Güneş gözlüğü! Hem erkek hem de kadınlar için olmazsa olmaz bir aksesuardır. Güneş gözlüğü markalarıyla ilişkili stil ve trendler son zamanlarda yükselişte. Çok yönlü durumlar ve görünümler için her iki cinsiyet için de mükemmel bir aksesuar haline geldi. Güneş gözlükleri, zararlı UV güneş ışınlarına karşı korunmamıza yardımcı olur ve çağdaş tonlarla şık, zarif ve sinirli hisler vermek için kesin bir stil ifadesi ekler. İster tatilde, ister partide, ister brunch ve gezilerde, güneş gözlükleri genel görünümü yükseltir ve havalı görünümler ve modaya uygun titreşimlerle benzersiz bir ifade parçası ekler. Koleksiyonunuzda yeni tasarımlar arıyorsanız, erkek ve kadınlar için en iyi güneş gözlüğü markasını burada bulabilirsiniz..

Hindistan’daki Popüler Güneş Gözlüğü Markaları:

Erkek ve kadın markaları için güneş gözlüğü çılgınlığı son zamanlarda oldukça popüler hale geldi. Modern retro ve kusursuz görünümler elde etmek için yatırım yapmaya değer mükemmel bir eklenti aksesuar haline geldi. Bu senaryoda hem erkekler hem de kadınlar için güneş gözlüğü üreten bir avuç en iyi ve en iyi markamız var. Hepsi tasarım, görünüm ve modellerde dünya standartlarındadır. Dünya çapında popüler olan Givenchy, Fendi, Gucci ve Versace’den her zaman yeşil kalan Calvin Klein, HRX, Levis, G yıldızı ve Ray-Ban’e kadar üstün kaliteli güneş gözlüklerimiz ve görünümlerimiz var..

Dünyanın En İyi ve En İyi Güneş Gözlüğü Markaları ve Modelleri:

En yeni güneş gözlüğü markalarına bakalım..

1. Ray-Ban Güneş Gözlüğü:

Ray Ban Güneş Gözlüğü

ŞİMDİ AL

RayBan şirketi, hem Hindistan’da hem de dünyada en popüler güneş gözlüğü markaları arasında yer alıyor. 1936’da yaratılmış, İtalyan ve Amerikan menşeli bir markadır. İlk günlerde RayBan, Aviator güneş gözlükleriyle tanınıyordu, daha sonra çeşitli tipler ve görünümler üretmeye ve tasarlamaya başladılar. Şu anda, bu çizgide önde gelen popüler güneş gözlüğü markaları arasında yer alıyorlar..

Ana Özellikler: Marka yalnızca erkekler ve kadınlar için gözlükle ilgili doğru aksesuarları sunmaya odaklanıyor. Tasarımlarında bir dizi lens ve güneş gözlüğü var. RayBan, şık ve çağdaş ancak zamansız tasarımlarıyla tanınır.

Mevcut Güneş Gözlüğü Çeşitleri: Wayfarer, Aviator, Yuvarlak, Kahverengi, gri, askeri yeşil, şeffaf ve mavi dahil olmak üzere farklı çerçeve renkleriyle Göz şekli.

2. Fastrack Güneş Gözlüğü:

Fastrack Güneş Gözlüğü

ŞİMDİ AL

Fastrack, 1988 yılında kurulmuş bir Hint markasıdır. Hintli gençlerin uygun fiyat ve stil beyanı tercihlerine uygun bir dizi aksesuar ve ürüne sahiptirler. Saatler ve çantalar/cüzdanlardan güneş gözlüklerine ve daha fazlasına kadar Fastrack, şu anda Hindistan’ın önde gelen aksesuar markaları arasında yer alıyor. Bu, en popüler ünlü güneş gözlüğü markaları arasındadır..

Ana Özellikler: Çeşitli moda evleri ve birinci sınıf tasarımcı markalarının aksine, Fastrack ürünleri hem kaliteli hem de uygun fiyatlıdır..

Mevcut Güneş Gözlüğü Çeşitleri: Markada yuvarlak ve havacıdan geometrik tasarımlara ve farklı modellere kadar bir dizi güneş gözlüğü bulabilirsiniz..

3. Polaroid Güneş Gözlüğü:

Polaroid Güneş Gözlüğü

ŞİMDİ AL

Polaroid, 1937’de Cambridge’de kurulmuş özel bir beğeni toplayan gözlük markasıdır. Yenilikçi polarize güneş gözlükleri, lensler ve çerçevelere öncülük ettikleri ve tasarladıkları bilinmektedir. Marka, bir moda ifadesi olarak çalışan ancak gözleri zararlı ışınlardan ve diğer dış etkenlerden koruyan üstün kaliteli ve dayanıklı gözlük ürünleri yaratmaya odaklanıyor..

Ana Özellikler: Polaroid gözlük ve güneş gözlüğü markası, polarize cam ve gözlüklerde üstün konfor ve kalite sağlar. Dayanıklı, kaliteli premium ve gözler için uygundurlar..

Mevcut Güneş Gözlüğü Çeşitleri: Polaroid bir gözlük markası olduğu için stil gereksinimlerine ve göz sağlığına uygun ürün yelpazesine sahiptir. Renkli çerçeve ve lens tasarımlarını burada bulabilirsiniz..

4. Calvin Klein Güneş Gözlüğü:

Calvin Klein Güneş Gözlüğü

ŞİMDİ AL

Calvin Klein, 1968 yılında kurulmuş bir Amerikan Amerikan şirketidir. Marka, giyim, aksesuar, çanta ve çeşitli spor giyim ürünlerinde uzmanlaşmıştır. Gözlük de dahil olmak üzere yüksek kaliteli markalı aksesuarlar, cızırtılı ve göz kamaştırıcı görünümler yerine keskin ve canlı bir tasarımla sade ve şık görünüyor..

Ana Özellikler: CK güneş gözlükleri, temiz, detaylı tasarımı, zarafeti ve klasik modelleri ile yüksek kaliteli ve dayanıklıdır..

Mevcut Güneş Gözlüğü Çeşitleri: Gözlüklerindeki ikonik silüet modelleri arasında havacı, yuvarlak ve metalik minimalist tasarımlar yer alıyor..

5. Burberry Güneş Gözlüğü:

Burberry Güneş Gözlüğü

ŞİMDİ AL

Olağanüstü ve ünlü İngiliz markası Burberry, başlangıçta giysiler ve yağmurluk giysilerle başladı. 1879’da Thomas Burberry tarafından ortaya çıktılar. Giyim ve ceketle başladıktan sonra çanta, gözlük ve diğer aksesuarlara da girdiler. Burberry, çağdaş ama klasik ve modaya uygun tasarımlara sahip imza öğeleriyle tanınır..

Ana Özellikler: Burberry aksesuarları, çağdaş tonlar ve canlı bir klasik görünüm ile modaya uygun, klasik ve stil sahibi görünümlerdir. Hepsi şık ama klasik.

Mevcut Güneş Gözlüğü Çeşitleri: Farklı renklerde kare, yuvarlak, oval ve pilot çerçeveler.

6. Gucci Güneş Gözlüğü:

güneş gözlüğü markaları

ŞİMDİ AL

Gucci markası, makyaj, parfüm, giyim, ayakkabı ve güneş gözlüklerinden oluşan lüks moda evi ile dünya çapında tanınmaktadır. Marka, 1921 yılında İtalya’nın Floransa kentinde Guccio Gucci tarafından yaratıldı. O zamandan beri geri dönüş yok; moda tutkunlarına ve tasarımcı giyim evlerine uyacak mükemmel bir dizi aksesuar ve giysi geliştirdiler.

Ana Özellikler: Gucci güneş gözlükleri, ilginç tasarımları ve sinirli, şık, çekici stil ifadeleri ile estetik ve zarif görünümleriyle bilinir..

Mevcut Güneş Gözlüğü Çeşitleri: Aviator, yuvarlak, oval, kare ve dikdörtgen güneş gözlüğü.

7. Oakley Güneş Gözlüğü:

Oakley Güneş Gözlüğü

ŞİMDİ AL

1970’lerin ortalarında kurulan Oakleys, dünyanın önde gelen spor giyim ve gözlük markasıdır. Oakley’ler, uluslararası üne sahip spor gözlükleri ve gözlükleri yapımında uzmanlaşmıştır. Bunun yanı sıra saat, ayakkabı ve diğer giyim aksesuarlarıyla da ünlüdürler. En iyi gözlük markası, merkezi Kaliforniya’da bulunan bir İtalyan lüks markasının yan kuruluşudur..

Ana Özellikler: Oakleys’in Uluslararası sporcular için benzersiz aksesuarlar ve gözlükler hazırladığı bilinmektedir. Dokunmatik ve üstün kaliteli güneş gözlüklerine odaklanıyorlar ve yenilikçi tasarımları için 800’ün üzerinde patente sahipler..

Mevcut Güneş Gözlüğü Çeşitleri: Polarize lens, Prizm, Prizm polarize, siyah, kahverengi ve kromdan şeffafa kadar çeşitli renklerde.

8. Prada Güneş Gözlüğü:

Prada Güneş Gözlüğü

ŞİMDİ AL

Prada markası, peluş ve kendine özgü zamansız stil ifadeleri ve aksesuarlarıyla tanınan bir başka ikonik İtalyan markasıdır. Mario Prada, markayı 1913 yılında kurdu ve aksesuar, ayakkabı, el çantası ve daha fazlasını yaratmak için çeşitli tasarımlara sahipler. Güneş gözlükleri, yenilikçi ve benzersiz görünümleri ve tarzlarıyla ışıl ışıl parlıyor. Lüks güneş gözlüğü markaları arasında Prada ilk sıralarda yer alıyor.!

Ana Özellikler: Marka, yenilikçi yöntemler ve benzersiz tasarımlarla sürdürülebilir, kaliteli premium görünümler yaratıyor. Prada aksesuarları, zamana meydan okuyan ve trendi koruyan zamansız, klasik ve iddialı görünümleriyle tanınır..

Mevcut Güneş Gözlüğü Çeşitleri: Çeşitli renklerde gözlük, geometrik, pilot, yuvarlak ve kare tasarımlar.

9. Lacoste Güneş Gözlüğü:

Lacoste Güneş Gözlüğü

ŞİMDİ AL

Lacoste, 1933 yılında Tenisçi Rene Lacoste tarafından kurulan bir Fransız lüks markasıdır. İkonik marka, gözlük, spor giyim, deri ürünler, kokular ve saatler gibi bir dizi aksesuar ve giysi üretmektedir. Sıradan T-Shirtler ve spor giyim serileri ile başlarken, aksesuar ve kokulara uzanmaları başarılı oldu..

Ana Özellikler: Lacoste, zahmetsiz ve rahat stiller ile zamansız küresel moda ikonik görünümler yaratmakla ilgilidir..

Mevcut Güneş Gözlüğü Çeşitleri: Marka, zarif ve ilginç stiller ile yolcu ve yuvarlak metalik görünümlü gözlükleriyle ünlüdür..

10. Vogue Güneş Gözlüğü:

Vogue Güneş Gözlüğü

ŞİMDİ AL

Çoğumuz Vogue’u bir moda ve yaşam tarzı dergisi olarak biliriz. Doğru. 1892’de bulundu ve bugün, Vogue sektördeki lider dergi. Dünya çapında farklı ülkelerde birkaç şubesi var ve her bölüm için özel bir dergi veriyor. Özel gözlük aksesuarlarını piyasaya sürdüler ve tüm moda delilerinin tercihlerine ve zevklerine uyacak şekilde mükemmeller..

Ana Özellikler: Tıpkı moda endüstrisine adanmış dergi gibi, Vogue gözlükleri de tamamen çağdaş ve cesur moda ikonik trendlerini erkeklere ve kadınlara uygun bir aralıkta sunmakla ilgilidir..

Mevcut Güneş Gözlüğü Çeşitleri: Vogue gözlükleri çeşitli stil, tasarım ve modellerde gelir. Farklı renklerde, tasarımlarda ve karmaşık, yenilikçi görünümlerde de çeşitlilik gösterirler. Popüler olanları arasında, bir renk tonu ve kalın metalik çerçeveli kedi gözü ve yuvarlak güneş gözlükleri bulunur..

11. D&G Güneş gözlüğü:

D&G Güneş Gözlüğü

ŞİMDİ AL

Kısa formda D olarak da bilinir&G, Dolce ve Gabbana, Domenico Dolce ve Stefano Gabbana’ya aittir. Tasarımcılar, feminen estetik, çağdaş moda ve elit görünümlerle benzersiz tasarımlar yaratmak için 1985 yılında markayı kurdular. Tasarımları ve kreasyonları, duygusallığı ve egzotik stil ifadelerini geliştirmekle ilgilidir. Lüks marka artık giyim, ayakkabı, çanta, mücevher, cüzdan ve güneş gözlüklerinde öncüdür..

Ana Özellikler: Dolce and Gabbana markası, kadınlık, zarafet ve sınıfla dolu çağdaş moda ve estetikle kişinin görünüşünü yükseltmekle ilgilidir..

Mevcut Güneş Gözlüğü Çeşitleri: Kristal, ince ve çapraz güneş gözlükleri koleksiyonlarında ünlüdür..

12. Versace Güneş Gözlüğü:

Versace Güneş Gözlüğü

ŞİMDİ AL

Versace, 1978 yılında İtalya’dan gelen bir başka lüks markadır. Gianni Versace tarafından kurulmuş, başlangıçta lüks ve peluş sofistike giyim ve aksesuar serileri geliştiren bir moda şirketidir. Merkezi Milano’da (İtalya) bulunmaktadır ve moda endüstrisindeki trendlere hakim olmaya devam etmektedir. Eşsiz ve iddialı tasarımları ve modelleri göz önüne alındığında, Versace geleceğin, bugünün ve geçmişin endüstrisidir. Güneş gözlükleri de büyük bir hit ve ihtişamlı ve zarif bir görünüme sahip.

Ana Özellikler: Marka, cesur ve karmaşık tasarımlarla lüks tasarımlar ve stiller yaratmaya odaklanıyor. Sadece yeni bir şey yaratmak için sınırları zorladıkları ve genellikle yeni bir trend başlattıkları biliniyor..

Mevcut Güneş Gözlüğü Çeşitleri: Büyük boy, Cateye, kelebek, tek lens, pilot, oval, kare, yuvarlak ve dikdörtgen güneş gözlüğü.

13. Fendi Güneş Gözlüğü:

Fendi Güneş Gözlüğü

ŞİMDİ AL

Artık başka bir lüks İtalyan markamız var – Fendi! Marka 1925 yılında Roma’da bulundu ve o zamandan beri ihtişamlı görünümleri ve ifadeleri ile şık aksesuarlar için gürültü yaratıyor. Fendi güneş gözlüklerine, deri eşyalara, ayakkabılara, kokulara, modaya uygun görünümlere ve şık genel tasarımlara sahiptir..

Ana Özellikler: Fendi’nin ayırt edici özelliği, kimsenin aklına gelmeyecek bir şey yaratmaktır. Yeni gün düşünceleri ve benzersiz yaratıcı süreçler, stillerine ve tasarımlarına ilham veriyor. Gözlük ve aksesuarlar sıra dışı, modern, çağdaş ama aynı zamanda rahat ve yenilikçidir..

Mevcut Güneş Gözlüğü Çeşitleri: Gri, bej, bordo, yeşil, siyah ve sarı renklerde geometrik, kare ve yuvarlak formda.

14. Adidas Güneş Gözlüğü:

Adidas Güneş Gözlüğü

ŞİMDİ AL

Bir Alman markası olan Adidas, dünya çapında atletik spor giyim ürünleri ile tanınmaktadır. Marka, giyim ve ayakkabı ile ünlü olmakla birlikte minimalist, sade ve klasik tasarımlara da sahiptir. Adidas’ın güneş gözlükleri istisna değildir; her yaş grubundaki herkes için mükemmel olan zarif tasarımlar ve zamansız görünümlerle gelirler.

Ana Özellikler: Güneş gözlükleri, farklı tasarım ve renklerde bir dizi keskin ve belirgin benzersiz, yenilikçi stiller ile gelir..

Mevcut Güneş Gözlüğü Çeşitleri: Kedi gözü, havacı, oval, yuvarlak, dikdörtgen, gözlük, atletik gözlük vb.!

15. Puma Güneş Gözlüğü:

Puma Güneş Gözlüğü

ŞİMDİ AL

Alman şirketi Puma, dünyanın önde gelen atletik ve spor ürünleri üreticileri arasında yer alıyor. Giyim ve ayakkabıdan aksesuara kadar sektörde liderdirler. Güneş gözlüğü çeşitleri kıyafetlerine göre daha az değildir. Gözlük, sade ve dayanıklı tasarımlar için mükemmel, minimalist tarzın yanı sıra rahatlık.

Ana Özellikler: İkonik Puma aksesuarları ve güneş gözlüğü tasarımları gündelik, şık, sade ve anlaşılırdır..

Mevcut Güneş Gözlüğü Çeşitleri: Spor güneş gözlüğü ve gözlüklerden gündelik yuvarlak, havacı ve oval gözlüklere kadar her şeyi bu markada bulabilirsiniz..

16. Dior Güneş Gözlüğü:

Dior Güneş Gözlüğü

Şu ana kadar dünya moda evi olarak bilinen İtalya başta olmak üzere bir dizi markanın kurulduğuna tanık olduk. Avrupa’dan bir tane daha var, Dior! 1946 yılında Christian Dior tarafından kurulan markanın kökeni Fransa’dır. Eşsiz ve şık şık tasarımları ile mirası ayakta tutuyorlar ve uzun süredir sektörde başarılı bir şekilde yer alıyorlar. Bu tasarımcı güneş gözlüğü markaları, yaratıcı teknikleri ve düşünceleri ile trendleri kırıyor ve yeni bir viral tarz yaratıyor..

Ana Özellikler: Dior’un eski evi, sürekli olarak yeni görünümlerle viral hale gelen, ancak şık, şık ve sıra dışı zarif tasarımlarla benzersiz aksesuarlar geliştirmesiyle ünlüdür..

Mevcut Güneş Gözlüğü Çeşitleri: Aviator, pilot, yuvarlak, kare, kelebek, aynalı maske ve büyük boy güneş gözlükleri.

17. Tom Ford Güneş Gözlüğü:

Tom Ford Güneş Gözlüğü

ŞİMDİ AL

Tom Ford markası, son on yılda ün kazanan çok yeni bir markadır. 2005 yılında Tom Ford tarafından kuruldu ve şehvetli, benzersiz ve ayırt edici stilleri ve trendleri ile tanınan bir Amerikan lüks evi olarak ünlendi. Tom Ford markası, erkekler ve kadınlar için kokular, mücevherler, aksesuarlar, ayakkabılar ve güneş gözlükleri ile ünlüdür..

Ana Özellikler: Güneş gözlükleri, yeni trendlerden ve benzersiz yaratıcı tasarımlardan ilham alan lüks ve kendinden emin ifadeleriyle tanınır. Kurucu bir keresinde, “Bir masaya beş ayakkabı koyarım ve birbirinden üstün olanı seçerim” demiştir.

Mevcut Güneş Gözlüğü Çeşitleri: Aviator, yuvarlak, kare, şeffaf, farklı lens renklerine sahip dikdörtgen.

18. Uçan Makine Güneş Gözlüğü:

Uçan Makine Güneş Gözlüğü

ŞİMDİ AL

Bunlar çok ince çerçeveli sade güneş gözlükleridir. Giymekte zorluk çekmiyor ve ağırlıksız görünüyor. Uçan makine en iyi güneş gözlüğü markalarından biridir. Çok yaygın bir tasarım haline geldi. Yine de birçok kişi tarafından kabul edilmektedir. Melodik ve sevimli ortaya çıkışınızı sergiler. Tatmin edici bir tasarımla tatlandırılmış eski ve altın bir desendir..

19. Bebe Güneş Gözlüğü:

Bebe Güneş Gözlüğü

Bu güneş gözlüğü, sanatsal tasarımı ile sadece görkemli. Siyah çerçeveli şeffaf cam mütevazı görünüyor. Bu güneş gözlüğü kullanıcıda şık görünecek. Hemen hemen herkes tarafından beğenilme niteliğine sahiptir. Bu hassas tasarımla kullanıcı titiz ve sıra dışı görünecek. Kullanıcı üzerinde sevimli görünmesi için hoş ve titiz bir tasarıma sahiptir..

20. Van Heusen Güneş Gözlüğü:

Van Heusen Güneş Gözlüğü

Pek çok kişinin düşündüğünün ve varsaydığının aksine, Van Heusen 1989 yılında kurulmuş bir Hint markasıdır. Marka, giyim ve diğer aksesuarlarda erkekler ve kadınlar için hem resmi hem de gündelik giyim görünümleri üretir. Uygun fiyatlı marka, iş ve resmi görünümlerden ilham alan sade ve sade şık görünümleri ve sofistike ancak modaya uygun klasik tasarımlarıyla tanınır..

Ana Özellikler: Aksesuarların tümü rahat, zarif, sofistike ve klasik, zamansız ve çağdaş tasarımlara uygundur..

Mevcut Güneş Gözlüğü Çeşitleri: Bu markanın erkekler için Aviator ve Wayfarer güneş gözlükleri, ürün yelpazesinde yaygındır..

Hindistan’da, sıcak yaz havası nedeniyle güneş gözlüğü takmak gerekiyor. Güneş gözlükleri toza, UV ışınlarına ve ısıya karşı korunmaya yardımcı olur. Ama en önemlisi, gençler için bir stil ifadesi haline geldi. Güneş gözlüğü onlar için olmazsa olmaz bir aksesuardır. Güneş gözlükleri farklı renk, şekil ve boyutlarda mevcuttur. Benzersiz bir görünüme sahip olmak için diğerlerinden farklı olmalıdır. Ünlü bir görünüm elde etmek için çeşitli markalı güneş gözlüklerinden şık olanı seçebilirsiniz. Ancak gözlerinizi güvende tutmaya öncelik verilmelidir. Kalbinizi büyüleyen güneş gözlüğü tasarımlarında her gün birçok yeni stil ortaya çıkıyor. hepsine sahip gibi hissedeceksin.