Yüzümüzü ve ellerimizi kurutmak için kullanışlı olan küçük havlular, ihtiyaca göre duruma göre daha fazla çeşit deneyebiliriz. Yuvarlak ve dikdörtgen tip havlular halk arasında rağbet görmektedir. Artık bir günün trendi değişti, el havlusu koleksiyonunda farklı desenlerde daha fazla çeşit mevcut. El havluları sadece dağınıklığı temizlemek için kullanılmaz, aynı zamanda evimizin dekorunu arttırmaya da yardımcı olur. Bu tip havlular, zemin yüzey alanını temizlemek için vücudumuzu kurutmaya yardımcı olur..

Modern Çok Amaçlı El Havluları

Çok Amaçlı En İyi El Havluları:

Düzenli kullanım için en faydalı olan bu en iyi 15 El havlusu modelini deneyin,

1. Ekonomik beyaz El Havlusu:

Ekonomi Beyaz El Havlusu

Bu, fitness severler için en iyi seçenek olan tamamen pamuklu havlu türüdür. Dışarı çıkmayı planlıyorsanız, bu, kullanımınız için iyi bir seçim olacaktır. Kulüp kullanımı için de en iyi seçenek. Bu yumuşak dokunuşlu havludur, bu nedenle artık terleme sorunu yoktur. Bu güzel bir beyaz el havlusu.

2. Siyah El Havluları:

Siyah El Havlusu

Bu, salon iş adamları için en iyi havludur; bu, normal kullanımınız için de rahattır. Serin görünüyor ve kullanımınız için iyi bir performans sergiliyor. Yumuşak olan ve her türlü pisliği temizleyen bu tür Kara El havlularını alın. Sınıf kalitesi nedeniyle ev dekorunuza da uyum sağlar..

3. Dekoratif El Havluları:

Dekoratif El Havluları

Banyonuza daha iyi bir görünüm veren cesur görünümlü havlu çeşididir, misafirlerinizin de dikkatini çeker. Altın püsküllerin eklenmesi, dekorunuza lüks bir görünüm kazandırır. Bu tamamen pamuktan üretilmiştir, bu nedenle elinizin temizliğini korumanıza yardımcı olur. İyi bir açıklama yapmak için bunu deneyin Dekoratif el havlusu.

4. Sarı renk Havlu:

Sarı renk Havlu

Sarı renk tazelik ve neşe sunar, daha sonra çocuklar veya kızlar düzenli kullanımları için sarı el havlularını deneyebilirler. Bu tek sarı renkli havlu seti biraz büyüktür ve saç kurutma veya el temizliği için de kullanılmasına yardımcı olur. Bu daha ince ve daha kalın değil, bu yüzden düzenli olarak kullanacağınız zaman yumuşak malzemeyi her seferinde yaşayacaksınız..

5. Mutfak El Havluları:

Mutfak El Havlusu

Hanın mutfağını kullanmak için en iyi seçenek olan kare şeklindeki havlular, daha sonra duvara asabilirsiniz. Malzeme polar tip olduğundan düz boyalı desenli havludur. Kalitesinin çabuk kuruması nedeniyle mutfaktaki bayanlar için en kullanışlı olanıdır. Bu mutfak el havlusunu al.

6. Yoga El Mavi Havluları:

Yoga Mavi El Havlusu

Bu mavi el havlusu, düzenli olarak yoga dersine katılmayı seven kadınlar için özel olarak yapılmıştır. İyi bir yumuşaklık kazanırlar ve artık terleme sorunları olmaz; beş kat daha fazla ter emer. Bunu kullandıktan sonra taze bir his alacaksınız.

7. Bebek İçin Yüz El Havlusu:

Bebek Yüz Havlusu

Bu, okul bebeği veya küçük çocuklar için en iyi seçenek olan kare havludur. Bu tamamen pamuktan yapılmıştır, bu nedenle bebek cildinin yumuşaklığını korumaya yardımcı olur. Bu havluyu bebek tüyleri için de kullanabilirsiniz. Çocuklarınız için düzenli olarak kullanmak için bu havluyu deneyin.

8. Bebek Halkalı El Havlusu:

Bebek Halkalı El Havlusu

Bu çift taraflı el havlusu ve askı halkası da uygun şekilde bağlanmış. Bu tür havluları kreşlerde veya anaokullarında da kullanabilirsiniz. Bu kompakttır ve düzenli amaçlar için en kullanışlıdır. Bunlar üzerindeki en şirin tasarımlar, bu yüzden bebekleriniz için bir kez deneyin..

9. Seyahat El Havlusu:

Seyahat El Havlusu

Birkaç uygun fiyatlı havlu, aile için açılan paketlerde en iyi seçenektir, uzun yolculuklarda seyahat etmeyi düşünüyorsanız, bu koleksiyonda birleşik toplu havlu almayı deneyin. Bunlar, eldeki veya yüzdeki pisliği temizlemesi kolay konfor.

10. Keten El Havluları:

Keten El Havluları

Kenarları dikilmiş ikili bordür elde edecek ve üç sıra halinde işlemeli noktalar bulacaksınız. Bu keten el havlusu ve misafir odasında dekor için yararlıdır, evinize herhangi bir misafir gelirse bu havluyu kullanabilirsiniz, bunu banyoya koyabilirsiniz, bu yüzden bu her zaman güzel bir koleksiyon.

11. Küçük El Havluları:

Küçük El Havluları

Günlük rutinde temel kullanımınız için küçük havlular alın. Bu, evinizde lavabo alanının yakınında kullanışlı olan küçük mor havludur. Banyo veya lavabo alanınız için sınıf verir. Farklı bir görünüm için bu deseni deneyin. Banyo veya lavabo alanınız için sınıf verir. Farklı bir görünüm için bu deseni deneyin.

12. Türk El Havlusu:

Türk El Havlusu

Bu, lüks görünüm için en kullanışlı olan Türk dokuma el havlusu; bu güzel hafif yumuşak havlu türüdür. Üzerinde gri çizgiler olacak ve pamuklu bu havlu rahat kullanım sağlar..

13. Fitness Özel El Havlusu:

Fitness Özel El Havlusu

Düzenli spor salonu veya egzersiz için zamanınız yoksa, evde yaptığınız egzersiz için havluları deneyin. Evde yapacağınız antrenman için pahalı ekipmanlara gerek yok, slim fit bir vücuda sahip olmak için havlu deneyin. Karın için esneme gibi hareketler yapmanıza ve evde antrenman yaparken havluyu nasıl kullanacağınız konusunda size rehberlik edecek fitness arkadaşınızdan rehberlik almanıza yardımcı olur..

14. Baskılı El Havluları:

Baskılı El Havluları

Havlular sadece kullanışlı değil, aynı zamanda ev dekorunuz için de en iyi kullanımdır, eğer herhangi bir sahil eviniz varsa ve sahil eviniz için bir dekor düşünüyorsanız, bu modelde el havlusu kombinasyonu kesinlikle iyi bir seçim olacaktır. Duvar için iyi bir dekor olan üzerine basılmış farklı deniz hayvanları.

15. Ananas Baskılı mutfak El Havlusu:

Ananas Baskılı mutfak El Havlusu

Mutfakta günlük kullanım için kullanışlı, elle çizilmiş el havlusu türüdür; bu, pamuktan yapılmış malzeme ve üzerinde en iyi baskılı ananas elle çizilmiş tasarım kullanılarak yapılır. Mutfağınızın dekorundaki çekiciliği içerir.

İhtiyacımıza göre, farklı el havlularını deneyebilir, geziniz için de faydalı olan en sevdiğiniz el havlusu koleksiyonunu alabiliriz. Kullan ve at tipi havlular kısa dönem için en iyisidir veya evinizi dekore etmek istiyorsanız, misafirlerinizin veya akrabalarınızın dikkatini çekmek için bazı baskılı veya işlemeli el havlularını deneyin..