Trisha, on yıldan fazla bir süre önce filmlerde rol almış güzel bir Kollywood oyuncusu. Bollywood’da bir iz bırakmaya çalıştı ama başarısız oldu ve böylece yıllardır oldukça başarılı olduğu Tamil ve Telugu filmlerine geri döndü. Büyüyen yaşına rağmen, on yıl önce olduğu gibi hala görünümünü koruması şaşırtıcı. Hâlâ şehvetli bakışları ve öldürücü ifadeleriyle hayranlarını büyülemeye devam ediyor. Şimdi nasıl devam ettirdiğini göreceğiz.

Trisha Krishnan Güzellik İpuçları ve Fitness Sırları

En İyi Trisha Krishnan Güzellik İpuçları ve Fitness Sırları:

İşte en iyi 4 Trisha Krishnan güzellik ipucu ve fitness sırları.

1. Doğal Tutmak:

Doğal Tutmak için Trisha Krishnan Güzellik İpuçları

Trisha 30’larına ulaştı ve yüzünü çok fazla zorlamadığını ve figürünü çok fazla zorlamadığını söylüyor. Doğal görünümünü koruyor ve yaşlanma belirtilerinin öne çıkmasına izin veriyor çünkü doğal olarak böyle. Mükemmel bir vücudu yok ama sağlıklı bir diyet uyguluyor ve iyi egzersiz yapıyor.

2. Makyaj, Gözler, Dudaklar ve Saç:

Trisha Krishnan Güzellik İpuçları. Makyaj, Gözler, Dudaklar ve Saç

Kollywood, HD kameralar için özel olarak kullanılan ‘HD makyajı’ ile ortaya çıktı ve Trisha, giyinmeyi ve makyaj yapmayı her zaman sevdiği için onu seviyor. Çocukluğundan beri makyaja çok meraklı ve doğru makyaj yapmanın sanat gibi olduğuna inanıyor ve bu yüzden mükemmel olmaya devam ediyor. Makyajını ten rengine uygun bir fondötenle tamamlıyor. Düzenli görünümü için fondötenden sonra sadece eyeliner, rimel ve dudak parlatıcısı ekliyor. Trisha, saçlarını açık tutmayı ve onun imza stili olan yanlara ayırmayı sever. Saçları için açık kahverengi vurguları sever ve kendisi için hem kıvırcık hem de düz saç stillerine uygundur. Partilerde ve etkinliklerde hem batı hem de Hint kıyafetleri giymeyi sever. İnce vücudu nedeniyle onları mükemmel bir şekilde taşıyor ve yine de genç aktrislere rekabet edebiliyor..

3. Diyet Sırları:

Trisha Krishnan Güzellik İpuçları Diyet Sırları

Trisha, diyet rutinini takip etmek isteyen tüm hayranlarına akıl hocalığı yaptı. Sıvılar için her şeyden önce bol su, portakal ve nar suyu içiyor. Yeşil çay içmeyi sever çünkü antioksidanlar içerir ve normal çay ve kahveden kaçınır. Sıvıyla çok yaşıyor çünkü bu erken yaşlanmayı engelliyor.

Trisha, sağlıklı yaşam için çok fazla C vitamini alır ve limon, portakal ve diğer turunçgiller içeren bir kase meyve yer. Bunlar, 30’lu yaşlarının sonlarındayken bile cildinin parlamasını sağlıyor ve aynı zamanda gözlerinin gelecek yıllarda güçlü kalmasının nedeni de bunlar..

Trisha en çok kahvaltısında vurgu yapar ve paratha, omlet, lor vs. ile dolu ağır bir yemek yer. Güne çok fazla enerji veren ve midesini uzun süre tok tutan güne başlar..

4. Fitness Sırları:

Trisha Krishnan Güzellik İpuçları Fitness Sırları

Trisha birçok egzersizi vurgular. O bir fitness manyağı ve düzenli egzersiz rejimi olmadan bir gün geçiremez. Önce vücudunu ve kollarını sıkılaştıran serbest el egzersizlerinin hayranı. Yoga aynı zamanda onun favorisidir çünkü zihnini yoğun sürgünlerin stresinden sakinleştirir ve yağları azaltmanın sağlıklı bir yolu olan metabolizmasını uyarır. Kilo alması gereken roller ve kaybetmesi gereken roller var, yoga bu sık dalgalanmalar için en iyi çare. Trisha, üst vücut gücünü koruyan kardiyo egzersizleri yapmayı sever. Yoğun bir programı olmasına rağmen bir şekilde her gün çalışmayı başarıyor. Bunun dışında oyuncu suya dalmayı ve yüzmeyi çok seviyor. Suyu o kadar çok seviyor ki havuzda saatler geçirebilir..