pilkų, baltų ir net rudų. Galite juos naudoti norėdami atkurti bet kokios formos sparnus iki viršutinių plyšių. Šios taip pat yra labai lygios. Tai gali būti labai gerai pradedantiesiems arba tiems, kurie netinka skysčiams ir šepečiams. Tai yra kaip pieštukai. Atlikę pagrindinį makiažą, turite jį naudoti tiksliai. Tai galite naudoti tiek viršutiniame, tiek apatiniame ratlankyje taip, kaip norite. Jie taip pat yra prieinami ir yra mėgstami paauglių ir kolegijų mergaičių. Jie kainuoja nuo 150 INR iki 200 INR maždaug už 0,35 gramo.

6. „Revlon Color Stay Liner“:

„Revlon Colorstay Liner“

Tiems, kurie yra ekspertai. Jie gali tai nusipirkti, nes tai labai parduodama ir mėgstama tiems, kurie mėgsta greitą džiovinimą. Tai būtina pirkti, bet nerekomenduojama, jei esate pradedantysis. Taip pat tai reikia naudoti reguliariai, nes butelio viduje jis greitai išdžiūsta. Tai kainuoja nuo 550 INR iki 600 INR maždaug 2,5 gramo.

7. Lakme akių menininkas:

Lakme akių menininkas

Tai panaši į rašiklį ir turi veltinio galiuką. Tai panašu į eskizo rašiklio naudojimą ir tinka tiems, kuriems nepatinka nei įprastas teptukas, nei pieštukų formos. Tai kainuoja 500 INR maždaug už 1,2 ml. Tai tinka dėvėti kiekvieną dieną.

8. „Maybelline“ spalvų tatuiruotė:

„Maybelline“ spalvų tatuiruotė

Tai labai spalvingos spalvos ir jas galite nusipirkti už 4 gramus maždaug nuo 350 iki 400 INR.

9. NYX šešėlių pieštukai:

NYX šešėliai pieštukai

Jie siūlo kremines spalvas, kurias lengva naudoti, ir tai tinka tiems, kurie turi sausumą. Jų kaina yra nuo 350 iki 400 INR.

10. „Revlon Colorstay“ – užburtas:

„Revlon Colorstay“ - užburtas

Siūlomos 4 spalvingos spalvos, kurias galite dėvėti kasdien ir vakarėliams. Tai kainuoja nuo 750 INR iki 800 INR maždaug už 4,8 gramo.

11. „Colorbar Lash Illusion Duo“ tušas:

„Colorbar Lash Illusion Duo“ tušas

Tai duoda gerą efektą vidutiniškai kainuojant 4 ml nuo 400 INR iki 450 INR.

12. Spalvotas kampinis šepetys:

Spalvotas kampinis šepetys

Jei vietoj skysčių ar įprastų pieštukų spalvų naudojate gelius, galite pabandyti nusipirkti šį kampinį šepetėlį, kuris yra labai naudingas. Tai kainuoja apie 250–300 INR.

13. Spalvų juostos pabrėžimo maišymo teptukas:

„Colorbar“ pabrėžimo maišymo teptukas

Tai tinka tepant laisvą kompaktą. Šeriai yra labai švelnūs, o tie, kurie turi senstančią odą ar atviras poras, turės gerą poveikį. Tai kainuoja maždaug 250–300 INR.

14. „Maybelline“ studijos dramos sidabras:

„Maybelline“ studija „Drama Silver“

Jis gali būti naudojamas kaip sidabrinis žiebtuvėlis virš įprastos juodos spalvos. Naudodami tai galite sukurti dramos stilių ir tai yra geras dalykas vakarėliams ar klubo aprangai. Tai gali būti naudinga šiek tiek paliesti sidabrą išilgai apatinio krašto, kad būtų sukurtas platesnis vaizdas. Tai kainuoja apie 400 INR.

15. „Coloessence Pearl Effect“ pieštukai:

„Coloessence“ perlų efekto pieštukai

Tai siūlo daugybę spalvų, kurias galite nusipirkti. Jie yra kreminiai ir gali būti lengvai naudojami. Tai kainuoja nuo 2,25 gramo už 165 INR iki 200 INR ir yra pigi kišenėje.