Göz makyajınızı yapmak için çeşitli ürünler kullanılabilir. Bunlar, iyi bir rimel ile bitirmek için iyi bir temel yapmaktan başlar. Göz Makyajınızı Yapabileceğiniz En İyi 15 Ürün Aşağıdadır.

Görüntülü En İyi Göz Ürünleri:

Bahsi geçen en iyi 15 göz ürününü tek tek resimlerle burada bulalım..

1. Glow Mineraller Astarı:

göz ürünleri

Bu, gözeneklerin sıkılaşmasına ve fondötenin üst katmana yapışması için daha sıkı olmasına yardımcı olur. Bu iyi bilinen bir varyanttır ve bunu yaklaşık 3.5 gram için 1600 INR ila 2000 INR arasında bir fiyata satın almayı deneyebilirsiniz. Bu, bu tür bir şey için makul fiyat aralığıdır. Bu kalıcı bir etki sağlar ve bunu sürdükten sonra sürdüğünüz pudra veya allık gibi herhangi bir şey kolayca çıkmaz. Bu aynı zamanda yağ ve ter salgısını da kontrol edecektir. Yani yağlı bir yüzeye sahipseniz bunu kullanmanız şart. Bu, muson sırasında bunu giyiyorsanız da iyidir. Bu, yüzey katmanlarının da korunmasına yardımcı olur. Sık rötuşlardan hoşlanmayanlar için, onlar için bu bir satın almalı.

2. Maybelline Dream Lumi Kapatıcı:

Maybelline Dream Lumi Kapatıcı

Bu, herhangi bir düzensizliği veya lekeyi kapatmak için kullanılması gereken önemli bir şeydir. Bunlar çeşitli şirketler tarafından sunulmaktadır ve cebinize ve ihtiyacınıza uygun olanı satın alabilirsiniz. Ancak, bu özel şeyi satın almak istiyorsanız, yaklaşık 6 gram için 500 INR ila 600 INR arasında bir fiyat ödemeniz gerekecektir. Teninize uyacak başka renkler de var. Bu, yüzün tamamı için geçerlidir ve özellikle mavimsi damarları, ağır torbaları ve hatta kaz ayaklarını örtmek söz konusu olduğunda iyidir. Bu bir kalemdir ve renginizin uygulanmasını istediğiniz alanları belirlemenize yardımcı olur..

3. Lakme’ Mutlak Mattreal Doğal Köpük:

Lakme Mutlak Matreal Doğal Köpük

Bu, mat bir taban oluşturmak için düzenli kullanım için iyi bilinen bir üründür. Bu, herhangi bir leke veya yamayı kapatmak için kapaklar dahil yüzün tamamında ve ayrıca çevredeki alanda kullanılabilir. Bu, çeşitli renklerde sunulur ve seçtiğiniz rengi elde etmek için bazı tonları karıştırabilirsiniz. Bunu kullanmak esastır. Diğer tanınmış satıcılardan seçtiğiniz diğer varyantları kullanabilirsiniz, ancak bunu satın almak istiyorsanız, yaklaşık 30 ml için 750 INR ila 800 INR arasındadır. Bu normal kullanım için iyidir.

4. Almay Pure Karışımları Gevşek Toz:

Almay Pure Karışımları Gevşek Toz

Gevşek tozlar baz için gereklidir. Bu satın alabileceğiniz pahalı bir şey. Ancak bu, çok yumuşak kıllı bir fırça ile uygulandığında tabana son bir dokunuş verebilir. Bu tüm yüz için. Bu, 7.9 gram için yaklaşık 600 INR’dir..

5. Eyeconic Kajal:

Eyeconic Kajal

Bu seri, birkaç kadın arasında favori. Parti için farklı bir renk istediğiniz zamanlar için bunun sunduğu çeşitli tonları kullanabilirsiniz. Yeşiller, griler, beyazlar ve hatta kahverengiler var. Bunları, üst yırtıklara herhangi bir kanat şekli vermek için kullanabilirsiniz. Bunlar da çok akıcı. Bunlar yeni başlayanlar veya sıvılar ve fırçalarla arası iyi olmayanlar için çok iyi olabilir. Bunlar kalem gibidir. Baz makyajınızı yaptıktan sonra hassaslık için kullanmanız gerekir. Bunu hem üst hem de alt jantta istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Bunlar da uygun fiyatlı ve gençler ve kolej kızları için favori. Bunlar yaklaşık 0.35 gram için 150 INR’den 200 INR’ye kadardır..

6. Revlon Renkli Kalma Astarı:

Revlon Colorstay Liner

Uzman olanlar için. Çok satıldığı ve hızlı kuruma eylemini sevenler için favori olduğu için bunu satın alabilirler. Bu bir zorunluluktur, ancak yeni başlayan biriyseniz tavsiye edilmez. Ayrıca şişe içinde çabuk kuruduğu için düzenli olarak kullanılması gerekir. Bu, yaklaşık 2,5 gram için 550 INR’den 600 INR’ye mal olur..

7. Lakme Göz Sanatçısı:

Lakme Göz Sanatçısı

Bu kalem gibi ve keçeli bir ucu var. Bu, eskiz kalemi kullanımı gibidir ve normal fırça uygulamasını veya kurşun kalem formlarından hoşlanmayanlar için iyidir. Bu, yaklaşık 1,2 ml için 500 INR’de fiyatlandırılır. Bu her gün giymek için iyidir.

8. Maybelline Renk Dövmesi:

Maybelline Renkli Dövme

Bunlar çok göz alıcı renkler ve bunları 4 gram için yaklaşık 350 INR ila 400 INR arasında satın alabilirsiniz..

9. NYX Gölge Kalemleri:

NYX gölge kalemleri

Bunlar kremsi renkleri ile kullanımı kolay ve kuruluğu olanlara iyi geliyor. Bunlar yaklaşık olarak 350 INR ila 400 INR arasında fiyatlandırılır.

10. Revlon Colorstay – Büyülü:

Revlon Colorstay - Büyülü

Bu, her gün ve ayrıca partiler için giyebileceğiniz 4 göz alıcı renk sunar. Bu, yaklaşık 4.8 gram için 750 INR ila 800 INR arasında fiyatlandırılır..

11. Colorbar Lash Illusion Duo Maskara:

Colorbar Lash Illusion Duo Maskara

Bu, yaklaşık olarak 400 INR ila 450 INR için orta fiyatlı 4 ml’lik bir aralık için iyi bir etki sağlar..

12. Colorbar Açılı Fırça:

Colorbar Açılı Fırça

Sıvılar veya normal kurşun kalem renkleri yerine jel kullanırken, uygulaması için çok faydalı olan bu açılı fırçayı satın almayı deneyebilirsiniz. Bu yaklaşık 250 INR ila 300 INR arasındadır..

13. Colorbar Vurgu Karıştırma Fırçası:

Colorbar Vurgu Karıştırma Fırçası

Bu, gevşek kompaktı uygulamak için iyidir. Kıllar çok yumuşaktır ve yaşlanan cilde veya açık gözeneklere sahip olanlar bundan iyi bir etki alacaktır. Bu yaklaşık olarak 250 INR ila 300 INR arasındadır..

14. Maybelline Stüdyo Dram Gümüşü:

Maybelline Stüdyo Dram Gümüş

Bu, normal siyah üzerinde gümüş yüksek çakmak olarak kullanılabilir. Bunu kullanarak bir drama stili yaratabilirsiniz ve partiler veya kulüp kıyafetleri için iyi bir şeydir. Bu, daha geniş bir görünüm elde etmek için alt kenar boyunca hafif bir gümüş dokunuşu vermek iyi olabilir. Bunun maliyeti yaklaşık 400 INR’dir..

15. Coloessence İnci Efektli Kalemler:

Coloessence inci efektli kalemler

Bunlar satın alabileceğiniz birkaç renk sunar. Bunlar kremsi ve kolayca kullanılabilir. Bu maliyetler 165 INR için 2,25 gramdan yaklaşık 200 INR’ye kadardır ve cepte ucuzdur..