Šiandien visi naudoja veido kaukes. Užtepę veido kaukę, oda taps švari, lygi ir švelni. Norint gauti laukiamą rezultatą, svarbu naudoti veido kaukę. Taigi tolygiai tepkite veido kaukę teptuku. Labai svarbu gauti tolygų odos atspalvį. Šiam tikslui yra daugybė šepetėlių.

Labai svarbu pasirinkti tinkamą teptuką veido pakuotei tepti. Jūs galite pamatyti geresnį rezultatą, jei tepate veido kaukę teptuku, nei naudodami kitus priedus. Norėdami tolygiai tepti, panardinkite šepetėlį į veido kaukę ir judindami aukštyn nubrėžkite ilgas linijas ant veido. Kiekvienas šepetys turi savo unikalias savybes ir savybes. Prieš pasirenkant, labai svarbu žinoti savybes.

Geriausias veido paketas, skirtas teptukams 2021 m.

Štai keletas populiariausių rinkoje esančių veido valymo šepetėlių sąrašo, todėl palikime painiavą, kokį šepetėlį naudoti veido kaukei tepti.

1. Vega Face Pack teptukas:

Vega veido paketo teptukas

PIRKITE ČIA

Tai geras veido paketo aplikatoriaus šepetėlis. Šepetys pagamintas iš minkštų ir mažiau sugeriančių šerių. Tai leidžia tolygiai pritaikyti veido pakuotę, kuri yra tokia svarbi. Be to, jis yra švelnus jūsų odai ir lengvai valomas. Gamintojas taip pat išduoda garantiją. Tai profesionalų mėgstamiausias prekės ženklas. Jis taip pat tinka naudoti namuose. Rankena pagaminta iš plastiko, o šeriai yra minkštos sintetinės medžiagos. Šis kokybiškas produktas yra prieinamas rinkoje už prieinamą kainą

2. „Filone Face Pack“ teptukas:

Filone Face Pack teptukas

Šis teptukas, skirtas veido paketui, užtikrina tolygų ir tolygų veido paketo tepimą ant veido. Jis pagamintas iš sintetinių šerių su balta plastikine rankena ir mediniu korpusu. Tai ilgalaikis produktas, populiarus tarp profesionalų ir kosmetologų. Svarbu pasiekti visą veido dalį, nes kiekviename veido kampe bus užsikimšusios poros. Tai leidžia tolygiai užtepti veido kaukę. Šis šepetėlis tinka tepti veido kaukę, serumą ir kitas odos priežiūros priemones. Taigi, jūs gaunate gražią blizgančią odą.

3. „Ocean Professional Face Pack“ šepetys:

„Ocean Professional Face Pack“ šepetėlis

PIRKITE ČIA

Tai puikus šepetys veido kaukėms tepti. Šereliai švelnūs ir švelnūs jūsų veidui. Lengva valdyti ir maža kaina. Šis šepetėlis tolygiai padengia veido kaukę. Tinka tepti visas odos priežiūros priemones. Plastikinė rankena su geru sukibimu ir minkšti sintetiniai šeriai yra ypatingos šio gaminio savybės. Tai aukštos kokybės produktas ir taip pat ilgai tarnauja.

4. „Body Shop“ veido kaukės šepetys:

„Body Shop“ veido kaukių šepetėlis

Tai geriausias šepetys veido kaukėms tepti. Jis turi ilgus ir siaurėjančius šerius ir leidžia vienodai užtepti veido kaukę visam veidui. Viena ypatybė yra nuožulnus antgalis, leidžiantis tolygiai tepti visus veido kampus. Jos dizainas yra gražus. Rankena pagaminta iš guobos medienos ir šereliai yra 100% sintetiniai. Taigi šepetėlis bus švelnus jūsų veidui ir išvengs veido švaistymo netolygiai. Šis produktas yra geros kokybės produktas už prieinamą kainą.

5. „Angel Kiss Premium“ veido kaukės šepetys:

„Angel Kiss Premium“ veido kaukių šepetėlis

PIRKITE ČIA

Tai geriausias veido kaukės šepetys. Šereliai yra šilkiniai minkšti ir tankūs, todėl nepažeis jūsų odos, o šepetėlis taip pat tarnaus ilgai. Rankenos pagamintos iš plastiko, gerai sukimba ir lengvai valomos po naudojimo. Rankena yra skaidri ir šeriai auksinės spalvos. Taigi dizainas yra gražus. Šis nuostabus šepetys tinka profesionalams ir namų naudojimui.

6. „Hansderma Skin Soft“ veido kaukės šepetys:

„Hansderma Skin Soft“ veido kaukės šepetėlis

PIRKITE ČIA

Tai geriausias rinkoje esantis veido šepetys su minkštais ir glotniais sintetiniais šereliais, kurie gerai dengia jūsų veidą. Tai geras šepetėlis veido makiažui ir gali būti naudojamas veido kaukių serumui ir lyginimo kaukėms tepti. Jis bus švelnus jūsų veidui. Šio šepetėlio rankena yra plastikinė ir gerai sukimba. Tinka profesionalams ir naudoti namuose.

7. ELF Pore Refining Brush Mask įrankis:

ELF Pore Refining Brush Mask įrankis

PIRKITE ČIA

„Elf“ yra populiariausias kosmetikos prekės ženklas. Jie turi visų rūšių kosmetikos gaminius ir priedus. „Elf Pore“ rafinavimo šepetėlis yra geras šio prekės ženklo veido paketas. Jame yra silicio mentele, kuri padengia veido kaukę. Be to, jis švelniai pašalina poras ir nešvarumus nuo jūsų odos. Taigi, naudojant šiuos šepetėlius, nereikia nerimauti dėl bakterijų, kurios patenka į jūsų odą, kai tepate veido kaukę rankomis. Šį šepetėlį galite naudoti ir pagrindui tepti. Dizainas yra nepaprastai gražus.

8. „Sephora“ kaukės aplikatoriaus mentelė:

„Sephora“ kaukės aplikatoriaus mentelė

Tai geras veido kaukės šepetys. „Sephora“ yra populiarus kosmetikos prekių ženklų pavadinimas, turintis gerų klientų atsiliepimų. Šis veido kaukės aplikatoriaus šepetėlis padeda tolygiai užtepti veidą, o nuožulnus kraštas leidžia lengvai tepti ant kiekvieno veido kampo. Šereliai yra lygūs ir minkšti, juos lengva valyti. Šis produktas yra geros kokybės produktas, turintis ilgą tarnavimo laiką. Pluoštai yra tankūs ir sintetiniai. Lengvai suimama rankena ir gali būti naudojama serumui, veido kaukei ir makiažo pagrindui tepti. Kaina taip pat prieinama.

9. Natrio veido kaukės šepetys:

Sodialinis veido kaukės šepetys

PIRKITE ČIA

Tai geriausias šepetys veido kaukėms tepti. Jis tiekiamas su nailoniniais šereliais ir plastikine rankena. Tai itin minkštas šepetėlis ir švelnus jūsų odai. Plastikinė skaidri rankena su baltais arba oranžiniais plaukais atrodo nepaprastai gražiai. Tai yra patvarus šepetys, jis gali būti naudojamas kaip profesionalus įrankis ir gali būti naudojamas ir namuose. Šiame šepetėlyje nieko nepakenks jūsų odai. Įmerkite šį šepetėlį į veido kaukę ir tolygiai tepkite ant veido. Jis gali pasiekti visas veido sritis. Taigi jūsų oda tampa lygi.

Tai yra keletas populiarių rinkoje esančių veido kaukių aplikatorių prekių ženklų. Geriausio pasirinkimas yra daug laiko reikalaujantis procesas. Taigi mes padedame jums rasti geriausią produktą. Naudoti veido kaukę geriau teptuku nei rankomis. Taip išvengiama odos infekcijų plitimo, tepant veido kaukę.