Avrupalı ​​kadınlar her zaman güzel görünme konusunda takıntılı olmuştur. Başka kıtalardan gelen kadınların başka şeylerle meşgul olduğu bir dönemde Avrupalı ​​kadınlar, figürleri ve görünümleri konusunda daha bilinçliydiler, o zamanlar ünlü olan ve daha dar bel ve şehvetli kıvrımlar elde etme takıntısı olan korseyi giyecek kadar ileri gittiler. cıva boyalı yüzü. Güzellik takıntısı hala devam etse de, günümüzün Avrupalı ​​kadınları, Avrupa güzellik sırlarının anahtarını elinde tutan daha doğal terapiler arıyorlar. İşte doğal olarak güzel görünmek için bazı temel ama harikalar yaratan Avrupa çözümlerinin bir özeti..

Avrupa Güzellik Sırları:

Avrupalı ​​kadınlar temizlik, nemlendirme ve tonlama konusunda yemin ederler. Gliserin, şiddetli kışların neden olduğu kuru, çatlamış ciltlerle savaşmak için yoğun bir nemlendirici olarak çok tercih edilirken, birçok Avrupa ülkesinde de cilt yaşlanmasını önlemedeki faydaları nedeniyle bal tercih edilmektedir. Her gece 8-10 saat uyumanın önemi kadar bol su içmenin önemi de hakkıyla bilinmektedir..

avrupa güzellik ipuçları

Avrupa güzellik sırları, yüzünüze o ışıltılı ışıltıyı vermek için arada bir haftalık peeling ve yüz bakımları üzerinde daha fazla vurgu yapar. Avrupa’nın popüler yüz bakımları arasında, kapsamlı bir temizlik, nemlendirme ve cilt parlatıcı etki için Aromaterapi ve Oksijen yüz bakımları bulunurken, giderek daha popüler hale gelen Kaolin yüz bakımı, akneye meyilli cilt üzerindeki mucizevi etkisi nedeniyle çok rağbet görmektedir..

Avrupalı ​​kadınların güzellik sırlarını tamamlamak, yosunu vücut sıcaklığına kadar ısıtıp tüm vücudunu boğmayı içeren ünlü deniz yosunu vücut bakımıyla vücudunu şımartmaktır. Bu tedavi stresi azaltmak ve vücudu canlandırmak için oldukça faydalıdır..

Göz Bakımı Tedavileri:

Göz Bakımı Tedavileri

Şişlik, koyu halkalar, göz altı torbaları ve kırışıklıklar çoğu kadın için endişe kaynağı olmuştur. İyi haber şu ki, bu yaşlanma belirtilerini uzak tutmanız için size en iyiyi sunmak için dünya çapında çeşitli Avrupa göz sıkılaştırıcı ve detoksifiye edici tedaviler mevcut olduğundan, sorunu gidermek için Avrupa’ya seyahat etmenize gerek yok..

Saç Bakımı:

Saç Bakımı

Sert kışların ciltlerini ve saçlarını mahvetmesine neden olan Avrupalı ​​kadınlar, saçlarını kurutmak ve diğer iklimsel saç problemlerini önlediği bilinen şampuanlarla saçlarını korumak için özel bir özen gösterirken, zeytinyağı kıtanın birçok yerinde kullanılmaktadır. saçı derinleştirmek için bir saç maskesi. Pek çok Avrupalı ​​kadın, saçlarını kısa ya da omuz hizasında tutarak saçlarını tıraşlı bir görünümle şekillendirip çekiciliğini koruyarak bu dertten kurtulmayı tercih ediyor..

Avrupa Fitness ve Diyet Sırları:

İyi hissetmek, iyi görünmek kadar önemlidir ve bu nedenle Avrupa’nın insanları, rahat bir yaşam tarzının tadını çıkarsalar bile, formda ve sağlıklı kalmanın birçok yoluna sahiptir..

Hepimizin bildiği gibi, buhar banyosunda vakit geçirmek harika bir etkiye sahiptir ve bu nedenle özellikle İskandinav ülkelerindeki Avrupalılar, çok sayıda canlandırıcı ve iyileştirici fayda sağlayan geniş saunalardan ve buhar odalarından yararlanmaktadır..

Avrupa Fitness ve Diyet Sırları

Çayı kahveye tercih ettikleri için Avrupa halkına teşekkür etmelisiniz. Çayın özellikle siyah ve bitki çayı gibi sağlığa birçok faydası olduğu bilinmektedir. Su için harika bir ikame olduğuna inanılırken, bazı araştırmalar içeceğin belirli kanserleri ve kalp hastalıklarını önlemeye yardımcı olabilecek flavonoidlerle dolu olduğunu bile buldu..

Probiyotik içecekler ve gıda takviyeleri başka yerlerde duyulmamış olabilir, ancak Avrupalılar tarafından uzun süredir tercih edilmektedir. Bu yiyecek ve içeceklerde bulunan sağlıklı bakteriler, bağışıklık sistemine yardımcı olur ve birçok yaygın rahatsızlığın tedavisine yardımcı olur..

Avrupa halkının çoğunun yeme alışkanlıkları, içme alışkanlıklarıyla eşittir. Tat alma tomurcukları, uygun olmakla birlikte uzun vadede daha zararlı olan işlenmiş gıdalardan ziyade bütün ve taze gıdalara daha uyumludur..