Sevimli, kaliteli bir havluya sahip Ilık Banyo, bebeğinize aşırı rahatlık sağlar. Kapşonlu ve kapşonsuz havlular vardır. Küçük bebekler için kapüşonlu havlu daha rahattır. Yumuşak malzemeli sevimli baskılara sahip birçok havlu tasarımına sahip olacaksınız. Birini seçerken, yumuşak malzemeden bir tane alın çünkü kaba yetişkin havlusu cildinde pürüzlü olabilir..

Çocuklar ve Bebekler İçin En İyi Bebek Havluları:

İşte sevimli küçük çocuğunuz için en iyi havlu çeşitleri,

1. Bebek Banyosu Hareketli Havlular:

Bebek Banyosu Hareketli Havlular

Kurutma Banyo sonrası bebeğinizle oynayabileceğiniz en eğlenceli kısımdır. Bunun için bu hareketli kapüşonlu bebek havlusunu kullanabilirsiniz. Bebeğiniz, bebekler için bu yumuşak pamuklu banyo havlusunu giymeyi çok sevecek. Bebeğinizin cildine karşı yumuşaktır ve ayrıca makinede yıkanabilir.

2. En iyi organik pamuklu Havlular:

En İyi Organik Pamuklu Havlular

Bu organik kapüşonlu bebek havlusu, Sevimli pastanız için mükemmel bir seçimdir. Kaliteli organik pamuk malzemeden üretilmiş ekstra geniş havludur ve bebeğinizin üzerinde yumuşacık olacaktır. Havlu boyutunu seçebilirsiniz ve alabileceğiniz çekici bir unisex tasarımdır..

3. Sevimli Wrap Havlu:

Sevimli Sarma Havlu

Bu sevimli defne şal havlusunu kapüşonlu olarak deneyebilirsiniz. Yavru bir koyuna benziyor ve kirli beyaz bir renk. Bu, bebeğinizi sıcak ve rahat hale getiren son derece yumuşak malzemeden yapılmıştır. Banyodan sonra kullanabilir ve bebeği onunla sarabilir ve onu daha rahat ettirebilirsiniz..

4. Kapüşonlu Bebek Havluları:

Kapüşonlu Bebek Havluları

Bebek banyo havlusu mu arıyorsunuz? Bu, yeni doğan bir bebek için çok iyi bir seçimdir. Bu, onu rahat ve sıcak hale getirebileceğiniz bir sarma havlusu. Bu havlu, ultra yumuşak pamuklu malzemeden yapılmıştır ve aynı zamanda kalındır. Ayrıca havluyu boyun çevresine kilitleyebileceğiniz silikon kilitleme tırnakları ile birlikte gelir..

5. Bebek Bornoz:

Bebek Bornoz

Bebek bornozları birçok çeşit ve tasarımdadır. Onları bebeğinizin en sevdiği çizgi film karakteri veya hayvanları ile alacaksınız. Bu, yumuşak malzemeden yapılmış pamuklu bir banyo bornozudur. Bu, pembe renkli ve uzun boylu kızlar için bir bornoz. Tercihinize göre doğru boyutu seçin.

6. Kapşonlu sevimli Bebek Havlusu:

Kapşonlu Şirin Bebek Havlusu

Kapaklı sevimli bebek havlusu için pek çok seçenek var. Çoğu kapüşonlu tiptedir ve üzerinde hayvanlarla karşılaşacaksınız. Bu çift katmanlı havlu yumuşak iç yumuşak malzeme ve dış pamuklu malzemedir. Havlu bebeğinizi sıcak tutacak şekilde kalındır. Bunu küçük çocuğunuz için alın ve onu sevecek.

7. Maymun Kapşonlu Banyo Rob:

Maymun Kapşonlu Banyo Rob

Bebeğinizi mutlu etmek istediğinizde onu o havlulara sarabilirsiniz. Bu maymun başlıklı gri renkli bir bebek soygunu. Küçük şampiyonunuz bu havluyla sevimli görünecek. Bu, bebeğinizin cildini tahriş etmeyecek kalın, yumuşak pamuklu malzemeden yapılmıştır..

8. Kızlar İçin Banyo Havluları:

Kızlar için Banyo Havluları

Kızlar renkli banyo havlularını sever. Böylece en sevdikleri çizgi film karakterlerinden birini elde edebilirsiniz. İşte Mickey Mouse başlıklı bebekler için güzel bir pembe banyo havlusu. İçi beyaz, dışı pembe renkli yumuşak bir havludur. Banyodan sonra onu rahat ettirebilmeniz için suni ve iç pamuklu malzemeden yapılmıştır..

9. Bebek beyaz Banyo Havlusu:

Bebek Beyaz Banyo Havlusu

Kapüşonlu bebek banyo havlusu söz konusu olduğunda beyaz havlular daha çok tercih edilmektedir. Bu, %100 pamuklu malzemeden yapılmış rahat bir havludur. Her zaman bebeğinizi sıcak ve rahat ettirecek şekilde tasarlanmıştır. Başlık, iyi bir hayvan tasarımına sahiptir. Bebeğinizi banyodan sonra sarılı tutun, havlunun ne kadar rahat olduğunu öğrenecektir..

10. Düz beyaz Kapşonlu Havlu:

Düz Beyaz Kapüşonlu Havlu

Düz beyaz bir havlu arıyorsanız bu tam size göre. Kapüşonlu tasarıma sahip bu beyaz düz havluyu satın alabilirsiniz. Kapüşonda görebileceğiniz tasarımlar, havluyu çok sevimli gösteren iki kulaklı. Bu pamuklu havlu, suyu kolayca emmeye ve kurutma işlemini hızlandırmaya yardımcı olur. Bu mükemmel banyo havlusunu güzel kalitede alarak deneyebilirsiniz..

11. Sarı Ördek Kapşonlu Havlu:

Sarı Ördek Kapşonlu Havlu

Bu, her yerden alabileceğiniz en iyi banyo havlusu tasarımlarından biridir. Kapüşonda ördek bulunan sarı renkli bir bornozdur. Bunu küçük ördeğinizde deneyebilir ve onu mutlu edebilirsiniz. Renk ve tasarım onu ​​mutlu edecek ve aynı zamanda onu giymek için rahat olacaktır. Onu kurutup sarmak için güzel tasarımlar elde edebilirsiniz..

12. Havlu Banyo Havlusu:

Havlu Banyo Havlusu

Bu 4 katlı yumuşak pamuklu bir havludur. Pamuk havlu pamuktur ve havlu ekstra emicidir ve uzun süre dayanıklıdır. Havlu her yıkamadan sonra yumuşayacak ve bebeğinizi rahat ettirecektir. İyi bir banyo deneyimi yaratmak için bebeğinizle her zaman yeni bir şeyler denemelisiniz. Onu banyoda ilginç kılıyor ve suda mutlu bir şekilde oynayacak.

13. Yumuşak Bebek Banyo Havlusu:

Yumuşak Bebek Banyo Havlusu

Ekstra yumuşak bebek havluları mı arıyorsunuz? Yumuşak pamuklu malzemeden yapılmış bu yumuşak havluya sahip olabilirsiniz. Kapüşonlu tip olup ekstra emici tiptir. Bu çok iyi bir havlu ve aynı zamanda kalın. Soğuk algınlığından kurtulmak için sıcak bir banyodan sonra bebeğinizi buna sarabilirsiniz..

14. Yeni Doğan Bebek Pembe Havlusu:

Yeni Doğan Bebek Pembe Havlu

Bebeğinizi saran bir bebek havlusunda güzelleştirmek için bu pembeyi deneyebilirsiniz. pembe renkli şirin yeni doğan bebek havlusu. Bu, kapüşonlu bir çiçek olan kapüşonlu bir havlu. Havlu, bebeğinizi rahat ettirecek kadar yumuşak ve kalındır. Uzun ömürlüdür ve makinede yıkanabilir.

15. Lüks Bebek Banyo Havlusu:

Lüks Bebek Banyo Havlusu

Dilerseniz bu kişiye özel bebek banyo havlusunu deneyebilirsiniz. Kapüşonlu pamuklu bir havludur ve sıcaklık ve ekstra rahatlık sağlamak için yeterli kalınlıkta tasarlanmıştır. Bebeğiniz çok iyi bir banyo deneyimi yaşayacak ve havlu üzerinde bir ilmek kullanarak kurutabilirsiniz. İstediğiniz bedeni alın.

Bunlar, bebeğinize rahatlatıcı bir banyo yaptırmak için alabileceğiniz en iyi bebek havlularıdır. Havluları seçerken yumuşak ve pamuklu veya benzeri yumuşak bir malzemeden yapılmış olmasına dikkat edin. Sertse, bebeğinizin cildini tahriş eder. Bu yüzden güzel malzemeli ve uzun ömürlü havlulardan bir tane almalısınız..