padma lakshmi güzellik ipuçları

Padma Lakshmi, Easy Exotic adlı bir kitap yazan, yemek kitabı yazarı olan bir model olan Güney Hindistanlı bir bayandır. Şu anda Şef Tom Colicchio ile birlikte bir TV şovuna da ev sahipliği yapıyor. Kusursuz cildini korumak için övgüye değer bir güzellik. 40’lı yaşlarını geçtikten sonra bile erkekleri kendine çekebilen ve kadınları kıskandırabilen bir diva. Sistematik bir rejim izler ve bunu yaparak insanların sağlıklı kalabileceğine inanır. Takip etmek için Padma Lakshmi Güzellik İpuçları ve Fitness Sırlarını aşağıda listeledik.

Padma Lakshmi Güzellik İpuçları ve Fitness Sırları:

Padma Lakshmi güzellik ipuçlarına bakalım..

Deri:

Padma Lakshmi cilt bakımı ipuçları

Padma Lakshmi, kusursuz bir cilde sahip olmak için pürüzsüz bir cilde sahip olmak gerektiğine inanıyor. Pürüzsüz cilt, vücudunuzun parlak görünmesini sağlar ve parlamasını sağlar. Cildini pürüzsüz tutmak için yıl boyunca kendini nemlendiricilerle nemlendirir. Hafif ve problemsiz nemlendiricileri tercih ediyor. Her kadının güzel bir cilde sahip olması için vücudun hidrasyonu önemli olduğunu bir etkinlikte dile getirdi. Etkinliklere gitmesi gerektiğinde dini olarak güneş kremine güveniyor ve onları her zaman el altında tutuyor.

Makyaj yapmak:

Padma Lakshmi makyajı

Padma Lakshmi, çok fazla makyaja güvenen diğer ünlülerden farklı. Olaylarda ve dış mekanlarda çoğunlukla minimal makyajla göründüğü tespit edildi. Ev sahipliği yaparken bile ekranda en az makyajla bulunur. Şimdi bu onun yaşında da övgüye değer bir şey.

Saç ve Gözler:

Padma Lakshmi saçları ve gözleri

Güney Hindistanlı kadınlar her zaman uzun, parlak ve kalın siyah saçlarıyla tanınırlar. Padma Lakshmi de bu tür saçlara sahiptir. Saçlarını çoğu zaman açık tutmayı sever ve uzman tavsiyesi ve ayrıca düzenli yıkama ve bakım ile saçlarına gereken özeni gösterir. Şef, göz makyajını sade tutmayı seviyor. Ana hatları oluşturmak için genellikle göz kalemi kullanmayı sever ve kirpiklerini küçük bir rimel ile güzel tutar.

Doğal Çözümler:

Padma Lakshmi, cildinin her zaman parlamasını sağlamak için birkaç esansiyel yağ kullanır. Portakal çiçeği, moringa tohumu, nane ve yabani hercai menekşe esansiyel yağlarını kullanmayı tercih ediyor ve bunlar güzel cildine özen gösteriyor. Yatmadan önce düzenli olarak yüzünü ılık su ve çay ağacı yağı ile temizliyor çünkü bu tıkanmış gözeneklerini temizlemesine yardımcı oluyor. Ayrıca dehidrasyonu önlemek ve detoksifikasyon için düzenli olarak yeterli suya sahip olmayı da önemsiyor..

Giyinme Anlamı:

Padma Lakshmi giyinme anlayışı

Bir süper model veya herhangi bir ünlü, giydiklerine gereken özeni göstermelidir. Padma Lakshmi, makyajından çok ne giydiğine ve kendini nasıl taşıdığına dikkat ediyor. gardıropu, diğer ünlüler gibi, tasarımcı kıyafetleriyle dolu. Genellikle esmer tenine uyan cesur ve canlı renkler giymeyi tercih eder..

Diyet Sırları:

Padma Lakshmi Diyet Sırları

Yemek yemeyi seven, aksine aynı zamanda bir süper model olan ve yemek alışkanlıklarını her şeyin kontrolünü kaybetmeyeceği bir düzeye getirmek zorunda olan bir şef hakkında ne söyleyebilirsiniz? Yemek yapmayı ve yemeyi her zaman sevmiştir ve yemeklerin farklı hazırlıklarını deneyimlemeyi sever. Diyeti için daha az yağlı yiyeceklere yapışır. Meyvelere karşı aşırı bir sevgisi vardır ve bu onları üzerlerinde yaşatabilir. Kahverengi pirinç, salata, balık, tavuk ve sebze yemeyi sever..

Fitness Sırları:

Padma Lakshmi Fitness Sırları

Model çalışmayı seviyor ve haftada en az 5 kez spor salonuna gitmeye çalışıyor. Çok fazla kardiyo egzersizi, koşu bandı veya eliptik makine yapıyor. Fitness ve huzur için yoga ve meditasyon yapmayı da seviyor. Kondisyonunun en büyük sırrı, doğumdan sonra azalttığı boksu da sevmesidir..